Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak prožít lepší sex? Jde to i bez velké námahy

8.srpen 2018
Jak prožít lepší sex? Jde to i bez velké námahy

V průběhu života si sexu užíváte někdy více a někdy méně. Někdy je lepší a někdy je horší. Tak až se dostanete do fáze, že si budete říkat, že by to chtělo nějakou vzpruhu, pak vám přijdou následující rady vhod. Zapamatujte si je, určitě je někdy využijete.

Zpozorovali jste změnu vašeho intimního života, zatímco jste byli v dlouhodobém vztahu? Jestliže ne, budete výjimečným úkazem. Většina párů prožije během prvních let změnu sexuálního života doslova k nepoznání. Zprvu je vše krásné a sex několikrát denně není výjimkou. Později ale přijdou na řadu jiné věci, které začnou mít vyšší prioritu, jako se například postarat o děti nebo třeba o 5 psů. Samozřejmě nechybí neustále hromadící se práce a o domácích pracích ani nemluvě. Zatímco první rok vám přišlo, že životem tak nějak hladce proplouváte a vše v pohodě stíháte, najednou nevíte, co dřív, a večer padnete do postele a... a nic. Sex už není na denním pořádku a o užívání si několikrát denně si můžete nechat ledatak zdát. Nakonec si zasexujete několikrát měsíčně a i za to jste rádi. 

Jak ale takový sex často vypadá? Jako obyčejný, naprosto klasický partnerský sex. Ať už misionář nebo zezadu, je to jedno. Zhruba předpokládáte, co se stane, pak se to odehraje, nic speciálního jste nezažili, jen to, co jste čekali. A pak jdete spát. Většinou se lidé z tohoto důvodu nerozcházejí, ale to neznamená, že tento nedostatek sexu neovlivňuje jejich život. K pohodovému partnerskému vztahu to rozhodně nevede, naopak to může způsobit podrážděnost, která se pak projeví jinde a lidé si začnou vyčítat vše možné. Ono to také není jen tak, o pozitivních účincích sexu jsme nejednou psali a sami určitě víte, že když prožijete sex, připadáte si ke svému partnerovi blíže, jste šťastnější a spokojenější. Proto i když se nakonec spokojíte se sexem 2krát nebo 3krát měsíčně (a nevadí vám to), udělejte ho výjimečným. Pokud vám chybí vlastní tipy, co pro to udělat, inspirujte se těmi našimi. A možná si ho nakonec budete užívat i častěji.

Zkuste nové erotické hračky

Tento tip se můžete dočíst poměrně často a věřte, že to má svůj důvod. I když dospělý už není dítě, hraje si stále rád, obzvláště pak v případě, kdy toto hraní vede k uspokojení sebe nebo partnera, popř. alespoň k pěkným pocitům (uspokojení nemusí být vždy cílem). A věřte i další věc - každý si vybere. Výrobci erotických hraček moc dobře vědí, že každému se líbí něco jiného a jednou věcí se nezavděčí všem. Proto trochu zapátrejte na internetu a najděte takovou erotickou hračku, která by vás mohla oba zaujmout. Inspiraci můžete rozhodně najít v mnoha našich článcích v kategorii Erotické pomůcky.

Pokud jste v nakupování erotických hraček nováčci, pak byste si měli dát pozor na to, abyste koupili kvalitní výrobek. Přečtěte si recenze na internetu, které vám napoví, jaké má hračka funkce a zda by dokázala splnit vaše očekávání. Dbejte na kvalitu materiálu a vyhněte se plastům, které mohou být nebezpečné pro tělo, a porézním materiálům, které se těžko čistí. Pokud narazíte na nějakou, která vám nebude vyhovovat, už nikdy ji nemusíte použít.

A co díky těmto hračkám získáte? Možná poznáte nový způsob, jak uspokojit svého partnera nebo sebe. Rozhodně nebude váš sex vypadat stejně jako doposud. Bude to zábava a jakmile budete mít hraček více, v posteli se už nikdy neudit nebudete! Můžete díky nim trávit hodiny zkoumáním svých těl. Můžete díky nim vyvrcholit rychleji nebo silněji. Když budete společně zkoušet něco nového jako pár, sblíží vás to a budete více propojení.

Jakou erotickou hračku si s partnerem pořídíte?

Mluvte sprostě

V angličtině se tomu říká "dirty talk" a vy byste to měli určitě zkusit. Je to asi nejrychlejší způsob, jak vylepšit sex. Když budete říkat a zároveň dělat ty správně věci, které budou vašeho partnera vzrušovat, může díky vám dosáhnout mnohem silnějších a lepších orgasmů. Lidé, kteří to ještě nezkoušeli, se toho mohou lehce obávat, ale není čeho. Váš partner díky tomu nebude myslet na hlouposti, ale bude se soustředit na současný okamžik. Nemusíte vymýšlet nějaké vyloženě sprosťárny (ačkoliv i to mnoho lidí vzrušuje), postačí, když budete vysvětlovat, co vás na partnerovi vzrušuje, jak se cítíte, co momentálně děláte, můžete prozradit, co budete dělat dál. Zeptejte se partnera, co by chtěl, abyste dělali a co by chtěl cítit. Okamžitě to změní náboj tohoto okamžiku. Nemůžete říct, že váš sex byl předtím stejný. Dirty talk ho totiž posune na další úroveň.

Komunikujte se svým partnerem

Správná a dostatečná komunikace by ve vztahu měla být samozřejmostí. To, že ve vztazích často chybí, má své důsledky. Je to častý důvod rozchodů - lidé si myslí, že spolu komunikují dostatečně, ale skutečnost je úplně jiná. To celé se samozřejmě týká i komunikace v sexuálním životě, kterou páry opomíjejí snad ještě více, než ostatní potřebnou komunikaci. Zamyslete se, kdy jste se svého partnera naposledy zeptali, co ho vzrušuje, co by chtěl nového vyzkoušet, co je mu příjemné,...? To, že jste spolu několik let, neznamená, že se tyto věci v průběhu let nemění. Je sice pěkné, že jste se na to (možná) zeptali na začátku vztahu, ale věřte, že se už mohlo mnohé změnit. 

Jestliže s vámi partner odmítá komunikovat, třeba i proto, že se stydí o tomto tématu hovořit, postupujte pomalu a buďte rádi za každou informaci, kterou s vámi bude sdílet. Někteří mohou preferovat nemluvenou formu komunikace, kdy si své touhy nebo přání napíšete na papír a poté vyměníte. Žijeme v moderním světě, a proto ani není problém si stáhnout nějakou aplikaci, která vám s tímto také může pomoci. V jedné například klikáte, co byste rádi se svým partnerem vyzkoušeli, uděláte to každý na svém telefonu a poté se vám objeví pouze ty, ve kterých jste měli shodu, ať už je ta shoda pozitivní, či negativní. 

Mluvit byste měli i o svých problémech. Váš partner vás nezvládá přivést k orgasmu? Pak mu trochu pomozte! Řekněte a ukažte, jak by to měl udělat. On se rád přiučí. Neshazujte ho, ani nekritizujte. Když se takto vzájemně emočně otevřete, utužíte si váš vztah a navíc třeba dosáhnete i více orgasmů.

Zašeptejte partnerovi do ucha trochu dirty talku a uvidíte, jak ho to rozpálí

Dívejte se spolu na sexy videa

Nebudete se koukat proto, aby se vaše partnerka mohla kochat svaly pornoherce, ani proto, aby se váš partner vzrušoval velkými prsy. Dívali byste se proto, že je to opravdu sexy a vzrušjící sledovat jiné lidi při sexu. A protože se vám pravděpodobně nebude chtít někam na swingers párty nebo si někoho pozvat domů, toto je to nejjednodušší, co můžete udělat. Ještě řekněte, že vás nevzruší, když uvidíte, jak se líbají, koušou, lízají, dráždí, potí a dělají spoustu dalších věcí...

Poslouchejte sexy videa

Tentokrát se na video nebudete koukat, ale budete ho pouze poslouchat. Najděte nějaké, kde se hodně mluví (dirty talk). Dejte televizi nebo počítač tak, abyste na něj neviděli a vypněte světla. Pak partnerka bude opakovat po ženě a partner po muži přesně to, co říkali. Díky tomu budete mít odvahu vypustit z úst věci, které jste doposud neřekli, protože jste se styděli nebo vám přišly hloupé. Tím, že je zopakujete, tuto bariéru zbouráte a budete je moci používat i při dalších sexuálních hrátkách.

Nechte se dívat cizí lidi

Předchozí článek jsme věnovali doggingu (pokud se o něm chcete dozvědět víc, přejděte na tento článek) a ten velmi souvisí s voyeurismem neboli sledováním lidí při souloži. Proč to zkusit? Protože je to vzrušující, nevšední a pro někoho možná i trochu "zakázané". Samozřejmě nemusíte mít sex na nějakých veřejných prostranstvích a vystavovat se tak riziku chycení policií, ale můžete buď zkusit sex v autě na místě, kde by vás někdo mohl zahlédnout, nebo se poptat na internetu, komu by se líbilo, kdyby vás mohl sledovat. Je to poměrně běžné, že se to lidem líbí, proto to nemusíte považovat za nějakou úchylku. Jestliže ale spíše chcete, aby vás někdo sledoval z větší dálky, můžete jít do hotelu a otevřít okno a rozdávat si to u něj (bezpečně), pokud byste opravdu chtěli skrýt svou identitu, můžete si nasadit masku. Nabízí se mnoho možností, jak provést to, aby vás někdo viděl nebo alespoň zahlédl. A takové nebezpečí je vždy vzrušující!

Snad jsme vás inspirovali a teď už je na vás, abyste do vaší ložnice přinesli svěží vítr. Chcete-li tyto tipy využít, ale chybí vám k tomu druhá polovička, nebojte se, můžete to jednoduše napravit. Stačí se zaregistrovat na erotickou seznamku, na které potkáte jistě mnoho mužů a žen, kteří by s vámi chtěli žít neotřelý a vzrušující sexuální život i na déle než jen jednu noc. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.