Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na leden 2019

2.leden 2019
Sex horoskop na leden 2019

I v novém roce 2019 vám budeme přinášet každý měsíc sex horoskop, ve kterém se dozvíte, jak bude vás sexuální a milenecký život vypadat další měsíc. Zajímá vás, jak to bude u vašeho znamení v prvním měsíci v roce? Pak čtěte dál!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Začátek roku 2019 bude, co se sexu týče, spíše takový zamilovaný. Víte, co v sexu a lásce chcete, a tento měsíc si za tím půjdete. Leden nakopne Venuše, planeta lásky a vztahů, která se bude nacházet ve znamení Štíra. Budete přemýšlet o tom, jak chcete být ke svému partnerovi blízko a jak moc se s ním cítíte propojení. Když se ale Venuše přesune 7. ledna do znamení Střelce, přinese to do vašeho života úplně jinou enegii - zábavnou, radostnou, osvobozující a milující. Někdy si zkrátka musíte přímo jít za tím, co chcete, abyste to opravdu mohli dostat. Zatmění měsíce konající se 21. ledna bude klást velký důraz na to, abyste následovali své srdce a dělali to, co vás činí šťastné. Cítíte, že si vás druhý váží a miluje vás, nebo si myslíte, že by to mohlo být i lepší? Jen vy znáte odpověď. Měli byste si na tuto otázku odpovědět naprosto upřímně a podle toho konat.

Ale to není vše. V lednu vás toho čeká mnohem více. Zajímá vás, jak se bude rok 2019 rozjíždět u vás podle vašeho znamení? Vyhledejte si ho dále a hned se to dozvíte.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, víte naprosto přesně, co chcete a tento měsíc se vám to i podaří získat. Půjdete si tvrdě za svým. A to všechno se stane díky Marsu, planetě akce a vaší vládnoucí planetě, který se bude nacházet ve vašem znamení. Mějte ale na paměti, že díky tomu můžete zapomínat na ostatní důležité věci a lidi. Zejména nezapomeňte na svého sexuálního partnera a jeho potřeby, až se budete soustředit na sebe. Na druhou stranu ale nestavte svého partnera úplně před sebe a nenechte se ovládnout jeho potřebami a nemyslet na ty své. Řekněte si o to, co chcete, a zároveň se zeptejte i na to, co by si přál on. Jste-li v současné době bez partnera, teď bude ten nejlepší čas na to, abyste vyrazili ven na nějaké rande. Porozhlédněte se nejlépe po někom, kdo vás bude podporovat a nebude moc náročný a zhýčkaný, to pro vás bude ta nejlepší volba.

Býk (21. dubna - 21. května)

V lednu se budete sbližovat s někým, kdo vás velmi zaujme, Býci. Budete se sbližovat všemi možnými způsoby... Venuše, planeta lásky a vztahů, se bude většinu měsíce nacházet ve vaší sféře hluboké intimity, takže je vám asi jasné, odkud to plyne. Bude to fungovat ale nejen na nové partnery, ale i na ty současné. Pokud jste single, přistihnete se, jak ve dne sníte o svém ideálním partnerovi. A víte co? Možná se nachází hned někde za rohem! Mars, planeta akce a sexu, bude ve vaší sféře, která symbolizuje snění. Takže nejen, že budete ve dne snít o tom nejlepším partnerovi, ještě k tomu budete v noci snít o velmi žhavém sexu! Připravte se na to, bude to skvělé. Nezapomeňte ale, že takový partner nepřijde jen tak sám a vy budete muset vyvinout nějakou snahu. Vesmír vám přichystal příležitost, tak se jí chopte.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, tento měsíce byste měli udržet své oči otevřené, bude se vám totiž nabízet spoustu různých zajímavých možností, a to vše díky tomu, že se Venuše bude nacházet ve vašem opačném znamení. Kdykoliv s někým navážete jakékoliv spojení, seznámíte se nebo se potkáte, může to znamenat tu pravou možnost do budoucna, že by právě z tohoto mohl vzniknut nový dlouhodobý vztah. Myslete na to a popřemýšlejte o tom. Pokud jste momentálně ve vztahu, i tak se můžete těšit na zajímavé věci. Vesmír vám pošle skvělou energii, která vám bude umožňovat vstoupit hlouběji do závazku s vaším partnerem. Nemusí to znamenat svatbu, jak to na první pohled může vypadat. Z naprosto volného vztahu se může stát něco víc, v dlouhodobém vztahu můžete najít více pochopení nebo více intimity. Na druhou stranu se ale nemusíte bát, že by vám partner nedával dostatek prostou, naopak, nechá vám ho (stejně tak byste měli vy jemu), takže to bude výhra pro všechny.

Rak (22. června - 22. července)

Raci, připravte se dobře! Zatmění Slunce, které proběhne 5. ledna, se bude nacházet ve vaší sféře ostatních lidí. To bude z ledna dělat skvělou příležitost na seznamování se s novými lidmi a sbližování se s nimi. Ale jak blízko k nim chcete mít? Jak je to teď s vaším současným sexuálním partnerem? Znamená pro vás momentálně to pravé nebo přichází o svou moc a spíše si připadáte, že je na čase ho někým nahradit? Ke konci měsíce budete mít silnou touhu se s někým dát dohromady. Pokud už s někým jste, tak to bude ta nejlepší doba na to, abyste si společně odpočinuli a pustili si vaše oblíbené seriály nebo filmy. A jestli zatím nikoho nemáte, zkuste se trochu projít po okolí a nezapomeňte se pořádně dívat! Vhodná osoba pro úlet může být přímo před vámi. Nenechte ji jen tak projít okolo sebe bez povšimnutí.

Lev (23. července - 22. srpna)

Leden vám pomůže otevřít oči. Konkrétně za to bude moci především zatmění Měsíce, které proběhne 21. ledna. Díky němu se budete soustředit na to, co ve vztahu chcete a co naopak ne. Také můžete začít vidět některé lidi v úplně jiném světle. Možná najednou spatříte svého kamaráda nebo kamarádku jako sexy osobu, což vás zatím ani nenapadlo. Nebojte se toho a jednejte! Celý tento měsíc bude o tom, abyste byli otevření a propojovali se s druhými. Jste-li ve vážném a dlouhodobém vztahu, nebojte se do ložnice přinést trochu vzrušení, které vám chybí. Ochucené lubrikační gely, nové spodní prádlo a zábava s erotickými hračkami může být to pravé, co by vám oběma mohlo rozproudit krev v žilách.

Co si pro vás nachystal první měsíc roku 2019?

Panna (23. srpna - 22. září)

Zatmění Slunce na začátku měsíce se bude nacházet ve vaší sféře randění, milé Panny, a to pro vás znamená jediné - vyrazte na rande! Máte-li vztah, vyrazte se svým partnerem, a pokud jste sami, určitě se najde někdo, s kým byste na rande mohli jít. Neberte ale všechny! Buďte chytří a vybíraví, budete k tomu mít příležitost. Pak už bude jen na vás, jak takové rande skončí... Panny v dlouhodobém vztahu by měly napravit to, co neplní. Dali jste si s partnerem slovo, že budete provádět každý týden nějaké pěkné romantické večery spolu, ale kde nic, tu nic? Opravdu byste to měli napravit. Už se nemůžete vymlouvat na to, že jsou Vánoce a není dost času. Ale nebojte, nebudete na to sami, Mars, planeta akce, se bude nacházet ve vaší sféře sexuality. Díky tomu nebudete mít problém si říct o to, co v posteli chcete. Bez obav, dostanete přesně to, o co si řeknete.

Váhy (23. září - 23. října)

Tento měsíc to bude pěkně jiskřit, Váhy! Bude to práce zatmění Měsíce, které se bude pohybovat ve vaší sféře romantiky. Bude to skvělá příležitost, abyste poznali někoho nového, nebo abyste do svého dlouhodobého vztahu přinesli opět trochu sexy energie. Váš sexuální partner vás bude v lednu trochu vyzývat, ale v dobrém slova smyslu. Posílením a upravením vašeho myšlení zjistíte, že vaše vzájemné propojení může jít ještě hlouběji. Velkou roli v tm všem bude hrát komunikace, se kterou vám to celkem půjde, musíte se ale trochu snažit. Sdílejte se svým partnerem, co si myslíte a co potřebujete. To vás může v budoucnu ochránit před tím, že byste byli smutní z toho, že se vám něčeho nedostává (nebo že váš partner nemá věšteckou kouli, aby na to sám přišel). Děláte to pro sebe i pro druhého.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Pro vás, Štíři, tento měsíc začne velmi zajímavě. Nakopne ho Venuše, planeta lásky a vztahů, která bude ve vašem znamení. Užijte si tento čas, protože to za to bude stát. Dělejte všechno, co vás baví. Jen pokud jste v dlouhodobém vztahu, tak budete potřebovat trochu znovu ujistit, že váš partner podporuje vaše sny. A to třeba i ty sexuální. A pokud spolu žijete v jedné domácnosti, pak byste si měli udělat kromě nudných domácích prací čas i na nějakou tu rychlovku ve skulince mezi nimi. Jen tak, spontánně. Nejdůležitější věc v celém lednu, na kterou byste nikdy neměli zapomínat, jsou kompromisy. Ty budou nesmírně důležité, ať už se budete bavit s někým, koho jste zrovna poznali, nebo s někým, s kým se znáte věčnost. I když chcete každý jinou věc, určitě se shodnete někde uprostřed. Z toho vzniknou naprosto skvělé a nezapomenutelné chvilky.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Pro vás, Střelci, si nový rok nachystal něco speciálního, ale ne úplně dobrého. Bude za to moci Venuše, která se bude nacházet ve vaší sféře, která reprezentuje touhu po někom, koho nemůžete mít. Ano, docela otrava a ještě hned takhle z počátku roku. Ale nebojte, nebudete se trápit zas tak dlouho. Když se Venuše 7. ledna přesune do vašeho znamení, všechno tohle zmizí. Jestliže jste ve vztahu, pak byste v průběhu měsíce mohli vyrazit na nějaký výlet, kde se budete moci jen válet v posteli, mazlit se a dělat spoustu jiných věcí. Mars, planeta akce a sexu, se bude nacházet ve vaší sféře randění a romantiky. Pro nezadané to bude znamenat, že by se měli vydat hledat někoho, s kým by to mohli dát dohromady (aspoň na jednu noc), a pro zadané to znamená, že by měli v posteli vyzkoušet něco nového. Napumpuje to do vás vzrušení, což se pak výborně osvědčí v posteli. 

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, tento měsíc byste se rozhodně neměli stranit svých přátel, protože ty jsou naprosté jedničky vašeho sexuálního života. Ne proto, že byste si s někým z nich užili, ale i tak velmi ovlivní váš sexuální život. Takže když vám kamarád nabídne, že byste měli někoho poznat, nestyďte se a neříkejte ne! Mohla by to být velká chyba, protože můžete zažít nezapomenutelný sex. Část měsíce budete snít o perfektním sexuálním partnerovi. Máte-li v současné době partnera, popřemýšlejte o tom, zda vám něco nechybí. Pokud přijdete na to, že by se něco ve vašem vztahu nebo sexu dalo zlepšit, řekněte si o to. Zatmění Měsíce přivede do vašeho života novou sexy energii, takže se ujistěte, že ji využijete. Byla by škoda, kdybyste tuto příležitost promrhali. 

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Pokud víte o nějakém svém kamarádovi, se kterým byste chtěli něco mít, možná i on s vámi, ale tak nějak se nikdy nic nedělo... Tak tento měsíc je určitá šance, že to přijde. Jste připraveni do toho jít? Po takové době se to může zdát jako velmi těžká otázka. Zároveň poznáte i nějaké nové lidi, se kterými byste si mohli padnout do oka a mohla se objevit nějaká ta jiskřička. O flirtování s nimi nebude nouze. Tolik, tolik možností... Co si vyberete? Zatmění Slunce, které bude probíhat 5. ledna, bude ve vašem opačném znamení. To pro vás bude znamenat samé dobré věci, například všechny druhy dobré energie. Trochu toho využijte a popřemýšlejte v tuto dobu o tom, co byste chtěli do svého sexuálního života. Co chcete a co očekáváte? A nejdůležitější otázka - jak toho dosáhnout? A pak, až na to přijdete, s tím něco udělejte, nejlépe tak, aby to vedlo k vaší spokojenosti.

Ryby (21. února - 20. března)

Venuše, planeta lásky a vztahů, se bude nacházet ve vašem sesterském znamení, ve Štírovi. Bude to vytvářet velmi silnou energii, která bude způsobovat, že se budete cítit o něco víc kurážní, odhodlaní a odvážní a budete požadovat ve vašem vztahu pevné hranice, pokud vám bude připadat, že vám nějaké chybí. Zároveň ale budete ochotní zkoušet nové věci. Nebojte se trochu zariskovat - když budete zranitelní ve správnou chvíli, může vám to otevřít bránu k mnoha novým a zajímavým sexuálním zkušenostem. Mars, planeta akce a sexu, vás bude v průběhu ledna motivovat k tomu, abyste používali svůj sexuální talent. V posteli byste tedy měli vládnout předevší vy, protože ostatně dobře víte, co přesně dobře funguje a co ne. Využijte toho naplno.

Začátek roku si pro nás v sexuálním životě nachystal zajímavé věci, které bychom neměli přehlížet. Začněte tento rok správnými rozhodnutími a spoustou sexu. A pokud vám chybí někdo, s kým byste si ten sex užívali, pak se zaregistrujte na sex seznamce a najděte ho tam.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.