Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

15 mužských super žhavých masturbačních technik

20.prosinec 2017
15 mužských super žhavých masturbačních technik

Slíbený článek je zde! Stejně tak, jako jsme se zaměřili na ženské masturbační techniky, musíme se zaměřit i na ty mužské, aby muži nepřišli zkrátka. Jak nejraději masturbují muži? Co už zkusili? Dozvíte se!

Mezi mužským a ženským sebeuspokojováním je několik rozdílů. Jeden z nich je například ten, že muži celkem bez okolků přiznávají, že se sami uspokojují a že se jim to líbí, zatímco většina žen se za to stydí, nechtějí o tom mluvit a přijde jim nevhodné sdělovat ostatním takové informace. Muži mají několik zájmů, většinou je to sport, pivo, hraní her a samozřejmě sex. A když ten sex není možný, tak proč si nepomoci sám? A i když je libido každého muže jiné a ještě k tomu se postupem času mění, tak se dá říci, že každý muž někdy zkusil nějakou dejme tomu trochu zvláštnější masturbační techniku, aby zjistil, co z toho bude nejefektivnější, nejlepší a nejpříjemnější.

Většina žen si asi nepředstavuje mužskou masturbaci jako nějaké super umění. Zkrátka si představí muže, který leží na posteli nebo sedí před monitorem svého počítače, někde poblíž mají připravené kapesníky a jednu ruku mají zaměstnanou vehementním stereotypním pohybem. Možná se ale ženy pletou. Protože v dnešních příbězích se přesvědčíte, že pravda může být i trochu (nebo úplně) někde jinde. Stejně jako u muže, říkejme mu třeba Michal, který jednou vyprávěl, jak objevoval své sexuální potřeby třením penisu o své stehno. A zda to fungovalo? Jeho odpověď asi mluví za vše: "Jsem si celkem jistý, že to je přesně ten důvod, proč mám teď penis výrazně ohnutý doleva."

Ne že by každý muž, který má trochu zakřivený penis, hned musel zkoušet ve svém mládí tuto techniku. Ale dobře to vypovídá o tom, že se muži také nebojí zkoušet různé věci, stejně jako jste se o tom mohli včera přesvědčit u žen. Tak muži, jdeme na to! Kterou z následujících technik vyzkoušíte? Určitě budou některé stát za to. Těmto mužům, kteří zůstanou v anonymitě, byla položena otázka "Jakou nejnetradičnější masturbační techniku jste zkoušeli?" V jejich přiznáních najdete vše - bolest, uspokojení, zábavu, ale určitě i něco, na co jste nikdy ani nepomysleli.

Svinutý koberec jako provizorní přítelkyně

"Když jsem byl dítě, vždy jsem si sroloval koberec, lehnul jsem si na něj a začal jsem ho klátit. No, netuším, proč mě to tak vzrušovalo, ale bylo to tak. Musel jsem to dělat déle jak hodinu, abych dosáhl nějakých výsledků a většinou jsem pak odcházel s odřenou kůží od toho materiálu. Chvíli mi pak zase trvalo, než jsem dostal cit, když jsem to dělal tak dlouho."

Opravdu originální příběh, na konci to sice muselo trochu bolet, ale hlavní je odcházet uspokojen.

Hra s myslí

"Někdy můžu ejakulovat i bez použití rukou. Stačí, když se soustředím na zatínaní a zase uvolňování svalů penisu. Dělám to pořád dokola, dokud nedosáhnu orgasmu."

Tohle by si měl vyzkoušet každý muž. Rozhodně si pak bude připadat výjimečný, možná jako s magickými schopnostmi. Asi to chce ale určitý trénink.

Experimentování s telefonem

"Jednou, když jsem byl ve škole, jsem si uvědomil, že můj véčkový telefon má opravdu silné vibrace, což mě donutilo se zamyslet nad další věcí... Zkusil jsem tedy pak doma dát penis mezi dvě strany telefonu a spustit vibrace. Bylo to opravdu fajn a příjemné, ale svou práci to neudělalo."

Neni divu, že svou práci to neudělalo, muži většinou potřebují něco víc, než pouhé vibrace. Nicméně taková vibrující masáž určitě také není k zahození.

Vysál ho!

"Jo, jednou jsem si dal penis do vakuového vysavače. Dávám tomu 8 z 10 hvězd - myslím tím, že bych to doporučil každému klukovi, který je zvědavý. Jen je to dost hlučné, takže si připadáte, jako by každý věděl, co děláte." 

Poznámka: Nemůžeme zaručit bezpečnost tohoto postupu. A teď můžete pokračovat...

Už jste zkoušeli některou ze zmíněných metod?

Pohodlíčko na gauči

"Když jsem byl na střední, používal jsem mezeru mezi polštáři v gauči v obýváku."

Občas jsem ráda, že nemám děti. Obzvláště mužského pohlaví.

Lego umělá vagína

"Jako bláznivý a nadržený teenager jsem si z lega postavil vlastní stroj na milování. Ve skutečnosti jsem na to docela hrdý, ale nikdy jsem neměl na to, abych to někomu řekl. V průběhu času jsem to již několikrát zdokonalil a udělal několik skvělých vylepšení. To jse vše, co o tom teď můžu říct..."

Kdo by to byl řekl, k čemu se všemu lego bude hodit? Tomu se říká opravdová vynalézavost.

Na opačné straně

"Většina kluků to dělá tak, že si sednou, obemknou rukou penis a používají klasické pohyby rukou tam a zpátky, ale to mě moc nebere. Já si raději lehnu na břicho a tlačím špičku penisu na konce svých prstů, v podstatě to vypadá, jako bych si to rozdával s postelí. V 9 z 10 případů mám orgasmus do 60 sekund, když to dělám tímhle způsobem a tyto orgasmy jsou lepší než ty, které mám při sexu."

Nejdůležitější je vědět, co vám dělá dobře. Tohle zní jako celkem dobrá metoda na vyzkoušení.

Žhavá sprcha s něčí mycí houbou

"Když jsem byl mladší, rád jsem si hrál s mycí houbou. Sice se zdá, že by to mělo škrábat, ale kupodivu když jsem na ni dal dostatek sprchového gelu, bylo to v pohodě. Vždycky byla ve sprše jedna a já jsem si s ní skvěle užíval. Popradvě absolutně netuším, čí byla."

Takové houby znám, nejsou ničí, většinou je ani nikdo nepoužívá, zkrátka tam jsou jen proto, aby tam byly. Takže v pořádku.

Milování s... ruličkou od toaletního papíru

"Když mi bylo 11, měl jsem sex s ruličkou od toaletního papíru, dokud jsem nezačal krvácet. Očividně to nebyl moc dobrý nápad. Tohle nikomu nedoporučuji."

Vždy experimentujte co největší opatrností a nenechte to zajít tak daleko, že začnete krvácet. Vyhněte se tedy raději ruličkám od toaleťáku.

Použití techniky táborového ohně

"Moje oblíbená technika bylo použití dvou klacků na penis stejně, jako když se snažíte rozdělat oheň. Dělal jsem to celou dobu, co jsem byl skaut. Bylo to brutální, krev tekla více než jednou."

Opět krev, snažte se jí vyhnout za každou cenu.

Někteří muži k masturbaci dokonce ani nepotřebují ruce.

Speciální skákání

"Když jsem byl v osmé třídě, přišel jsem na to, že když si dám penis v erekci mezi svá stehna a budu skákat nahoru a dolů, mohu se tak přivést k orgasmu. Bylo to hodně práce, ale svou práci to udělalo."

Je to jako zabít dvě mouchy jednou ranou - zacvičíte si a ještě si při tom uděláte dobře.

Masturbace s banánem

"Vzal jsem si slupku od banánu (samozřejmě až po odstranění banánu), strčil jsem do ní penis a třel tak dlouho, dokud jsem neejakuloval. Bylo to úžasné."

I ovoce nebo zelenina se v sexu hodí, tak proč ne při masturbaci, že ano.

Užívání si s prostěradlem

"Dělám to téměř výhradně tak, že zabalím celé své tělo do deky a prostěradla a pak se proti nim třu a přitom si představuji, že mě spolkla obryně."

Taková mumie v žaludku obra, někteří lidé mají opravdu velkou představivost.

Máslo nade vše

"Když jsem byl na střední, bál jsem se, že když máma najde v mém pokoji lubrikant, bude hned vědět, co dělám, tak jsem si dal pod postel tajnou zásobu másla, které jsem používal na lubrikaci. Samozřejmě se začlo po nějaké době kazit, ale myslíte si, že mě to zastavilo? Vůbec ne."

Kluci v pubertě nejsou žádná másla a dokážou si poradit. A maminka musela být nepochybně nadšená, když po několika dnech, týdnech, měsících nebo letech našla pod postelí něco, co kdysi bývalo máslo, které se jí záhadně ztratilo z lednice... Z toho si příklad opravdu neberte.

Kapsa stačí

"Pořád používám boční kapsu svého batohu jako erotickou hračku. Nemusím to ani lubrikovat nebo tak. Stačí to rozepnout, hupsnout do ní a užívat si."

Tak zkusit to můžete, ale hodně asi záleží na typu batohu.

Kluci a muži nejsou žádní svatoušci a dokáží využít opravdu všechno, aby se uspokojili. Není ale úplně nejlepší použít ruku ženy? Anebo její jinou část? Najděte si proto partnerku na erotické seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.