Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Imitace lidské kůže u sexuálních hraček

31.srpen 2016
Imitace lidské kůže u sexuálních hraček

O druzích nebo materiálech erotických pomůcek si můžete přečíst v některém z našich předchozích článků. Tento článek se bude věnovat čistě jen jedné kategorii materiálu - imitacím lidské kůže. Jaké jsou nejlepší? Dozvíte se výhody i nevýhody o těchto kůži podobných materiálech.

Moderní doba má krom negativ i svá pozitva. Za jedno z pozitiv můžeme označit i rozvíjející se oblast materiálů sexuálních pomůcek. Lidé se vše snaží dělat reálnější, i když to jsou v podstatě jen "napodobeniny" reálných věcí. A v sekci imitací lidské kůže se jim celkem daří. 

Na trhu existuje několik různých materiálů, které mají připomínat lidskou kůži. Většinou se každý používají pro jiný druh pomůcky a nesou svůj vlastní název, který je často také obchodní značkou. Napodobují tvar pokožky, její hebkost, barvu a velmi dobře vedou teplo.

Hygiena

Vzhledem k tomu, že jsou tyto erotické pomůcky specifické, je nutno brát také ohled na jejich údržbu a starat se o ně především podle návodu v přiložených instrukcích. Obecně ale platí, že při umývání byste neměli používat mýdlo. Sterilizace horkou vodou také není to pravé pro tyto pomůcky. Materiály jsou částečně pórovité, takže čistota je na místě. Tyto materiály snesou lubrikanty na vodní bázi. Před použitím omyjte vodou a před uskladněním posypte speciálním pudrem (většinou součástí balení) nebo kukuřičným škrobem, aby se povrch pomůcky nestal lepkavým.

Real Feel Superskin

Real Feel Superskin je značka materiálu, který se používá u produktu Fleshlight - umělé vagíny. Tento materiál je extrémně jemný a měkký, aby věrně napodoboval ženskou vagínu. V některých řadách se můžete setkat i s vůní vanilky... Je mastný, velmi pružný a trochu připomíná žvýkačku. Tyto masturbátory, jak se jinak umělým vagínám říká, jsou tvořeny plastovou formou, ve které se nachází vagína z Real Feel Superskin materiálu. Ten závadný není, a tak se dá masturbátor v klidu použít i bez kondomu. O hrany plastu se ale můžete zranit.

Pure Flesh

Pure Flesh byl použit poze v několika málo vibrátorech a masturbátorech, má totiž jednu velikou nevýhodu, která zákazníky odrazuje. Nepříjemně zatuchle páchne. Časté používání tohoto materiálu (a to i jen několikrát týdně) se považuje za nevhodné a hrátky byste si tak měli užívat pouze s kondomem.

CyberSkin

CyberSkin je ochranou známkou společnosti Topco Sales. Další obchodní název může být NEWsupersoft. Vyrábí se ze zpracované umělé hmoty nebo termoplastu. Dalo by se říci, že se jedná o molitan ve stabilizované formě, odborně řečeno termoplastický elastomer nebo EPDM. Jako ostatní materiály v této kategorii se věrně podobá kůži, je průžný, měkký, trochu porézní a rychle se zahřívá. Jak bylo řečeno, tyto materiály potřebují spoustu péče a CyberSkin není výjimkou. Můžete zakoupit speciální ošetřovací gely, které vám s hygienou pomohou.

erotické pomůcky

Love Clone

Jak již název napovídá, jedná se materiál, který věrně napodobuje kůži vašich partnerů, že je z pomůcek doslova klon. Abyste správně chápali - tento materiál se používá především na tvorbu realistických panen, a to hlavně na rty, ústa, hrdlo a pohlavní orgány, ať dámské nebo pánské. Je to velmi drahý materiál, proto se ani nevyplatí z něj vyrábět klasické vibrátory nebo dilda, i když se jich také pár urodilo. Love clone má velmi mastný povrch a velmi silně zapáchá a je o něco měkčí, ale pevnější než Cyberskin.

Love Clone II

Nástupce prvního provedení a nutno podotknout, že povedený! Povrch již není tak mastný, je hladší a pružnější a hlavně není tolik cítit. Výrobce ujišťuje, že na jeho výrobu nebyly použité žádné ftaláty a je netoxický.

UltraSkin

Další obchodní názvy, pod kterými můžete UltraSkin najít, jsou Ultra Realistic, UR-2 a UR-3. UR-3 (ultra realistický, 3 je stupeň vývoje) zatím označuje nejvyšší vývojovou verzi UltraSkin. Materiál vytváří americká firma Doc Johnson a využívá ho především pro dilda a masturbátory. Materiál má své specifické vlastnosti. V porovnání se CyberSkin je UltraSkin těžší, masivnější, odolnější, ale také realističtější. Jeho pružné a tažné vlastnosti dávají pocit, že saháte na opravdové dámské nebo pánské přirození.

Dalšími jeho nespornými výhodami je nepáchnoucí povrch po chemických rozpouštědlech a nemastný povrch, oproti CyberSkin nebo Love Clone (malé množství parafínu). Až budete hledat umělou vagínu, rozhodně se poohlédněte po materiálu UR-3, je to to nejlepší, co dnešní trh nabízí. Ale neopomeňte ho ani při výběru dilda nebo vibrátoru.

Nature Skin

Nature Skin si ušel při objevení a výrobě svou vlastní cestou, oproti ostatním imitacím kůže. I tak si své uplatnění v erotickém průmyslu našel. Materiál je od firmy Orion a jeho vlastnosti při srovnání s konkurencí nejsou zrovna dvakrát dobré. Největší nevýhodou může být jeho zápach po chemických rozpouštědlech a také na omak a pohled zjistíte, že se jedná o méně kvalitní materiál než například CyberSkin. Od toho se ale také odvíjí cena, takže pomůcky lze koupit za docela slušné ceny.

Jestliže si nejste jisti v něčem ohledně erotických pomůcek, navštivte naše další články z rubriky Erotické pomůcky - Druhy sexuálních pomůcek, Kde nakupovat erotické pomůcky nebo Správná péče o sexuální pomůcky. Pak už, znalí všech informací, budete moci bezstarostně nakoupit své vysněné erotické hračky.

Hledáte-li někoho, s kým byste chtěli svá sexuální dobrodružství sdílet, vyzkoušejte erotickou seznamku. Pokud chcete zkusit nakupování sexuálních hraček ve dvou a nechcete to mít daleko, zvolte hlední podle města - Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Karlovy Vary a mnoho dalších...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.