Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

The Ruby Glow

29.březen 2017
The Ruby Glow

Dámy, chcete zažít něco nezapomenutelného? Představíme vám erotickou hračku s jedinečným konceptem, který nemá žádná jiná. V České republice není skoro vůbec známá, máte se na co těšit!

Samozřejmě je tento článek věnován i pánům, kteří by chtěli potěšit svou partnerku neobvyklou a originální erotickou hračkou. V dnešní době už se nikdo nemusí stydět používat pomůcky pro své uspokojení, tak toho pojďte využít. 

Ruby Glow vynalezla Tabitha Rayne a zároveň je i její designerka. Vyrobila ji firma Rocks-Off, největší výrobce sexuálních hraček ve Velké Británii. Tato společnost se naplno otevírá všem možným přáním svého zákazníka, a proto jedinou otázku, kterou mu kladou, je "Jak daleko chcete zajít?". Což jde vidět i u Ruby Glow, která je jedinečná svým konceptem, jak již bylo naznačeno. Hned se dozvíte proč.

Základní princip

Zpočátku bychom měli poukázat na základní princip této hračky. Většina hraček, určených pro ženy, je penetrující, jinak řečeno jejich princip je založen na tom, že si je žena zasune do vagíny a tím ji stimuluje. Také musí mít většinou hračku v ruce. Ruby Glow je ale tzv. hands-free hračka, takže na ní nemusíte sahat a přitom se můžete zároveň uspokojovat. Jak? Prostě si na ní sednete. Ruce žena potřebuje jen k tomu, aby si nastavila vyhovující intenzitu vibrace.

Hračka je ve tvaru podobném sedlu. Jedná se o duální vibrátor a masážní přístroj, který je navržen tak, aby pevně seděl na klitorisu, stydké kosti a vagíně současně, což poskytuje fascinující stimulaci. 

Pohled zblízka

Pomůcka má dva motory - jeden z nich obstarává vagínu a perineum a druhý klitoris. Mohou být zapnuty společně nebo i odděleně. Lepší je pomůcku položit na nějaký tvrdší materiál - židle, podlaha, protože na měkké posteli byste nemusely vibrace dostatečně cítit. K dispozici máte 10 různých nastavení vibrací pro každý motor, což rozhodně není málo a můžete díky nim dosáhout spousty kombinací. Vibrace se řídí pomocí dvou tlačítek na přední straně. Ruby Glow je vyrobena ze sametově jemného silikonu, který je zdravotně nezávadný a pro kůži naprosto bezpečný. Můžete ji použít jak na nahé tělo, tak i přes oblečení. Až vás přestane bavit jen tak sedět a užívat si, můžete se začít pohupovat, třít nebo simulovat hopsání na partnerovi a své zážitky ještě zintenzivnit. Do vany vhodná není, ale když ji nečím polijete nebo postříkáte, nic se s ní nestane. Čistí se velmi jednoduše, jako každá hračka z nezávadného lékařského silikonu. Vyhněte se používání silikonových lubrikantů, které mohou hračku poškodit. Zvolte lubrikanty na bázi vody. Pomůcka funguje na dvě baterie typu AAA.

Pro koho je vhodná?

Na stránkách výrobce píší, že je Ruby Glow vhodná pro lidi pracující doma. Nevím, co přesně tím chtějí naznačit, ale je pravda, že do práce byste si ji asi nevzaly. Každopádně mimo to mohou tuto pomůcku používat lidé s různými pohybovými problémy. Napříkad lidé s artritidou (a netrpí jí jen staří) mají často problém s tím, že kvůli bolesti svých kloubů nemohou masturbovat nebo dosáhnout orgasmu. S touto hračkou to ale bude hračka, člověk se nemusí totiž vůbec hýbat, jen si užívat. A pak ji samozřejmě mohou používat všechny ženy, které mají chuť a odvahu zkusit něco netradičního. Mimo to, jelikož máte volné ruce, můžete se plně soustředit na vyhledání vhodného porna nebo čtení erotických povídek nebo erotických knih. Můžete zapomenout na vymýšlení složitých poloh, kdy máte hračku v jedné ruce a knihu ve druhé. To ale není vše. Jestliže se vyžíváte v psaní erotických textů a to vás zároveň rozpaluje, řešení se nachází právě v této hračce. Stejně tak, pokud máte rádi cyber sex (sex po internetu) a rádi si u toho s někým píšete...

Způsoby použití

Tradiční hands-free poloha

Sedněte si pohodlně na Ruby Glow na židli, zatímco rukama děláte něco jiného na stole. Pomůcka sedí na svém místě, jak má, protože do ní perfektně zapadá stydká kost a zároveň se můžete pohybovat do rytmu vibrací a třít se, aniž by něco někam klouzalo. Zadní vibrační hrbolek vyvíjí tlak na vagínu, abyste si dopřály smyslné pocity bez penetrace. Na přední straně se nachází žebrovaná plocha, na kterou přitisknete klitoris. 

Tradiční poloha se zapojením prstů

Ruby Glow také může pomoci se zvýšením tlaku při klitoridální masturbaci. Stačí dát prsty mezi přední hrbolek a vaše tělo.

The Ruby Glow

Obrácená hands-free poloha

Až vás přestanou bavit předchozí dvě polohy, můžete zkusit malou obměnu. Roztáhněte nohy a sedněte si na židli z druhé strany (jako kdybyste si to rozdávaly s mužem na židli), Ruby Glow stále na svém místě. Umožní vám to volnější tření.

Ležící žena

V ty dny, kdy chcete ležet a máte chut na sebezkoumání, můžete využít Ruby Glow. Narozdíl od jiných stimulantů klitorisu má Ruby Glow výhodu ve velké vibrační ploše, která může být umístěna tam, kde vám to bude nejpříjemnější. Až najdete správnou polohu, i tak nemusíte používat ruce, stačí si pomůcku přidržet stehny.

Stojící žena

Pokud máte radši, když při laskání sama sebe stojíte, vyberte si polohu ve stoje. Ruby Glow můžete držet v jedné ruce a druhou se přidržovat, abyste neztratily rovnováhu. 

Úspěch Ruby Glow

Ruby Glow se stala známou hlavně díky Eroticonu 2017, který se konal v Londýně a my jsme vám o něm již psali článek, protože byla jeho sponzorem. Spoustu lidí tam okouzlila, "museli" si ji koupit a vyzkoušet. Odtud také pramení spousty nových recenzí a rozšíření do podvědomí lidí. Úspěchy ale slavila ještě před Eroticonem. V roce 2016 se stala vítězem v kategorii Nejinovativnější nová hračka 2016 časopisu Sign Magazine, což byl pro ni opravdu velký úspěch. Dále byla nominována na Nejinovativnější nový produkt 2016 časopisu Erotic Trade Only. 

Recenze

Recenzenti hodnotí Ruby Glow velmi pozitivně. Ačkoliv je zprvu trochu vyděsí velikost, při které si uvědomí, že hračka rozhodně není nenápadná (také tomu napomáhá sytě růžová barva), na druhou stranu, proč by měla být nenápadná, používáte ji doma v soukromí... Konkrétně se pyšní 17 cm na délku a 6 cm na šířku. Většinou dostává plný počet bodů, výjimečně o jeden méně. 

Kde koupit

V České republice Ruby Glow bohužel není k dostání. Dnes ale není nic problém objednat přes internet a nechat si poslat z ciziny, takže pokud vás Ruby Glow očarovala, navštivte oficiální stránku a za 39,99 liber (při aktuálním kurzu zhruba 1250 Kč) může být vaše. Nezapomeňte ale, že si připlatíte ještě za poštovné. I tak ale cenově nevyjde vůbec draho, ba naopak, když přihlédneme k tomu, že je vyrobena z kvalitního lékařského silikonu.

Ačkoliv hračku nepořídíte ani v hlavním městě, Praze, nezoufejte. Buď si chvilku počkejte, až se dostane i k nám nebo se odhodlejte a objednejte z internetu. Stoprocentně budete spokojené.

[Lil]

Oficiální stránky výrobce: https://www.rocks-off.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.