Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Anální kolíky

25.leden 2017
Anální kolíky

Tvarem připomínají vibrátory nebo dilda, prodávají se v různých variantách, tvarech i barvách a vyrábějí se z různých materiálů, především z latexu, silikonu a neoprenu. Slouží pro dráždění řitního otvoru. Komu se to líbí, může jít na to s touto hračkou bezpečnou cestou. A když vás někdo naštve, jednoduše a doslova ho tam můžete poslat.

Anální kolík je erotická hračka, která je určena pro zavádění do konečníku pro umocnění sexuálního potěšení. Mají zploštělé zakončení, aby se nestalo, že zmizí v konečníku a předešlo se náročné operaci. Narozdíl od pochvy, která je uzavřena se kolík může dostat až do střev a napáchat pěkné škody. Proto si zakončení kolíku pohlídejte. I proto se vyrábějí kratší než dilda a záleží u nich spíše na obvodu. Musí být velmi hladké a z kvalitního materiálu, aby konečník nebo střeva nepoškodily. Pro jejich snadnější zavádění se v přední části zužují. Při jejich používání se neobejdete bez lubrikačního gelu a zavádění i vyndavání by mělo být pomalé.

Původně byly navrženy pro léčebné účely, ale jak už jsme zjistili, z většiny předmětů a nápadů se většinou stává sexuální pomůcka. O kolíky se nedělte a nepůjčujte si je vzájemně, protože u nich hrozí přenosné nemoci včetně HIV. Přece jen zde hrozí převod tělních tekutin z jedné osoby na druhou.

Anální kolíky si můžete vybrat v různých barvách, tvarech, velikostech a druzích. Některé jsou navrženy tak, aby vypadaly jako penisy, zatímco další mohou být různě zvlněné a vroubkované. Většina z nich má ale tenkou špičku, která je ve středu širší, aby držela kolík na místě a na konci má rozšířené zakončení. Vyrábějí se z různých materiálů, ale nejběžnější je latex. Najdete také silikonové, neoprenové, dřevěné, kovové, skleněné, kamenné, atd. Silikon je také výborný materiál, který můžete dezinfikovat ve vroucí vodě. Existují i takové, které stříkají "ejakulát" v podobě vody a jiných mazlavých tekutin do konečníku. Dále na trhu najdete vibrační kolíky a kolíky, které se vloží do konečníku, nafouknou a rozšíří.

Anální kolíky všech tvarů

Pokud nemáte ještě žádné zkušenosti s análním sexem, tak můžete v sex-shopech zakoupit i startovací sadu. Začátečník by si měl vybrat svůj první kolik spíše mezi menšími rozměry a pomalu přidávat a roztahovat. Rozhodně se napoprvé vyvarujte různých výstupků, ať je povrch hladký. Je dobré také sáhnout po zdravotním silikonu. Ať není vaše první zkušenost hned ta špatná a od análního sexu vás to neodradí.

Větší obezřetnost je doporučena u análních nafukovacích kolíků. Jsou už spíše pro zkušenější "uživatele". Nezapomínejte u nich, že jej musí obsluhovat ten, co ho má zavedený a ne naopak. Hlavně žádné pocity nepříjemnosti a bolesti. I malý balonek jde nafouknout opravdu dost, až na čtyřnásobek své velikosti. Důležité je, abyste je zaváděli a vyndavali vyfouknuté, nafukovali až po zavedení. Je nepravděpodobné, aby došlo k prasknutí. Možná vás trochu odradí tělová barva, která je pro tyto kolíky nejčastější. Nenafouknutý kolík je dost tvrdý, ale velikost nebývá přehnaná. Je dobré, když si jeho funkčnost vyzkoušíte nezavedený před použitím.

Klára: "Super hračka, hned jsme vyzkoušeli a byli velice spokojeni teď přejdeme na větší kalibr.Ale jinak vřele doporučujeme."

Není zvíře jako zvíře

Když si chcete ze své subinky udělat nějaké roztomilé zvířátko, stačí si vybrat z opravdu velké škály análních kolíků s ocasem, které jsou věrnými napodobeninami a vypadají i roztomile. Pořídíte si k tomu bičík, obojek a vodítko a můžete vyrazit na procházky po přírodě nebo jít zafrajeřit na párty. Fantazii se opravdu meze nekladou. Jde jen o to, na co máte "koule" nebo "žaludek". Buď si z protějšku uděláte divokou šelmičku nebo například roztomilého zajíčka. S tímto kolíkem rozbouráte zažitý stereotyp a oživíte svoje hrátky. Schválně popřemýšlejte, jaké zvíře byste rádi v posteli měli. Z ženy v dnešní době můžete mít i poníka. Ocasy jsou z velmi příjemného, jemného materiálu, aby byly příjemné na dotek a většinou mají bohaté provedení. Ale teď vážně, z toho, co se na internetu objevuje, si můžete z parnerky nebo popřípadě i partnera urdělat páva, lišku, vlka, koně, mývala, zajíčka, kočku, barevného ponnyho, polární lišku a i psa samozřejmě, ale ten už není chlupatý. Jinak jsou tyto anální kolíky s ocasem dostupné ve všech barvách a nemusíte se tím pádem zaměřovat na druh zvířete.

Lištička: "Cítím se s ním opravdu sexy. Muž mě vzal zezadu, klečela jsem na čtyřech. Abych si na něm neležela a on ho pořád viděl. U zasouvání mě s ním trochu plácal po zadku, prostě si hrál."

Martin: "Je pěkný, trochu klouže dovnitř, ale nic děsivého. S nákupem jsem byl velice spokojený, je to přesně to, co jsem chtěl a jsem s hračkou jinak naprosto spokojený."

Pár XXX: "Skvělé můžu jen doporučit i začátečníkům...:) S partnerem si ocásek opravdu užíváme je to prima zpestření :)."

Je libo anální ocásek?

Kromě ocasů si můžete vybrat i z velké škály šperků. Konec kolíku, který zůstává venku, je zdobený, nejčastěji je zbroušen do tvaru a barvy drahého kamene. Většina je z nerezové oceli. Mohou být nošeny i delší dobu, poskytují pocit plnosti. Jsou více pro parádu než pro potěšení.

JohankaDi: "Celodenně bych ho asi nenosila, ale taková ozdůbka je super věc."

Pomsta je sladká

Dovolil si někoho urazit, tak ať jde do .....! A to doslova. Když americký podnikatel Donald Trump objížděl USA a snažil se najít podporu pro svoji kandidaturu za republikány do úřadu amerického prezidenta, podařilo se mu urazit grafika Fernanda Sosu svým prohlášením, že Mexico neposílá do USA zrovna ty nejlepší lidi, že je to země drogových dealerů a sexuálních násilníků. Sosa zde dlouhou dobu žil, a proto ho to urazilo a reagoval tak, že vytvořil anální kolík Donalda Trumpa. Má na svém kontě několik těchto "urážlivých" hraček. Prezident Putin se mu také moc povedl. I ten má svůj anální kolík od toho samého grafika. Tvůrce se v tomto případě nechal slyšet, že je to vyjádření a jeho reakce na homofóbní ruskou politiku poslední doby. Takže pokud bude prezident s vládou neustále schvalovat zákony proti homosexuálům a lesbičkám, mají se na co těšit. Dostanou se do jejich ložnic, i kdyby nechtěli. Navíc se pohybují kolem 600-700 Kč, takže jsou opravdu dostupné pro každého.

Anální kolík pro Donalda Trumpa

Sosa (k Trumpovi): "Vyrobil jsem už mnohé anální kolíky, abych urazil diktátory, homofoby a politiky. Nicméně když jsem slyšel tohle prohlášení o Mexičanech a Latinoameričanech, byl jsem extrémně naštvaný. Víte, narodil jsem se a vyrostl v Mexiku a odstěhoval se do Spojených států, když mi bylo jedenáct… Mnoho republikánských politiků učinilo z Mexičanů obětní beránky, ale nikdy to nebyl politik kandidující na prezidenta."

Sosa (k Putinovi): "Je to druhá z mých politicky orientovaných figurek. Jak mnozí víte, Rusko zahájilo otevřenou válku proti gayům v Rusku a šlape na jejich základní lidská práva. Vedoucí silou jsou pan Putin a jeho homofobní podřízení. Chtěl jsem pana Putina zesměšnit, takže jsem chtěl vyrobit voodoo panenku, aby mohli panu Putinovi lidé doma v klidu provést cokoli, co se jim zlíbí. Nicméně, nemůže být lepší způsob, jak zesměšnit pověst pana Putina jako svalovce bez košile, než je tento. Prostě ho vyrobit jako anální kolík."

Najděte si k sobě druhou polovičku, ženu nebo muže, nakupte anální kolíky a rozšiřte si obzory v oblasti análního sexu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org

https://www.shutterstock.com/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.