Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Milujeme orální sex

12.srpen 2018
Milujeme orální sex

Dělá při sexu něco, co vás uvádí do rozpaků, nelíbí se vám a nebo nevíte, jestli to "je normální"? Na jaké všechny otázky se to jenom bojíte zeptat?

Co jsou "čajové sáčky?

Pod tímto označením se skrývají hrátky s varlaty, při kterých například mohou obě zmizet ve vašich ústech. Mnoho mužů to vzrušuje, ale i u malých "exemplářů" musíte opravdu hodně otevřít pusu, aby se do ní všechno vešlo. Ostatně je výhodné, když si muž předtím varlata oholí, jinak vám budou připadat jako kiwano. To přece není nutné.

Nedávno jsme vyzkoušeli polohu 69, bylo to divné, co jsme dělali špatně?

Poloha 69 je dost přeceňovaná. Nikdy se člověk dokonale nevzruší, protože se pokaždé ten, kdo právě naplno prožívá rozkoš, na chvíli přestane věnovat svému partnerovi. Postupný orální sex je z tohoto pohledu podstatně lepší. Vezměte jed na to, že pokud uděláte "radost" vy jemu jako první, dá si potom s vámi mnohem větší práci.

Když mě chce můj přítel lízat, musím se smát, protože mě to lechtá. Co se proti tomu dá dělat?

Zřejmě nemá knír, že? Předpokládá se, že se smějete z rozpaků nebo z důvodu, že vás nedráždí přesně tak, jak byste si představovala. To nemusí být žádná zásadní zábrana. Možná "pracuje" prostě jen příliš rychle a trhavě. Když bude postupovat pomalu, tedy od vnitřní strany stehen přes Venušin pahorek ke stydkým pyskům a až úplně nakonec přijde na řadu klitoris, jistě vám to k smíchu nepřijde. Spíš budete sténat. Teď mu musíte už jen ukázat cestu.

Nesnáším, když mě můj přítel poplácává po hlavě, když ho hýčkám. Jak ho to mám odnaučit?

To je úplně jednoduché, prostě ho za tu ruku nevzměte a položte mu ji tam, kde se vám to líbí. Vůbec nic nemusíte dlouze vysvětlovat, on už to pochopí. Muži prostě jen tak dobře nevědí, co příjemného by pro nás mohlil udělat, když se jim staráme o jejich chloubu. Nám to připadá hloupé, navíc je to takové zvláštní dominantní gesto z dávných dob. A připomíná to poplácávání domácího zvířete: hodný pejsek. Zkrátka zkuste to beze slov, názorný příklad musí stačit.

Dosáhnu vyvrcholení jen tehdy, když se držím při sexu za klitoris. Je to v pořádku?

Je to váš klitoris, můžete si s ním hrát, kdy chcete a tak jak chcete. Muži se sami sebe také stále dotýkají. Při sexu, při sledování televize nebo prostě jen tak. A vašemu partnerovi je jistě úplně jedno, jak orgazmu dosáhnete. Hlavně, že vás to baví.

Nezdá se "lízání" mužům moc odporné?

To je stejné jako při orálním sexu, který poskytujeme my mužům, mnoha lidem se líbí, mnoha ne. Spousta mužů je z něj přímo nadšena, vzrušuje je ta vůně, pocit dominantnosti a také to, že když žena dosáhne vyvrcholení, může se on pak při sexu soustředit zcela na sebe.

Uspokojte svého chlapa orálně

Můj přítel odmítá orální sex, když mu ho nabízím. Co si o tom mám myslet?

Je to tak od té doby, co jste se o to pokusila poprvé? Možná jste nebyla dostatečně jemná nebo ho to dostatečně nevzrušovalo? Nebo vám nijak radit nechce, protože se domnívá, že něco takového ženy prostě znát musí. Promluvte si s ním. Je to sice nepravděpodobné, ale přesto je možné, že se mu orální sex opravdu nelíbí. Pár takových lidí opravdu existuje. V zásadě proti tomu nic nemají, nedokážou se ale uvolnit tehdy, když je aktivní pouze jejich partner. Kdyby vám to ale hodně scházelo, zaručeně pomůže jen jediné: otevřít pusu.

Jak vlastně sperma chutná?

Ještě nikdy jste ho neochutnala? Zálež to na typu i konkrétním dni. Obecně je ale spíše slané a nahořklé. Malá rada: ovoce ho může osladit. Co bys řekl ananasu k večeři, miláčku?

A jak chutnáme my ženy?

I zde platí, že chutě jsou rozdílné. Některé ženy třeba přirovnávají své aroma k máslovým sušenkám. Pomohlo vám to? Ne? Tak se přece nebojte ochutnávky. Není na tom nic špatného.

Polykat nebo ne?

Rozhodněte si to podle situace. Pokud vám to nevadí, polykejte. Když ne, nedělejte to. Ostatně: lžička spermatu má jen sedm kalorií, jestli vás to nějak ovlivňuje. A muž ejakuluje v životě zhruba 7200krát. Máte tedy bezpočet příležitostí.

Užijte si orální sex!

Ženy dvakrát častěji orální sex dávají, než přijímají. Proto je načase to změnit. Dobře se začíná ve vaně nebo rovnou po sprše. Připadá vám, že se příteli do hrátek s jazykem nechce? Tak ho získejte tím, že si o věc narovinu řeknete.

Sáhněte po lubrikantu

Jakmile vezmete partnerův úd do úst, řiďte se pravidlem: Čím víc vlhkosti, tím přijemnější pocity. Použijte vlastní sliny, ale pokud jich nemáte dost, vezměte si na pomoc lubrikační gel.

Zaměřte se na špičku

Kmitejte jazykem okolo žaludu, jako byste olizovala kornoutek zmrzliny. Polechtejte i jeho uzdičku. Žhavý tip? Až budete jeho poklad svírat v ústech, zasténejte. Partner ucítí příjemné vibrace.

Střídejte teplotu

Vezměte co největší část údu do úst, chvíli vydržte bez pohybu a dýchejte na něj. Až bude jeho chlouba pořádně zahřátá, pusťte ji ven a začněte na ni jemně foukat. Zopakujte ještě jednou. Střídání horka a chladu je dráždivé a sexy.

Ať to  má koule

Některé ženy si varlat při orálním sexu nevšímají, což je škoda. Vezměte je tedy do dlaně a jemně mu je tiskněte blíž k tělu. Když ucítíte, že tuhnou (neklamné znamení, že se blíží jeho vyvrcholení), můžete je propustit. Tím trochu zmírníte partnerovo vzrušení, takže vydrží déle.

Orální sex je paráda, jděte do něj!

Dívejte se mu do očí

Je to naprosto snadný, a přitom extrémně účinný trik. Zatímco ho budete ústy laskat, zachyťte jeho pohled a neodvracejte se. Vydržte dlouho a užívejte si, jak erotické napětí sílí.

Nechte se poškádlit

Oddejte se svému milenci, aby vás zahrnul polibky na krk, klíční kosti, bradavky, putoval rty dolů po vašem břiše až ke stehnům. Očekávání ještě slastnějších doteků jen vybičuje vaši touhu.

Začněte pomalu

Měl by začít jazykem, dělat pomalé, dlouhé pohyby - nahoru a dolů. Pak ho nechte, ať vám přejíždí kolem dokola klitoris. Dotkne se všech citlivých míst. A poraďte mu jedno: Důležité je nespěchat a držet si stálý rytmus.

Ukažte, že se vám to líbí

Nechte se od něj zasypat komplimenty. Právě takovéhle lichotky zařídí, že se maximálně uvolníte a odhodíte poslední zábrany.

Hra jeho rukou

Zatímco vás drahý laská jazykem, zasouvá vám dva prsty do pochvy, bříšky nahoru. Pak je rozevírá a dává k sobě, jako kdyby dělal vítěžné gesto. Rozvášní vám bod G: Ten se urkývá asi pět centimetrů od poševního vchodu.

Položte ho na lopatky

Nechte ho, aby si lehl na záda. Klekněte si nad něj. Takhle můžete sama rozhodovat o úhlu a tlaku laskání. Pak plynule navažte na velmi slastnou 69.

Mužský skener

Jak muži opravdu fungují? Máme pro vás zajímavé informace.

  • Je jasné, že muže baví fotbal. Ale: to, co muže dokáže skutečně nažhavit, je překvapivou novinkou. Fandí váš partner fotbalu? Jedna studie dokazuje, že vyhrané fotbalové zápasy zvyšují hladinu testosteronu fanoušků na takovou úroveň, které se jinak dosáhne jen při divokém sexu.
  • 1092x muži většinou průměrně zalžou za jediný rok. My si zalžeme 728x, takže jsme podstatně upřímnější. Opravdu. Nebo ne?
  • 4 z 5 mužů si kupují kondomy v nesprávné velikosti. Většinou příliš velké.
  • O 15 % silnější je mužská kůže ve srovnání s naší. Je tedy úplně v pořádku, když si při příštím grilování půjčíte jeho svetr.
  • Každý osmý muž má ve skříni kalhotky své bývalé přítelkyně. Zajímavé.
  • Modrá je nejoblíbenější barvou mužů. Po ní následují zelená a červená.
  • Bručící medvěd - polovina všech mužů si pobrukuje nebo zpívá, když sedí sami v autě. Samozřejmě HLASITĚ.

Jestliže se chcete seznamovat z pohodlí doma, není nic jednoduššího, než si vytvořit profil na erotické seznamce!

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.