Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Řekni, co tě vzrušuje

22.leden 2019
Řekni, co tě vzrušuje

Nejen klasickým sexem živ je člověk. Do stavu extáze vás mohou dovést třeba i plyšáci, mravenci, anebo učitelé. Se sexuálními "odchylkami" je třeba zacházet opatrně, protože ani na ty zdánlivě neškodné není každý partner stavěný.

Se sexem je to trochu jako s jídlem. Každému chutná něco jiného, a ne každý chce ochutnat všechno. Někdo jede celý život ve vepřu, knedlu, zelu, jiný se snaží hledat nové, neotřelé pokrmy a zpestřit si jimi jídelníček. Ale zpátky k sexu. Nevšedních sexuálních praktik existuje mnoho, a pokud nejsou vyloženě společensky neúnosné nebo zdraví ohrožující, je jen na partnerech, jak se k nim postaví. 

Problémem ovšem může být forma, jakou ji ten z partnerů, který po vyzkoušení neobvyklé praktiky či hry touží, předloží tomu druhému. Či zda vůbec najde odvahu přiznat se k tomu, co ho vzrušuje. Třeba v australské komedii Malá smrt scénárista sestavil příběh několika dvojic právě na jejich sexuálních fantaziích a černohumorné snaze je zrealizovat. Jedna z žen například zjistí, že ji sex dokáže vzrušit jen v případě, když její partner pláče (dakryfilie). 

Jiná dvojice zas tak dlouho hraje v rámci předehry různé role, až její mužská polovina natolik propadne kouzlu své herecké osobnosti, že k sexu nakonec nikdy nedojde. V dalším páru je muž neskutečně milý a pozorný ke své ženě - ovšem jen pokud spí (sonmnofilie). Ať už to máte jakkoli, věřte, že se sexuálními "odchylkami" je třeba zacházet opatrně a s rozvahou, protože ani na ty zdánlivě neškodné není každý stavěný.

Didaskalofilie

Láska k učiteli

Koho by někdy nepřitahoval jeho učitel. Pokud středoškolačky učí pohledný mladý muž, nemálo z nich se do něj "zamiluje" a s ní si o tom, že spolu vytvoří pár. Nebo že jsou spolu v intimní chvilce. Pubertální chlapce zase často přitahuje fešná učitelka v minisukni. Jak pak poznat, že jde skutečně o jmenovanou sexuální fantazii? Zřejmě teprve tehdy, když dospělý člověk neustále vyhledává příležitost sedět ve školní lavici, aby získal nový objekt svého sexuálního zájmu. Koneckonců na škodu to být nemusí, může se přitom naučit i něco nového.

Hafefilie

Milované tkaniny

Nikoho nepřekvapí, že hlazení milovaného člověka nebo i sebe samých vzbuzuje libé pocity. Ale rozkoš a vzrušení mohou někteří lidé pociťovat i při dotýkání se a muchlování s látkami, a to nejen se sametem či s hedvábím, ale do varu je může dostat třeba i džínovina. Někteří pak umějí vzrušení ještě znásobit tím, že milovaného člověka obléknou právě do látky, která jim působí blaho - a to je pak teprve jízda!

Osfreziofilie

Posedlost vůní

Že vůně dělají život příjemnějším, víme. Rádi si přičichneme k voňavým květům, voní nám jaro i podzim, vonnými esencemi vylepšujeme byt i vnitřek svého vozu, používáme kolínské a parfémy a totéž je nám milé u našeho partnera. Najdou se však i lidé, kteří jsou vůněmi doslova posledlí a některé z nich vzrušují až k nesnesení. Některé mohou být spojené se vzpomínkami, jiné - třeba pot - právě s touhou po milované osobě.

Ale někdy důvod posedlosti po konkrétní vůni vystopovat nelze - a pokud i dotyčný vyhledává, aby se vzrušil, je osfreziofilie na světě. 

Co je didaskofilie?

Ursusagalmatofilie

Plyšoví medvídci

Být obložený plyšáky jako dítě je celkem běžné. Schovávat si některé hebké, osahané mazlíky až do dospělého věku - i to se může stát. Ale "milovat se" s nimi, tedy dotýkat se jich, mazlit se s nimi, třít se o ně a dospět případně až k vyvrcholení, to už běžné není. Ti kterých se to týká, to neradi přiznávají - ale když budou hodně dlouho hledat, možná najdou partnera, který do toho půjde s nimi.

Formicofilie

Šneci a mravenci

Ti, kterých se tahle "odchylka" týká, na ni většinou přijdou čirou náhodou při sexu v přírodě. A aniž by o to původně stáli, akce se zúčastní i mravenci, brouci, případně šneci a jiné podobné potvory. Z celkem běžného sexu se tak najednou může vyklubat neskutečně vzrušující zážitek. Pak už nezbývá nic jiného než vydávat se do přírody a vyhledávat dostatek těchto "sexuálních pomůcek".

Telefonní skatologie

Sex v éteru

Z jedinců, kteří se ukájejí tím, že vykládají cizím lidem své sexuální fantazie, měli až donedávna velkou radost telefonní společnosti, protože když dotyční začnou, nevědí, kdy přestat. Ovšem ve chvíli, kdy už je většina účtů vedena na neomezené volání, mají tito lidé pré. Mohou volat na všechny strany klidně celý den či noc a nezchudnou. A pokud jim někdo telefon bleskově položí, nic jim nebrání vytočit další číslo a pokračovat v recitování někdy až hodně vulgárních výrazů.

Dendrofilie

Láska se stromy

Lidé s touto úchylkou (nebo odchylkou?), která je jistým druhem fetišismu, jsou přitahováni a vzrušováni stromy a keři. Objímají se s nimi, líbají je a v jejich "společnosti" masturbují. Někdy se o xerxésismu podle perského krále Xerxése, který se zamiloval do platanu, a dokonce se s ním i oženil. V jeho šlépějích kráčí jistá britská dívka Emma. Se stromem, který pojmenovala Tim, se i ona chce nechat oddat.

Hirsutofilie

Chlupatá vášeň

Před lety se o ní nemluvilo, možná ani neexistovala. Pokud se někdo sexuálně rozdováděl při pohledu na ochlupení svého miláčka, nejspíš to nebylo připisováno partnerovu porostu. Ovšem v dnešní době, kdy si už ženy holí nejen nohy a podpaží, ale i intimní partie a ani muži se nezdráhají vzít žiletkou sakumprásk všechno ochlupení od hlavy až po paty, se už jasně vyprofilovali lidé, které chlupy vzrušují.

A čím je těch chlupů víc, tím pro ně líp! Týká se to nejen intimních partií, ale i již zmíněných chlupatých zad, která jsou pro hirsutofily skutečnou třešinkou na dortu. 

Trpíte taky "filií"?

Nemám "...filii", ale chci svádět a nevím jak

Bez škatulkování a beze slov

Ženy jsou příliš závislé na slovech, která ale muži ve svých vyznáních nepoužívají. Pro pány jsou totiž mnohem důležitější gesta a prožitky. I přesto, že každý potřebuje něco jiného, už tyto požadavky není třeba řadit mezi známé ...filie. Dárky, pohledy, doteky či vášeň při sexu jsou tím, co beze slov prozradí, zda nás ten dotyčný má úplně na háku nebo po nás netouží. A funguje to jak ve vztahu, tak v posteli.

Nechte mluvit řeč těla

Nezáleží na tom, zda stojíte teprve na začátku vztahu, nebo máte za sebou pětadvacet let manželství, protože svést druhého beze slov lze kdykoliv. Odborníci uvádějí, že kůže, zejména pak uši a krk, jsou jednou z nejvýraznějších erotogenních zón. Proto doporučují ženám začít muže svádět například masáží krku a hlavy. Když následně nastane ten správný okamžik a začne fungovat erotické napětí, navrhují ho pozvat do postele řečí těla.

Klidně stejným způsobem, jako hlavní hrdinky v erotických scénách hollywoodských filmů - projít se místností po špičkách, jemným pohybem hlavy pohodit vlasy a svůdným pohledem přes rameno se na muže podívat. Pak už jen stačí muže prstem přivolat, aby vás doprovodil. A věřte, že vám i beze slov bude moc dobře rozumět. Následně může žena muže vábit svým svlékáním a při milování využívat takové pozice, při kterých partner dostane to, co se mu líbí, tedy pohled na ni.

Jednou z možností je i milování před zrcadlem. Někteří považují i toto za jistou "úchylku". To, že nemáte žádné v ložnici, ale jen jedno v chodbě, nemusí být vůbec na škodu. Když žena nechá muže se dívat, neměla by opomenout fakt, že muži zbožňují orální sex. Při samotném aktu je fajn dát najevo, že se jí sex líbí. Nemusí hned vykřikovat, že je bůh, stačí jen slastně vzdychnout. Není totiž nic horšího než být v posteli s někým, kdo vypadá, jako že ho to vůbec nebaví.

Když jsou slova výhodou

Své tajné touhy a fantazie lze také komunikovat beze slov. Při milostných hrátkách v ložnici nejčastěji tím, že si ukážete, co se vám líbí , a povedete jeden druhého. Ale existují i takové představy a přání, které je někdy lepší vyslovit nahlas. Třeba ty, které jsou spojeny s nějakými rolemi nebo místem. Některé touhy mohou být samozřejmě hodně bláznivé a ty jsme se vám snažili přiblížit výše v tomto článku. Tak jaké jsou ty vaše? Jsou naprosto "normální"? Nebo také trochu vybočujete z davu?

Ještě jste neměli to štěstí prožít takový sex, který byste si pamatovali až do konce svého života? Pak se zaregistrujte na sex seznamku a najděte někoho výjimečného, s kým to nebude jen obyčejný a nudný sex.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.