Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaké sexuální polohy jsou vhodné pro sex mimo ložnici?

8.červen 2018
Jaké sexuální polohy jsou vhodné pro sex mimo ložnici?

Sex je jediná věc, která stanoví rozdíl mezi sexuálními či romantickými vztahy od platonických vztahů. Je to také dobrý ukazatel toho, jak silný je váš vztah. Ale věděli jste, že místo, kde si užíváte sex, je stejně důležité jako množství sexu?

Výzkumu od House Method se podrobilo 1 048 osob ve věku 18 až 80 let (47 % mužů a 53 % žen), které jsou ve vztahu a žijí se svým partnerem. Zjistili, že z dotazovaných lidí ti, kteří si užívají sex mimo ložnici, hlásili o 10,5 % vyšší spokojenost se vztahem než ti, kteří pro sex nevytáhnou paty z ložnice. U lidí, kteří mají sex mimo ložnici, existovala 33% pravděpodobnost, že budou spokojeni se svým sexuálním životem. Co z toho tedy vyplývá? Pro váš vztah je prospěšné prolomit stereotypní nudu v ložnici a prouzkomávat svá vášnivá těla v ostatních místnostech vašeho domova.

Sexuální polohy hrají velkou roli v tom, jak dobrý je váš sexuální život. Například průzkum House Method také zjistil, že páry, jejichž oblíbenými polohami jsou "lžičky" nebo misionář, mají v průměru méně sexu mimo ložnici, což samozřejmě projevuje nižší spokojeností ve vztahu.

To však neznamená, že byste měli přestat s těmito polohami. Naopak to znamená, že byste měli vyzkoušet i jiné místnosti ve vašem domě či bytě. Pokud si nevíte rady s polohami, máme pro vás 6 poloh, které můžete využít k sexu na jiných místech, než je vaše vlastní postel.

Lžičky

Poloha lžiček zjevně funguje skvěle v ložnici, obzvlášť při ranním sexu, kdy se oba cítíte nadprůměrně líní (a také se chcete vyhnout vzájemnému dýchání na sebe, které takhle brzy není zrovna voňavé). Tahle poloha však funguje stejně dobře i v jiných místnostech. Pro jaké místnosti se hodí nejlépe?

Obývací pokoj

Tato poloha je perfektní, když se spolu při sledování televize mazlíte na gauči. Dokonce ani nemusíte spouštět oči z televize, protože žena při této poloze leží zády přitisknutá k partnerově hrudi. Můžete tak ukojit své touhy během svého oblíbeného pořadu.

Pokoj pro hosty (pokud jej vlastníte)

Jistě, je to další ložnice. Není však vaše, tudíž stále slouží jako změna prostředí a probouzí ve vás dobrodružného ducha. Až u vás bude při další návštěvě někdo zůstavat přes noc, vy a váš partner budete mít společné tajemství.

Poloha 69

Nechvalně známá poloha 69 - jediné číslo, při kterém se každý dospělý uculuje bez ohledu na kontext. Přesně tak, jak vypadá číslo, s partnerem ležíte tak, že každý z vás máte intimní partie toho druhého u svých úst. Polohu můžete opět praktikovat v ložnici, ale i v jiných místnostech.

Obývací pokoj

Na gauči je pro tuto polohu spoustu místa, protože ležíte jeden na druhém.

Pokoj pro hosty (pokud jej vlastníte)

Další poloha, která zůstane utajena před vašimi hosty, kteří v této místnosti přespávají.

Poloha na pejska (doggy style)

Mnoho lidí miluje polohu na pejska, a přestože se nejedná o nejintimnější sexuální polohu, je stále skvělá. Kde se dá praktikovat?

Obývací pokoj

Přesuňte se z gauče na zem. A pokud se úplně neztratíte ve své vášni a nijak vám to při sexu nevadí, ani vás to neruší, můžete oba nadále pokračovat ve sledování vašeho pořadu.

Koupelna

Dokážete si představit, jak v rozpařené koupelně, ve které jste oba nazí a právě vylezli ze sprchy, si trochu užíváte nad umyvadlem? Neváhejte a uskutečněte tuto představu někdy.

Kuchyň

Je to opravdu vhodné místo? Asi záleží na individuálním postoji. Nicméně pokud se rozhodnete mít sex v kuchyni, ujistěte se, že po vás zůstane čisto. Určitě byste nejedli jídlo, které jste si připravovali na upocené lince.

Pro sex v koupelně je vhodná poloha doggy style

Misionářská poloha

I když mnoho lidí o misionářské poloze tvrdí, že je nudná, nemůžete touto polohou nic pokazit. Navíc, co může být intenzivnější a intimnější než skutečnost, že se partnerovi při sexu díváte do očí?

Obývací pokoj

Jedná se o další polohu vhodnou pro sex na gauči, protože nepotřebuje moc velký prostor.

Pokoj pro hosty

Misionářská poloha je velmi vhodná pro sex v posteli, a kde jinde byste mohli doma mít sex v posteli (když vynecháte svoji vlastní ložnici) než v pokoji pro hosty?

Kovbojka

Tato poloha dává ženě příležitost řídit tempo podle sebe. Muž má možnost hledět na svoji partnerku v celé její kráse, což je vskutku vzrušující pohled. Jaké místnosti se hodí nejvíce?

Obývací pokoj

Existují různé způsoby, jak si můžete tuto polohu užít na gauči. Můžete například sedět nebo ležet, stačí si vybrat.

Pokoj pro hosty (je-li k dispozici)

S touto místností v podstatě nemůžete nic pokazit.

Domácí kancelář

Žena může rozptýlit svého partnera nebo se nechat rozptýlit od práce a rozkročit se nad partnerem, který je usazený na židli.

Ve stoje

Tahle poloha může být obtížná pro páry, které mají zásadní výškový rozdíl, ale když to jde, tak to jde. Sex v této poloze lze mít téměř kdekoliv, my si uvedeme 2 místnosti, pro které se hodí nejvíce.

Koupelna

Pokud jste hádali, že se tato poloha hodí pro sex ve sprše, uhodli jste. Buďte však opatrní a přečtěte si náš článek o sexu ve sprše v případě, že nemáte zkušenosti, ale i v případě, že se chcete ujistit, jestli neděláte něco špatně.

Kuchyně

Jestliže byste chtěli zkusit sex v kuchyni, ujistěte se, že se nenacházíte v okolí nebezpečných předmětů. Určitě nechcete, abyste se například říznuli o nůž nebo spálili o sporák.

Sex ve stoje lze mít ve skutečnosti kdekoliv, i v místech mimo váš domov. Můžete si to s partnerem vyzkoušet. A pokud partnera nemáte, mrkněte na sex seznamku a seznamte se!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.