Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ženy, tak na "to" jděte!

17.červen 2019
Ženy, tak na "to" jděte!

S těmito nenápadnými tipy a triky bude váš sex ještě víc vzrušující. Slibujeme! Polohy, techniky, orální sex a sténání. Co těm chlapům tedy vyhovuje?

Tajemství svádění

Ach, ten vypadá v té košili tak úžasně... Ale musí si číst? Zrovna teď? Vy. Ho. Chcete. Teď. Musíte ho mít! S našimi vzrušujícími stimuly si objekt své touhy okamžitě omotáte kolem prstu. Nezáleží na tom, jestli se jedná o někoho nového nebo partnera, kterého důvěrně znáte - on už od vás nebude moct odtrhnout oči ani ruce.

Pro naladění: probudit zájem

Upoutejte pozornost objektu sebevědomým držením těla (vzpřímená záda a narovnaná ramena). Pohupujte svou nohou v lodičce na vysokém podpatku, namalujte si ústa rtěnkou, přejeďte si po krku a dekoltu... (tam, kde byste si přála, aby se vás dotýkal). Těmito gesty vysíláte jasné signály, které nemůže přehlédnout. 

Dokonale přitažlivá

Překvapte ho sexy outfitem nebo doplňkem, který ještě nezná (klasikou jsou přiléhavá sukně nebo jemné punčochy, to zabere vždycky). Protože "nové = vzrušující". Ale nepřevlékejte se do něčeho, v čem byste to nebyla vy, protože jen ten, kdo se cítí dobře, může uplatnit své přednosti. Váš partner už se nemůže dočkat, až uvidí zbytek.

Efekt překvapení

Během rozhovoru mu pošeptejte erotický kompliment. "Tvoje ruce vypadají, že mají vážně velkou sílu. Asi by mě mohly snadno o cokoliv opřít." A pak už mluvte dál, jako byste nic mimo téma vlastně neřekla. Vsaďte se, že už se nedokáže na nic soustředit a nebude dělat, jako že se nic nestalo.

Rozcuchaná

Ušetřete si dlouhé česání: zapomeňte na culík a rozpusťte si vlasy nebo si své mikádo jen tak nedbale načechrejte - mužům připadá look "out of bed"(jako byste právě vstala z postele) sexy. Pak už zbývá jen krůček k tomu, aby si vás připravil "in bed".

Dívej se mi do očí!

Podívejte se mu hluboko do očí a myslete na něco erotického: svůdný ložnicový pohled. Sklouzněte jím pak od jeho očí k jeho ústům, nedokáže už myslet na nic jiného než na to, jak vás políbí.

Sexy poselství 

Nalaďte ho už ráno na to, jaké s ním máte později úmysly. SMS s "Nemohu se soustředit na práci. Těším se na dnešní večer" a pár dalších narážek během dne stačí k tomu, aby se čím dál tím víc těšil.

K věci, Miláčku: naprosto zkrocený

V konečcích prstů se nachází velké množství citlivých nervových zakončení: polibky na ruce, jemné škrábání na dlaních a cucání prstů ho proto zaručeně nenechá chladným.

Světlo zhasnout

Nebo mu zavažte oči. Když nic nevidí a může vnímat jen hmatem, všechny prožitky budou dvojnásobně intenzivní.

Světlo rozsvítit

A pomalu se před ním svlékat, takže uvidí, s čím si může užívat. Dotýkat se vás ale smí až tehdy, když si řeknete.

Plňte mužům jejich fantazie

Oční kontakt

Při orálním sexu apod. ho nespouštějte z očí. Tento pocit, že "je pozorovaný", muže neuvěřitelně vzrušuje.

Blesk

Okamžik sblížení zachytit na fotce? Proč ne, koneckonců se "sex glow" člověk vypadá obzvlášť dobře. A kdo ví, co se při takovém focení ještě všechno stane.

Taktika oddalování

Když je to právě obzvlášť žhavé, přibrzděte, krátce si tu chvíli vychutnejte, zhluboka se nadechněte.... až už to opravdu nebudete moct vydržet. A pak o to žhavěji vyrazte do finále.

Tyto věty v žádném případě, prosím!

 • Nechtěl bys, abych ti pomohla s epilací zad?
 • Ta kočka zůstane v posteli!
 • Tak to má ráda maminka.
 • No, už jsi to zvládl i líp.
 • Nevypadám z toho úhlu tlustá?
 • Neuvažoval jsi někdy o obřízce?

Dobrá v posteli: co to znamená?

Vyjádřete svá přání

I kdyby se vám to zdálo naprosto jasné: muži bohužel nedokážou číst myšlenky. Proto platí - nebojte se otevřít pusu. 

Nejlépe takto

Mluvte otevřeně, seberte odvahu a láskyplně mu řekněte, co byste teď ráda dělala nebo co se vám nejvíc líbí. Když jde o záliby, které se tak jednoduše vyslovit nedají, pomůže třeba krabička sexy přání. Každý napíše svou představu na lísteček, ten se dá do krabičky, která bude vedle postele - a pak se ve správnou chvíli vytáhne.

Ale takhle ne

Jiné vyjádření než v "ich-formě". Neformulujte svá přání "Ty jsi příliš hrubý, buď něžnější". Raději řekněte: "Já mám raději, když mě něžně obejmeš." Vyvarujte se výroků typu: "Nikdy nedělej..." To zní jako by jedině on mohl za špatný sex. Vyjadřujte své věty pozitivně, např. "Co kdybychom zkusili..."

Nejoblíbenější polohy

V těchto pozicích se to líbí mužům nejvíc.

Doggy

Vy na všech čtyřech nebo na břichu, on za vámi: pro téměř polovinu mužů je to maximum. Proč? Kvůli tomu "výhledu". A mohou proniknout obzvlášť hluboko.

Na koníčka

On sedí nebo leží na zádech, vy sedíte na něm. Jestli stimuluje váš G bod nebo váš klitoris, určujete vy, stejně jako všechno - podle toho, jaký úhel a rychlost zvolíte.

Misionářská

Vy dole, on nahoře. Pro pouhých 10 procent dotazovaných je tato klasika favoritem. Důvodem možná je, že zde musí udělat většinu "práce" muž, a tak to pro něj může být nudné.

Znáte mořské hvězdice?

Ne? Tak je nejvyšší čas to změnit. Protože na otázku "Co je v sexu absolutně nesnesitelné?" odpovídají téměř všichni dotazovaní muži: "Když žena dělá mořskou hvězdici." Míní se tím, že prostě jen němě a strnule leží, má všechny končetiny natažené a všechno nechá na něm.

Co v posteli dělat a nedělat?

Muž je dobrý v posteli, když...

 • Předehra pro něj není cizí slovo.
 • Dává si na čas.
 • Nemyslí pořád jen na sebe.
 • Ví, co chce, a také to dává najevo.
 • Je vstřícný vůči vašim přáním.
 • Je občas odvážný.
 • smysl pro humor a dokáže se zasmát i v posteli.
 • Po sexu vás vezme do náručí a mazlí se s vámi.
 • Můžete s ním otevřeně mluvit o sexu.
 • Máte s ním pocit, že jste nejkrásnější žena na světě.

Orální sex: ano, nebo ne?

Tuto otázku jsme si mohli skoro ušetřit, protože 95 procent mužů dobrý orální sex miluje.  A aby byl extra žhavý: Nejprve si dejte do úst ledovou kostku, potom jeho penis. Pak ledovou kostku vyplivnějte a napijte se horkého čaje. Zase si vezměte do úst penis. Čím rychleji to budete střídat, tím bude prožitek intenzivnější.

Sténání: ano, nebo ne?

Také v tomto případě je jasno: ano! 97 procent mužů uvítá, když jim ženy potvrdí, že to dělají dobře, a chtějí slyšet, co se jim líbí. Ale nepřehánějte to. Příliš hlasité sténání je mužům trapné. A co dirty talk? Kupodivu jen zhruba patnácti procentům mužů se líbí. Tedy raději nevolejte "Udělej mi to, ty bejku" - prostě "Ano, ani, ještě!" bohatě stačí. 

Zadek? Ne, děkuji!

Ať už anální sex nebo stimulování zadních partií muže prsty. Muži většinou nejsou vůbec nadšení ze všeho, co se týká zadečku ženy nebo jejich vlastního pozadí. I když tak mohou dosáhnout úžasných orgazmů, když je masírujeme na místě mezi valaty a análním otvorem. Ale dobře, když nechtějí... Tak to nedělejte.

Pořádně si to užijte!

Uvolněte se, užívejte si sex. Nic muže nepotěší víc. No, to je ale potěšitelný výsledek. Muži chtějí, abychom si přišly na své. Za to jsou ale většinou zodpovědní nejenom oni, ale musíme se o to přičinit i my ženy. 

Uvolnit se

Pokuste se úplně vypnout. A skoncujte s hloupými myšlenkami typu "Můj zadek vypadá z tohoto úhlu jako obrovský pomeranč..." nebo "V doggy pozici se mi pohupuje břicho." Prostě to hoďte za hlavu.

Berte to s klidem

Unikly vám vaginální větry? Zasmějte se tomu - a to společně. Je to osvobozující a vyřeší to téměř každou nepříjemnou situaci v posteli.

Chopte se iniciativy!

Muži máloco považují za více sexy než ženu, která ví, co chce.

Dávat najevo

Nemusíte vůbec mluvit, prostě k němu přijďte, oviňte stehna kolem něj a sevřete ho. Muži milují, když jim dáte najevo: chci tě!

Říkat

Svlékněte se a řekněte: "Jdu se teď osprchovat - jdeš se mnou?" Toto pozvání zaručeně nikdo neodmítne.

Nemáte partnera a rádi byste nějakého našli? Zaregistrujte se na sex seznamce a seznamte se s ostatními uživateli.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.