Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Pokémoni jako erotické hračky? Už jsou tady!

10.srpen 2016
Pokémoni jako erotické hračky? Už jsou tady!

I nemyslitelné se v dnešním světě může stát skutečné. Také vás nikdy nenapadlo, že byste se mohli uspokojovat Bulbasaurem? Nás také ne... A i přesto je to možné.

Lidé se dnes dělí na dvě skupiny. Na ty, co Pokémon Go hrají, věnují sbírání pokémonů každou volnou chvíli a kvůli pokéstopům a líhnutí vajíček jsou schopni si cestu z práce prodloužit i o několik kilometrů. A na ty druhé, kteří hru odsuzují a mají ji za plýtvání časem, a také ti, kteří nevědí, o co jde a diví se, proč se najednou u fontány v parku sešlo tolik lidí, všichni koukají do telefonu a skoro nikdo s nikým nemluví. Dost ale o hře a o lidech, protože je tu něco, co by mnoho z nás nenapadlo ani ve snu.

Na trh se totiž dostaly erotické hračky, které jsou inspirovány pokémony. Nesou název Pokémoan (poké - pokémon; moan - sténat), vymyslela a prodává je společnost Geeky Sex Toys. Tyto silikonové hračky jsou zaměřené hlavně na fanoušky, kteří si rádi užijí nějakou tu netradiční zábavu. Teď už můžete být nejen mistry v gymech, ale i v posteli! Ale i když pokémonům zrovna nefandíte, tak by se vám možná mohli Pokémoani líbit. Nebudete mít doma totiž klasické a vzhledově možná už i nudné dildo, ale velmi zajímavý kousek. A jak že tyto hračky vypadají, jak se jmenují a co o nich říkají sami výrobci?

Druhy Pokémoanů

Bulby

Bulbosaurus je zelený travní pokémon s cibulkou na zádech. A tak vypadá i jeho erotická napodobenina. Na jednom konci má velkou cibulku pro lepší stimulaci, širokou 5cm a vysokou 4cm. Tělo této erotické hračky je dlouhé 16cm a široké 3,5cm. 

Bulby

Charmy

Tahle hračka je vzhledově věrná své předloze - Charmanderovi, resp. jeho ocasu. Charmanderův ocas na konci hoří, tak snad Charmy rozpálí i vás při vašich postelových hrátkách. Špička hračky je mírně zahnutá, aby byla nápomocná k dosažení orgasmu, ať už ho člověk dosáhne drážděním jakéhokoliv místa... Charmy je vysoký 18cm a 4cm široký.

Charmy

Squirty

Už sám název této hračky věstí nějaký sexuální podtext (squirting - "ženská ejakulace"). Výrobci si s názvem opravdu dobře pohráli, když si uvědomíte, že je této erotické pomůcce předlohou vodní pokémon. Původní název pokémona je Squirtle (složenina squirt=stříkat a turtle=želva). Na rozdíl od předchozích dvou má Squirty na konci své délky (14cm) hladkou a kulatou hlavičku širokou 4cm. Zaujme ale svým tělem, které je ve tvaru 6cm širokého želvího krunýře. Doufejme, že Squirty přinese mnoho mokrých orgasmů...

Squirty

Bulbyho, Charmyho a Squirtyho pořídíte na oficiální stránce za pěkně sexy naladěnou cenu 69 dolarů za jednu hračku.

Piky

Zatímco všechny tři předchozí druhy jsou ve své podstatě dilda, Piky je anální kolík a vůbec se za to nestydí. Jeho tvar tkví v podobnosti s nejznámějším pokémonem - Pikachu. Horní část tvoří klasická část análního kolíku a druhá část, která je jen na "ozdobu" a má tvar ocasu pokémona. Výrobce slibuje, že velikost je vhodná pro průměrného trenéra Pokémoanů. Konkrétně se jedná o délku 4cm a šířku 2,5cm u části, která se při použití dá pojmenovat jako "vnitřní", a ocásek o délce 8cm. Pikyho můžete mít doma již za 50 dolarů.

Piky

Všechny druhy jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu. Nutno podotknout, že pokud chcete vyzkoušet rovnou všechny čtyři Pokémoany, zaplatíte za ně jen 199 dolarů. I když "jen" je v tomto případě dost relativní pojem.

Přeji vám mnoho nezapomenutelných sexuálních zážitků, ať už s klasickými erotickými hračkami nebo novinkami v podobě hraček ve tvarů pokémonů.

Rádi byste Pokémoany vyzkoušeli, ale nemáte s kým? Najděte ho nebo ji na erotické seznamce!

Zdroj obrázků: 

http://geekysextoys.com/product/pokemoan-dildo-range-gotta-get-em-all/

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.