Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

9 trapných situací, které se nám všem jednou v sexu stanou

21.srpen 2018
9 trapných situací, které se nám všem jednou v sexu stanou

Během života každý z nás zažije nespočet různých trapných situací. Člověk v tu chvíli ani neví, jestli je jedna horší než druhá. Pravdou je, že se nám tyto situace nevyhýbají ani v sexuálním životě a musíme se umět s nimi poprat. Jak nejlépe na to? Prvně musíte být připraveni a vědět, co vás může potkat. To se dozvíte díky dnešnímu článku.

Někdo říká že je sex vtipný. Když se nad tím zamyslíte, možná takovým lidem musíte dát za pravdu. Ono totiž ne vždy všechno vyjde podle našeho plánu. Když si představíme nádhernou a sexy noc, přesně takovou, jako nám zobrazují nejen v amerických filmech, rozplýváme se blahem. Takový filmový sex je většinou kombinací intenzivního očního kontaktu, mužských svalů a naprosto perfektních orgasmů. Pak ale přijde na řadu krutá realita, ve které najednou nic nevypadá tak, jako ve zmíněných filmech. Jak je to možné? Pravděpodobně to musíme dát za vinu lidem, kteří se podílejí na vzniku takových filmů, Ty totiž místo toho, aby ukázali sex v jeho pravé podobě včetně jeho stinných stránek, zobrazují ho jako něco dokonalého, a tak není divu, že když se stane něco neobvyklého, něco, co není součástí těchto filmů, vnímáme to jako trapas. To, že je to běžnou součástí sexu, se dozvíme většinou až v případě, kdy se nám to stane a my si to začneme hystericky vyhledávat na internetu. Tomu se můžete ale celkem jednoduše vyhnout, pokud o těchto situacích budete vědět dopředu. Některé se dokonce samy nabízejí již při sledování filmu, například hned první bod, který si záhy uvedeme.

A co dělat, pokud se do nějaké z následujících situací dostanete? Určitě nepanikařte. Většinou se vše dá vyřešit v klidu, buď díky komunikaci s partnerem, přípravou nebo můžete celé této situaci předejít. Někdy se dokonce budete muset naučit, jak na to, aby to nebylo trapné. No a někdy stačí se jen trochu uvolnit a nemyslet na nic jiného než na současnou chvilku.

Svlékání

Znáte tu situaci, kdy už je to opravdu velmi žhavé, velmi to mezi vámi jiskří, líbáte se a podvědomě víte, že byste si měli začít svlékat oblečení - nejlépe sobě navzájem. Jak to ale udělat a nepřestat se přitom líbat a především nevypíchnout sobě ani tomu druhému oko? Další problém je ten, že člověk ani neví, čím začít. Ve filmech většinou začínají horním dílem oblečení. Když to ale uděláte, pravděpodobně to skončí tak, že už se nedostanete k ponožkám. Budete tam stát nazí a jen vaše nohy se budou stále pyšnit ponožkami. Když budete mít jenom malinkou chvilku na to, abyste se nad tím zamysleli a uvědomili si to, budete se cítit jako blbec. Navíc sex v ponožkách nevyhovuje každému. Kdybyste ale ponožky svlékli jako první, vypadalo by to asi dost zvláštně a je možné. že by to váš partner nepochopil.

Zrádný vzduch

Toto se možná stává i ve filmech. Jen my to neslyšíme přes nehorázně přeslazené písničky které hrají v pozadí. No pozadí ani ne, spíše přehluší úplně všechny zvuky, které by milující dvojice mohla vydávat. Občas tedy nechají pár vzdechů. Ale vzduch nasávaný do plic nemyslíme, když se bavíme o zrádném vzduchu. Zrádný vzduch je totiž takový, který vychází buď z našich intimních partií nebo ze zadní části těla. Komukoliv, ať už ženě nebo muži, se může stát, že sní hodně zeleniny nebo mu něco nesedne a přepadne ho nadýmání. Většinou se to vstává v tu nejméně vhodnou dobu. Člověk pak přemýšlí o tom, zda je horší zvukový projev nebo zápach. Někdy se povede obojí, to aby to této situaci nasadilo korunu. Nicméně Každý by si měl uvědomit, že se jedná o naprosto přirozenou věc, která se prostě stane. Pokud je to k nevydržení, můžete milování odložit na jindy.

Ženy pak zápasí ještě s jedním druhém zrádného vzduchu, a to je ten, který nasaje dovnitř vagíny a pak se většinou sám vypustí ven během pohybu. Žena má v takové chvíli co dělat, aby muži vysvětlila, že se nejedná o klasické "prdnutí", ale že ten zvuk vychází z vagíny. Ani to nezní zrovna moc sexy. Asi jste zaregistrovali, že takovéto zvuky součástí milostných scén ve filmech nejsou. Mnoho mužů proto ani neví, že se něco takového může stát. Nejedná se o nic nechutného, nevydává ani žádný zápach, je to zkrátka jen zvuk. Nemusíte si ho vůbec všímat, můžete se mu zasmát, každopádně určitě pokračujte v sexu dále a nenechte se vyrušovat.

Co si při žhavé chvilce svléknete jako první?

Tělo, které nespolupracuje

Naše těla nejsou vždy stoprocentní, a tak se stává, že i ve chvílích, kdy po něm požadujeme stoprocentní výkon, není schopno dám vyhovět. Muž může mít problém s jeho erekcí, ačkoliv nikdy předtím tento problém neměl, stejně tak žena může mít zase problém se svou lubrikací, ačkoliv do té doby nikdy v životě nemusela použít lubrikant. Tyto věci, pokud se jedná o občasný problém, mají původ v současném psychickém rozpoložení jedince. Netlačte na sebe. Uvolněte se. Jděte se třeba projít nebo sledovat televizi a můžete to zkusit později. Samozřejmě vám mohou pomoci i různé vychytávky jako například lubrikační gel.

Nepohodlná poloha

Váš partner si neskutečně užívá a vy trpíte - tak vypadá mnoho poloh, které nejsou uzpůsobené k potěšení obou. Může se jednat o otlačená kolena, nadměrný tlak na jakoukoli část těla, což může způsobit až křeče. Otázkou je, zda partnerovi potěšení kazit. Můžete to vydržet, dokud to půjde, a poté nenápadně polohu změnit. Po sexu nebo jiný den si můžete promluvit o tom, které polohy jsou vaše oblíbené, případně které moc nemáte rádi, protože je nepovažujete zrovna za pohodlné.

Problémy s dirty talkem

Jsou lidé, kterým jde dirty talk sám od sebe a nemusí se vůbec nějak snažit. Od takových lidí to vyzní velmi sexy a druhá polovička to většinou ocení. Pokud ale nejste tento typ, a dokonce se stydíte nebo se bojíte, že se ztrapníte, raději to ani nezkoušejte, protože by to tak opravdu mohlo být. Jestliže ale se svým partnerem máte dobrý vztah a dobrou komunikaci, pak se tomu můžete zasmát společně, kdyby se to náhodou nepovedlo.

Spolubydlící v jiném pokoji

Ať už jste mladí a nechcete sami platit nájem nebo s vámi bydlí staří rodiče nebo vaše děti, vždy je nepříjemné, pokud je slyšíte a víte, že jsou ve vedlejším pokoji. V takovém okamžiku je velmi těžké se soustředit, obzvláště pokud víte, že tuší, co právě děláte. To samé platí i o masturbačních chvilkách. A nejlepší rada? Pravděpodobně nechat si sex na dobu, kdy jste sami doma, ačkoliv to může být velmi, velmi obtížné.

Taková cedulka se občas hodí, ale každý bude vědět, že máte sex

Nemůžete dosáhnout orgasmu

Tento bod souvisí s již zmíněným bodem o tom, že naše tělo není stoprocentní. Vy jste do této chvíle zažíli orgasmus úplně při každém sexu a najednou vás tělo zradilo. Nemusíte kvůli tomu propadat depresím, pravděpodobně se jedná jen o dočasný "výpadek", který je zapříčiněn vaším momentálním duševním naladěním. I když si myslíte, že jste v pohodě, možná se vám během dne stalo něco nepříjemného a váš mozek si to zkrátka pamatuje. Jestliže se vám to nepovedlo teď, možná se vám to povede večer nebo zítra. Může to být také samozřejmě způsobeno špatnou technikou stimulace. V takovém případě se partnera zeptejte nebo partnera poučte o tom, co se vám líbí. Můžete si také přečíst články ve kterých se dozvíte mnoho užitečných informací, nebo si třeba na pomoc zakoupit erotickou hračku.

Nová poloha ne vždy vyjde

Bylo by divné kdyby se nám vždy vše podařilo hned napoprvé, a tak se může stát, že si v kamasutře vyberete nějakou skvělou polohu, která vás oba velmi zaujme, a když se ji pokusíte vyzkoušet, zjistíte, že je naprosto příšerná nebo dokonce nebezpečná, většinou rozhodně ne uspokojující, jak jste si představovali na začátku. Také můžete zjistit že vlastně vůbec nejste ohební, jako lidé na obrázku, a tudíž je naprosto nemožné se do takovéto polohy dostat. Vždy dbejte především na bezpečnost, a pokud budete chtít zkoušet nějakou novou polohu, která vypadá třeba i jen trochu nebezpečně, raději pod sebe dejte matrace.

Správné a špatné místo

Nebudeme se bavit o správném nebo špatném místě k milování, ačkoliv i to by mohl být jeden z bodů. Tentokrát se jedná o místo, na které poputuje semeno při ejakulaci. Některým ženám je velmi nepříjemné, pokud muž znenadání vystříkne na jejich obličej, protože zaprvé pak nic nevidí a zadruhé to mají ve vlasech, ze kterých se to velmi špatně odstraňuje. Muži, možná by bylo fajn, kdybyste dali partnerce alespoň předem vědět. Možná díky tomu předejdete tomu, že na vás bude naštvaná a vy nebudete tušit proč.

A když se vám stane jedna z těchto situací nebo jakákoliv jiná, nepropadejte panice ani špatné náladě. Rozumní lidé to to dokáží vždy rozumně vyřešit, popřípadě se této situaci zasmát. Jestliže váš partner reaguje negativně a nechce s vámi komunikovat, může to znamenat budoucí problémy ve vašem společném sexuálním životě. Tolerantního partnera můžete hledat například na sex seznamce, kde se již podle zpráv můžete dozvědět mnoho informací o tom, jak přistupuje k určitým věcem.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.