Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Triky, na které žádný chlap nezapomene

21.květen 2019
Triky, na které žádný chlap nezapomene

Jsem vlastně vůbec dobrá v posteli? Ruku na srdce: tohle v životě řešila naprosto každá z žen. Odpověď je: no jistě že ano! Každá žena může být sexuální bohyní, když se osvobodí od pochybností o sobě samé. "Nevypadám při tom hloupě?", zbytečného přemýšlení "Jestli se mu líbí zrovna tohle, tak..." a falešných, rádobymorálních předsudků. Vypusťte sexuální tygřici! Následující tipy se mohou postarat o skvělý start.

Ale co je nejdůležitější: muži můžete dopřát nejlepší sex jeho života jen ve chvíli, kdy to baví vás! A proto dělejte jen to, co vzrušuje vás samotné. A potom? Potom zažijete nejvášnivější hodiny svého života.

Sexy surprise

Muži milují, když je překvapíte. Minimálně co se sexu týče. Proto otevřete miláčkovi dveře oblečené do svůdného prádla a na podpatcích. A co on? Jeho štěstí roste a roste...

Grand finale

Ó, ano, už bude! Když si krátce před jeho vyvrcholením zatlačíte dlaní na podbřišek (čímž také nepřímo stlačíte ten kousek jeho ve vás), bude jeho orgazmus explozivní.

Deep talk

Nejjednodušší cesta, jak udělat chlapa v posteli beznadějně šťastným: zeptat se ho na rovinu na jeho fantazie. Jen tak se dozvíte, co ho doopravdy dostane. Pst: už během vyprávění se oba nažhavíte.

Loud and proud

Muži úplně blázní ze zvuků, které při sexu vydává jejich partnerka. Takže, dámy, ven s tím: vzdychejte, hlasitě dýchejte, křičte. Velcí kluci v tom slyší jásání a potlesk.

Sex ušima

Když budete lízat vnitřní stranu jeho ucha a lehce ho ocucávat, vzniknou zvuky, které připomínají pronikání při sexu. To rozbuší jeho srdce (a především jeho malého velkého přítele).

Do it yourself

Na čem ve skutečnosti ujíždějí VŠICHNI muži: když se smějí dívat, jak si to děláte samy. Ale jen dívat, nesahat! Při těch výhledech málem exploduje slastí.

Workout

Prostě na něj skočíte, hned jak přijde z posilovny. Protože díky cvičením vyplaveným hormonům štěstí a adrenalinu má zrovna teď obzvlášť velkou chuť.

Rozcvička

Podle jedné studie mají muži mezi 6. a 9. ranní největší chuť na sex. Tak proč ho jednou ráno neprobudit horkými polibky následovanými vášnivou rychlovkou? Začněte den správně, tak se to přece říká.

Dej to na stranu

Při příštím sexu si nechte kalhotky. Prostě je v momentu, kdy do vás bude chtít proniknout, jednoduše posuňte na stranu. Opravdové vzrůšo: díky tomu bude mít totiž pocit, že se už nemůžete dočkat, až ho v sobě zase ucítíte.

Udělej mi to - já ti pomůžu

Největší mužské štěstí: když vám to můžou udělat. Proto se od něj nechte nejdřív pořádně nažhavit, přičemž samy navedete jeho prsty tam, kde cítíte největší slast. Při orálním sexu budete vzdychat na znamení, co se vám nejvíc líbí. Nakonec si totiž užijete oba.

Sex kalendář

Potají mu do mobilu nahrajte upomínku, která mu těsně před koncem pracovní doby připomene, co na něj doma čeká - vy, nahá. Vsadíte se, že ještě nikdy nepřišel z práce tak brzy?

Co vašeho muže nejvíce nažhaví?

Peace

Ale no tak, už jste s miláčkem zase pohádali? Není nad sex na usmířenou. Nechte emoce před prahem ložnice a překvapte sami sebe. Bude to pořádná divočina.

All eyes on him

Počechrejte mu vlasy a podívejte se mu hluboce do očí, když vás bude orálně uspokojovat. Tyto žádostivé pohledy ho pořádně rozpálí.

Do třetice všeho dobrého

Nechme ho čekat. Krátce před tím, než vyvrcholí, se trochu odsuňte, uchopte jeho žerď a počkejte asi pět vteřin. Takto mu oddalte dva orgazmy. Vyvrcholit bude smět až napotřetí. Bude opravdu happy.

Eye-catcher

Většina žen má při vyvrcholení zavřené oči. Ale pokud je vědomě otevřeme a vyhledáme jeho pohled, rozplyneme se v jednom společném okamžiku. Dokonalé spojení.

Ještě víc

Zázračný bod se nachází mezi varlaty a análním otvorem. Když ho budete masírovat, zažije muž intenzivnější orgazmus.

Vejce naměkko

Mužská varlata jsou extrémně citlivá a ohromně si užívají jemné hlazení, dotyky, lehké polibky, lízání. Ale opatrně, jsou křehká.

Na uzdě

Uzdička na žaludu patří k nejvíce erotogenním zónám na mužském těle. Můžete ho lízat. Bude to milovat.

Hříšný tanec

Pomalu se před nim svlékejte a nechte ho se dívat. Důležité je udržovat stále oční kontakt. Chybí vám pro začátek inspirace? Tak mrkněte na YouTube na lap dance a natrénujte si nejdříve sexy pohyby.

Foodporn

Romantická večeře před sexem se líbí každému muži. Po chutném jídle následuje dezert v podobě sexuální bohyně - nejlépe přímo na stole v kuchyni.

Zlato, udělej se...

...kamkoli chceš. Spoustě chlapů se líbí vyvrcholit jinam než do vás. Prsa, břicho, ústa a zadek jsou pro jeho výstřik stejně žhavé. Když na to dostanete chuť taky, pošeptejte mu do ucha, kam by měl zamířit.

Banán orál

Královská disciplína: nasadit kondom na penis ústy. Stiskněte kondom mezi rty tak, aby se do něj nedostal žádný vzduch. Ústy sklouzněte po penisu, zatímco se kondom bude rolovat dolů - za pomoci rukou. Správnou techniku si můžete nacvičit na banánu.

Šťastné ruce

Vemte jeho ruku, nasajte jeho ukazováček a simulujte orální sex. V hlavě se mu okamžitě rozjede soft porno a on s nebude přát nic jiného než skutečný orální sex.

Rozervaná

Během předehry mu prostě roztrhněte košili. Čistá erotika! A samozřejmě on se může podobně zachovat k vašim punčocháčům...

Jaké triky používáte v posteli vy?

Změna pozice

Když krátce před jeho vyvrcholením rychle změníte polohu, můžete jeho orgazmus o chvíli oddálit. Což je pro partnera perfektní, protože čím déle musí čekat, tím intenzivnější zážitek to pro něj bude.

Nahoře bez

Často se nemusíte nijak zvlášť snažit, aby na vás dostal chuť. Úplně stačí vzít si bílé průsvitné triko bez podprsenky...

Žhavé kino

Sexting nás jednoznačně baví. Když se fotíte nahé, v prádle, bikinách nebo při akci, neměly byste být pro jistotu poznat. Takže se radši foťte jen od krku dolů. 

Pevně v hrsti

Spousta chlapů miluje, když je během sexu chytnete pevně za zadek a stisknete.

Nice, deep a slow

Pomaluuu! Trendem je slow sex. Při něm děláte jakoby zpomalené pohyby, které oběma přinášejí intenzivnější zážitek. Nejlepší poloha: když jste nahoře. Houpání nahoru a dolů ve slow motion je neuvěřitelně příjemné.

Touch me like you do

Jiné a vzrušující je, když se navzájem dotýkáme jemnými, měkkými peříčky, kterými se dřáždíme od hlavy k patě. To musíte rozhodně zkusit.

Zadrž dech

Během orgazmu mu položte dlaň na pusu. Bude moci dýchat jen nosem a zvýší se mu tep. Uvidíte, že jeho orgazmus bude mnohem silnější. 

That ass

Zašeptáme mu, že bychom rády dostaly na zadek. Když začne hladit naše půlky, masírovat je nebo lehce plácat, jsme v sedmém nebi.

Přidej plyn, bejby

Na každém červeném světle miláčka políbíte, pokaždé o něco vášnivěji. Schválně, jak daleko dojedete. Nebo zastaví a dáte si žhavé číslo na zadním sedadle?

Shopping queen

Že muži nenávidí nakupování? Ne, pokud jim slíbíte žhavou rychlovku v převlékací kabince. Potom vám bude nosit tašky plné nových úlovků s největším úsměvem na světě.

Shake it, baby

Erotické pohyby a vibrace obstará i pračka. Vy sedíte, on stojí. A zapnete pračku.

Vodní četa

Jednoduše vlezte vašemu nejmilejšímu do sprchy a přepadněte ho. Teplá voda na kůži se postará o extra porci vjemů na zádech.

Misionář

Misionářská poloha 2.0. Ležíte na zádech a přitáhnete pokrčené nohy k trupu, co nejdále to jde. Tak se může zapřít o vaše kolena a proniknout hlouběji. Tato poloha je pro oba velmi intenzivní.

Doggy pro

Sex zezadu patří k nejoblíbenějším mužském polohám. Tip: nohy neroztahujte, ale naopak je přitáhněte co nejtěsněji k sobě. Protože to ho uvnitř ještě více sevře: megažhavé!

Žhavá jízda

Místo abyste v poloze nahoře klečely, nasedněte si na něj z podřepu. Díky tomu získáte víc prostoru na to vyrajtovat miláčkovi mozek z hlavy.

Boobs job

Pro mnoho mužů je velice vzrušující, když si mohou masírovat penis mezi ženskými prsy. Tenhle pohyb je sice nepřivede k orgazmu, ale v každém případě je extrémně nažhaví.

Veřejné

Nažhavení proběhne na nějakém veřejném místě za pomocí slov a hlubokých pohledů. Nejlépe někde, kde nemá šanci na jakékoli intimity. A z té nemožnosti skoro zešílí.

Happy end

Dopřejte mu masáž zad. Nejenže ho uvolní, ale je také perfektní předehrou k sexu. Využijte k tomu vonné povzbuzující oleje, jako je mandarinka, jasmín nebo máta. Ale pozor: nepoužívejte je jako lubrikant.

Vábnička

Když váš miláček zná a má rád váš parfém, úplně zdivočí, když ho jednou ucítí také mezi vašima nohama. Nastříkejte si ho jenom na stehna, ne na sliznici.

Medailový polibek

Vášnivě ho polibte - potom, co vás orálně uspokojil. Signál pro něj, že odvedl fakt velice dobrou práci.

Pokud hledáte sex partnera ale i sex partnerku, můžete se s těmito radami na paměti seznamovat na naší sex seznamce.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.