Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Poražte únorovou melancholii - inspirace na skvělý sex

16.únor 2017
Poražte únorovou melancholii - inspirace na skvělý sex

Necítíte se ve své kůži? Vězte, že nejste sami. Jak dopomoci tomu, abychom se cítili zase o něco lépe? Jak se správně "nakopnout"? Zkuste si přečíst náš článek a inspirujte se lidmi a jejich příběhy.

Proč únor?

Většinou si lidé spojují melancholii, smutek a deprese s podzimem. Někteří ale tyto pocity mohou pociťovat právě v únoru. Proč? Zatímco leden je měsíc, do kterého každý vstupuje s určitým elánem, předsevzetími a nadějí, že tento rok bude lepší než ten předchozí, v únoru už všechny tyto věci začínají postupně opadat a zjišťujeme, že plnit svá předsevzetí není lehké, že tento rok bude pravděpodobně stejný jako ten předešlý a o elánu ani vidu ani slechu. Už měsíc chodíme do práce a zjišťujeme, že další svátky (další volno) nás čekají až za pekelně dlouhou dobu. Jestliže se v únoru cítíte přesně takto, je tento článek určen právě vám.

Únor si můžete zlepšit třeba díky sexu. Chápeme, že ne každý má partnera, tak si říkáte, že zlepšení pomocí sexu je vám k ničemu. Ale co takhle si najít nějakého kamaráda s výhodami? Sex náladu prokazatelně zlepšuje, tak proč se ho vzdávat, když nemusíme... 

Mezi boji se svými emocemi a pocity jsme si našli chvilku, abychom se zeptali pár lidí na to, kdy si za poslední dobu užili ten nejbáječnější sex nebo se cítili jinak výjimečně. Z těchto příběhů se můžete inspirovat, určitě tam najdete pár tipů na různá zpestření vašeho možná již stereotypního sexu. Některé příběhy nejsou založeny na sexu, jelikož k němu nedošlo, ale i tak se účastníci cítili výjimečně a pokud si z nich vezmete příklad, můžete na tom být stejně...

Inspirujte se...

Před pár dny jsem se opila a vyspala jsem se se svým ex. Možná bych toho měla litovat, ale nestalo se tak, protože ten sex byl prostě úžasný. Hodil nás oba do většího klidu. Připomněli jsme si všechny ty pěkné věci a přestali jsme na sebe být naštvaní. Nevím, jak to bude dál, ale to není pro tuto chvíli podstatné.

Na Nový rok jsme neměli žádné plány, tak jsme se rozhodli si v sexu trochu zaexperimentovat a objevovat nové věci, které nás těší. Byla to zábava a pěkně strávený čas. A víte, co se říká 'Jak na Nový rok, tak po celý rok!'.

Minulý měsíc jsem zašla s kamarády ze střední na drink. Známe se už 15 let. Vždy byl lehký náznak "něčeho" mezi mnou a jedním klukem od nás ze třídy. Oba jsme měli stejné zvláštní zájmy, pravděpodobně to bude asi ten důvod, proč jsme stále kamarádi, i když už dávno (10 let) nejsme na střední. Nikdy jsem se nevyspala s někým, s kým jsem si předtím vybudovala přátelství nebo kamarádský vztah. A on mě teď nenechal celou noc se od něho vzdálit a já ani nechtěla. Navíc je to už přes 14 dní a když si na něj vzpomenu, na tváři se mi objeví úsměv od ucha k uchu. Prý to má stejně. Možná je to začátek něčeho nového...

Minulý týden jsem viděla svého muže po deseti dnech. Náš sex byl velmi vášnivý, byli jsme oba moc rádi, že jsme konečně zase spolu a o to více jsme si to užívali.

Když má žena byla znavená ze slavení nového roku, zůstaly jsme v posteli po skoro celý den. Nic jsme nemuseli, byli jsme totálně zbaveni stresu (ona je učitelka, takže je ve stresu po celý rok) a pěkně relaxovaní. Díky tomu jsme si užili ten nejkrásnější sex a to během toho dne dokonce několikrát. Na nic jsme nemysleli, pouze jeden na druhého a na okamžik, který právě probíhal. 

Přes Vánoce a následující svátky, včetně Nového roku jsme byli s přítelkyní u příbuzných a tam jsme si dali od sexu pauzu. Když jsme se ale pak vrátili domů, museli jsme si všechen tenhle čas pěkně vynahradit. A to si piště, že to stálo za to!

Užijte si žhavý sex

Je to 14 dní, co jsem zašla ven ve TŘECH. Jsem součást volného vztahu jednoho muže a ženy. Je to takto už podruhé, ale teď je to o něco hezčí, protože mám opravdu ráda oba z páru, jak muže, tak i jeho přítelkyni. Ačkoliv se to nestalo realitou a ani si nemyslím, že se to někdy stane, myslím, že bychom si užili i sex. Takhle jsme si užívali pouze mazlení (dokonce mi ani nevadilo se mazlit se ženou, ačkoliv jsem to nikdy předtím nedělala), ale vyloženě na sex nedošlo. To nám ale nevadilo, i tak jsme se všichni cítili pěkně, protože jsme si všichni navzájem sympatičtí. 

Před čtyřmi měsíci jsme si užili super sex a navíc jsem z toho otěhotněla. Není opravdovějšího štěstí, než když se dozvíte, že budete rodiči.

Dva týdny v prosinci jsem zažíval bouřlivý románek s kamarádkou mého kamaráda. Přijela na Vánoce za rodiči, jinak bydlí v cizině. Cítili jsme mezi sebou neskutečné propojení a fakt, že jsme byli omezeni časem, tomu jenom přidával. Nemuseli jsme díky tomu hrát žádné hry, kdy žena hraje nedostupnou apod. Bylo to upřímné, otevřené a opravdu velmi dobré sexování.

Předevčírem jsem měl sex ve sprše. Sice to není nic pohodlného, ale za to si to vždy užiji a má partnerka také. Trochu zpestření musí být, nemůžete mít sex pořád jenom v posteli.

Už je to nějaká doba, asi před rokem a půl. On podváděl se mnou svojí přitelkyni a já jsem se snažila vzpamatovat z emocionálně vyčerpávajícího vztahu s jeho nejlepším kamarádem. Rozdali jsme si to spolu jen tak z rozmaru v soukromé vířivce. Díky němu jsem se cítila jako bohyně, ačkoliv celá ta situace byla pěkně ujetá. Oba jsme ale v tu chvíli žili jen pro to, co se momentálně dělo a bylo to něco, co jsem ještě nikdy nezažila ani s jedním z mých bývalých.

Naposledy, kdy mi sex zanechal úsměv na tváři jako bych byla zdrogovaná, tak to bylo před rokem a dvěma měsíci, kdy jsme si na dovolené ve Španělsku přišoupli k sobě dvě postele, abychom měli nějaký prostor. Byla to sranda a sex stál opravdu za to. Ale bohužel celkem brzy po tom přišel rozchod (který ovšem se sexem nesouvisel) a od té doby sex nemám.

Moc jsem si užil před několika dny se svou přítelkyní. Resp. jsme si užili oba dva, samozřejmě. Pro mě je to nejkrásnější, když je to s někým, koho miluji a vím, že on mne také.

Mám rád sex se svou partnerkou, protože jsme spolu už dlouho, ví co dělá a umí mě potěšit, protože mě zná velmi dobře. Aby to nebyla nuda, občas si to zpestříme čokoládou, šampaňským, masážními oleji nebo i nějakou erotickou hračkou.

Tak co, už víte, jaké budou vaše plány na další dny? Rozhodně neseďte sami doma na zadku, naopak udělejte vše pro to, abyste celé své tělo pěkně rozpohybovali a rozprodoudili krev nejen sobě, ale také někomu jinému... Buďte si jisti, že vám to prospěje! A jestliže hledáte nějakou novou známost, seznamte se, zaflirtujte si a uvidíte, jak to dopadne...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.