Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Neobyčejná dilda z krystalů

20.únor 2017
Neobyčejná dilda z krystalů

Chcete vyzkoušet něco netradičního, něco, co jen tak někdo nemá? Možná pro vás máme jeden dobrý tip, který si zamilujete. A nezáleží na tom, zda jste ženy nebo muži, obě pohlaví najdou uplatnění této krásné a tajemné erotické hračky.

Materiálů erotických pomůcek existuje celá řada, jak dokládá i spoustu našich článků, např. "Materiály erotických pomůcek". V tom dnešním se zaměříme na jednu konkrétní pomůcku - dildo. Dildem se nazývá sexuální pomůcka, která je vyrobena z různých materiálů, má tvar penisu a používá se k zasunutí jak do poševního, tak análního otvoru, ačkoliv do análu se považuje za lepší volbu anální kolík (abyste se vyhnuli nějaké té "nehodě"). Nebudeme se věnovat ale jen tak obyčejnému dildu, těch je všude spousty...

Možná už dlouho hledáte nějakou spřízněnou duši, člověka, se kterým si budete rozumět snad ve všem. Člověka vám nabídnout nemůžeme, ale tipy na úžasná dilda z různých druhů kamenů ano. Uchvátí vás jak svou krásou (dalo by se to označovat i za umělecké dílo), i svou velmi širokou škálou funkčnosti, která bude specifikována dále. 

Chakrubs

Americká společnost Chakrubs se zaměřuje výhradně na výrobu erotických hraček z krystalů. Díky těmto ručně vyráběným skvostům ale člověk nedocílí pouze dokonalého sexuálního uspokojení, jak by se mohlo zdát. Usnadňují totiž přirozenou vlastnost těla léčit fyzicky, psychicky i energicky. Přirozený stav vesmíru je harmonie a ekvivalentem harmonie je zdraví. Krystaly tvoří naprosto dokonalá struktura a díky ní do nás vstupuje při kontaktu s krystalem velmi silná harmonická a "zdravá" frekvence. Naše energie se krystalem nechává ovlivnit a stává se tak více harmonickou. A sami to určitě znáte, když se cítíte v pohodě (takže v harmonii), mnohem více vám jde dělat pěkné věci jako milovat, užívat si potěšení a mnoho dalších věcí...

Odtud se vzal i název pro společnost, která zároveň označuje i tyto krystalové hračky. Vzniklo ze slova čakra (Chakrubs se čte 'čakrabs'), což je sanskrtské slovo pro energii. Tím, že si takovouto hračku pořídíte, uděláte ve svém životě velký krok, ani o tom nemusíte vědět. Dáváte tak totiž najevo, že jste připraveni na objevování "aktivování" sami sebe pomocí smyslnosti svého těla. 

Hračky nejsou poháněny žádnými baterkami (proto to také jsou dilda a ne vibrátory), protože to zkrátka nepotřebují. Vystačí si sami o sobě, což se dozvíte dále. V klidu si je můžete vzít do vody a užívat si potěšení v ní. Díky naprosto hladkému povrchu hygiena není žádným problémem a není nutno používat nějaké speciální prostředky jako například u imitací lidské kůže.

Základní znaky těchto krystalových dild

• Jsou vyrobeny z přírodního materiálu, který se na zemi objevuje již po miliony let.

• Neobsahují žádné barvy, barviva, chemikálie, radiaci ani ošetření.

• Zvyšují vaši citlivost, takže možná ucítíte lehké brnění, když se ho jen lehce dotknete.

• Vytváří harmonii mysli, těla a ducha.

• Redukují stres.

• Vytahují z vás potlačované emoce.

• Podporují sebeuvědomění.

• A v neposlední řadě vám krom jakéhosi psychického uspokojení přinesou i to fyzické. 

Jak tedy vypadají konkrétní dilda a z čeho jsou vyrobena? Pojďme se na ně podívat, trochu se pokochat jejich nádherným vzhledem, který v sobě kombinuje čistotu, určitou nevinnost a bohatost naší Země.

Druhy krystalů

Obecně platí, že ať je krystal jakéhokoliv druhu, spojí-li se vaše energie s energií krystalu, vaše tělo se stane více citlivé k jemné sexuální energii a vše budete pociťovat mnohem intenzivněji. Proto se výborně hodí jako materiál pro erotické pomůcky.

Růženín

Růženín se nazývá kamenem srdce nebo krystalem bezpodmínečné lásky. Přináší jemné ženské energii mír, soucítění, něhu, léčení, výživu a pohodlí. Přímo ovlivňuje srdeční čakru, rozpouští citové rány, zášť a obavy. Probudí srdce a vy díky němu můžete zažít hluboký pocit osobního naplnění a pohody.

Růženín může také pomoci s:

• stimulací představivosti smyslností

• otevřením srdeční čakry, učením skutečné podstaty lásky a přitahováním lásky ve všech podobách (sebelásky, platonické, erotické a mateřské)

• jasným pochopením vašich potřeb a emocí

• vyrovnáním se s příchody a odchody vztahů

• zvýšením sebevědomí a uvědoměním si vlastní hodnoty

Dildo z růženínu

Křišťál

Křišťál je mocný kámen. Nazývá se "univerzální krystal" právě kvůli tomu, kolik použití může mít.  Posiluje energii tím, že ji absorbuje, skladuje, zesiluje, vyvažuje a vysílá. Posiluje i myšlení, protože to je také forma energie. Zvláště se hodí na nějaký konkrétní účel, například vyvážení a harmonizování energie v prostředí nebo v nás samotných. Také může "napájet" energií další krystaly. Rozptyluje negativitu a odstraňuje negativní energii. Může být také použit k čištění a objasnění duchovních, duševních i fyzických rovin. Vzhledem k tomu, že objasňuje a posiluje myšlení, může zvýšit i inspiraci a kreativitu, a to ve všech různých směrech...

Pomůže vám:

• očistit vaše tělo

• nalézt harmonii a rovnováhu

• posílit romantické vztahy

• stimulovat imunitní systém a vyvážení těla

• posílit duchovní růst, moudrost a myšlení

• roztpýlit všechnu negativitu

• stimulovat koncentraci a tvořivost

Dildo z křišťálu

Černý obsidián

Tento účinný ochranný kámen pohlcuje negativní energii, pomáhá uvolnit psychickou zátěž a podpořit emocionální pohodu. Jestliže zažíváte psychický nebo fyzický stres, úmrtí blízké osoby, sáhněte po tomto kameni, neboť poskytuje sílu a podporu v těchto těžkých situacích. Také podporuje vytrvalost, vitalitu a tvorbu moudrých rozhodnutí. Díky němu udržíte přehnané emoce a vášně pod kontrolou.

Pomůže s:

• odstraněním traumat z předchozích vztahů a překonáním emocionálního napětí

• vytvořením emoční stability

• realizací sebeovládání a jejím učením

• absorbováním negativní energie a překonáváním stresu

• děláním dobrých rozhodnutí

• podpořením pozitivního sexuálního zdraví 

Dildo z černého obsidiánu

Ametyst

Ametyst je meditativní a uklidňující kámen, který pracuje v emocionální, duchovní a fyzické rovině, aby poskytl klid, rovnováhu, trpělivost a mír. Také se hodí pro lucidní snění. Léčí osobní ztrátu, smutek. Má mírně sedativí energii, která podporuje štěstí, mírumilovnost a spokojenost. Přináší emocionální stabilitu a vnitřní sílu. Od starověku je tento kámen znám jako kámen střízlivosti. Po tisíciletí byl používán proti opilství, i dnes se používá k odstranění závislosti na alkoholu, drogách, kouření a odstranění jiného sebedestruktivního chování všeho druhu.

Největší výhody ametystu tkví v:

• poskytování klidu, rovnováhy a míru

• podpoře při meditování a lucidním snění

• léčení osobního smutku

• získání osobní síly a emocionální stability

• boji se závislostmi a jiným nutkavým chováním

Dildo z ametystu

Chakrubs dále můžete najít z těchto druhů kamenů: zelený avanturín, modrý avanturín, oranžový avanturín, bílý jaspis a červený jaspis.

Kde, jak a za kolik pořídit?

Ceny těchto dild se pohybují trochu výše, což by každý měl předpokládat vzhledem k tomu, z čeho jsou vyrobena. V České republice se bohužel sehnat nedají, ale nezoufejte, v dnešní době už není nic problém objednat ze zahraničí. Připravte si 114 - 280 dolarů (nejdražší je ametystové). Objednávat můžete na oficiální stránce zde, ale na dildo si budete muset několik týdnů počkat, než se vyrobí a pak než docestuje až k vám. Poštovné do České republiky stojí lehce přes 21 dolarů.

Jestliže byste neměli zájem přímo o dildo, lze si nechat vyrobit také anální kolík, yoni vajíčko nebo hračky pro sado maso hrátky.

Jestliže vás Chakrubs uchvátily, neváhejte si nějaké pořídit, i když se nedá sehnat v žádném českém obchodě.

[Lil]

Zdroj:

http://www.chakrubs.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.