Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na březen 2017

6.březen 2017
Sex horoskop na březen 2017

Krátký únor utekl jako voda a již jsme vstoupili do března. Jste zvědaví, co vás v tomto napůl zimním a napůl jarním měsíci čeká v partnerských vztazích a sexu? Jestliže ano, neváhejte a najděte si své znamení...

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Tak a teď se radši připravte: březen si jen tak nepohrává, pokud jde o vztahy. Venuše, planeta lásky, vztahů, a romantiky, se bude nacházet v retrográdním stádiu (znamená to zpětný pohyb; ze Země Venuše vypadá, že jde opačným směrem, ale je to dané pouze rychlostí pohybu obou planet a jejich přiblížením) ve znamení Berana. To se děje pouze jednou za pár let a nutí vás přehodnotit svůj milostný život. Takže je na čase si doma trochu poklidit. Samozřejmě ne zametat a utírat prach (i když jarní úklid se také blíží), ale měli byste popřemýšlet o tom, co vám v posteli funguje, co nikoliv a jaké sexuální pikantnosti jste ještě nezažili, ale chtěli byste... A měli byste! Co nejrychleji.

Březen bychom také mohli nazvat měsícem zjednodušování věcí. Nějaké vztahy (ať už partnerské, přátelské,...) přinášejí do vašeho života až příliš mnoho stresu a to je zbytečné! Dejte těmto vztahů stopku nebo alespoň usilovně a dlouho přemýšlejte, zda by se vám nevyplatilo je ze svých životů vymýtit.

Nebojte ale, nebude celý měsíc pouze o urovnávání věcí v našem životě. Své místo dostanou i hlubší vztahy a žhavý sex.  Stačí se ptát a dostane se vám, čeho budete chtít...

Beran (21. března - 20. dubna)

Vaše hlavní otázka na březen: "Je tohle opravdu to, co chci?" Možná váš partner chce za každou cenu zkusit poprvé anál nebo se na scéně objeví váš starý "postelový kamarád"... Ať se jedná o cokoliv, jděte za svým pocitem a také zohledněte to, co si přejí vaše intimní partie... Jestliže se na to necítíte, nebojte se vyjádřit svůj názor. Ve druhém týdnu měsíce se budete cítit, že dáváte více než přijímáte, tak se ozvěte! Řekněte svému partnerovi, že by se vám také líbilo, kdyby vám opětoval orální laskavost. Nebo přestaňte psát noční zprávy svému občasnému kamarádovi s výhodami, který si vás neváží a nestojí za to... Buďte sami šéfem svého milostného a sexuálního života a budete se cítit o mnoho lépe.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, jestliže jste ve vztahu, měli byste si pořídit nějaký dobrý lubrikant. Budete totiž v posteli po celý měsíc trávit mnohem více času. Dopřejte si ranní sex o líném nedělním ránu, následovaný obědem (nebo večeří) v posteli.

Pokud jste single, jsou tu šance, že najdete svého kamaráda na sex (nebo možná něco víc). A možná i bude známý jednoho z vašich kamarádů. Takže se tomu všemu pěkně přizpůsobte. Ať už to bude jenom románek nebo něco víc, rozhodně zažijete v březnu nějakou tu akci.

Blíženci (22. května - 21. června)

Pracovat se musí, to chápeme, ale tento měsíc by se mohla stát velkou překážkou na cestě k vašim orgasmům. Ať už se jedná o vás samotné nebo o vašeho partnera, někdo z práce vás nutí zahnat sex do pozadí (a tím nemyslíme zadek). Jen si zkuste v této chvíli vzpomenout, jak dělání nějakých "prasečinek" se svým partnerem z vás shodí veškerý stres, takže nikdy neuškodí do vašeho nabitého programu vmáčknout jednu rychlovku.

Nezadaní Blíženci, vy budete muset trochu popřemýšlet, zda ten, kdo vám padl do oka, by byl lepší jako milenec nebo spíše jako kamarád.

Sex horoskop na březen 2017

Rak (22. června - 22. července)

Raci, tento měsíc se vrátí někdo z minulosti, kdo je opravdu sexy, a vy se budete muset rozhodnout, jaké z toho vlastně máte pocity. Ať už je to bývalý/á nebo někdo, s kým jste měli románek s neurčitým koncem... Nostalgie se bude plížit celým březnem. Opravdu se chcete vzdát dobrého sexu, který jste s dotyčným měli, nebo čekáte na nějakou větší romantiku?

Jste zadaní? V tom případě v březnu usilujte o odstranění stresu z vašeho života. Co vám to přinese? Díky tomu poznáte, že váš orgasmus může být mnohem, mnohem silnější...

Lev (23. července - 22. srpna)

Stiskněte stop na vaší prezentaci do práce a trochu se uvolněte od všeho toho stresu. Soustřeďte se na to, co potřebujete k tomu, abyste se cítili spokojení - například vypadněte na chvíli z města! Tento měsíc přemýšlejte hlavně o tom, jak se dostat pryč, i když třeba jenom na noc. Sex v hotelu může být pro váš vztah zajímavé zpestření. 

Nezadaní Lvi by také měli uspořádat něco podobného - vyrazte si na víkend se svými kamarády a kamarádkami. Vyčistěte si hlavy od svých ex a randění obecně, postěžujte si. Jakmile přestanete být posedlí minulostí, narazíte na někoho, kdo bude tím pravým přesně pro vás a splní vše, co byste rádi...

Panna (23. srpna - 22. září)

Víme, že je to pro vás hodně těžké, Panny, ale odolejte nutkání vyjádřit se k partnerovým zlozvykům, které vás rozčilují, jako například nošení ponožek při sexu. Opravdu na tom tolik záleží? Místo toho se raději zaměřte na to, proč jste se s partnerem dali dohromady, vzpomeňte si na tu dobu a oživte některé pocity. To vás může vyhnat z krize (dlouhodobější) nebo krizové situace - a to se vyplatí (nejen v posteli). 

Pokud se nacházíte v "randícím módu", trochu začněte přemýšlet, co opravdu očekáváte od vašeho "parťáka". A nebuďte překvapení, jestliže se objeví někdy okolo poloviny měsíce. Váš kamarád ze školy nebo ten, co jste ho viděli na výcvikovém kurzu kvůli práci, vás chce někam pozvat... Neříkejte ne.

Váhy (23. září - 23. října)

Vzhledem k tomu, že Beran je vaše opačné znamení, tak vás retrográdní Venuše ovlivní ve velkém stylu, Váhy. Buďte ve střehu: někdo z minulosti se možná dostane zpátky do vašeho života. Nelekejte se, když se náhle zkříží vaše cesta s cestou vašeho ex nebo kamaráda s výhodami. Tentokrát je ale uvidíte v mnohem jasnějším světle. Je těžké určit, zda podruhé by věci vyšly lépe, ale jakmile si uprostřed měsíce trochu uspořádáte myšlenky, zažijete opravdu skvělý sex (ať právě s tím někým z minulosti nebo naopak potkáte někoho - možná s ním už chodíte - kdo v jeho světle bude vypadat o mnoooho lépe). Utraťte nějaké peníze za pěkné spodní prádlo, nové erotické hračky nebo třeba svíčky a sexy hrátky - budete to potřebovat.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Tento měsíc nastane rozhodující souboj mezi vaším sexuálním životem a vaší prací. Nemusíte se ale obětovat kvůli své práci. Musíte se ale ujistit, že věnujete dostatečnou pozornost svému partnerovi, neupřednostňujete práci a trávíte spolu kvalitní čas. Pokud to neuděláte, určitě si budete moci všimnout, že Mars, planteta argumentů, vstoupil na konci měsíce do vašeho znamení...

Štíři, kteří jsou momentálně bez partnera, by si měli jasně stanovit nějaký čas bez práce a v něm se jít pobavit někam ven. V březnu se totiž může stát, že potkáte někoho, u koho by se vyplatilo strávit s ním nějaký čas a možná ho i vzít k sobě domů.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

V březnu popisují váš sexuální život dvě slova: březnové sílenství. Víte, co je to "friend zone" neboli přátelská zóna? Většinou to znamená, že někoho chcete, ale ten druhý vás chce pouze jako kamaráda. No a právě tento měsíc se budet dít totální opak. Ačkoliv se může vrátit nějaká láska nebo milenec z vaší minulosti, nestresujte se. Berte to s klidem, bude to sranda. Pro vás to teď znamená skvělý čas, tak si ho užívejte a když to skončí v posteli, tak ať.

Jestliže jste již ve vztahu, připravte se na to, že uvidíte partnerovu jinou stránku - sexy stránku - kterou jste doposud neviděli. A nezažili.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Povinnosti a sex se vám, milí Kozorozi, možná zdály jako divná kombiance, ale v březnu budou mnohem silněji propojeny, než kdy jindy. V prvních dvou týdnech raději narovinu řekněte svému partnerovi, aby došel pro čínu k večeři, než abyste doufali, že vám dokáže číst myšlenky.  Rozdělení věcí, které jeden z vás chce, aby byly udělané nebo hotové, ve vás udrží jistou jiskru. Uprostřed měsíce budete mít více času na zábavu, tak zazařte.

Nezadaní by se měli připravit na to, že tento měsíc budou muset trochu zariskovat. Možná vás to bude trochu děsit, ale hlavně buďte upřímní sami k sobě ohledně toho, co opravdu chcete - a nebojte se o to požádat vašeho nového kamaráda s výhodami. Věřte, vše co si budete přát, dostanete (a možná i něco navíc). 

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Někdo, pro koho budete mít slabost, vám v březnu zkříží cestu. Je pravděpodobné, že bude žít na opačné straně města. Na druhé straně, jestliže jste přemýšleli o tom "kamarádovi", se kterým jste si před nedávnem vyměnili pár nočních sexy nadržených zpráv - teď je ten pravý čas zjistit, zda nestojí o něco víc, než jen o dopisování nebo hovory...

Nezáleží na tom, zda někoho máte nebo ne, vaše víkendy budou plné různých akcí a událostí. No a pokud ve vztahu jste, tak byste se svým protějškem měli udržovat stálou konverzaci - jak při těch akcích (třeba na Den svatého Patrika), tak mezi nimi. On se vám za to jistě rád odmění - v posteli.

Ryby (21. února - 20. března)

Sice máte dobrou povahu, Ryby, ale tento měsíc nebudete zvědaví na žádné kecy. Je čas na to, abyste si rozmysleli, kde se usadíte a opravdu s tím něco začali dělat. Jakmile zjistíte, co opravdu chcete, narazíte na partnera, který bude schopen vám to dát. 

Jste-li ve vztahu, určitě znáte navzájem své hranice. Nechte svého partnera se k těm vašim přiblížit. Tato otevřenost (pro vás i nevšednost) vás dovede k opravdu úžasnému sexu.

Sami vidíte, že březen rozhodně nebude nudný měsíc. Single dámy i pánové mohou trochu obohatit svůj život sexem s tím, koho poznali na erotické seznamce, a rozhodně nebudou litovat...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.