Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Seznámení s mužem na internetové seznamce

Výhody online a internetových seznamek

Proces seznamování a seznámení s mužem má své zákonitosti. Výhodou online či internetové seznamky s profily uživatelů je samozřejmě možnost nejdříve si muže takzvaně "oťuknout". Dle informací v jeho infu se rozhodnete, zda vám daný muž za seznámení vůbec stojí. Volit dle těchto údajů pak můžete i taktiku prvního oslovení (třeba přes společné zájmy apod.). Při následné online komunikaci pak zjistíte, zda vás s daným mužem rozhovor baví či ne – zde internetová seznamka funguje podobně, jako je tomu při klasickém rozhovoru třeba někde v kavárně (samozřejmě bez ovlivnění vašeho názoru na muže prostřednictvím jeho "body language" – což může být výhoda i nevýhoda). Postupem času se třeba můžete dohodnout i na schůzce osobní.

Seznamování s mužem na Flirtkontakt.cz

Hledáte milence, flirt či sex na jednu noc? Erotická seznamka Flirtkontakt.cz je tu pro vás - registrace je u nás zdarma, a pak už stačí jen prohlédnout si profily registrovaných mužů a začít se s nimi seznamovat. Vyzkoušejte a uvidíte - třeba zde na vás čeká seznámení s mužem vašich snů!

profil muže na seznamce

1 Profilová a erotická fota

Profilová fotografie a případně i erotické foto vypovídá nejen o tom, jak muž vypadá, ale i ledacos o jeho nátuře a koníčcích. Chcete se např. seznámit s mužem, který rád sportuje?

2 Jak muž vypadá a odkud je

Zde se dozvíte, zda je muž vaším typem co se týče postavy apod. Pokud máte zájem o opravdové seznámení s mužem v reálu, je také dobré vědět, z jakého města muž je.

3 Ověřený uživatel

Uživatel ověřil svůj profil a fotku např. nahráním fota sebe samého s aktuálním vydáním novin atd. Ověření uživatelé profilu věnují čas navíc a zřejmě to se seznamováním myslí vážně. Mají také větší úspěšnost seznámení, ostatní členové jim více důvěřují.

4 Zájmy a koníčky

Zde se dozvíte mužovy zájmy, zda si chce zaflirtovat, najít milenku na delší vztah či sex na jednu noc. Jedná se o informace, dle kterých se dále rozhodnete, zda se chcete s tímto mužem seznámit.

5 První oslovení

Vybraného muže oslovte prostřednictvím interní pošty, zkuste nadhodit nějaké zajímavé téma nebo třeba položit otázku související s koníčky a zájmy uvedenými v jeho profilu.

Profily některých mužů registrovaných na naší erotické seznamce

Patrik - seznámení s mužem na Flirtkontakt.cz

Přezdívka muže
Patrik

Věk muže
28 let

Lokalita
Praha

Info
Hledám ženu na příležitostný sex, ale klidně v rámci stálejšího vztahu. Nebráním se ani navázání dlouhodobějšího partnerství.

Romanet - seznámení s mužem na Flirtkontakt.cz

Přezdívka muže
Romanet

Věk muže
19 let

Lokalita
Praha

Info
Seznámení čistě na sex! Diskrétnost zaručena!

Homeboy518 - seznámení s mužem na Flirtkontakt.cz

Přezdívka muže
HomeBoy518

Věk muže
29 let

Lokalita
Ostrava

Info
Rád bych poznal super holku do postele - tím bych začal, pak uvidíme jak si sednem dál, ne? :-)

Seznamování se s mužem na internetu - hlavní body:

Dobře vyplněný profil

Když budete co nejkonkrétnější, zvyšujete tím pravděpodobnost, že se vám ozve "ten pravý", ne jen muži s naprosto odlišnými zájmy i názory, s nimiž byste si neměla co říct. Založení a první vyplnění profilu by mělo trvat třicet minut, a pokud to se seznamováním myslíte vážně, měli byste si na správu a komunikaci s ostatními hledajícími vyhradit alespoň patnáct minut denně. A ještě jedna důležitá věc - nic nepřibarvujte, ani nepřikrášlujte.

Aktivita v oslovování

Plno lidí se sice seznamuje na internetu, zakladají si profily na nejrůznějších stránkách, ale čtyřicet procent z nich potom jen pasivně čeká, až se jim někdo ozve. Přitom odvážné ženy, které se nebojí muže samy od sebe oslovit, tím získají plusové body hned na začátku.

Decentní úvod

Jakmile vás nějaký profil na seznamce zaujme a odhodláte se danému muži napsat zprávu, pečlivě si rozmyslete, co napíšete. Snažte se zaujmout, ale nebuďte originální za každou cenu. Stručnost je tady opravdu na místě. Nikdo nechce slyšet vaše životní příběhy dříve, než si o ně sám řekne. Do první zprávy můžete napsat také důvody, proč vás dotyčný zaujal, klidně přidejte decentní kompliment.

Nespěchejte na první schůzku

Jestliže nabídnete osobní setkání už v první zprávě, jistojistě se znemožníte - pokud vám tedy nejde o sex na jednu noc. Bude to vypadat, že zoufale zvete na rande úplně kohokoliv a jen čekáte, kdo se chytne. Než se s někým rozhodnete sejít, měli byste si vyměnit pár zpráv, nebo on-line rozhovorů, abyste se o něm něco dověděli a zjistili, zda si alespoň v běžném hovoru rozumíte a máte si o čem povídat. 

Telefonujte

Věřte, že když si troufnete zavolat, dotyčného tím ohromíte. Předem se ale ujistěte, že to dotyčnému muži nevadí. Připravte si několik témat k rozhovoru, do telefonu buďte milí, příjemní, zajímejte se, ptejte se, na začátku se zeptejte, zda nerušíte, na konci poděkujte.

Nevzdávejte se

Raději počítejte s tím, že možná absolvujete spoustu nakonec zbytečných rozhovorů, možná i schůzek. Berte to ale jako zkušenost, která vám pomůže lépe odhadovat a znát muže a lidi. Naučíte se komunikovat s cizími lidmi, konverzovat, a až to budete nejméně čekat, ten pravý muž se objeví.

 Flirtkontakt.cz - ta pravá flirtovací a erotická seznamka pro Vás!

Pokud hledáte vážnější nebo dlouhodobý vztah, vyzkoušejte server Seznamte.se - naši seznamku pro vážnější zájemce, aneb seznamování s mužem bez primárně erotického podtextu. Pokud jste "on" který hledá "jeho", máme proVás dobrou správu - provozujeme českou gay seznamku Gkontakt.cz, zaměřenou vyloženě na seznamování muže s mužem.

Erotický magazín Žhavé čtení pro dospělé
Problémy s erekcí mohou souviset s úzkostí: Vyřešte je během 4 týdnů

Problémy s erekcí mohou souviset s úzkostí: Vyřešte je během 4 týdnů

17.05.2022 Byli jste někdy tak vystresovaní z toho, že jste si chtěli udržet erekci tak moc, že jste ji nakonec ztratili? Cítíte často úzkost, a nemůžete kvůli tomu erekce dosáhnout? Poradíme vám, jak… čtěte více >>
Kamarád, který se rád (ne)jen dívá

Kamarád, který se rád (ne)jen dívá

14.05.2022 Za letních večerů, kdy chtivé pohledy mužů olizují každičký opálený kousek ženských těl, i já jsem… čtěte více >>
Vibrační kalhotky a vibrátory do kalhotek vás vzruší i uspokojí

Vibrační kalhotky a vibrátory do kalhotek vás vzruší i uspokojí

12.05.2022 Spodní prádlo je jedním z nejzajímavějších kusů oblečení. I když si na sebe chcete obléknout tlustý… čtěte více >>
Trápí-li vás sexuální frustrace, klíčové je svěřit se partnerovi

Trápí-li vás sexuální frustrace, klíčové je svěřit se partnerovi

10.05.2022 Dobrý sex (ať už se jedná o sex se sebou samým nebo s partnerem) je jedním z největších životních… čtěte více >>
Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.