Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kde nakupovat erotické pomůcky?

27.červen 2016
Kde nakupovat erotické pomůcky?

Zajímá vás, kde nakupovat erotické hračky a proč?

Z článku o historii erotických pomůcek již víte, že se dá říct, že erotické hračky tu jsou s námi již miliony let. Obšťastňujeme s nimi sebe a naše partnery, pro někoho jsou velmi důležitou součástí sexuálního života. V dnešní době si ale hračky k uspokojování nevyrábíme sami z kamene, ale musíme je někde koupit. Na výběr je ze dvou možností - kamenná prodejna a internetový obchod. Co je lepší?

Co chcete koupit?

Důležitá otázka, kterou si musíte položit - o co mám vlastně zájem, co plánuji koupit?  Jednotlivé druhy hraček mají svá specifika a podle toho se musíme řídit. Jestliže si nejste jistí velikostí, tvarem nebo materiálem, lepší volbou je kamenná prodejna. Pomůcky si můžete osahat, zda vám jsou příjemné, uvidíte, zda tvar vypadá tak, jak jste si představovali a jestli vám vyhovuje velikost. V případě, že už máte jednu pomůcku druhu, který sháníte, už doma, nic nebrání tomu si udělat nákup pohodlnější a vybrat si po internetu.

Jací jste?

Další poměrně důležitá otázka. Jste introvert nebo extrovert? Je vám jedno, jestli se budete o sexu a sexuálních pomůckách bavit tváří v tvář s někým cizím? Zní-li odpověď ano, zamiřte s klidným svědomím do kamenné prodejny a vybírejte. Jestliže jste ale stydlivý typ a nechcete, aby vás někdo při nakupování viděl nebo vám osobně pomáhal s výběrem, lepší řešení pro vás bude internet.

Kamenná prodejna

Jak již bylo řečeno, kamenná prodejna má nespornou výhodu v tom, že si můžete pomůcky prohlédnout na vlastní oči, vidět jejich tvar a velikost. Vyvarujete se u nich vracení zboží kvůli špatnému výběru. Prodejny s erotickými pomůckami se nachází v každém větším městě a tak není problém si zajet okouknout všechny pomocníčky. V takových obchodech by měli pracovat profesionálové, kteří vám budou schopni poradit a doporučit výrobek přesně na míru pro vás, podle vašich požadavků.  Vysvětlí, jak dané pomůcky fungují a kupujete-li dárek pro svou přítelkyni nebo přítele, hezky ho zabalí. Po zaplacení si pomůcku odnášíte domů a můžete ji rovnou vyzkoušet, žádné čekání na dodání...

erotické pomůcky

Internetový obchod

Na internetu se dá dnes nakoupit opravdu všechno, a tak není žádným překvapením, že i erotické pomůcky. Někomu vyhovuje tato forma nakupování mnohem více než chození do klasické kamenné prodejny. Někdo se stydí, jiný nemá čas, nechce se mu jezdit do větších měst. Přepravní společnosti vám balík doručí až do domu a není tak nutné "vystrčit paty".  Nejen v prodejně, ale i na internetu vám jsou schopni prodejci poradit. Často hned po navštívení stránky se dole na obrazovce zobrazí chat, do kterého můžete svůj dotaz napsat. Nebude to ale takový osobní kontakt jako v prodejně. Jestliže žádný chat neuvidíte, můžete napsat na emailovou adresu nebo zavolat na telefonní číslo, většinou je najdete v horní nebo dolní části, popř. v kolonce "kontakty".

Pomůcky jsou přehledně seřazeny do kategorií dle druhů, materiálů, funkcí, výrobců a nebo také podle toho, pro jaké pohlaví jsou určeny - každý snadno najde, co hledá. Poštovné je většinou nad určitou částku zdarma. Balík přijde diskrétně, tzn. nebude označený logem ani názvem sexshopu, takže zvědaví sousedé nebo doručovatelé netuší, že k vám putuje balík s erotický obsahem. Kdyby se vám náhodou objednaný výrobek nelíbil, můžete ho (jako všechny věci koupené na internetu) do 14 dnů vrátit. Ovšem zde platí jedno pravidlo! Nesmí být porušený hygienický obal - pomůcka nesmí být použitá. Je to logické - vy byste chtěli, aby vám přišla sexuální hračka, kterou předtím někdo použil?

Také si musíte dát velký pozor na výběr internetového obchodu. Než si zboží objednáte, najděte si na internetu objektivní a pravdivé recenze. Dávejte na to pozor hlavně v případě, že platíte za zboží předem, aby se vám nestalo, že přijde něco, co jste si vůbec neobjednali, popř. nedorazí vůbec nic...

Kompromis

Můžete vcelku jednoduše udělat i kompromis mezi kamennou prodejnou a internetovým obchodem. Stačí najít sexshop, který má zároveň i kamennou prodejnu. Jedná o větší sexshopy, které jsou na trhu již delší dobu, ty mají kamennou prodejnu většinou v Praze nebo to může být řetězec, který má prodejny po všech větších městech jako je Brno, Ostrava, Plzeň, Karlovy Vary atd. Vyberete si na internetu, co by se vám líbilo a dojdete si obchodu už pro určitou věc. V některých si to můžete dokonce připravit tak, že si tam hračku jen vyzvednete (předejdete tomu, že by danou věc v určité prodejně neměli).

Vyberte si pro nákup své erotické pomůcky ten způsob, který vám bude nejvíce vyhovovat. V dnešní době již není pořizování erotických pomůcek žádnou "úchylkou", tak se nestyďte!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.