Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na duben 2017

5.duben 2017
Sex horoskop na duben 2017

Zajímá vás, jak to bude s vašimi vztahy, láskou a sexem v dubnu? Jaké zážitky vám připraví velikonoční období? Nenechte se dlouho napínat a podívejte se!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Na duben byste se měli pořádně připravit, protože je toho opravdu mnoho, co si pro vás připravil. Po celý duben bude vesmír vířit energií a vy byste se měli na všechno podívat opravdu zblízka a prozkoumat, popř. přezkoumat to. A tím vše myslíme úplně vše - vaši práci, vztahy (rodinné, milostné i kamarádské), utrácení - to vše bude jak pod mikroskopem.

9. dubna se Merkur dostane do retrográdní fáze (znamená to zpětný pohyb; ze Země Merkur vypadá, že jde opačným směrem, ale je to dané pouze rychlostí pohybu obou planet a jejich přiblížením), stejně jako po minulé měsíce byla Venuše. Merkur velí komunikaci a jasnému myšlení, ale vzhledem k retrográdní fázi se nedivte, pokud budete trochu zmatení nebo se objeví nějaké to nedorozumění. Naštěstí se věci ve třetím dubnovém týdnu uklidní a vy pak budete moci přijmout dvě důležité věci - co vás dělá šťastnými a co vás udržuje v rovnováze. 

Planeta Venuše se po celkem dlouhé době v retrográdním stádiu opět přesouvá do klasické fáze a bude to vidět i na našich vztazích, jelikož Venuše je planetou lásky a vztahů. Mělo by se tak stát okolo 15. dubna. Výsledkem bude vaše usilovné přemýšlení o tom, co u vás v posteli funguje a co ne. A jestliže spokojeni nejste, uděláte vše pro to, aby se to změnilo. Na konci měsíce se pak budete cítit o mnoho více sexy, společně s počasím se začnete pomalu žhavit...

Podívejte se tedy konečně, co si duben krom aprílového počasí připravil právě pro vás...

Beran (21. března - 20. dubna)

Slunce se do 19. dubna nachází ve vašem znamení, Berani. Zanechá vám po zbytek měsíce nutkání pohnout se všemi oblastmi vašeho života. Největším tématem tohoto období pro vás budou peníze - jak zvýšit jejich příjem a neutrácet tolik. Nesponzorujete až příliš svého partnera? Neutrácíte zbytečně moc za to, abyste se tomu druhému co nejvíce zalíbili? Mějte ale se vším trpělivost, a to jak s finanční stránkou, tak i se svým partnerem. Duben přinese do vašeho milostného života klid. Toužit budete také po romantice, takže jestli máte v šuplíku schované nějaké svíčky, tak je neváhejte použít. Jak? To už necháme na vás... Pokud jste single, budou vás napadat otázky, zda by se mohlo z kamarádství s výhodami vyklubat něco více nebo nikoliv. Řiďte podle svých pocitů.

Býk (21. dubna - 21. května)

Nezáleží na tom, co budete zrovna dělat, Býci, ale pravděpodobně přistihnete svoji mysl, jak bloudí a přemýšlí nad tím, co se bude v tomto roce dít. Co vlastně chcete tento rok dělat? Možná budete potřebovat nějaký čas sami pro sebe, abyste se vypořádali se svými myšlenkami. Ale co víte jistě, je to, co se vám líbí v posteli a tento měsíc se o to nebudete bát říci svému partnerovi. Šancí trávit v posteli pěkné chvíle bude hodně, tak toho využijte ke zkoumání svých těl. Možná budete pociťovat tlak ze strany svých přátel a nebudete se moci rozhodnout, zda dáte přednost jim nebo sexuálním hrátkám. Jedna rada - naplánujte si to tak, jak se to bude hodit vám. Tento měsíc myslete především na sebe. Když se nabijete energií teď, hodně se vám to vyplatí v budoucnu.

Blíženci (22. května - 21. června)

Duben pro vás představuje měsíc zábavy, Blíženci. Venuše se dostala z retrográdního stádia a přiblížila se vašemu znamení, což znamená, že byste se měli zaměřit na svou kariéru. Nejste poslední dobou v práci moc často? Nepracujete až přespříliš? Budete v pokušení svůj sexuální život dávat do pozadí a upřednostňovat práci, ale vy byste měli svůj soukromý život rázně oddělit od práce a hlavně si udělat v práci pauzu. Pak teprve si můžete pořádně užívat v posteli. Pěkné počasí vás naladí dobrou flirtovací náladou a jako spestření v posteli můžete zkusit voňavé lubrikanty nebo nějaké sexy prádlo... Jestli jste single, bude polovina měsíce nejvhodnější dobou, abyste zašli něka do baru a seznámili se...

Rak (22. června - 22. července)

Raci, budete toužit udělat něco se svým životem. Teď se totiž stresujete prací, nezaplacenými účty, vlastně skoro vším. Ale to všechno byste tento měsíc měli dostat z hlavy. Připravte matraci na nějaké pěkné mazlící chvilky a spojte se se svým partnerem jak fyzicky, tak psychicky. Pokud jste single a hledáte si někoho, setřeste ze sebe všechny pochybnosti o sobě a věřte vesmíru, že vás za to náležitě odmění. Stejně tak odměněni budete za riskování - když potkáte někoho opravdu sexy, jděte do toho. Zároveň je výborný čas na to, abyste mysleli i na milování sami sebe. Uspokojení vám trochu vyčistí hlavu a pomůže všem myšlenkám volně plynout. Budete se cítit mnohem připravenější na všechny nástrahy, které vás potkají.

Sex horoskop na duben 2017

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, vy vždycky chcete za každou cenu pomáhat druhým, ale tento měsíc už je nutné jasně vyznačit hranici. Nemůžete dělat pořád všechno pro všechny a přitom vůbec nemyslet na sebe! A to platí i v sexu. Pravděpodobně už budete unavení tím, jak neustále dáváte, ale nepřijímáte nic zpátky. A jestliže náznaky nefungují, nebojte se promluvit a říct, že takhle by to fungovat nemělo. Opravdu upřímná komunikace vám v sexu pomůže. Pokud randíte, zapamatujte si pro tento měsíc jednu věc - je dobré být vybíravý. Poslouchejte své nitro a když se vám bude zdát, že by dotyčný mohl být sobecký v posteli, raději ho přejděte a zkuste najít někoho jiného. 

Panna (23. srpna - 22. září)

Vesmír má pro vás jedno důležité oznámení, Panny! Nevracejte se ke svému ex. Sex s ním sice mohl být dobrý, ale rozhodně je nějaký důvod k tomu, proč už se tento člověk nazývá bývalým přítelem a ne současným. Tak na to nezapomínejte. Tento měsíc se Venuše bude nacházet blízko k vašemu znamení, takže se právě může objevit někdo z vaší minulosti, tak s tím počítejte a buďte připraveni. Duben také podpoří vaše talenty, obzvláště pak ten postelový by se mohl rozvíjet, když mu budete věnovat svůj čas. Pokud jste přišli na nějaký dobrý pohyb, který by mohl končit dvojitým orgasmem, rozhodně ho zkoušejte dál a pilujte! Vyplatí se vám to oběma. 

Váhy (23. září - 23. října)

Úplněk se v dubnu nachází vašem znamení, Váhy. A to znamená jednu věc - nebojte se být trochu sobečtí. Budete cítit touhu o sebe pečovat, koupit si nové sexy prádlo nebo erotické hračky, tak nad tím zbytečně nepřemýšlejte a prostě to udělejte. Venuše, která se nám již nejeví retrográdně, vám vzkazuje, že pokud se nebudete zabývat sebou a svými potřebami, budete pak mít problém dostat, co v životě chcete nebo od něj očekáváte. Platí to obecně, i v sexuální rovině. Hledáte-li si někoho, vězte, že v dubnu o vás bude opravdu zájem, pokud se dostanete někam ven a dáte o sobě vědět. To už se pak budete sami moci rozhodnout, kdo bude ten šťastný a zaujme vás samotné...

Štír (24. října - 22. listopadu)

Určitě je v pořádku mít k sobě blízko s člověkem, se kterým (občas) sdílíte postel, ale v dubnu byste se měli rozmyslet, jak daleko chcete, aby to zašlo. Ale nešílejte z toho, že váš partner bude chtít poznat každý kousek vašeho těla. Zatímco když se svěříte s intimními emocionálními věcmi, může to časem začít bolet nebo toho budete litovat, když se ale svěříte s tím, co vás vzrušuje v sexu, bude z toho pouze krásný sex. A to je přesně to, co potřebujete. Jestli jste single, poohlédněte se po někom spíše až ve druhé polovině měsíce, to se kolem vás bude nacházet mnohem větší spektrum zajímavých lidí. 

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Duben pro vás, Střelci, znamená jen a pouze zábavu, takže toho naplno využijte a zapomeňte na nějaké držení se zpátky. Dopřejte si v posteli vše, co máte rádi a možná buďte i trochu sobečtí. Když se do toho vrhnete po hlavě a nebudete se na nic a nikoho ohlížet, odměna vás nemine. Druhý týden v dubnu budete v pokušení zahodit někam pryč všechny povinnosti a být volný, ale pozor. Pokud jste si někoho vyhlédli, na něj toto chování neaplikujte, naopak dotyčného prozkoumejte pěkně zblízka. Mohl by být vaším sexuálním bohem. Lidé ve vztahu by se neměli bát říct partnerovi, že jim nesedí úplně všechny polohy, o které partner usiluje. To jim přinese nové možnosti.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, raději trochu přibrzděte. Víme, že máte spoustu a spoustu věcí, které byste rádi udělali, slíbili a všechno to stihli, ale uvědomte si, že do vašeho měsíčního plánu úkolů se již nic nevejde. Naštěstí jako oddychová zóna pro vás bude fungovat vaše postel a ne na poklidný spánek, ale na pěkný sex. Sex pro vás znamená odpočinek od všedních věcí, psychické uvolnění a odreagování. Jakmile si pak vyřešíte všechny problémy, i svou sexualitu budete moci lépe přijmout. A pak už vás nečeká nic jiného než zkoušet nové věci, které vás vynesou do závratných výšin. 

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Zaprvé - vesmír vám vzkazuje jednu věc - říkejte to, co si myslíte a veřte tomu, co říkáte. Zadruhé - nikdo není dokonalý, a to bude v tomto měsíci obzvláště platit u partnera, se kterým spíte. Jestliže udělal párkrát v posteli něco, co se mu moc nepovedlo, odolejte pokušení o tom vyprávět svým kamarádům. Váš partner si je toho vědom a snaží se to spravit, jen mu dejte nějaký čas. Jestliže jste v současné době bez partnera, měli byste vědět, že někdo ve vaší blízkosti může rozpálit vaši touhu a potěšení, ale z nějakého důvodu je pro vás neviditelný.  Zkuste pořádně otevřít oči a koukat se trochu jiným způsobem a bude tam. Kdo? To se uvidí, vášnivý flirt, románek nebo něco dlouhodobějšího... Na co zrovna budete připraveni.

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, nemůžete se zamilovat, ani si pořádně užívat sex, dokud nepřijmete sami sebe. Venuše se bude nacházet přímo ve vašem znamení, což znamená, že je čas si dopřát opravdovou sebelásku. Pečujte o sebe přes den, dopřejte si nějaké to uvolnění, možná romantiku, jen tak sami pro sebe. A k večeru si užívejte trochu té sexuální sebelásky. Jakmile se o sebe dobře postaráte, vesmír vás řádně odmění. Také zkoumejte a zkoušejte nové věci, třeba nové erotické hračky nebo nové polohy, prokonzultujte to všechno i s partnerem, určitě nebude proti. Pak společně dosáhnete nových vrcholů, o kterých jste ani nevěděli, že existují. 

V dubnu by si každý měl dopřát trochu odpočinku, přecijen, jaro již dorazilo a vše bude v plném rozkvětu. Načerpejte energii z probouzející se přírody, ze slunce a radujte se i z aprílového počasí - vždyť o nic nejde, když zmoknete. Třeba vám někdo nabídne deštník a bude z toho začátek nových sexuálních zážitků...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.