Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co mohou ženy zažít s vibrátorem a na co by měly pamatovat?

10.leden 2019
Co mohou ženy zažít s vibrátorem a na co by měly pamatovat?

Vibrátory představují nejpoužívanější erotické hračky. Mnoho žen vlastní doma v šuplíku minimálně jeden model, který jim zpříjemňuje ať už chvilky o samotě, nebo ty společné s partnerem. Ne každá ale používá vibrátor tak, aby získala maximum. Jak na to? A na co by žádná žena neměla při jeho používání zapomenout?

Použít vibrátor by si měla vyzkoušet každá žena. To, co totiž doposud zažívala, nemusí být všechno. Může to být mnohem lepší, intenzivnější nebo jiné. Není to zas tak obtížné, stačí si pořídit vibrátor. Ale co pak? Většinou u nich nenajdete přiložený návod, jak PŘESNĚ vibrátor používat, maximálně se dozvíte nějaké bezpečnostní nebo hygienické pokyny. A pokud už člověk do vibrátoru investuje peníze (a někdy jejich nemalé množství), tak ho chce umět využít na maximum. Ale nemusí se jednat pouze o začátačnice v oblasti vibrátorů. Z dnešního článku se mohou poučit i ženy, které již vlastní vibrátor několik let nebo jich mají dokonce několik. Vždy se najde něco, co může vaše intimní chvilky dotáhnout k dokonalosti. 

Začněte přes prádlo

Co kdybyste zkusily trochu netradiční start? Vše můžete změnit tím, že se začnete nejprve škádlit přes spodní prádlo nebo třeba přes lehkou deku. To vytvoří bariéru, která svou texturou pozmění povahu vašich hrátek. Nejprve můžete začít rukou a pak se propracovat k vibrátoru. Na něm můžete vyzkoušet všechna možná různá nastavení, třeba i taková, která vám normálně nejsou zas tolik příjemná, protože jsou třeba více intenzivní. Pře bariéru to bude ale úplně nový pocit. A rozhodně se vám nestane, že byste si "přestimulovaly" klitoris, což se občas může stát při přímé stimulaci.

Neignorujte pysky

Nesoustřeďte se pouze na vrchol klitorisu, ten představuje totiž pouze špičku ledovce, mnoho zajímavého se ukrývá i vedle něj a pod ním. Klitoris totiž pokračuje i pod tento "hrášek", jak se tento vrchol nazývá. Tlačit můžete vibrující hračkou na tuto část, ale i na vnitřní nebo vnější pysky.

Škádlete se

Zaprvé - nemusíte do všeho jít hned tak rychle a vyvrcholit během minuty. Dejte tomu ten čas. Zkuste nejprve předešlý bod až poté se přesunujte k místům, kde vás to rozpaluje ještě víc. 

Zadruhé - pokud víte, že vás k těm nejblaženějším pocitům dovádí jedno konkrétní nastavení, vyzkoušejte nejrve jiná nastavení, která možná budou mít stejný efekt, možná jen pomalejší nástup. Nebo možná najdete své nové oblíbené nastavení typu vibrací, jejich rychlosti a režimu. Jestliže je k dspozici k vašemu vibrátoru i dálkové ovládání, rozhodně ho využijte, ale nemusíte to dělat jen o samotě, ale klidně i s partnerem. Ten vás může škádlit tak, že vibrátor zapne, rozdráždí vás a pak ho vypne. Bude vás to dostávat k šílenství, ale o to tady tak trochu jde. A pokud se jedná o virátor menších rozměrů nebo takových, který se třeba umístí do kalhotek, tak tím lépe! Můžete si ho třeba vzít k večeři nebo dokonce ven.

Rozpohybujte se

Najděte nový způsob, jak dosáhnout orgasmu. Co třeba tak, že si lehnete na břicho, dáte vibrátor pod sebe a budete se různě hýbat, vrtět a přirážet? Když budete jen tak nečinně ležet, může dojít k přestimulaci, kterou jsme zmínili již výše. Proto byste se měly hýbat. A čím více se budete hýbat, tím více bodů se vám nabídne k objevování.

Použijte ho i na zbytek těla

Velká část populace si myslí, že vibrároy může použít pouze k penetraci nebo ke stimulaci klitorisu, ale tak to není. Můžete ho použít všude různě po těle, kde vám to bude příjemné. A nejen vám! Klidně i vašemu partnerovi! Vymyslete si jakékoliv místo, nejčastěji se používá na pysky, bradavky, celá prsa, varlata, penis, ale třeba i tváře při orálním sexu.

Vibrátor může fungovat i jako 2v1 - stimulovat bod G i klitoris

Umístěte ho přímo na klitoris

Pokud máte rádi přímou stimulaci, vás určitě nezklame přímé položení na klitoris (ačkoliv byste měly vyzkoušet i jiné techniky, protože jeden nikdy neví...). Nejlepší na to jsou přímo stimulátory klitorisu, většinou menší vibrátory, které nevypadají jako klasický vibrátor ve tvaru penisu. Můžete s ním pohybovat dopředu a dozadu nebo dělat krouživé pohyby. Po tom, co se trochu rozehřejete, můžete trochu zvýšit tlak.

Užívejte si penetraci

Samozřejmě vibrátory si můžete užívat i uvnitř sebe. Vhodnější jsou na to ty ve tvaru penisu (nebo hodně přibližném tvaru penisu), ne stimulátory klitorisu, které by mohly jednoduše zaplout dovnitř. Také se můžete pokusit o stimulaci bodu G díky zahnutému vibrátoru a tlačit ho zevnitř proti pupíku. Nebo můžete s vibrátorem jezdit tam a zpátky jako by ve vás jezdil penis. Je to jen na vás, co vám bude nejpříjemnější.

Vylepšete to o orál

Jestliže chcete do svých hrátek zahrnout i partnera, tak by se hodilo, aby k něčemu byl užitečný. A víte, k čemu může být opravdu velmi užitečný? Když ho necháte vám provádět orální sex a zároveň budete mít uvnitř sebe vibrátor na stimulaci bodu G. Váš partner se postará o klitoris a vibrátor o zbytek. Můžete dosáhnout obřích orgasmů, o kterých se vám zatím jenom zdálo. Vyberte ale nějaký vibrátor, který bude sice zahnutý, ale nebude bránit partnerově tváři, nebo který si můžete zahnout podle svých představ. Ale to není všechno. Ještě můžete přiložit vibrátor k penisu nebo k varlatům, zatímco vy budete provádět orální sex partnerovi. Některým mužům se to obzvláště líbí.

Dejte šanci penetraci a vnější stimulaci

Velmi podobný případ jako ten předchozí. Tentokrát ale klitoris nebudete dráždit jazykem, ale stimulátorem klitorisu, a bod G buď dalším vibrátorem nebo prsty. Také se prodávají vibrátory, které zvládnou tohle oboje najednou. Vy s tím pak nemáte skoro žádnou práci a můžete si jen užívat nádhernou slast.

Experimentujte s rimmingem

Rimming znamená orální anální sex. V tomto případě nepůjde o orální sex, ale spíše o škádlení análního otvoru. To můžete díky vibrátoru zkoušet jak u sebe, tak i u partnera. Jestliže se chystáte na anální sex, musí vždy předcházet nějaká předehra, která připraví jak váš zadek, tak i vás samotné psychicky. K tomu je ideální právě vibrátor. Nezapomeňte ale na dostatečnou hygienu. Jakmile se hračka dotkne řitního otvoru, už ji nedávejte na jiné místo, obzvláště ne do blízkosti vagíny. Vibrátor vždy nejdříve pečlivě umyjte. 

Magic Wand původně byl přístroj na masírování krku

Přibližte se anální penetraci

Anální penetrace s klasickými vibrátory většinou není možná, protože nemají dostatečně velkou základnu a hračka by mohla zaplout dovnitř. To neriskujte. Raději si pořiďte nějakou, která tuto podmínku splňuje. Následně si můžete za pomoci velkého množství lubrikačního gelu užívat pěkné pocity z anální vibrační penetrace. A to především ti, kteří vlastní prostatu, takže muži. Věřte, že budou nadšení, i když zpočátku se jim tento nápad nemusí pozdávat.

Nabízí se i dvojitá penetrace

Pokud penetraci opravdu milujete, můžete vyzkoušet i tu dvojitou, při které vám vibrátory budou dělat nejlepší kamarády. Při takových hrátkách se budete cítit opravdu vyplněné. Můžete si vybrat, jak to podniknete - dva vibrátory, vibrátor a penis nebo vibrátor a prst(y). A co víc, pokud zapojíte partnera s jeho penisem, může přes tenkou stěnu cítit i vibrace! To už zní docela zajímavě, že?

Použijte ho k odstranění křečí

Všichni asi víte, že vibrátor slouží primárně k uspokojování a přinášení slastných pocitů. To vše je pravda. Ale možná nevíte, že mnoho žen udává, že jim pomáhá i s bolestí při sexu. Když máte vulvudýnii a máte křeče nebo jinou příčinu bolestivého sexu, není na škodu, když se při něm trochu rozptýlíte. Tak se lépe připravíte na penetraci i na doteky. Jestli víte, že trpíte bolestvým sexem, dejte šanci předehře s vibrátorem. Může to velmi ulehčit celý váš sexuální život.

Zkuste ho jako pomůcku k masírování krku

Již několikrát jsme zmiňovali událost, která vedla ke vzniku jednoho z nejoblíbenějších vibrátorů vůbec. Firma Hitachi vynalezla masážní přístroj na krk a ženy ho začaly používat jinak. To se firmě nelíbilo, a tak dala od již nové erotické hračky ruce pryč. To ale nezabránilo jiným firmám, aby takové hračky nestvořily znovu. Většinou se jmenují Magic Wand a dají se stále skvěle použít i pro masáž krku. Takže než půjdete spát, můžete si namasírovat krk a uvolnit tak přebytečně napětí. Třeba pak z toho dostanete i chuť na sex.

Na co při používání vibrátoru nezapomenout

  • Nemá-li vibrátor dostatečnou délku nebo dostatečně širokou základnu, může zaplout dovnitř.
  • Po každém použití a nejlépe i před každým použitím hračku umyjte.
  • Skladujte ho podle instrukcí, nejlépe na suchém, čistém místě pokojové teploty.
  • Silikonové vibrátory nemůžete používat s olejovými lubrikanty.
  • Latexové vibrátory (nebo vibrátor s latexovým kondomem) nemůžete používat se silikonovými lubrikanty.
  • Vždy si nejprve ověřte, zda je vibrátor voděodolný nebo vodotěsný a až poté ho použijte ve sprše nebo ve vaně.
  • Kupujte pouze kvalitní hračky z nezávadných, nejlépe certifikovaných materiálů.

Teď už víte, jak nejlépe vibrátor využít a na co při jeho používání nezapomenout. Tak vyražte do sex shopu třeba v Praze nebo Plzni a kupte si takový, který vám bude nejvíce vyhovovat jak vzhledově, tak funkcemi.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.