Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Reálné příběhy o análním sexu, které vás dostanou

28.listopad 2018
Reálné příběhy o análním sexu, které vás dostanou

Zajímá vás anální sex? Zajímá vás, jaké to je, jak se při něm člověk cítí, co prožívá? Pak si přečtěte dnešní článek, ve kterém vám přinášíme 7 takových příběhů.

V roce 2015 se uvádělo, že 40 % žen ve věku od 20 do 24 let vyzkoušelo anální sex. To by opravdu velký posun oproti roku 1992, kde se ke zkoušení análního sexu hlásilo v této věkové skupině pouhých 16 % žen. Možná musíme brát v potaz, že je to 6 let před tím, než se na obrazovky dostal seriál Sex ve městě, který posunul hranici vnímání sexu a mnoha tabu o něco dále. Teď je o 3 roky později a číslo 40 % už opět nemusí být aktuální - očekává se jeho nárůst. 

Pokud se análního sexu trochu obáváte, tak nemusíte. Přečtěte si dnešní příběhy, ve kterých se můžete dozvědět zážitky 7 lidí, nějaké rady a tipy. Tyto erotické příběhy vás mohou vzrušit a navnadit, dokonce natolik, že se rozhodnete užít si anální sex už dnes večer... Nezapomeňte ale, že byste neměli nic uspěchat, nejdříve si vše promyslete, proberte to s partnerem, nakupte dostatek lubrikačního gelu a poté se teprve můžete pustit do akce. A jestliže rádi čtete erotické příběhy, navštivte na naší stránce kategorii Erotické povídky kde naleznete i mnoho erotických příběhů, které se doopravdy staly.

Tyto příběhy o análním sexu budou vyprávět muži i ženy. Ujistěte se, že jste sami a někde v "bezpečném prostředí" (ne v práci a podobně) a pusťte se do čtení...

1. příběh

"Při pohledu nahoru jsem viděl, jak moje přítelkyně sténá a má zavřené oči, uspokojoval jsem ji orálně na jejím zadku a jí se to moc líbilo. Musel jsem ji uspokojit, musel jsem ji vynahradit minulou noc nebo ji alespoň rozptýlit, aby nemyslela na to, že jsem ji tu minulou noc podvedl s její mladší sestrou. A ve své úzkosti jsem asi musel dělat něco opravdu dobře, protože Christina velmi rychle dosáhla hlasitého orgasmu. Řvala na celý dům a mi zavalila moje ruce spoustou šťávy. Jednoduše jsem to všechno vypil. Christina měla v úmyslu zůstat sedět na mém obličeji. Nikdy bych si nemyslel, že orál análu a lehké dráždění klitorisu může způsobit takovou bouřlivou reakci."

2. příběh

"Šaty jí splývaly a zvýrazňovaly její boky. Nemohl jsem se toho nabažit. Chtěl jsem jí, a to hned! Ona se mnou koketovala už dlouho, takže byl ten správný okamžik, o tom jsem byl přesvědčen. Začal jsem ji hladit po zadku, vyhrnul jsem jí šaty. Neměla pod nimi kalhotky... Super, to se hodilo. Masíroval jsem jí zadek, úplně jsem se do něj zamiloval. Má ruka dosáhla i na druhou stranu a zjistil jsem, že je úplně mokrá. Půjčil jsem si kousek této její vlhkosti, abych trochu promazal dírku. Bohatě to stačilo a jí se moc příprava na anál líbila. Ani nevím, jestli věděla, co ji čeká, ale nebránila se. Pomalu jsem zasouval jeden prst, druhý prst a za chvíli už jsem v ní jezdil celý. Nejdřív jenom pomaličku, pak rychle, přirážela - asi se jí to líbilo. Užívali jsme si pak spolu ještě několikrát."

Odolali byste vystrčené zadnici?

3. příběh

"Můj přítel se mě snažil přesvědčit, abych si to nechala udělat na obličej. To jsem ale razantně odmítala. Žena potom ztratí veškerou úctu, nelíbí se mi ani pomyšlení na to. Rozhodl se, že na mě ale půjde jinak, že prý když ne tohle, tak vyzkoušíme anál. Nebyla to pro mě super zpráva, ale pořád mi to přišlo lepší než první možnost. Popravdě jsme ani jeden nevěděli, jak na to. Abych řekla pravdu, romantika to moc nebyla, hrozné to taky nebylo, ale určitě by se dalo spoustu věcí vylepšit. Nevzali jsme si žádný lubrikant, takže to bylo takové suché a trochu drásavé. Přítelovi se to ale očividně líbilo hodně, vystříkal mi prdelku a byl spokojený. Uvidíme, zda si to ještě někdy zopakujeme."

4. příběh

"Vždycky jsem chtěla zkusit nějakou erotickou hračku, hrozně mě to lákalo. Ale nemohla jsem se rozhodnout, kterou si vybrat. Osud to asi věděl přesně dopředu, která by se mi mohla líbit nejvíce, protože jednou přišel můj manžel domů z práce a říkal, že mi nese překvapení. Já byla samozřejmě nadšená a moc jsem se těšila, co to bude. Byl to anální kolík. Chvíli jsem na něj nechápavě koukala. A víte co? Bylo to nedorozumění. Chtěl mě potěšit nějakou erotickou hračkou, ale moc se v nich nevyznal a cítil se v sex shopu trochu trapně, tak sáhnul po prvním, co našel, zaplatil a odešel. Shodli jsme se na tom, že i tak bychom to měli vyzkoušet. Anální hrátky jsme zkoušeli, ale už to bylo tak dávno, že jsem si ani nepamatovala, jaký je to pocit. Tentokrát si dal velmi záležet. Ještě před začátkem připravil k posteli lubrikační gel a snažil se mě co nejvíc uvolnit. Zaváděl kolík velmi pomalu, spíš si s ním tak nějak hrál, ani jsem nepostřehla, že už ho můj zadeček pohltil celý. Začal s ním uvnitř kroužit, pocity byly opravdu velmi dobré. Pak začal ještě stimulovat klitoris a já prožila jeden z mých nejsilnějších orgasmů."

Některé ženy zkrátka ví, jak si o to říct...

5. příběh

"Řeknu to narovinu, podváděla jsem svého partnera s jeho kamarádem. A bylo to úžasné. Ne, že bych chtěla partnerovi ublížit, ale nějak vyprchala jiskra a náš sexuální život byl na bodu mrazu. Potřebovala jsem nějaké vzrušení. S jeho kamarádem jsme spolu flirtovali už celkem dlouho a užívali si pekelně žhavý sex. Jednou jsme opět byli v zápalu vášně a on mě přimáčkl ke stolu. Pak mě otočil a přitlačil mi na záda, abych se o něj opřela. Bylo to hodně vzrušující, protože jsem neviděla dozadu, co se tam děje. Vzal svojí chloubu a přiblížil ji k mojí jeskyňce. Čekala jsem, že zajede dovnitř, ale to se nestalo. Jen mi jezdil po klitorisu a maličko zasunoval a pořád to opakoval. Jo tak dráždit mě chce. No to mu nedaruju. Ale najednou se přesunul k mojí zadní dírce a mně málem vypadly oči z důlků. Tohle jsme ještě nezkoušeli. Dokonce jsme se o tom ani nebavili. Ale byla jsem tak nadržená a tak moc rozpálená, že mi to vůbec nevadilo. Strčil ho tam, bez varování, a začal zběsile přirážet. O Bože, bylo to dokonalé. Když takhle hodně přirážel při klasickém sexu, vždy mě to bolelo, ale teď ne a já jsem si to užívala, jak to jen šlo. Musím přiznat, že mám chuť mu to taky někdy oplatit, třeba by se mu to taky líbilo..."

6. příběh

"Jednou jsem přišel z práce a partnerka byla zrovna ve vaně. Tak si tam hověla se sklenkou vína. Docela jsem jí záviděl. Šel jsem proto za ní a ona mi nabídla, abych se přidal. Nešlo to odmítnout, obvzlášť když byla vana dost velká pro nás oba. Bylo na ní vidět, že sklenku asi neměla jen jednu, ale opilá úplně nebyla. Ale při chuti rozhodně. Začali jsme se líbat a různě se mazlit, až voda začala vytékat z vany. Nijak nás to netrápilo. Zničehonic mi navrhla, zda bysme se konečně neodhodlali k tomu análnímu sexu, o kterém se bavíme již takovou dobu, ale nikdy ho ještě nevyzkoušeli. Ona se bála toho, že by to bylo nějak špinavé, a tady ve vaně se zdálo, že by to mohla být opravdu dobrá příležitost. No proč jí nesplnit její přání, že ano? Mé to bylo ostatně také. Byla z vany krásně uvolněná (a možná i z toho vína), takže to šlo moc dobře. Taková pěkně těsná dírka, to bylo něco pro mě. Udělal jsem se rychle, ale na zkoušku to bylo dostačující."

7. příběh

"S přítelkyní si rádi užíváme anální sex. Už v tom máme praxi a vyhýbáme se začátečnickým chybám, jako je třeba nedostatek lubrikace. Musí to prostě dobře klouzat a pak si to užíváme oba dva. Protože se to partnerce opravdu moc líbí, pořídili jsme si i pár erotických hraček k tomu určených a nemůžeme si je vynachválit. Já sám jsem anální sex ještě nezkoušel, ale partnerka mě přesvědčila k masáži prostaty právě jednou z našich erotických hraček a musím přiznat, že to byl skvělý zážitek. Zatím jsem se dopracoval jenom k vnější masáži, ale časem zkusím i tu vnitřní. Hodně lidí si myslí, že se jedná o nějakou špinavou záležitost, ale vůbec to tak není, chce to se jen dobře vyprázdnit, být umytý a oddat se tomu. Partnerka musí být úplně uvolněná, jinak je to pro ní bolestivé, takže musím vnímat i její signály, ať už verbální nebo neverbální. Určitě budeme dále posunovat naše hranice a už se těšíme, až si koupíme nějakou novou anální erotickou hračku."

A co vy a anální hrátky? Máte je rádi? Nebo jste je snad ještě nezkoušeli? Pokud si chcete užívat, ale momentálně nemáte s kým, navštivte sex seznamkuvytvořte si profil a začněte se seznamovat! Můžete se domluvit na žhavé sex rande s lidmi z vašeho okolí nebo třeba z druhé strany republiky.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.