Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak udělat vaše oblíbené sexuální pozice ještě žhavější

8.prosinec 2016
Jak udělat vaše oblíbené sexuální pozice ještě žhavější

Spousta párů má své oblíbené polohy, které ale po nějakém čase už trochu omrzí. Ničemu určitě neuškodí, když je trochu vylepšíte a zažijete s partnerem něco nového. Tak s chutí do toho!

Každý má svůj styl, jak "jít na to" neboli "go-to" polohu, když si chce užít příjemné milování a chce mít jistotu, že dosáhne toho nejlepšího uspokojení.

"Ale i když máte štěstí a dostanete orgasmus při této poloze vždy (tím lépe pro vás), stále můžete těžit z vylepšení této ložnicové agendy," říká Carol Queen, Ph.D., sexuoložka a spoluautorka knihy The Sex & Pleasure Book: Good Vibrations Guide to Great Sex for Everyone (Kniha sexu a potěšení: Dobré vibrace - Návod na skvělý sex pro každého). "Spousta lidí se neobtěžuje měnit věci v jejich ložnici, protože nevědí, že malé změny mohou vážně ovlivnit jejich uspokojení," říká Queen. "Upravení vašich oblíbených sexuálních pozic vám může pomoci zažít ještě více potěšení, vybočit z rutiny a pomoci vám přijmout vaši kreativní stránku," tvrdí.

Pokud se sex s vaším partnerem stal stereotypním, zde jsou nějaké tipy na uspokojující polohy, kterými můžete svůj sexuální život vážně okořenit.

Jestliže je vaše go-to poloha:

Misionář

Zkuste: Ten správný úhel

"Zatímco žena leží na zádech, položí jednu ze svých nohou kolem mužova těla (na záda), tak, že ji má zvednutou nahoře. Poté se partner rozkročí nad nataženou nohou a sníží se k ženě a vstoupí do ní, zatímco žena bude stále držet nohu v 90 stupňovém úhlu," radí sexuoložka Michelle Hope. "Tohle zaručí hlubokou penetraci," říká Hope.

Zkuste: Těsně u sebe

"Toto vylepšení misionářské pozice může dodat spoustu uspokojení navíc," říká Queen. Při misionářské pozici žena obejme jejími chodidly a kotníky partnerova lýtka a přitáhnete ho co nejblíže k sobě. Tento pohyb přiblíží penis ke klitorisu. Místo toho, aby muž používal své ruce k pohybům dopředu a dozadu, oba dva použijte své boky, žena se více zapojí a bude mít také možnost udělat něco pro své uspokojení.

Na koníčka

Zkuste: Obráceně

"Začněte tuto pozici jako tradičně - žena nahoře. Pak se ale otočí tak, aby byla čelem k partnerovým nohám, místo k jeho obličeji (doporučujeme provádět po sprše...). Pokud si žena věří, může to udělat, zatímco se partnerovo penis nachází v její vagíně. Žena se nakloní, přidržuje se partnerovo kotníků. Muž by měl ženu držet v pase pro více stability. Poté se můžete společně vyřádit," říká Hope. Tato pozice povoluje hlubší penetraci, stimulaci klitorisu (protože se tělo ženy tře o varlata) a také anální stimulaci (pokud to máte rádi). "Nejlepší na tom je, že není potřeba skákat, stačí vám jen kroužit na vašem partnerovi," zmiňuje se doktorka. Méně práce = více potěšení, kdo by to nebral?

Zkuste: Mistr stehen

"Toto je skvělá pozice ke kontrole a ovládání dané situace ženou," říká konzultantka sexuálního zdraví Celeste Holbrook, Ph.D. Žena začne tím, že muže obkročí, poté muž ohne jedno koleno. Natočí se ke kolenu a svýma nohama obejme toto ohnuté koleno, s penisem uvnitř sebe. "Zkuste se dotýkat svého klitorisu, zatímco na něm budete jezdit, ke zvýšení vašeho uspokojení," radí Holbrook ženám.

Okořeňte svůj sexuální život...

Na pejska

Zkuste: Na pejska ve stoje

"Při této poloze si víceméně můžete sami určit, jaká bude, podle toho, co vám nejvíce vyhovuje," říká Queen. "Když se totiž postavíte, vstup zezadu umožní podstatně více kontrolovat hloubku a tlak v závislosti na tom, jak se cítíte."

Jestliže nemáte rádi hluboký sex: Partner do ženy vstoupí zezadu, zatímco oba stojí narovnaně, jak jen to jde. Držení nohou blíže u sebe může poskytnout pěkný zážitek pro oba a je to dobré obzvláště v případě, když je mužův penis opravdu dlouhý.

Jestliže máte rádi hluboký sex: Žena se předkloní, jak jen to půjde, aby se penis dostal co nejdál. Poté žena natočí svůj zadeček zpátky k partnerovi, aby se mohl lépe dostat k jejímu bodu G. "Roztažení nohou také pomáhá k hlubší penetraci," dodává Queen.

Zkuste: Ohnutý Pejsek

"Přibližně 80 procent žen může dosáhnout orgasmu při stimulaci klitorisu, ale tradiční styl na pejska, může ztížit mužům dosažení klitoriální zóny pomocí ruky, aniž by se musel ohnout," říká Nikki Goldstein, Ph.D., sexuoložka a expert na vztahy. Ale další způsob polohy na pejska, lepší obzvláště pro klitoris, je, aby partner stál za ženou, zatímco ona je na všech čtyřech na posteli. "On bude ve správné výšce, aby mohl s přehledem dosáhnout na váš klitoris a stimulovat ho a zároveň dosáhl i na bod G."

Orální sex

Zkuste: Hrana slávy

Žena se posadí na opačný okraj židle nebo stolu tak, že její partner bude mít přímý přístup k jejímu klitorisu. Muž si klekne mezi její nohy a hlavu předkloní dolů. "Nejen že se v této poloze budete cítit více fyzicky sexy, ale muž bude mít větší přístup k tomu, aby se na vás vyřádil více, než jste si kdy představovala, že by mohl," říká ženám Queen.

Ačkoliv se zde jednalo spíše o uspokojení žen, věříme, že mužům se tyto polohy budou také líbit a rádi je vyzkouší. A jestliže nemáte s kým tyto zajímavé polohy vyzkoušet, zkontaktujte vám sympatickou osobu na sex seznamce a domluvte se na společných sexuálních hrátkách...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.