Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sextování: ostrá předehra

23.září 2018
Sextování: ostrá předehra

Chcete to v ložnici trochu okořenit? Co k tomu využít telefon? Možná vás přesvědčí, že sextování je jednoduché, pokud víte, jak na to. A jestli to nevíte, tak to teď zjistíte.

Možná to v ložnici začala být nuda a vy byste ji rádi vyhnali. Sextování může být skvělý způsob, jak partnera nažhavit, a připravit si tak do blízké budoucnosti spoustu radosti. Když se bude partnerovi celý den tajit dech nad vašimi sexy zprávami, nejspíš se večer fantasticky vydaří. Více než 88 % dospělých už někdy v životě sextovalo. Zrovna vám se ale do sextování nechce a vlastně nevíte, jak to navléct? Prozradíme vám všechno, co potřebujete vědět.

Základní pravidla sextování

Než se do toho pustíme, ujasněme si pár základních pravidel. Především je důležité používat zdravý rozum. Proto raději neposílejte žhavé zprávy nikomu, s kým zároveň žhavé chvilky nezažíváte. Určitě nechcete, aby někdo vaše neslušné myšlenky zveřejnil, proto si je schovejte jen pro vážný vztah, ve kterém se na sebe můžete s partnerem spolehnout. Vždycky si dvakrát zkontrolujte jméno a číslo adresáta, abyste zprávu třeba náhodou neposlali svému šéfovi nebo tatínkovi.

Co se týče užitečných rad, nepřehánějte to s délkou sdělení. Nepíšete přece žádný román, takže klidně směřujte rovnou k věci. Ideální je začít zvolna a koketně a následně přecházet k jasnějším a přímočařejším záležitostem, úplně jako během milostné předehry. A dávejte také pozor na automatické opravy chyb. Pořádně si po sobě text přečtěte, protože případné překlepy mohou vést ke vzniku legračních slov, která se tématu nijak netýkají, což je sice veselé, ale není to sexy.

Jak toho druhého přimět, aby se zapojil

Nejtěžší je samozřejmě první zpráva, která má vyvolat kýženou reakci. Zbytečně to nekomplikujte, dejte zkrátka nějakým krátkým a jednoduchým způsobem najevo své úmysly. Chcete poradit? Tak například:

 • Schválně, co mám na sobě...
 • Chceš si hrát?
 • Nemůžu přestat myslet na tvoje... (doplňte něco neutrálnějšího typu "ruce, záda", ale klidně i něco zajímavějšího, pokud se na to cítíte).
 • Chtěl/a bych tě vidět nahého.
 • Co bys udělal/a, kdybys byl teď tady u mě?

Škádlení

Až si budete v sextování trochu jistějí, proč nezkusit hned na začátku partnera trochu podráždit? Pokud u něho chcete vznítit jiskřičku zájmu, aby se do celé hry zapojil, zkuste třeba:

 • Mám na sobě tvoje oblíbené spodní prádlo.
 • Mám pro tebe sexy překvapení... (doplňte cokoliv, může to být klidně necudné, ale stačí cokoliv fyzického).

Začíná zabírat

Chcete pokročit o další kus dál? Odteď budete pravidla určovat vy, tak ať je to něco bezostyšně erotického. Co třeba:

 • Jsem v práci, ale dokážu myslet jedině na to, jak jsme spolu úplně sami...
 • Co bys dělal/a, kdybych přišel/a k tobě do kanclu a neměl/a na sobě žádné spodní prádlo?

Jdeme na to

Jakmile už se pustíte do takto žhavé konverzace, půjde všechno jako na drátkách. Nejdůležitější je nepokládat otázky, na něž je možné odpovědět "ano" nebo "ne". Nechávejte je otevřené a chtějte znát podrobnosti. Špatně je například: "Chceš mě líbat?", protože vám na ni nejspíš přijde odpověď ano/ne. Na druhou stranu vám otázka: "Kde všude mě chceš líbat?" přinese spoustu podrobných odpovědí, na kterých můžete stavět další konverzaci.

Sextujete s partnerem?

Udržujte nit. Snažíte se vydráždit fantazii toho druhého a k tomu je třeba zapojit i tu svoji. Zkuste si představit sám sebe uprostřed nastolené scény. A navazujte na to, co se děje, protože byste měli reagovat na to, co chce zase dělat váš partner.

Sex naostro

Když spolu nějakou dobu takhle flirtujete, nastal čas přistoupit k akci. Odteď už se neostýchejte. Vybírejte vhodná slovesa a okolnosti popisujte přímými a jasnými výrazy. Tady jsou příklady:

 • Chci cítit tvůj...
 • Hlaď mě na...
 • Líbej mě...

Pomůžou vám slova vybízející k akci. Nestyďte se ani za pikantnější povely podle toho, na jaký styl komunikace jste zvyklí. A sami nezapomínejte na vhodné reakce, kdybyste to právě doopravdy dělali, také byste partnerovi dávali najevo, co se vám líbí. "Takhle se mi to líbí", je dokonalé, klidně ale stačí třeba jen zavrnět "hmmmmm". A pokud má partner něco obzvláště rád, třeba orální sex, rozhodně se tomu během hry nevyhýbejte.

Jak skončit

Už jsme si vysvětlili, že od vás nikdo nechce psát román, takže ani vaše sextování nemusí mít žádnou pointtu. Vlastně je úplně nejlepší nechat závěr viset ve vzduchu, aby se partner nemohl dočkat, až se vrátí domů. Nejlepší je se na něco vymluvit a tak říkajíc slíbit "vyvrcholení příběhu" na později:

 • Jejda, musím na schůzku. Konec budeš muset vymyslet později doma...
 • Musím jít, ale ještě jsme spolu neskončili. Více osobně...
 • Teď se potřebuju soustředit na práci, ale neztrať nit...

Fotit, nebo nefotit?

Pokud se opravdu nestydíte, můžete vývoj podpořit také nějakými peprnými obrázky. Nemusí to být nějaké naprosté porno, leda byste sami chtěli. Klidně postačí i fotka podrsenky nebo trenýrek. Hlavně ale pozor na to, abyste fotky včas vymazali ze svého i partnerova telefonu, protože určitě nechcete, aby je viděly vaše děti nebo třeba tchyně, až jí budete ukazovat obrázky z dovolené.

Sextování je zkrátka jednoduchý způsob, jak během dne navodit trochu erotického pnutí. Erotické zprávy mohou být koneckonců i veselá zábava. Těšte se, čeká vás dlouhá noc plná radosti a rozkoše.

Není nad erotické dopisování

Bezpečné sextování neexistuje

Mobilní telefon a sociální komunikátory jsou dobrými sluhy, ale špatnými pány. Proto je třeba opatrnost.

Nenechte se nachytat

Zejména na Skypu existuje řada milovníků virtuálního sexu. Často vystupují pod identitou amerických generálů. Nikoho cizího si nepřidávejte do přátel, nepřijímejte žádné soubory a vulgární dotěry zablokujte.

Nové vzrušení

Sextování je nejlákavější u nových objevů. Mějte však na paměti, že vše, co odešlete, může být časem použito proti vám.

No to snad ne!

Přijde vám žhavá zpráva od člena dozorčí rady, s nímž si vykáte. Touží po vás, nebo je to omyl? Na místě je zdvořilá odpověď, že asi došlo k omylu, a vymazání zprávy.

A jak pokračovat doma?

Poprvé

Perfektní pro sexuální premiéru s novým partnerem je misionářská poloha - jeden dole, druhý nahoře. Přitom můžete cítit navzájem svou kůži, díváte se hluboko do očí a zařazujete si i přestávky na mazlení. Tak se vytváří pocit blízkosti a důvěry. A nemůžete udělat téměř nic špatně.

Usmiřovací sex

Pohádali jste se? Hodně? Tak to se musíte pořádně vybít. Proč tuto energii nevyužít? Například na polohu 69, při které si na sebe lehnete obráceně. Perfektní je, že se můžete zároveň "omlouvat" tím, že se přivedete k orgazmu orálním sexem. Nejlepší je vzít si na pomoc ruku, mnoho mužů potřebuje ještě stimulaci navíc.

Mazlivý sex

Pro superromantické chvíle je poloha lžiček jako dělaná. Oba ležíte na boku, on za vámi. Zatímco muž velmi opatrně vniká, může se k vám pevně tisknout, líbat vás na šíji, hladit vlasy... Mazlení de luxe! A co je na tom ještě skvělé: po dosažení orgazmu můžete takhle chvíli ležet a dál se mazlit. Tato poloha je také ideální na rána, kdy jste ještě příliš líní na přesouvání se z postele do koupelny na čištění zubů, a přesto už na sebe máte chuť. Nejlepší tempo? To pomalé.

Sex jako z filmu

Pokud se chcete cítit jako v divoké filmové scéně, měli byste mít sex vestoje. Žena se opře o stěnu oběma rukama, muž ji drží za boky a jde se na to! Je to super i pro lásku na jednu noc, protože se cítíte krásně uvolněně.

Pohodlný sex

Nezáleží na tom, jak vášnivý je váš partner, někdy je člověk na sex "prostě moc líný". Pak je optimální poloha "slon". Nemějte strach, je podstatně odpočinkovější, než se na první pohled zdá. Žena uvolněně leží na břiše, zatímco její nejdražší "pracuje". Název této speciální pozice vznikl tak, že muž je přitom výrazně prohnutý v kříži, což se podle Kámasútry podobá chobotu. A ještě jedna poznámka na závěr pro odvážnější: hodí se i pro anální sex.

Jestli si nejste jistí tím, že byste sextování zvládli, není nic jednodušího než se zaregistrovat na internetovou erotickou seznamku a trénovat a trénovat.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.