Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nafukovačky pro všechny

2.únor 2017
Nafukovačky pro všechny

Nafukovací panny a panáci (muži) jsou oblíbenou erotickou hračkou v ložnicích lidí, kteří jsou single. Když si ale nebudete dávat dobrý pozor, může se vám také stát, že jednoho dne přijdete domů a z přítelkyně bude umělina. Více se dozvíte uvnitř.

Nafukovací panna je sexuální hračka ve tvaru a velikosti druhé polovičky a slouží k masturbaci. Buď si ji můžete zakoupit v jednom kuse a nebo se můžete rozhodnout i jen pro některou část těla. Může se skládat třeba jen z hlavy, pánve nebo jiné části těla. A kde se vzala? "Borghildu" vymyslel a přivedl na svět nacistický důstojník Himmler. Předhodil ji vojákům proto, aby je donutil držet se dál od prostitutek.

Tyto milenky jsou vysněným přáním mužů, protože nemluví, neodmlouvají, nebolí je hlava a udělají vám to tak, jak si vy budete přát, a to bez protáčení očí. Ale pozor, chlapi! Také vám ale neuvaří, neuklidí, nevypere a nepopovídáte si s ní. I když.... Dnes tyto nevýhody asi nemají tu největší váhu. Taková panna může být asi nejčastěji darována z nějaké recese - narozeniny, rozlučka se svobodou, lehátko na dovolenou. Nikdy nevíte, zda opravdu nebude obdarovaný nakonec nadšený a pannu 100% nevyužije.

Můžete si z nabídky, která běží na trhu udělat vyloženě harém z různých nafukovacích děvčat. Objevuje se opravdu velké množství druhů z různých materiálů a různých tvarů. Obvykle mají 2-3 otvory, do kterých jde zavést penis. Můžete si zakoupit i celosilikonové panny, které jsou teď velkým hitem. Už jsou více realistické a většinou jsou navrženy dle známých modelek. V tomto případě je už pohled do otevřených úst panny trochu snesitelnější. Používejte lubrikační gel a svoji paninku si nezapomeňte hýčkat i po stránce hygieny. Hezky si ji omyjte, vymyjte, navoňte, ať jsou vaše návraty k ní o to nadrženější.

Pavel z Kladna se vyjádřil k jednomu modelu, který si zakoupil: "Tu jsem prcal ve všemožných polohách a všechno vydržela, nakonec jsem jí oddělal při mytí. Podle mě to byla dobrá koupě, produkt je vhodný zejména pro chlapy, co chtějí šuk bez zdravotních a společenských rizik. Je trochu problém, kam to schovat, ale panna se snadno vejde do úložného prostoru v posteli a v případě náhodného objevení někým z rodiny prostě zahrajete divadlo, že nechápete kde se to tam vzalo, co to vlastně je a proč je tam těch 20 lahviček lubrikantu ..."

Silikonové realistické panny

Silikonová realistická panna

Nová éra, kterou zažily sexuální pomůcky přinesla bum ohledně realistických silikonových pannen. Tyto panny jsou těžce rozeznatelné od skutečných žen. Už se nejedná o nafukovací pannu, ale o pannu umělou. Příchod těchto pannen měl zajistit bezchybnou náhradu lidského těla. Realistická panna je uvnitř tvořena kovovou kostrou složenou z umělých kloubů a ohebných drátů. Tělo je odlito ze speciální směsi silikonu, namíchané tak, aby bylo dosaženo realističnosti a zároveň dobré odolnosti proti mechanickému poškození. Některé části těla lze měnit, čehož výrobci rádi využívají a nechávají zákazníka, aby si sestavil pannu z nabízených dílů takřka na míru.

Nafukování budete ušetřeni, vaše nová přítelkyně bude vážit okolo 40-ti kg. Oční řasy a ochlupení jsou samozřejmostí. Stydké pysky jsou vyráběny ze speciální silikonové směsi, která je svými vlastnosti velice blízká originálu. Pro vytváření různých poloh využijete nejen ruce a nohy, ale například i prsty na rukou, které jsou velmi ohebné.

Ceny už se pohybují v jiných cifrách, ale panna je dokonalá a připlatit si se vyplatí.

Nafukovací panák

I když bude tato hračka spíše asi záležitostí pro muže, tak i na ženy se zde nezapomnělo a v sex-shopech si mohou ženy zakoupit i nafukovací panáky. Seženete ho s penisem, s vibrujícím penisem, s pevným penisem, jen s vibrátorem nebo jen s několika otvory. Bude to takový chlap, který může vždy a hned a ještě je stále po ruce. Vyberete si Angela, Frenkyho, Garyho nebo Justina? Na co panáka? No, protože i chlapi dokážou říkat "NE". Navíc si vyberete přítele vzhledově odpovídajícího vašemu gustu a užijete si rozkoš na maximum.

Živá nafukovací panna

Co se stane, když krásné, mladé holce přeskočí? Prostě se jednoho dne probudí a rozhodne se, že z ní bude nafukovací panna. Pro většinu z nás asi nepochopitelné a ani moc vzhledně to nevypadá. A přitom, když zabrouzdáte na internetu, tak zjistíte, že se to děje až moc často. Těmto lidem, kteří se pro proměnu v nafukovací pannu rozhodnou, se líbí vypadat jako z umělé hmoty. Chtějí vypadat jako ta nejumělejší osoba, kterou můžete kdy vidět a potkat. A dokonce se nechávají přeměnit i muži.

Je znám případ transexuála, kdy se Katella Dashová narodila v těle muže. Už to prostě takový problém musí dotyčný/á řešit a aby toho nebylo moc málo, tak se ještě rozhodne vypadat jako umělotina, kterou si můžete zakoupit v sex-shopu. Nejdřív tedy podstoupil/a operaci pohlaví a pak následně další desítky operací, aby bylo dosaženo vytouženého vzhledu. To všechno vyšlo v přepočtu kolem 2 milionů korun. Odsuzující pohledy prý ještě více vzbuzují chuť v operacích pokračovat a vypadat ještě plastičtěji.

Victoria Wild

Je jednou z takových žen, které si splnily takovou šílenost. Byla krásná, byla mladá, měla pěknou štíhlou postavu. Která z nás by tohle nechtěla? A Victoria to všechno vzala a zahodila, aby mohla vypadat tak, jak teď vypadá. Byla to francouzská modelka, která chtěla být jako panenka. No, jako plastiková hračka vypadá, takže se zadařilo. V začátcích si chtěla jen trochu upravit rty a prsa, aby se na molech cítila lépe. Její přítel ji v tomto rozhodnutí podporoval a tak do toho šla. K tomu ještě přidala úpravu nosu. Přítel vše financoval, protože pro něho nebyly finance problémem. Kam až to nechali spolu zajít?

Šílenosti se dějí

Je jí jen 30 let, ale nevypadá to tak. Má dokončené vysokoškolské vzdělání s titulem v podnikání. Sama sebe označovala dříve za obyčejnou holku z malého města. K plastické chirurgii, zvětšením prsou, čuchla ve 27 letech. Velikost jejích košíčků nakonec nechala dojíž až do velikosti 32G, takže šílené sedmičky, záda musí trochu trpět. Možná by člověka napadlo, že za tím musí být nějaká psychická porucha, ale Victorie mluví o svém dětství jako o šťastném, kdy vyrůstala na vesnici v přírodě. Zatím dala za úpravy přes milion korun, ale v konečné fázi ještě není, pořád je co upravovat.

Pro někoho jde o nechutnou proměnu, ale její přítel je prý z jejího vzhledu nadšený a plně ji podporuje. Možná by nějakou psychickou poruchu našli u něho. Ona chce prostě vypadat sexy a je to jen její volba. Její sebevědomí prý jen a jen roste, když se za ní všichni otáčejí. Možná jí nešlo prorazit v showbyznysu, tak to vzala jinou cestou.

Ava: "Nešťastnice. Pravděpodobně případ pro psychiatra, ale ona sama sebe vidí jinak, krásně. Jako žádoucí krasavici, kdy názory ostatních ji příliš nezajímají. Na pováženou není ona, té není pomoci, ale plastický chirurg, který ji takto vylepšil."

Není to trochu děsivé?Victoria WildBuďte raději sví

Victorie: "Můj život se změnil hodně, protože jsem se proměnila z obyčejné dívky na sexy ženu - a změna je to rozhodně k lepšímu."

Hlavně se nezamilovat

Šel, vybral si, vybalil, použil a pak se do ní zamiloval. Dodnes s ní žije a vypadá to na opravdu ideální vztah. Stalo se to v Japonsku a Senji Nakajima si svůj vztah nemůže vynachválit. Chodí spolu na vycházky, koupou se, on jí bere na nákupy a má s ní sex. Je nadšený z toho, že jeho partnerka nejde po penězích a zároveň plní jeho veškeré sexuální fantazie. Japonec se nechal slyšet, že ho unavují moderní racionální lidé bez srdce. Ovšem nenosí jí na rukou, ale vozí ji na invalidním vozíku.

Jedná se o nepříjemný vedlejší efekt nafukovací panny nebo silikonové panny v lidské sexualitě. Najednou může dojít k omezení nebo celkové ztrátě potřeby sexuálního kontaktu s jinými lidmi.

Senji Nakajima a jeho milá

Senji: "Pro mě to je víc než panna. Je moje ideální partnerka, která se mnou sdílí vzácné okamžiky a obohacuje můj život."

Sex si můžete nahradit vším možným, ale dejte možnost i sexu s někým neznámým.

Zdroj: https://en.wikipedia.org

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.