Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Léto a jeho nástrahy při sexu

27.červen 2018
Léto a jeho nástrahy při sexu

Ačkoliv to tak v posledních dnech moc nevypadalo, máme tady léto. S létem přichází mnoho věcí - vysoké teploty, velká sluneční aktivita, dovolené u moře, ale i koupání a spoustu dalších věcí. Když některé z nich spojíte se sexem, může z toho být tragédie. Na co si dát v létě pozor, abyste ho přežili bez úhony?

Každé období s sebou přináší určité nástrahy už samo o sobě, ať už je to padání rampouchů ze střech nebo utopení se v rybníce. Ale i v sexu musíte myslet na své zdraví ve spojení s ročními obdobími. Zatímco v ostatních obdobích se sexu oddáváme většinou v uzavřených prostorech, léto je ideální doba na užívání si milostných hrátek venku. Rizika, která s tím ale podstupujete, jsou poměrně velká. Pokud něco hodně zanedbáte, může se vám to nepěkně vymstít. Na co si dát pozor především?

Slunce a teplo jsou pěkné, ale zákeřné

Venku 30 °C ve stínu a na slunci o mnoho víc, na dovolené u moře ještě přidejte - tak vypadá mnoho letních dní a předpokládáme, že to nikoho nepřekvapí. Když se ale takto budete válet na pláži u moře, rybníka nebo koupaliště, budete se oddávat vzájemnému zkoumání svých těl a možná i sexu, může se vám stát, že zapomenete na čas a především na slunce a teplo. Co se vám v takovém případě může stát a jak se chránit?

Spálení

V tom nejlepším případě se pouze trochu "připálíte", v tom horším spálíte. Člověk se ani nenaděje, je to hned. Navíc na slunci samotném nám to většinou ani nepřijde, že je něco špatně, většinou to přichází až později k večeru, kdy cítíme, jak kůže pálí, bolí nebo je napnutá a především rudá. Pak nás teprve trkne, že jsme se asi měli odpoledne namazat opalovacím krémem. Takže první zásada, kterou musíte při letním sexu dodržovat, je chránit se proti slunečním paprskům, abyste se vyhnuli zbytečnému spálení pokožky (které pro vaše tělo není vůbec dobré). 

Úpal

Úpal je důsledkem přehřátí organismu při selhání termoregulačních mechanismů. To se stane tak, že se nemůžete potit (vydávat teplo z těla ven), protože je venku vysoká vlhkost vzduchu. Většinou se tak stává, pokud se při tomto počasí nějak hýbete a namáháte, což není při sexu výjimkou, takže riziko je velké! 

Úžeh

Mnoho lidí si úžeh s úpalem plete, ale vy už nebudete, protože vám řekneme rozdíl. Úžeh člověka postihne díky přímému svitu slunce na hlavu, ale i zbytek těla. Tím se přehřeje mozek. Stejně jako v předchozím případě selžou termoregulační mechanismy. Chraňte se před sluncem nejlépe tak, že budete ve stínu nebo si alespoň oblečte pokrývku hlavy.

Nezpomínejte v letním počasí pořádně doplňovat tekutiny a chránit se před sluncem oblečením, pokrývkou hlavy a krémem na opalování. Úpal, úžeh ani spáleniny vám určitě sexuální hrátky nijak nejlepší, ba naopak.

Při sexu se vyhýbejte přímému slunci

Voda v českých luzích a hájích (nebo zahradách)

K létu neodmyslitelně patří i koupání. Většina Čechů navštěvuje koupaliště nebo rybníky, někteří mají raději soukromí, a proto volí koupání v bazénu na zahradě. Vše má své výhody, a to jak obecně, tak když celé toto koupání vztáhneme na sex. Rozhodně bychom doporučili spíše sex v zahradním bazénu než na koupališti. Důvodů je hned několik. Krom toho, že na koupališti asi nikdy nebudete mít potřebné soukromí, tak je voda v bazénu rozhodně čistější a bez různých škodlivých mikroorganismu, které dokáží napáchat paseku i bez sexu, natož při něm. Zapadlé rybníky, které nikdo nekontroluje, co se týče sinic a jiných škodlivých mikroorganismů, byste měli pro jistotu vyřadit úplně. Úplně nejbezpečnější bude, když si budete užívat sex na souši.

Hurá na dovolenou u moře

Mnoho lidí si neodpustí dovolenou u moře, ať už jedou sami, s kamarády nebo s rodinou. Dalo by se říci, že dovolené jsou takovým rájem sexu, protože pokud člověk jede sám nebo s kamaárdy, snadno si najde někoho, s kým si užívat. Jestliže spolu jede pár, znamená to pro ně období odpočinku, při kterém mají čas i na věci, na které třeba po zbytek roku trochu zapomínají a většinou se jedná o ty krásné věci. Dva pěkně spojí dohromady, a to jak obrazně, tak doslova.

Dobrý pozor si ale musíte dávat v případě, že si začnete užívat s někým místním nebo i s dalším turistou. Takováto dobrodružství totiž mají nejedno úskalí. Myslete na to, že můžete dostat pohlavně přenosnou chorobu a v některých zemích se vyskytují mnohem více než u nás, takže provozujte sex pouze s kondomem! Vyvarujte se sexu ve vodě, kde kondom může sklouznout a vy se díky této "chybce" stát matkou nebo otcem dítěte. Myslete i na to, že se "nechtěně" můžete zamilovat a vztahy na takové vzdálenosti většinou moc nefungují a jsou velmi, velmi obtížné. Nedá se to porovnat se vztahy na dálku, které běžně zažijete v naší zemi, že jeden je z Prahy a druhý z Plzně a vidí se každý víkend.

Další úskalí, a to ještě méně pěkné než všechna předchozí, na vás číhá přímo díky seznámení s někým cizím. Zní to sice krásně a romanticky si užít románek na dovolené, může to mít ale dalekosáhlé následky, pokud si vyberete špatnou osobu. Existují podvodníci, kteří vám zamotají hlavu, omotají si vás kolem prstu a nakonec vás ještě obviní ze znásilnění. Podobných lidí je bohužel celá řada a na první pohled byste to do nich pravděpodobně vůbec neřekli. Vždy někomu sdělte, kam jdete a s kým jdete, i když si budete jistí, že vám nic nehrozí.

Již jsme se zmínili, že sex ve vodě s kondomem není moc dobrý. Ve vodě je jejich účinnost menší a často se stává, že sklouznou. Také s třením si budete muset poradit. Přirozenou vlhkost smyje voda a samotná voda dost drhne. Lubrikační gel na vodní bázi je také brzy pryč a neplní svou funkci. Nejlépe bude, když vyzkoušíte lubrikační gel na silikonové bázi.

Dávejte si pozor, na koho na dovolené narazíte

Sex kdekoliv a kdykoliv

To by mohlo být motto léta. Ani to ale není úplně bez chybičky. Kdekoliv by to jít mohlo, ale vzhledem k tomu, že by na vás mohl někdo zavolat policii, tak to nedělejte. Pokud máte rádi soukromí, bude to popravdě trochu problém najít venku nějaké místo, kde bude nulová šance, že by vás někdo viděl. Když půjdete 10 km v lese, abyste byli co nejdále od civilizace, tak zase budete moc unavení. Když už jsme u toho lesa, kde si to hodně lidí rozdává, protože je to místo, kde se najde asi nejméně lidí, dávejte si velký pozor na mraveniště. To by opravdu nebylo příjemné. Dále je velmi populární louka, která ale také není ideální. Mraveniště na ní sice najdete málokdy, ale zato hmyzu je na ní požehnaně a také se mohou najít květiny, které vám mohou nepěkně podráždit pokožku. Navíc jsou obnažená intimní místa, a to není moc dobré. Z louky i z lesa si pak můžete přinést s sebou domů parazita - klíště. A také na intimních partiích. Před takovouto akcí rozhodně doporučuje použít repelent!

Večírky

S létem přicházejí i párty, večírky, kamarádské grilování a jiné různé akce, kde alkohol teče proudem a není těžké na nich někoho nového poznat, sblížit se s ním, a to až tak, že si s ním užijete sex. I zde si dávejte pozor na to, s kým do toho jdete, obzvláště po pár drincích, kdy zábrany skoro neexistují a člověk do všeho skáče po hlavně, kondom ne-kondom. 

Bouřky 

Letní bouřky jsou běžnou záležitostí léta. Přijdou většinou dost nečekaně, takže se může stát, že si odpoledne hovíte na pláži rybníka, oddáváte se pěkným věcem a najednou z dálky slyšíte bouřku. V tomto případě si neříkejte, že "to přejde", ale raději se ihned sbalte, protože může jít o vaše zdraví. Nejen, že mohou padat kroupy velikosti golfových míčků, ale když se v nouzi schováte pod strom, protože není kam jinam, může do něj (nebo do vás) udeřit blesk. Určitě byste takto nechtěli zakončit vaše (do té doby pěkné) odpoledne.

Letní kino

Mnoho milenců chodí využívat možností letního kina, kde se nejen můžete skvěle pobavit u filmu, ale i se dobře pobavit...jinak. Asi na tom není nic špatného, dokud vás nikdo nenačapá. Nicméně toto není zas takové riziko jako ostatní výše vyjmenované věci, spíše budete mít pěkný zážitek na vyprávění, až se vás někdo zeptá, jaký trapas jste kdy zažili. 

Užívejte si letního sexu, dokud to jde, protože se ani nenadějeme a je tu podzim se svým sychravým počasím, při kterém valnou většinu z těchto aktivit nebudete moci dělat. A nezapomeňte, že i v létě se můžete seznamovat s lidmi na sex seznamce a najít si tak partnera na hezké intimní chvíle.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.