Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak je to u kamarádství s výhodami

14.prosinec 2016
Jak je to u kamarádství s výhodami

Mnoho z vás již nějakého kamaráda s výhodami mělo. Ale možná to nedopadlo úplně tak, jak jste si představovali. Proč? Čtěte v následujícím článku a poučte se...

Najít někoho, kdo má správný a zdravý vztah pojmenovaný jako kamarádi s výhodami, je dnes opravdu vzácné. No, bylo to vzácné asi vždy, protože to zkrátka NENÍ normální vztah. Jestliže byste rádi měli tento typ vztahu, potřebujete si oba vyjasnit jednu věc - váš pohled na sex se musí změnit. Protože stejně jako to není normální vztah, není to ani normální sex. A to je ten klíč k úpěšnému kamarádství s benefity.

Možná, že "normální" se nedá považovat za vhodné slovo. Spíše "typický" by bylo vhodnější. Jelikož když máte sex v dlouhodobém vztahu, zahrnuje také romantiku, citovou vazbu a niterní emoce.

V čem tkví podstata?

Do kamarádství s výhodami se nepočítají jednorázovky s kdovíkým a úlety ve strip klubech. To jsou čistě impulsem řízené zkušenosti. Ale jestliže si pravidelně sexuálně užíváte s někým, koho znáte dlouhou dobu a oba přiznáte, že to děláte pouze kvůli potěšení a ne kvůli citům nebo romantice, můžete to nazvat kamarádstvím s výhodami (na druhou stranu ne typickým sexem, se kterým se setkáte ve vztahu). Jen se musíte ujistit, že jste na tom oba stejně.

V podstatě by se to dalo nazvat takovým výměnným obchodem, ale ne za peníze, jako když si někdo užije s nějakou lehkou dívkou. Peníze zde nehrají roli, tento vztah funguje na bázi "já potěším tebe a ty zase mě". Sex s takovým kamarádem je přeci jen o něco intimnější než s prostitutkou (a také méně rizikový).

Stejně tak by se to dalo přirovnat k tomu, že vy chcete, aby se váš kamarád někam posunul, chcete mu udělat radost, ale zároveň za to očekáváte stejnou odměnu. Je to zkrátka něco, co se neblíží sexu za peníze, nejen kvůli absence peněžního zhodnocení, ale také kvůli tomu, že to děláte s kamarádem, který dost pravděpodobně zná vaše ostatní kamarády, spolubydlící nebo rodinu.

Někdo ve vašem životě

Údajně sex s kamarádem vymaže z vašeho sexu veškeré emoce, ale nevymaže lidské vztahy, ty tam stále najdete. Akorát se jedná o jiné vztahy, než jste znali doposud. Jestliže plánujete mít sex s kamarádem, dopředu si vyjasněte, jaký druh sexu vlastně chcete a hledáte...

Musíte být schopni se tomu druhému ráno podívat do očí, ale zároveň se mu nesmíte chtít do těch očí koukat KAŽDÉ ráno po zbytek vašeho života. Vy hledáte něco, on hledáte něco, jste kámoši a tak si vypomůžete, nic jiného v tom není. A to je právě kámen úrazu u kamarádů s výhodami. Mnoho lidí tohle nezvládne a člověk tak zůstane i bez výhod a většinou i bez přátelství. 

Kamarádi s výhodami mají hlavně jednu velkou výhodu...

Ověření

Jak si jednoduše ověřit, že se jedná opravdu jen o kamarádství s výhodami a ne nic víc? Otevřeně si promluvte, kamarádi spolu mluví otevřeněji než partneři ve vztahu. Oba si musíte být jistí, že neočekáváte nic víc. Druhá možnost, díky které můžete zjistit, že se vše drží v těch správných mezích, je žárlivost. Kamarádi s výhodami by neměli žárlit, jestliže si ten druhý najde partnera na trvalý vztah nebo si dělá radost ještě někde jinde... Možná to zní drsně, ale je to tak.

Někteří lidé tvrdí, že není možné přátelství mezi ženou a mužem. Jen těžko někdo zjistí, jak se věc doopravdy má, ale pokud budeme oddělovat přátelství od kamarádství, nějaké řešení by tu bylo. Nemějte sex se svým přítelem (s "lepším" kamarádem), většinou to nedopadá dobře. Jedná-li se ale čistě o kamarádský vztah a oba máte v hlavě jasno, nebojte se jít si za uspokojením...

Výhody?

A proč se tento vztah vlastně nazývá "s výhodami"? Jednu výhodu uhádne každý - sex. Ale ne ledajaký, jak již bylo naznačeno. V partnerském soužití existují jistá tabu nebo zkrátka věci, které byste sice rádi dělali, ale stydíte se je partnerovi říct. Říkáte si "Co si o mě pak pomyslí..." a podobně. Z nějakého důvodu ale tyto obavy u kamarádů opadnou a vy si jste schopni říct i o věci, o které byste si neřekli, kdyby se jednalo o vašeho stálého partnera. Možná to způsobuje fakt, že partnera máte na očích pořád a neustále by se vám ta myšlenka opakovala v hlavě a chcete se tomu vyhnout. A možná je to tím, že zkrátka nemáte (skoro) co ztratit...

Dalších výhod najdeme spoustu a liší se člověk od člověka. Pro někoho je výhodou volný den bez "dalších očí", pro někoho absence povinnosti seznamování se s rodinou, pro dalšího volnost tohoto vztahu. Každý má k tomu své důvody, které nejlépe odůvodní on sám. A jestliže pozitiva převažují nad negativy, není co řešit.

Jestliže se necítíte na to si to rozdat se svým kamarádem nebo kamarádkou, můžete pro své uspokojení využít služeb erotické seznamky. Na ní si pak najdete člověka, který vám bude sympatický, bude vám "sedět" a zároveň bude hledat to samé co vy, ať už se jedná čistě jen o sex, kamarádství s výhodami, milenecký vztah či jakékoliv jiné formy vztahu.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.