Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

7 geniálních tipů pro lidi, kteří mají rádi multitasking

2.listopad 2016
7 geniálních tipů pro lidi, kteří mají rádi multitasking

Někteří lidé nemají problém s tím, zvládat více věcí najednou. Multitasking v dnešním článku si ale může vyzkoušet úplně každý, není to v tomto případě totiž nic těžkého. Jen zkloubíte věc, kterou byste stejně udělali, s nějakou jinou a příjemnou věcí...

Sobotní rána by měla být stvořená pro krásný ranní sex. Ale najednou zjistíte, že vlastně máte tolik věcí na práci! Zamluvili jste si hodinu v posilovně, chcete uvařit oběd, vyprat kupu prádla, které se vám tam již tři týdny hromadí a v neposlední řadě vydrhnout koupelnu. Ale ne vždy znamená, že pokud jste šíleně zaneprázdnění, že nemůžete být ještě více...

Protože jste určitě dost sexy, tak si můžete dovolit na chvíli odsunout sex a ostatní intimnosti na druhou kolej. To se tak občas stává. Na druhou stranu to ale neznamená, že byste na něj měli zanevřít, jen kvůli povinnostem a nedostatku času. Místo toho si aktivity trochu okořeňte a dejte jim úplně jiný rozměr. Bude to možná divné... Ale divné tím nejlepším možným způsobem!

Zde je 7 tipů, jak mít sex, i když momentálně máte na práci něco jiného:

9:00 - "Zašpiňte se", zatímco se budete umývat

Během toho, když si budete na vlasy dávat kondicionér, který musí samozřejmě několik minut působit, aby měl ty "magické" účinky,  dopřejte si trochu ranního sexu ve sprše. Stejně byste těch pár minut museli čekat, tak proč je hezky nevyužít? Udělejte si vzájemnou mydlinkovou masáž a poté si nastavte sprchu na nějaký pěkný masážní proud (nemáte-li tu možnost, stačí obyčejný) a masírujte si navzájem své intimní partie. Díky tomuto dráždění pocítíte mravenčení a také vzrušení. Když na to přijde, žena by měla stát čelem ke zdi. Muž stojí za ní a vstoupí do ní. Žena je opřená rukama o zeď, aby držela stabilitu obou. Nejenom, že po takto strávené chvilce budou mít vaše vlasy nepřekonatelný lesk, ale navíc budete i vy zářit - sex vyplavuje hormony štěstí, takže se vám nálada hned zvedne.

10:00 - Zabalte si dárek

Musíte zabalit nějaké dárky na svátek, narozeniny, Vánoce? Mezi dárky, balícími papíry a mašličkami se sami obdarujte a darujte si pěkné zážitky se svým partnerem. Lepící pásku obmotejte okolo zápěstí, položte ho na postel a připevněte k posteli, s rukama nad hlavou. Fantazii se meze nekladou, jestliže jste šikovní můžete ženám přivenit dekorační stužky k bradavkám a ženy svým mužům lehce na penis. Tento mírný tlak v něm udrží krev, tudíž muž bude vše vnímat citlivěji a ženu bude těšit plnější a pevnější pocit.

13:00 - Dosáhněte bodu varu

Rozpalte se! Čekání na uvaření těstovin nikdy nebylo tak sexy. Natavte si minutku na tolik minut, kolik těstoviny potřebují k uvaření a ukažte váš zbývající čas partnerovi. Takové odpočítávání dodává pocit naléhavosti a nevyplatí se otálet ani vteřinku! Žena může být "drsňačka", svalit svého partnera na podlahu a dát mu za vyučenou některým kuchyňským nástrojem (samozřejmě ne nožem, ale třeba dřevěnou lžící) a měla by při tom být nahoře. Muž si pak může svou partnerku vysadit na kuchyňskou linku a dopřát jí buď trochu nevšedního sexu nebo orál. Tak co, máte ještě hlad?

Při vaření si můžete užít spoustu zábavy

15:00 - Dejte nový rozměr sextingu

Sextingem se označuje posílání erotických zpráv svému partnerovi, ale teoreticky to může vypadat i jinak, představte si to více doslova... Všichni jsme to zažili, jste s partnerem zrovna v tom nejlepším a v tom uslyšíte známý zvuk smsky. Píšou kamarádi, že se máte domluvit na plány na víkend, zarezervovat restauraci a další věci, ale vy zrovna máte něco jiného na práci... Takže co udělat? Je to jasné - polohu, která se nazývá lžička. Je to ta známá poloha, kdy dva leží vedle sebe na boku a muž vstupuje do ženy zezadu. Oba tak mají možnost mít volné ruce. Samozřejmě, že jindy při sexu je nevhodné někomu psát smsky, ale tohle jsou speciální příležitosti, které se neodehrávají každý den. Navíc to třeba páru může přijít na jednu stranu sexy nebo je to vzrušovat.

17:00 - Nažhavte sebe i televizní dráty

Je těžké se odtrhnout od televize, když vní právě běží nejnovější epizoda vašeho oblíbeného seriálu. Proto si řekněte "A proč bych nemohl/a mít oboje?"... Stačí k tomu, abyste byli nahoře a hlavou otočeni přímo naproti obrazovce. Váš partner o tom nemusí ani vědět a jestli chcete mít jistotu, zavažte mu oči šátkem. Někoho rozpaluje dělat zákazané věci a tohle se dá označit jako jedna z těch nevhodných. 

18:00 - Udělejte si placení účtů příjemnější

I nudné věci jsou potřeba udělat a jestliže by se měla jmenovat jedna opravdu nudná věc, pak by to bylo přihlašování do internetového bankovnictví, placení účtů, čekání na sms kódy a jejich zadávání do počítače. Ale i to si můžete lehce zpestřit. Žena se nahne při psaní nad stůl, pěkně vystrčí zadeček, což partnera rozhodně vzruší. Mužům většinou stačí hodit nějaký ten sexy pohled...

19:00 - Zapomeňte na práci... při práci

Hrozná věc, co se vám může stát - vzít si práci domů na víkend, protože jste ji nestihli všechnu přes pracovní týden. I když se na práci musíte soustředit, neuškodí si trochu oddechnout a zpříjemnit si tyto jinak nepříjemné a otravné chvíle. Zatímco budete odpovídat na emaily, nechte svého partnera, aby vás pod stolem dráždil a škádlil, ať už svými prsty nebo jazykem... Jenom pak doporučujeme si práci pořádně zkontrolovat, po takovém pěkném rozptýlení se může objevit nějaká ta chybka...

Věříme, že po přečtení tohoto článku už máte žhavé plány na následující víkend, užijte si je a pamatujte, že sex se dá užít skoro při každé činnosti. O to více bude zajímavější a nevšední.

A co když nemáte nikoho, s kým byste mohli tyhle plány uskutečnit? Můžete si zkusit nějakého partnera na žhavý sex najít, vytvořte si profil na sex seznamce a najděte si partnera v blízkosti svého bydliště...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.