Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Poznejte, co vzrušuje muže, podle jejich řeči lásky

22.srpen 2018
Poznejte, co vzrušuje muže, podle jejich řeči lásky

Dnes se budeme věnovat především mužům a tomu, jak ženy poznají, co muže vzrušuje díky jejich řeči lásky. Že nevíte, co to řeč lásky je? I to se budete moci dozvědět. Důležité je, ženy, že už budete vědět, jak na ně!

Řeč lásky nebo také jazyky lásky je termín který jste již možná slyšeli. Vymyslel a popsal ho Gary Chapman. Podle něj můžete zjistit, jakým jazykem lásky mluvíte vy a jakým váš partner a díky tomu se můžete dozvědět, zda se k sobě hodíte. Těchto jazyků lásky je celkem 5 a vy nebo váš partner můžete mluvit jedním nebo i kombinací dvou těchto jazyků. Nazývají se: slova ujištění (words of affirmation), pozornost (quality time), dárky (receiving gifts), skutky, služby (acts of service) a fyzický kontakt (physical touch). Každý z těchto jazyků se vyznačuje určitými vlastnostmi, které zároveň sedí i na člověka, který touto řečí lásky mluví (který patří do dané kategorie).

Velmi snadno můžete tyto poznané skutečnosti využít i v ložnici nebo v jiné místnosti, ve které rádi provádíte společně intimnosti. Asi víte, ať už z vlastní zkušenosti nebo třeba z filmu, že sex s jedním partnerem nebude stále stejný a po nějaké době společného vztahu začne stagnovat a vy si říkáte, že už nic není jako dřív, alespoň v tom sexuálním slova smyslu. Jestliže nevíte, jakou řečí lásky váš partner hovoří, na internetu můžete najít online kvízy, ve kterých to zjistíte. Jakmile se to dozvíte, tak si najděte jeho řeč lásky níže. Vy i váš partner určitě budete ve finále velmi nadšení. Zároveň samozřejmě můžete zjistit, jakým jazykem lásky hovoříte vy a dát partnerovi pár tipů nebo mu dát nenápadně přečíst odstavec, který se bude týkat vaší řeči lásky.

Co vzrušuje muže, kteří mluví následujícími jazyky lásky

Fyzický kontakt

Začneme pravděpodobně s tím nejjednodušším. Fyzický kontakt se velmi snadno pochopí a není na tom nic složitého. Jak asi předpokládáte, tito lidé touží po lásce prostřednictvím fyzického kontaktu. Nenechte se zmást a nemyslete si, že jim jde pouze o sex, zvažte také jiné možnosti, jako jsou například jemné doteky nebo pečování o všechna různá místa na těle partnera. Vyhraďte si čas na to, abyste mohli cítit jejich kůži, jemně a něžně je hladili, nechte vaše ruce aby prozkoumali úplně každou část jeho těla. Také můžete vyzkoušet malý výprask nebo třeba zkoumání těla jazykem. Také hladit nemusíte pouze rukama, ale můžete využít jakoukoli jinou část svého těla, buďte kreativní. Velmi ho například vzruší, když ho budete hladit svými prsy.

Do které kategorie řeči lásky patříte vy a váš partner?

Dárky

Lidi, jejichž jazykem lásky je přijímání dárků, často lákají peníze nebo hmotné předměty. V ložnici toho můžete dosáhnout hned několika způsoby. Můžete zvážit nákup pěkného a sexy spodního prádla, tím rozhodně chybu neuděláte. Dále můžete investovat například do knih, které budou přínosem pro váš (ne)stereotypní sexuální život, jelikož se v nich můžete dočíst typy na mnoho různých poloh. Koupit můžete dokonce i videa nebo porno videa. Ještě lepší ale bude, když si uděláte výlet do sexshopu nebo se podíváte na internetové obchody, které nabízejí erotické zboží. Toho existuje neskutečné množství, a proto vám nikdy nedojdou nápady. Jediné, co vám může dojít, jsou peníze. A to už by byl v tomto případě celkem problém. Neříkáme, že váš partner vyžaduje novou erotickou hračkou každý týden, ale určitě pro zpestření a dělání radosti na ni můžete našetřit a alespoň jednou za půl roku jednu koupit. Radost můžete udělat i malým dárečkem v podobě lubrikantu, který bude značit, že si s ním chcete užívat.

Skutky, služby

Skutky a služby jsou další z řečí lásky, kterými můžete mluvit vy nebo váš partner. Opět vám již název samotný napovídá, čím jim udělat největší radost. Velmi si všímají toho, co pro ně děláte a cení si toho. Styk jako takový by se dal také považovat za něco, co pro ně děláte jako takový dobrý skutek, ale pokud se budete moc zaměřovat na jednoduchost a budete to "flákat", nebude to mít ten správný efekt, naopak ho to bude nudit. Takže byste si měli dát pozor na to, aby celý váš sexuální život nebyl pouze misionář. Tento partner hladoví po tom, abyste ho vy uspokojili a dali mu to, co mu ještě nikdo před vámi nedal. Pro začátek můžete zkusit masáž, nějakou předehru nebo jinou aktivitu, která vás nažhaví. Ale soustřeďte se na to abyste neprožívali jen nudný sex v jedné poloze, ale vyzkoušeli jich několik, a protože neustálá penetrace může být časem nuda, nezapomeňte zahrnout i své ruce nebo jazyk, především byste také neměli zapomenout ani na erotické hračky.

Slova ujištění

Lidé, na které platí slova ujištění, si užívají pocit hodnoty a pýchy, který se dostaví, když jim říkáte, jak jsou úžasní. Jestli s takovým člověkem sdílíte svůj sexuální život, vězte, že chtějí slyšet, jak dobře vás uspokojují. Řekněte jim, co dělají správně a jak se díky tomu cítíte. Pokuste se také popsat, co díky tomu cítíte ve svém těle nebo jak se mění tyto pocity ve vaší genitáliích. To vše můžete buď během předehry, ale někoho to vzrušuje i při hlavním aktu. Rozhodně neduste sténání polštářem, sténejte pořádně nahlas, klidně i křičte, to vašeho partnera nabudí a bude se snažit ještě víc. A kdo by nechtěl víc? O jeho dokonalosti ho můžete ujišťovat i během dne, díky tomu se bude cítit skvěl, bude mít dobrou náladu, vyvarujete se konfliktům a přizpůsobíte si emocionální prostředí pěknému večeru.

Patří-li váš partner do kategorie slov ujištění, pak se vůbec nebojte nahlas sténat

Pozornost

Člověk který spadá do této kategorie po vás nechce pouze fyzický kontakt, ale chce se s vámi spojit emočně, abyste tady pro něj byli právě v tuto chvíli. V ložnici s ním udržujte oční kontakt, nemluvte o tom, jaký byl váš den nebo jak byste si teď opravdu dali něco k jídlu. Dejte mu svou naprostou pozornost a nechť tento moment trvá. Nechtějí, aby tyto pěkné noci co nejrychleji skončily, takže jděte na všechno pomalu. Ukažte mu, že vám na něm záleží a co pro vás znamená právě tak, že si na něj uděláte čas. Ty nejkrásnější chvíle pro tyto lidi přicházejí ve chvíli těsně před orgasmem a líbí se jim i to, když pokračujete něžnostmi a nebo milými slovy i po styku. Tím se jim celý tento pěkný moment prodlouží. Mají rádi polohu lžiček, masírování hlavy nebo hraní si s jejich vlasy, líbání a hraní si s jejich tělem. To vše můžete dělat buď při předehře nebo po styku. Všechny tyto malé věci ukazují, že mu dáváte svou pozornost, a to má pro něj velký význam.

Zjistit, jakým jazykem lásky váš partner promlouvá nemusí být vůbec těžké. Možná k tomu nebudete potřebovat ani kvíz na internetu, ale stačí, pokud si přečtete popis jednotlivých jazyků. V některých možná uvidíte svého partnera se stoprocentní jistotou, pokud ho znáte dobře. Možná vás jen doposud nenapadlo, že byste mu mohli tímto dělat radost i v sexuálním životě. Samozřejmě sexuální vztah je vztah dávání a brání, což znamená, že byste neměli pouze dávat svému partnerovi, ale také od něj něco požadovat na oplátku. Nenechte se zahnat do kolotoče, kdy neustále poskytujete vše jen partnerovi, děláte vše pro to, aby byl co nejšťastnější a nejspokojenější, ale sebe dávat na druhou kolej a partner vás na ní úplně v klidu nechává. V takovém případě přijde na řadu komunikace, kdy byste si měli s partnerem promluvit o tom, že na šťastném vztahu by se měli podílet oba.

Může se stát že je váš partner kombinací dvou výše zmíněných. V takovém případě mu pravděpodobně nebude stačit pouze uspokojení jedněch potřeb. Jestliže tušíte, že váš sexuální partner nemluví pouze jedním jazykem lásky, pak se nezapomeňte soustředit i na ten druhý. Může to mít opravdu velký vliv na váš sexuální život. Dále můžete zkoušet měnit místa, na kterých si tyto sexuální hrátky užíváte nebo si vyměnit role. Vždy je na místě především upřímná komunikace o tom, co byste rádi vyzkoušeli a jaká jsou vaše tajná přání a sny. Pokud se budete svému partnerovi svěřovat, váš sexuální život rozhodně nebude stagnovat, ale naopak se bude vyvíjet správným směrem. Oba budete šťastní a spokojení.

Hledáte-li teprve nějakého sexuálního partnera, pak ho můžete najít na erotické seznamce. Není to vůbec těžké, určitě naleznete muže nebo ženu, kteří vás zaujmou podle fotografie nebo popisku v profilu. Následně si vzájemně popíšete svá očekávání a už během této konverzace můžete zjistit, kterou řeči lásky tento člověk hovoří a co by se mu asi v posteli líbilo nejvíc. Budete tak alespoň trochu připraveni i na to, co vám ještě sám váš nový objev neřekl.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.