Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Box erotických hraček

28.červen 2018
Box erotických hraček

Nechce se vám chodit do obchodů a hodinu vybírat jednu hračku, rozhodovat se, kterou si nakonec vezmete, abyste po pár dnech zjistili, že si chcete pořídit ještě i tu další a vyzkoušet tak i jiné věci? Tomu byste se mohli jednoduše vyhnout, když si pořídíte box erotických hraček.

Firmy vyrábějící erotické hračky nás každou chvíli překvapí něčím novým. Většinou se jedná o nové typy hraček, které v sobě skýtají ještě více vymožeností než všechny předchozí, nebo jde o hračky, které šokují svým vzhledem. Dnes se ale nebudeme bavit ani o jednom z těchto případů, nýbrž o tom, jak to vypadá, když se tato firma rozhodne vám ušetřit poměrně hodně času vybíráním různých druhů pomůcek. Konkrétně se jedná o švédskou firmu Lelo, která se rozhodla vytvořit celý box, který je napěchovaný nejrůznějšími erotickými pomůckami.

Jak to vypadá?

Jedná se o opravdu velmi pěkně vypadající kufříky, na kterých nikdo na první pohled nepozná, že se v nich ukrývají erotické hračky (dokud si nepřečte horní nápis Lelo). Každá z nich má v kufříku své místo, na kterém pevně drží, takže se při přenášení tedy nikam nepřesouvají. Můžete si je vzít kamkoliv (třeba navštívit kamaráda/milence) a nikdo nebude mít ani tušení. Uvnitř je vše krásně vyskládané na svém místě a i kdybyste kufřík měli pouze uložený ve skříni nebo pod postelí, vždy budete dokonale připraveni.

Co v něm najdete?

Určitě vás zajímá, co v tomto kufříku můžete najít. Nejedná se o žádné "staré" hračky od Lela, které by jen naskládali do kufříku a prodávali to jako nějaký super novinku. Opravdu si dali záležet a vymysleli - a teď se podržte - 12 nových hraček! Přesně tolik jich kufřík totiž obsahuje! A ještě k tomu je kufřík pěkně tematicky zaměřený, tak zde nenajdete obyčejné hračky, ale jsou zaměřené především na BDSM. Hračky se prodávají pouze v tomto setu, ne samostatně, takže pokud se vám nějaká zalíbí, musíte se smířit se všemi nebo s žádnou. 

Proč ho vytvořili?

Lelo ho nevytvořilo "jen tak". Slaví totiž 15 let, takže vyrobili limitovanou edici těchto pěkných kufříků právě k této příležitosti. Limitovaná ale také znamená, že se nedostane na každého, kufříků je totiž k dispozici pouze 1000 kusů. Těchto 1000 kusů se dále skládá z 800 černých kufříků a 200 růžových. Říkáte si, jaký je mezi nimi rozdíl? Žádný a zároveň velký. Oba druhy přináší stejný počet hraček, dokonce i stejné typy hraček. Rozdíl je v barvě - jedny černé a druhé růžové, ale především v tom, že černé jsou "klasické" a růžové mají doplňky z 18karátového zlata! Od toho se samozřejmě odvíjí i cena, která není zrovna nízká ani u černého kufříku, natož u růžového. Pokud přemýšlíte o pořízení, na černý box byste si měli připravit 1924 dolarů, což při dnešním kurzu dělá přes 43 tisíc korun. Pokud si to můžete dovolit, můžete popřemýšlet i o růžovém setu, který stojí (pro většinu lidí) neuvěřitelných 7995 dolarů, což je zhruba 180 tisíc korun. Když ale vezmete v potaz levnější variantu a rozpočítáte si její částku na 12 hraček, vyjde vám za jednu hračku cena hruba 3 a půl tisíce, což je celkem klasická cena za lepší hračky. Plus k tomu dostanete ještě opravdu pěkný kufřík.

Všechny hračky mají exkluzivní vzhled, a to právě díky tomu, že byly vyrobeny kvůli oslavě výročí.

Které hračky box obsahuje a čím vás potěší?

Názvy hraček uvádíme podle jejich originálních názvů, které na svých oficiálních stránkách uvádí samo Lelo. 

Stureplan Plug

Anální kolík, který je vyroben z pro tělo bezpečného silikonu. Má velmi luxusní design, který se skvěle hodí k tomuto výročnímu setu. Jen pozor, základna je celkem malá, tak aby se nestala nehoda.

Cannes Feather Teaser

Je těžké najít takové peříčkové škádlítko, neboli "prachovku", které budou opravdu dobré kvality. Tato hračka to ale splňuje. Ještě těžší pak bude jí odolat. Každá má lesklé držadlo, na jehož jedné straně najdete "výroční" kuličku, díky které se dobře drží, na druhé straně peříčka, která vás nebo vašeho partnera nenechají v klidu ani na chvilku...

Erotická hračka Stureplan PlugErotická hračka Cannes Feather Teaser

Rio Spanker

Tato kožená plácačka, díky které vaše BDSM hrátky naberou na obrátkách, má úplně stejné držátko, jako předchozí luxusní prachovky. Kožené plochy pak nabízejí dostatek prostoru, abyste měli čím naplácat svému partnerovi nebo on vám. Tak kdo dnes zlobil?

Dot Ben Wa Balls

Ať už do své podoby Lelo přemění cokoliv, určitě se to musí ocenit. Platí to i pro tyhle Ben Wa Balls, což jsou kuličky na procvičování svalů pánevního dna. V obyčejném provedení jsou velmi oblíbené, dokonce jsou nejoblíbenějšími mezi pomůckami na tato cvičení. Daly by se zařadit mezi jejich kolekce Luna Beads a Luna Beads Noir, takže pokud tyto dvě kolekce vlastníte, určitě se vám bude líbit i tato, resp. tyto dvě.

Erotická hračka Rio SpankerErotická hračka Dot Ben Wa Balls

Fontanoso Graduating Beads

Tento zvláštní název v sobě ukrývá anální kuličky, které se postupně zvětšují, takže si sami můžete zvolit, kam až je zasunete, což je skvělé. Poprvé se vám možná podaří pouze jedna kulička, časem se ale dostanete až na poslední.

Jarlsgatan Flogger

Ještě krkolomnější název nesou tyto důtky. Opět zde naleznete stejnou rukojeť jako u některých výše zmíněných hraček. Škádlit vás budou kožené proužky, určitě to občas pěkně zabolí.

Erotická hračka Fontanoso Graduating BeadsErotická hračka Jarlsgatan Flogger

Sense Dual Massager

Luxusní verze klasického a velmi populárního rabbita, jedná se tedy o vibrátor. Disponuje 8 různými nastaveními a vnitřními i vnějšími stimulátory. Menší část má obšťastňovat klitoris a větší část má probudit k životu všechny vnitřní body uspokojení. Stejně jako ostatní vibrátory od Lela, i tyto jsou voděodolné a dobíjecí, takže se nemusíte starat o nákup baterek. 

Volonte Massager

Další z vibrátorů, tento se obecně nazývá bullet vibrátor. Stejně jako ostatní vibrátory od Lela vám nabídne velmi silné a kvalitní vibrace a navíc ještě 8 druhů jejich nastavení. Nudit se s ním určitě nebudete.

Erotická hračka Sense Dual MassagerErotická hračka Volonte Massager

Kie Eye Mask 

Tato maska není jako všechny ostatní BDSM masky. Tato je vyrobená z kůže, je nastavitelná, takže si ji může užít jak muž, tak žena. Navíc má opravdu skvělé doplňky, díky kterým tato maska vypadá od ostatních naprosto odlišně. Jedná se o kovová pouta, která jsou uprostřed spojena řetízkem. Je to malá napodobenina těch, o kterých si napíšeme níže.

Elena Shackles

Design těchto pout je velkým pokrokem oproti předešlým modelům. Jejich tvar je přizpůsoben pohodlí nositele, každé pouto má krásné kovové detaily a jsou k dispozici dva klíče. Třešničkou na dortu je pak to, že se dají upravovat podle velikosti zápěstí spoutaného, takže vám nikdo neunikne (nebo vy neuniknete). Lelo o nich samo říká, že to jsou velmi elegantní pouta, a mají pravdu!

Erotická hračka Kie Eye MaskErotická hračka Elena Shackles

The Ax-Multi-Massager

Tento velmi, velmi zajímavý vibrátor ve tvaru sekery vás dostane. Vibruje vnitřně i vnějšně, takže pokud potřebujete nějakou motivaci pro to, abyste vyzkoušeli nějaké nové polohy, máte ji mít! Stejně jako předchozí vibrátory má 8 módů nastavení vibrací a můžete si s ním vyhrát v kuse hodinu a půl! Přesně tak dlouho totiž vydrží nabitý. Tak vzhůru ke sladkému užívání si.

Hertz Telescopic Crop

Tento bičík je naprosto úžasný. Z malého nástroje, skoro by se dalo říci do kapesního, se během sekundy může stát 76 cm dlouhý bič, protože je teleskopický. Jeho konec je vyroben z flexibilní kůže, díky které si můžete vybrat, zda se budete jen jemně dotýkat, nebo trochu přitlačíte a zažijete trochu slasti z bolesti.

Erotická hračka The Ax-Mulit-MassagerErotická hračka Hertz Telescopic Crop

Nezapomeňte se o pomůcky řádně starat

Nikdy vám pomůcky nevydrží v takovém krásném stavu, i když budou schované v kufříku, když se o ně nebudete řádně starat. Po každém použití je omyjte horkou vodou nebo vodou a mýdlem. Pořídit můžete i speciální přípravek přímo od výrobce. Dejte si záležet na tom, aby se hračky navzájem nedotýkaly, což je v tomto kufříku poměrně jednoduché, pokud je budete ukládat na místa, která jim náleží. 

Zda tento kufřík za ty peníze stojí? Když vezmeme v potaz černou variantu, tak pravděpodobně ano, protože cena na jednu hračku nevychází nejhůře, ušetříte čas nakupováním a budete mít navíc kufřík. Růžová varianta je ovšem jen pro ty šťastlivce, kteří si mohou dovolit utratit 200 tisíc korun za něco, jako je erotická pomůcka. Jestliže tolik peněz nemáte a bude vám stačit třeba jen jedna erotická pomůcka, zajděte si do sex shopu třeba v Praze nebo Ostravě.

[Lil]

Zdroj:

https://www.lelo.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.