Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

9 poloh, které ženy zkusily jen jednou a pak už raději nikdy

23.prosinec 2016
9 poloh, které ženy zkusily jen jednou a pak už raději nikdy

Některé sexuální polohy nemusí sednout všem párům. Sami se o tom přesvědčte v 9 příbězích, které napsal sám život. Budete se možná divit, co všechno je možné...

Poznávání nových věcí v posteli (jako třeba nová místa nebo nové hračky) nám většinou připadá jako zábava. Ale občas, když se člověk konečně dostane k tomu, aby si vyzkoušel tu polohu, která mu leží v hlavě již nějakou dobu, se to zvrtne. A někdy tak moc, že pak přemýšlíte, zda byste tuto polohu měli ještě někdy v životě zkoušet... Zde jsou příběhy devíti žen, které přesně takovou situaci zažily.

69

Já a můj kamarád s výhodami jsme měli zrovna napilno, dělali jsme to jako vždycky. V tom zničehonic mě přesunul do polohy 69. Začala jsem se dávit, cítila jsem odporný puch. Ukázalo se, že není zrovna dobrý v utírání se... Od té doby jsme již jen kamarádi, žádné výhody...

Ve stoje

Vždycky jsem moc chtěla zkusit sex ve sprše. Jedno ráno jsme na to tedy s přítelem skočili. Nejdříve to bylo všechno hodně rajcovní - přitlačil mě ke zdi, já jsem okolo něj obmotala nohu, abych si ho mohla přitáhnout blíž. Jak se ale koupelna začínala plnit párou, začalo mi být na omdlení. Mé končetiny ochably a moje tělo se stalo bezvládnou nudlí. Kdyby přítel neměl opravdu hodně rychlé reflexy, tak bych si stoprocentně rozbila hlavu o porcelánovou nádobu na mýdlo. Teď si pro jistotu jen napouštíme vanu.

Anál

Můj přítel fňukal už jakou dobu, abychom zkusili anál. Rozhodla jsem se mu to dopřát na jeho narozeniny. O půl flašky vodky později jsem byla již připravená jít do toho. Probudila jsem se druhý den ráno s pocitem, že ta zkušenost nebyla přecejen tak špatná, jak jsem si myslela, že bude... Dokud jsem tedy neuviděla tu pohromu. Naše prostřeradla byla... hnědá. Také povlaky na polštář. Prostě už nikdy více!

Na koníčka obráceně

Po tom, co mi jeden můj známý zavolal, jsem šla k němu domů. Ukázalo se, že je posedlý mým zadkem - neustále ho mačkal, pleskal mě přes něj a zastavil se, jenom aby se na něj mohl kouknout. Nikdy bych to na koníčka zadkem k němu nedělala, ale říkala jsem si, že čím dřív se udělá, tím dřív budu moci jít domů. Hodně jsem přirážela a v jednu chvíli nám nějak vypadla synchronizace a on vyklouzl. Dopadla jsem mu přímo na penis v pozoru a uslyšela jsem takový křupající zvuk. Zbytek večera jsme strávili na pohotovosti s jeho zlomeným penisem. (Penis nemá kost, takže se nemůže úplně zlomit, ale jsou v něm topořivá tělíska, která se poškodí.)

Někteří muži jsou posedlí ženskými zadečky

Trakař

Jednou v noci (po spoustě vína) jsme se s manželem rozhodli, že vyzkoušíme polohu na trakaře. Každý si jistě dokáže představit, jak tato poloha vypadá, když si vzpomene na svá dětská léta. Zkrátka muž drží ženě nohy a ona stojí na rukou. Já jsem si nohy omotala okolo jeho těla. Nadzvedla jsem kostrč tak, aby do mě mohl vstoupit a bylo to pohodlné pro nás oba. Ale jak můj muž popadl moje tělo, zatlačil mi na močový měchýř a já jsem se počůrala... Bylo to všude... Byla to tak trapná situace, že jsem si v tu chvíli přála, aby moje vagína odletěla někam hodně daleko.

Mistr schodů

Tohle se stalo s mým kolegou na večírku, který pořádala firma. Šli jsme k jeho chatě a než jsem se vzpamatovala, dělali jsme to na schodech. Snažila jsem se být sexy, a tak jsem zvolila polohu tance na klíně. Nikdy před tím jsem jí nedělala a už vůbec ne na schodech! Předpokládala jsem nějaké to přirážení, ale rozhodně ne to, že mě přímo z klína odrazí a já spadnu po schodech úplně nahá. Bylo to hodně ponižující. Jsem moc ráda za to, že pracujeme v jiných odděleních.

Na pejska

Poprvé jsem polohu na pejska zkusila se svým ex. Zajel do mě ale tak tvrdě, že moje horní polovina těla sklouzla z postele a hlavou jsem narazila do jeho šatní skříně. Vím, že šance, že by se to opakovalo, je malá, ale proč to pokoušet?

Létající V

Můj nový přítel je velmi dobře vybaven, takže (pro dobro mé vagíny) bohužel musíme pár sexuálních pozic vynechávat. Jednou z nich je i poloha, kterou já osobně nazývám létajícím V. Jedná se o klasického misionáře, ale žena má nohy roztažené a na partnerových ramenech. Jednou jsme ji zkoušeli a on se do toho opravdu vžil a začal přirážet jako zběsilý. Měla jsem tam dole divný pocit, ale přešla jsem to. Trochu jsem tušila, že jsem začala krvácet. Ale v době, kdy jsme skončili, jsme nemohli uvěřit vlastním očím. Postel vypadala jako místo nějaké vraždy. Nechtěla jsem, aby se cítil špatně, a tak jsem mu řekla, že jsem to dostala o trochu dřív (ačkoliv zrovna týden před tím skončila). Poučení pro mě - nikdy nic takového nepřecházet.

Pegging

S manželem jsme dali dohromady bucket list, což je seznam věcí, které bychom chtěli stihnout do své smrti. Ale nebyl ledajaký, ale naopak trochu nevšední. Napsali jsme bez bez zábran vše, co bychom chtěli vyzkoušet v sexu. A jednou z věcí, kterou chtěl vyzkoušet, byla pegging. Pegging je, když si žena připne umělý penis okolo pasu a stimuluje mužův anál. Jednou jsme se do toho po výborné večeři pustili. Začal sténat, když už jsem byla připravená si vzít na sebe popruh, což jsem považovala za dobré znamení. Ale nebylo. Jen co jsem použila lubrikant a strčila ho tam, jeho břicho udělalo příšerný bublavý zvuk a jeho zadek doslova explodoval průjmem. Už jsme o tom nikdy nemluvili. Dobrou zprávou je, že už nikdy po mě anál nechtěl.

Jak vidíte, stát se mohou opravdu zajímavé věci, které původně nikdo nečekal...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.