Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Luxusní masturbace

6.duben 2017
Luxusní masturbace

Každý je ochotný investovat do erotických pomůcek rozdílnou finanční částku. Někdo se drží více při zemi, jiný do nich nacpe tisíce. Někteří horní hranici vůbec nehlídají a částky za hračky jdou do milionů. Které jsou ty nejdražší?

Královský vibrátor - 20 000 0000,-

Královským vibrátorem se stává vibrátor s názvem "Královská perla", jehož cena se vyšplhala do závratných výšin. Má na sobě 1000 bílých a růžových safírů, nechybí ani perly a diamanty. Vibrátor se při používání zapíná korunou na konci, tu můžete i odejmout a nosit jí třeba na krku, přece jen jde o velice drahý šperk. Navrhla ho dvojice designérů Colin Burn a Nicole Gallus. Chtěli vytvořit takovou erotickou hračku, která ihned zaujme oko a mohla by ho používat i královna, o čemž se ale oficiálně nikdy nemluvilo.

Královská perla

Nejdražší vibrátor na světě - 34 000 000,-

Královská perla není ale nejdražší vibrátor na světě. Takového je majitelkou Victorie Beckham, ta ho má ve své ložnici. Zakoupil jí ho její manžel David Beckham a navrhl Peter Stringfellow, který je zámožným majitelem stripklubů v Londýně. Victorii David obdaroval touto hračkou v době, kdy byla těhotná. Tento její vibrátor byl hned překřtěn jako Beckham’s Gift, který je vytvořený z platiny, jeho základ tvoří diamanty a jeho součástí se stal 16-ti karátový diamantový náhrdelník. Škoda, že se s jeho vzhledem nepochlubila veřejně. Za takový dárek dostal David chlupatého psího společníka plemene shi-tzu. Samozřejmě si tím i zavařil, protože ho deníky okamžitě začaly propírat jako muže, který nedokáže Victorii uspokojit v posteli. To ale nic nemění na tom, že jeho sladká manželka je zabezpečena.

Na světě existuje pouze 10 kousků takového klenotu mezi vibrátory. Dalším člověkem, který si ho zakoupil je rocker Mick Jagger.

Dildo "Vezmeš si mě?" - 1 200 000,-

Jestli jste váhala, zda přijmete jednoho dne žádost o ruku, tak pokud by se váš milý vytasil s tímto zásnubním dildem, určitě z vás bude velmi brzy vdaná panička. Zda budete mít co pak dát do pusy, to je otázka druhá. Dildo má na sobě a v sobě celkem 177 diamantů a nese název Victor Phantasm. Navrhl ho vyhlášený perský klenotník Maison Victor a dal mu své jméno. Když přítelkyně Victora rozšroubuje, uvolní se v jeho středu osmnáctikarátový zlatý prsten s 90-ti diamanty. Je to takové dildo, co slouží jako záloha na dům.

Jinak ženy mohou nechat takového pomocníka doma a vyrazit do ulic pouze s jeho nejzajímavější částí. Kdo by pak potřeboval klasický zásnubní prsten? Takže dámy, než mu začnete nadávat a mlátit ho erotickou hračkou po hlavě, zkontrolujte si nejdřív, zda tam někde není ukrytý prsten.

Victor Phantasm

Silikonová společnice - 460 000,-

Její tělo je "wow" a je to jedna z "RealDolls"! O nafukovacích panách jsme si už něco napsali a v tom samém tématu jste si mohli přečíst o realistitckých silikonových panách. Pro muže je to ten nejlepší luxus, co si mohou pořídit do svých bytů a domů. Místo auta budete opečovávat úplně nenáročnou přítelkyni, která po vás nebude nic chtít a poslouží na 100% dle vašich představ. Read Dolls jsou luxusní společnice, které na dotek připomínají lidskou kůži a dokonce dokážou měnit výraz ve tváři, díky patentovanému systému Faxe - x systém. Vy zvolíte, jak se bude tvářit a kolik vás doma bude.

Někoho napadne ihned, že to je asi nechutné, co s neživou pannou. Ale je to opravdu tak nechutné se srovnáním s vystátou frontou před pokojem profesionálky? A pokud máte peněz dost, můžete jich mít doma kolik se vám zlíbí.

Real DollsReal DollsReal Dolls

Automatické křeslo - 123 000,-

Korea, tedy spíše její vynálezci, přišli s nápadem na erotické křeslo pro líné a pohybu nefandící milovníky sexu, které souloží za vás. Do takového křesla se stačí pouze posadit, navolit si program a už to frčí. V opěradle křesla a v části pro sezení jsou instalovány masážní strojky, které vás u toho ještě pěkně zrelaxují. Jestli vám váš přítel nevyhovuje v posteli, nebo spíše jeho tempo, tady mu ho navolíte. Takové křeslo si asi opravdu objednají jen praví boháči, protože, když nemáte moc fialové barvy v peněžence, tak si radši trochu toho pohybu nenecháte ujít.

"Funny Korean Love chair" se i přes svoji absolutní bizarnost dostalo do podvědomí zákazníků. Dokonce byla vytvořena i teleshoppingová reklama.

Anální kolíček "koníček" - 69 000,-

Téma análních kolíků jsme už jednou nakousli. Někomu vyhovují a vyhledává je, druhý zase ne. Pokud v sobě najdete ukryté nějaké zvíře, které se dere na povrch, můžete sáhnout po análních kolících s ocasem. Výběr je rozmanitý, takže si určitě každý přijde na své. Mužům mohou partnersky s králičím ocáskem připadat více roztomilé a více sexy. Kolik do něho investujete je jen na vás, ale co takhle kdybyste nevěděli, co s balíkem peněz? Kupte si ten opravdu luxusní, který vychází v přepočtu kolem 70 000,-.

Jde o anální kolík s ocasem koně a ten není celkově moc rozšířený. Za kvalitu se platí, to znamená, že na tomto kolíku musí být něco zvláštního. Ano, je vyroben ze skutečných chlupů z ocasu skutečného koně. Když chcete totiž už běhat po místnosti s vlajícím ocasem a ladně jako kůň, musí v tom být co nejvíce reálna. Problém by nastal, když byste se chtěli stát jednorožcem. To by vám nepomohly ani peníze, ani výrobci z celého světa. Konec análního kolíku je vyroben ze stříbra. Prostě si koupíte něco opravdu pěkného a strčíte si to do zadku. A to se vyplatí!

Anální kolík

Vibrátor z platiny - 64 000,-

Vibrátor používá k domácím hrátkám opravdu hodně žen. Mohou je zakoupit ve všech možných tvarech, velikostech i materiálech. Pokud byste patřily mezi ty ženy, které si rády užívají s luxusem, tak tento vibrátor je pro vás to pravé. Je to kousek, který má výměnný motorek, je obložen 28 diamanty, je vyroben z platiny a nerezové oceli. Na co auto, když můžete mít doma diamantovou sexuální hračku a opravdu teď není řeč o živém boháči, který by vás po zbytek života dotoval.

Dle dostupných informací je tento elegantní vibrátor velice tichý, může se nahřívat v teplé vodě a zároveň chladit v ledničce a vyžaduje jednu "tužkovou baterii", která by měla být v ceně, což vám v tomto případě opravdu sníží pořizovací náklady na tuto hračku. Kde všude mohou diamanty skončit, to člověk nevěří. Když se nad tím člověk zamyslí, tak to pro samotný diamant asi není to pravé ořechové. Vždy byl obdivován a značil luxus. Ovšem "tam" nezazáří a nikoho neokouzlí. Hlavně, aby se nestal tento platinový vibrátor produktem roku a jeho výroba nám nevyčerpala globální zásoby platiny.

Platinový vibrátor

Áron Gordon Herz: "Už slyším to od starý.... ,"Miláčku, děkuju ti za ten Platinový vibrátor k výročí, ale musíme ho zítra jít reklamovat, ztratil se mi jeden diamant!" :))"

Nezoufejte, pokud na tyto hračky nemáte, seznamte se s reálnou ženou, vykašlete se na masturbaci a rozdejte si to s ní kdekoliv vás napadne.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.