Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Deset nejoblíbenějších erotických pomůcek a hraček současnosti

Vibrátor Minna Life - Ola - erotické pomůcky a hračky na Flirtkontakt.cz

Vibrátor Minna Life - Ola

Jedná se o luxusní, mírně zahnutý vibrátor, který se vám zcela přizpůsobí. Zachytí, zapamatuje a přehraje vám vámi navržený vibrační vzor. Jednoduché ovládání pouze pomocí dvou tlačítek.

Jedním tlačítkem vibrátor zapínáte a vypínáte. Po zapnutí vibrátoru si můžete regulovat vibrace pouze jemným stisknutím spodní strany vibrátoru, kde je umístěn měkký polštářek. Čím větší stisk, tím vyšší vibrace.

Při stisknutí druhého tlačítka si opět pomocí polštářku na spodní straně vibrátoru sami navolíte vibraci (v jakémkoliv rytmu chcete), která vám bude vyhovovat a vibrátor ji po cca 1 sekundě začne opakovat v pravidelných rytmech. Pro změnu stačí opět stisknut tlačítko a navolit si opět vibraci jaká vám bude příjemná.

Vibrační kroužek Mio od JeJoue - erotické pomůcky a hračky na Flirtkontakt.cz

Vibrační kroužek Mio od JeJoue

Mio je vibrační kroužek pro partnerské hrátky a potěšení. Pyšní se velmi silnými vybracemi, kterým nikdo neodolá. Vibrační kroužek vám a vaší partnerce přinese mnohem intenzivnější a delší rozkoš. Výrobek je z měkkého 100% silikonu, nezávadný, snadno a rychle dobíjitelný.

Vibrační kroužek je velice pružný a pevný, přizpůsobivý na každou velikost penisu. Jeho velká výhoda je velice jednoduché ovládání třemi tlačítky, kde prostřední tlačítko umožní změnu nastavení pulsů.

Další velice kladná schopnost vibrátoru je voděodolnost, takže je ideální pro hrátky ve vaně nebo ve sprše.

Vibrátor Club Vibe - erotické pomůcky a hračky na Flirtkontakt.cz

Vibrátor Club Vibe

Zvláštní bezdrátový vibrátor od Durexu s moderním vzhledem a v lehkém a tenkém provedení s názvem Club Vibe 2.OH je zajímavý zvláště svým způsobem ovládání.

Vibrátor Club Vibe se dá naprosto nenápadně umístit do kalhotek, takže rozkoš můžete prožít prakticky kdekoli.

Bič Fifty Shades of Grey - erotické pomůcky a hračky na Flirtkontakt.cz

Bič Fifty Shades of Grey

Bič menších rozměrů s třásněmi pro vaše nejdivočejší erotické hrátky. Bič je tvořen pevnou kvalitní rukojetí a jemnými koženými třásněmi se semišovou úpravou.

Bič je vhodný zejména k potrestání vašeho partnera či jemnému přejíždění třásněmi po jeho těle. Na konci rukojeti s očkem pro snadnější použití.

JimmyJane Hello Touch - erotické pomůcky a hračky na Flirtkontakt.cz

JimmyJane Hello Touch

Erotická pomůcka Hello Touch nemá pevné tělo, ale skládá se ze dvou propojených částí. Náramek má zabudované dva motorky s ovládáním, od něhož vedou kabely se stimulačními polštářky, které jsou nasazeny na prstech.

Futuristicky vypadající na ruku oblečený vibrátor má velmi malou váhu a jeho nošení je po chvíli zcela přirozené. S třetinovým objemem klasické erotické pomůcky dostanete trojnásobný výkon.

Umístěním vibračních bodů odděleně na prsty je navíc možná stimulace vnitřních a vnějších ženských partií zároveň.

Vajíčko Tenga - erotické pomůcky a hračky na Flirtkontakt.cz

Vajíčko Tenga

Co čeká pod „skořápkou“ Tenga Egg? Tenga Eggs jsou masturbační pomůcka pro mužskou část populace.

Po otevření vajíčka se z něj "vylíhne" elastický silikon a trocha lubrikačního gelu. Lubrikační gel kápnete do vnitřní strany silikonu a s trochou fantazie jistě zjistíte, jakým způsobem vytvarovaný elastický silikon „nasadit“.

Pak už jen budete rukou jezdit "nahoru a dolů" a užívat si každou chvíli příjemných tlaků na žalud penisu.

Venušiny kuličky Lelo Luna - erotické pomůcky a hračky na Flirtkontakt.cz

Venušiny kuličky Lelo Luna

Venušiny kuličky Lelo Luna Noir kombinují potěšení a cvičení vaginálních svalů současně, každá kulička uvnitř ukrývá ocelovou kuličku, která při pohybu vytváří vibrace.

Kromě příjemného a vzrušujícího dráždění posilují poševní svaly a zpevňují pánevní dno.Vibrace způsobované kuličkami působí velmi příjemně. Postačuje pouhé nošení během celého dne.

Vibrátor Iroha - erotické pomůcky a hračky na Flirtkontakt.cz

Vibrátor Iroha

Stylový vibrátor pro moderní dámy - nádherný design ve spojení s jemnou bílou barvou. Iroha je z měkkého, pružného materiálu s jemnou a hladkou povrchovou úpravou, do které se zamilujete.

Jedná se o dobíjecí, voděodolný vibrátor se 4 tichými vibracemi ovládanými pouhým stisknutím tlačítka, určený též pro masáže vašich erotogenních zón.

Balzám Babeland Arousal - erotické pomůcky a hračky na Flirtkontakt.cz

Balzám Babeland Arousal

Balzám Babeland Arousal je balen v diskétní plechové nádobičce v retro stylu. Nanesete malé množství balzámu na klitoris či bradavku a zažijete příjemně teplé brnění, které již tak slastnou rozkoš významně znásobí.

Balzám Babeland Arousal bohužel není kompatibilní s latexovými kondomy.

Fun Factory pulsátor Stronic Eins Click 'n' Charge - erotické pomůcky a hračky na Flirtkontakt.cz

Fun Factory pulsátor Stronic Eins

Revoluční hračka pro ještě intenzivnější potěšení. Díky svému elegantnímu tvaru bude Stronic Eins opravdový sukničkář.

Hladké a ergonomické provedení s lehce zahnutou špičkou se dokonalé hodí ke stimulaci G-bodu, rozšířená spodní část dokonale přenese impulsy ke stimulaci vnějších erotogenních zón. Stronic Eins potěší především všechny náročné uživatelky.

Erotický magazín Žhavé čtení pro dospělé
Pegging: Osvobozující akt, který může zachránit vztah

Pegging: Osvobozující akt, který může zachránit vztah

16.03.2023 Toužíte dozvědět se víc o peggingu: Od koho jiného by bylo lepší se učit než od osoby, která se mu již řadu let profesionálně věnuje! Přečtěte si rozhovor s instruktorkou peggingu Peggin… čtěte více >>
Jakými úplně obyčejnými věcmi můžete ženu vzrušit?

Jakými úplně obyčejnými věcmi můžete ženu vzrušit?

14.03.2023 Koluje mýtus, že ženy je mnohem těžší vzrušit než muže. A přestože odborníci tvrdí, že některé ženy… čtěte více >>
Sex párty: Co byste měli vědět, když se chcete vydat na sexuální večírek?

Sex párty: Co byste měli vědět, když se chcete vydat na sexuální večírek?

09.03.2023 Možná jste šťastný nováček, který už získal vytoužené místo na seznamu hostů podle svého výběru.… čtěte více >>
Jaká je masturbace se sexuální pannou?

Jaká je masturbace se sexuální pannou?

07.03.2023 Pokud jste někdy přemýšleli, jaký je ve skutečnosti sex se sexuální pannou, tak se to můžete dnes… čtěte více >>
Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.