Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex, na který budete vzpomínat po celý život

14.srpen 2018
Sex, na který budete vzpomínat po celý život

Chtěli byste zažít sex, na který budete vzpomínat celý život? Kdo by nechtěl! A nejlepší by bylo, kdyby se dal ještě někdy zopakovat a nezůstala po něm pouze vzpomínka. Možná se vám to podaří, čtěte dále.

Máte rádi sex, ale zatím jste nezažili nic tak zajímavého, co by vám vyrazilo dech a vy si to pamatovali do konce svého života? Je to škoda, nemyslíte? Každý by chtěl něco takového prožít alespoň jednou v životě. 

Co si budeme nalhávat - sex většinou není takový jako v televizi. U některých dokonce nikdy. Není divu, že když jsou lidé neustále krmeni dokonalými těly, precizně zvládanými technikami a neutuchající vášní, že nejeden upadne do deprese. Ale i přes to všechno se v našich životech občas objeví světlá chvilka něčeho, co je tak výjimečné, že na to vzpomínáme ještě za rok, za dva, ale třeba i za deset nebo více. Pojďte se inspirovat příběhy následujících párů, kteří právě takový zážitek mají. Dozvíte se, jak k němu došlo - jaké byly okolnosti a bude to pro vás jednodušší zažít něco podobného.

Bez starostí

"Jedna naše společná intimní chvilka převyšuje ty ostatní, a to bylo v moment, kdy jsme neměli žádnou ochranu proti početí," říká Abby, která je vdaná za Franka. "Bylo to mnohem intimnější, protože po letech používání kondomů najednou mezi námi doslova nic nebylo. A samozřejmě také skutečnost, že jsme připraveni stvořit další lidskou bytost, byla opravdu velmi romantická."

Na úvod bychom asi měli zdůraznit, že byste toto neměli zkoušet, dokud nejste připraveni na dítě a už vůbec ne, pokud nejste v monogamním a dlouhodobém vztahu. Může se to stát kdykoliv a dostat vás do prekérní situace. Pokud v tom máte jasno a nevadí vám toto riziko, pak se do toho můžete pustit. Bude to mít ten nejlepší efekt především v případě, kdy jste byli zvyklí pokaždé používat kondom, protože jste si zvyklí na bariéru mezi vámi, která najednou zmizí, stejně jako to cítí Abby s Frankem. Dále žena může vysadit po delší době hormonální antikoncepci, což má také svůj efekt na sexuální život, i když ten je pomalejší. Mnoho žen při užívání antikoncepce trpí ztrátou chuti na sex, která se po přestání užívání opět vrátí. Samozřejmě existují i další pomůcky, které vám pomohou proti otěhotnění, ale jakmile je vyřadíte, tak uvidíte, jaké to je mít sex bez starostí, bez toho, abyste si museli něco zavést nebo nasadit, i když na to zrovna nemáte náladu. 

Trojka

"Na manželovo 40. narozeniny jsem se rozhodla, že mu dám něco, o co škemral už strašně dlouho - sex mě s jinou ženou," říká Daphne (43), která je vdaná za Alana (45). "Myslím, že jsme byli všichni nervózní, což ještě přidávalo na vzrušení. Nejlepší na tom bylo pozorovat svého manžela, jak je vzrušený sledováním mě a naší kamarádky."

Vyzkoušet sex ve třech může být pro vztah opravdu skvělá vzpruha a může to být něco, co si budete pamatovat do konce života nebo to dokonce přidáte do svého běžného sexuálního života a budete si toto vzrušení užívat třeba několikrát ročně. Jestliže se ale na trojku necítíte, podobný efekt pro vás může mít to, že si s někým dalším (ať už jednotlivcem nebo párem) budete povídat o vašich fantaziích. A pěkně do detailu!

Svůj sex můžete obohatit třeba tak, že vyzkoušíte trojku

Tam, kde je to zakázané

"Když jsme se poprvé setkali, ještě jako studenti, proplížili jsme se na hřiště mini golfu a zahráli jsme si hru svlékacího golfu. Pak jsme to tam, rovnou na té trávě, dělali v poloze na pejska," říká Dave (39) a Donna (35).

Jestli chcete zažít něco neotřelého, co rozproudí váš sexuální život a na co budete vzpomínat s úsměvem na tváři, zkuste třeba sex na veřejnosti. Nemusí to být vyloženě před publikem, jako je to například u doggingu, ale třeba i v místech, kde nikdo není, ale teoreticky by se někdo ukázat mohl. Stejně vzrušující je dělat věci, které jsou "zakázané". Vplížit se na hřiště mini golfu pravděpodobně není asi úplně nelegální, pokud není soukromé, ale k sexu určitě určené není, a proto to má hned jiný náboj. Samozřejmě vás nebudeme nabádat k žádným trestným činům, vloupávat se na cizí pozemky a spouštění alarmu byste si asi pravděpodobně pamatovali na celý život, ale aby pak náhodou některé roky z toho nebyly strávené ve vězení... Možná vám úplně postačí, když zkusíte nějakou jinou místnost ve vašem domě nebo bytě.

Vodní dobrodružství

"S manželem jsme si na naše 10. výročí svatby pronajali vilu v Karibském moři. Skončilo to tak, že jsme prožili ten nejlepší sex v našem životě, konkrétně v soukromém bazéně," říká Carla (36) a Jack (41). "V jednu chvíli ale přišel údržbář a můj manžel na něj jen začal křičet, aby přišel později. Hystericky jsme se smáli a poté jsme se raději rozhodli pokračovat v sexuálních hrátkách v ložnici."

I když si třeba zrovna nemůžete dovolit jet na exotickou dovolenou, nic není ztraceno. Pomůže i dovolená pár kilometrů od domova nebo zkrátka jen vypnutí od okolního světa a sex v denních hodinách místo klasického nočního užívání. 

Puberťácké sny

"Když mě můj manžel vzal poprvé domů, abych poznala jeho rodiče, předpokládali jsme, že budeme spát v oddělených postelích, proože jsme ještě nebyli sezdaní, což se také stalo. To mě ale neodradilo od toho, abych ho navštívila v jeho pokoji z dětství. Ještě teď si dělám srandu z jeho plakátu Debbie Gibson, který mu visel na zdi," říká Arlene (40), která si vzala Shawna (40).

Součástí sexu mohou být i zábavné momenty, které se mohou přenést do vzrušení. Zkusit můžete i navštívit místa, na které máte pěkně vzpomínky, například to, kde jste měli první rande nebo první sex nebo jste se dobře bavili. Uvidíte, co to s vámi udělá.

Hon na orgasmus

"Byl jsem v šoku, když mi manželka po 6 letech, co jsme spolu, řekla, že pravděpodobně nikdy při našem sexu nezažila orgasmus," říká Justin (33), který si vzal Victoriu (33). "Objednal jsem tedy vibrátor a pooroval, jak zažívá několikanásobné orgasmy. Bylo to to nejžhavější, co jsem kdy viděl."

Někdy naše sexuální zážitky, které si pamatujeme po celý život, nemusí mít vůbec spojitost s námi samými. Sledovat uspokojení partnera je pro některé lidi stejně naplňující. Vibrátor ale samořejmě můžete využít i při společných sexuálních hrátkách nebo si pořídit přímo hračku určenou pro páry.

Po nezapomenutelném sexu se budete rozhodně cítit spokojeni

Hluk není na škodu

"Sex, který nám oběma asi nejvíce utkvěl v paměti, je ten, kdy jsme vyrazili poprvé na výlet bez dětí," říká Denise (36) s manželem Jayem (38). Po celou dobu, co jsme během dne měli sex, jsem byla velmi hlasitá."

Když je žena hlasitá, většinou to znamená, že si to skvěle užívá (naopak to ale neplatí). Když má pár děti, často se jim musí velmi podřídit svůj sexuální život, což krom spousty jiných věcí znamená žádný hlasitý sex. Místo toho si můžete ale třeba do ucha šeptat jiné zajímavé věci...

Noční vlak

"Na naší poslední dovolené jsme se rozhodli jet vlakem z Ruska do Francie," říká Ken (48), který má manželku Josie (46). "Bylo to nezapomenutelné a neskutečně vzrušující, když jsem byl nad ní v našem lůžkovém kupé a vlak uháněl tmou."

Noční vlaky se sice pomalu, ale jistě ruší, to ale neznamená, že si takový výlet nemůžete udělat. Sex ve vlaku je mnohem více vzrušující než ten v autě. Pokud se vám ale vlakem nikam nechce, pak alespoň můžete vyzkoušet ten v autě.

Novinka

"Vždycky jsem chtěla zkusit anál, ale byla jsem dost nervózní si o to říct," svěřuje se Sherrie (38), která se vdala za Toma (42). "Jednou večer jsem udělala takovou polohu, aby přesně věděl, co chci. Vzali jsme to opravdu pomalu a vůbec to nebolelo, bylo to extrémně příjemné."

Někdy stačí partnerovi lehce naznačit, po čem toužíte, jindy vám nezbývá nic jiného než promluvit nahlas. Vaše fantazie by ale za žádnou cenu neměly zůstat pouze ve vaší hlavě, ale měli byste se o ně s partnerem vzájemně podělit. Někdo chce zkusit novou polohu, někdo novou praktiku a jiný zase nějaké nové místo. 

Další pokus

"Náš nejlepší sexuální zážitek nastal v den, kdy jsme se spolu po roce odloučení znovu shledali," říká Sany (43) a její manžel Doug (49). "Díky tomu roku jsem měla šanci pocítit, co mi doopravdy chybí. Strávili jsme spolu celý následující víkend, samozřejmě nazí."

Občas musí člověk neprve o něco přijít, aby mu došlo, jak moc mu to může chybět a jak velkou roli to v jeho životě hraje. Určitě vám nebudeme radit, abyste se spolu na rok rozešli, ale taková pauza od sexu může být určitě také užitečná. Sami si nastavte, jak dlouhá by měla být - někomu stačí týden, někdo chce spíše dva týdny nebo dokonce měsíc.

Ještě jste neměli to štěstí prožít takový sex, který byste si pamatovali až do konce svého života? Pak se zaregistrujte na sex seznamku a najděte někoho výjimečného, s kým to nebude jen obyčejný a nudný sex.

[Lil]

Zdroj:

https://www.womenshealthmag.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.