Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické společenské hry

28.prosinec 2016
Erotické společenské hry

Okořeňte si svůj vztah velice jednoduše, a to deskovou hrou. Erotickými společenskými hrami můžete do své ložnice vnést vášeň a fantazii nebo zažít nezapomenutelnou párty s přáteli.

Uvízli jste se sexem ve vašem manželství na nějakém divném mrtvém bodě? Tak zkuste vnést trochu fantazie do postele společenskou erotickou hrou. Vy a váš manžel naženete děti do postele a místo klasického vysedávání u počítače nebo u televize vytáhnete trochu odlišnu hru od Monopolů, která by vás zase mohla dostat do sedla a přinést nový průvan do vaší ložnice. Je tu dost velká šance sblížení a pobavení se. Určitě si někteří z vás řeknou, že to je ztráta času a možná pro někoho i velká trapárna, ale proč to nezkusit? Každý dospělý se rád občas chová jako dítě a rád si hraje, zasměje se a když při tom svoji drahou polovičku ještě může dostat z oblečení, tak kde je nějaký problém? Zahoďte stud a vyzkoušejte nějakou, starší 18-ti let jistě jste a svoji dětskou hravost v sobě někde ještě naleznete. I kdyby z toho měla být jen chvilka smíchu, tak i ta za to stojí. Zkrátka, odhoďte zábrany, odvažte se, vraťte do vašeho vztahu erotické jiskření, vylepšete svoje předehry nebo jen experimentujte se svými těly.

S hrou pro dospělé můžete zrovna i zabodovat jako s dárkem k různým příležitostem. Vždy se ale raději ujistěte, že jste vybrali hru, která nejvíce vyhovuje dané situaci a člověku, kterému ji chcete darovat. Single kamarádka vám asi nebude vděčná za hru pro páry na Valentýna. Trh nabízí opravdu velkou škálu těchto her. Vykouzlit červenající se úsměv můžete na výročí, narozeniny, svátek, Vánoce a nebo prostě jen tak pro lepší den.

Je jich opravdu hodně moc, a tak se pojďme podívat na 4 z nich, které jsme vybrali a mohly by vás zaujmout.

Harašeníčko

Desková hra pro dospělé

Tato hra je laděna buď pro dva hráče (pár) nebo pro 2-8 osob. Má velice vtipné grafické zpracování. Za negativní je považován malý počet sexuálních úkolů. Hra slouží především jako předehra, takže v ní nenajdete úkoly typu - udělej partnerovi anál, orál, apod. Má pouze navnadit na sex a hráče rozdovádět a naladit.

  • hra pro dva  - V tomto případě se hraje na tmavším plánu s políčky do spirály. Ke hře je přiřazeno 23 kartiček s úkoly. Ty se stupňují od slabého hádání oblíbených barev po ty zajímavější, kdy líbáte a vzrušujete partnera. Políčka s prádlem vás postupně budou připravovat o oblečení formou fantu. Zařadili opravdu i zvláštní úkoly, jako například hledání klíštěte na partnerovi. Možná by to chtělo trochu přitvrdit, pokud vyjde další verze.
  • hra pro 2-8 hráčů - Hraje se na straně se srdíčky a dávejte si pozor na složení skupinky. Asi nebude vhodně hrát zároveň s manželkou a tchýní. Sice nezůstanete oblečení, ale moc erotiky se ani v tomto případě nedočkáte. Stane se vám ale, že pusou někoho budete svlékat, budete se nalévat alkoholem a vzrušovat partnera nohou mezi nohama, ostatní úkoly jsou spíše pro pobavení ostatních. Hraje se se 40-ti kartičkami.

Adam - "Fajn zpestření, občas si ji s přítelknyní zahrajeme. Je to vždycky velká legrace. Verze Klasik s partou kamarádů je něco úplně jiného. S jednou z hracích karet "Přiveď do hry dalšího člověka" jsme zažili hodně zajímavou situaci, raději to ale nebudu rozepisovat :)".

Rozkoš

Erotická hra Rozkoš

Tuto hru mají na svědomí polští autoři  a pustili se do ní opravdu s vervou. Je pouze pro dva hráče a dělí se do dvou částí. V první části si dvojice zahraje svlékací poker, kdy po pěti partiích odloží svršek ten, co prohrál. V druhé části už se plně využije celý hrací plán. Před hrou by se měli oba z dvojice zamyslet nad jejich tajnými sexuálními sny, které budou muset s postupem hry odhalit. Hlavní ale je, že si je také budou muset splnit!

Narazíte na úkoly jako pohladit bříško, pohladit zadeček, pohladit ňadra, apod. V cíli se hozením kostkou rozhodne o vítězné milostné poloze. Pár vám jich vybral autor hry, ale vy si do volných polí můžete doplnit ty svoje. V této hře jsou erotické úkoly plně na vás.

Janinka - "Super hra a komu vyprchává milostný život - nebo si to někdo myslí- doporučuji vyzkoušet. Je to super. Vyzkoušejte a neprohloupíte. Pokud se někdo nudíte ve dvou a nevíte, jak obohatit třeba víkendové odpoledne, nebo i dopoledne - vyzkoušejte a určitě budete spokojení. Já jsem na maximum. Tahle hra s člověkem dělá divy - v pozitivním smyslu - :-)."

Kamasútra aneb, co jste si vždy přáli zažít

Kamasútra - erotická společenská hra

Při téhle hře se zaručeně pobavíte a zasmějete. Má dvě verze, a to soft a hard. Záleží jen na vás, na kterou z nich se vrhnete. Když budete chtít, můžete je i kombinovat. Součástí balení jsou herní plány, dřevěné figurky, kostka, skládací obrázky s vtipnými obrázky z erotického života partnerů, ale také karty s polohami a odvážnými herními úkoly.

Martina - "Nevěděla jsem co na narozeniny, tak mě tohle úplnou náhodou napadlo a já si řekla, že je to bezva dárek, který určitě potěší nás oba a na zimní období to teď bude ideální. Určitě to doporučuji všem, co jsou trošku odvážnější a nebojí se vyzkoušet takovouhle srandu u sebe doma. A určitě si myslím, že je to dobrý dárek i pro známé."

Chilli Pikantní zotročení

Chilli Pikantní zotročení

Jestli vás láká tvrdší sex a chcete ho nějak nenápadně vyzkoušet, pak kupte tuto hru a doneste jí domů svému partnerovi. Zažijte se svou drahou polovičkou ty nejpikantnější erotické zážitky, které do vašeho vztahu vnesou spoustu příjemných zážitků a slasti. Budete mít pikantní celý týden. Během hry hráči plní drobné sexy úkoly a za žetony nakupují úkolové karty, které postupně ukládají do předepsaných dnů v týdnu. Hra končí ve chvíli, kdy jsou zakryty všechny dny v týdnu kartičkami s úkoly. A my jsme se dostali k jednomu z nich:

  • Němá touha - Jsi nahý. Sedni si na židli. Ruce a nohy ti k ní přivážu. Tak, abych měla pohodlný přístup k penisu a varlatům. Laskání začíná. Musíš vědět, že když se jenom hneš, přestávám laskat, pokud začneš sténat – přestávám laskat. Tady vládnu já. To já rozhoduju. Nejprve se začnu věnovat penisu – pamatuj, žádné zvuky, žádné zbytečné pohyby. Máš mi jen říct, když už budeš blízko, vyměníme si místo. Strhni ze mě oblečení a lízej mě, kousej mě a laskej mě, až mě přivedeš k orgasmu, když se ti to podaří – můžeš mě rozvázat a já laskavě dokončím své dílo, abys mohl vyvrcholit na mě.

Ivana - "S manželem jsme si tuto hru vybrali, protože se nám oběma líbí různé hrátky a role v posteli. Hra je pro nás zajímavá právě tím, že si vyžaduje pomůcky, botičky, svazování, zavazování očí apod., což máme oba rádi."

Máte před sebou dlouhé zimní večery, tak honem do obchodu, koupit hru přesně pro vás a už si jen užívat zábavy.

Zdroj: https://www.svet-her.cz

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.