Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaká erotická hračka se k vám hodí podle vašeho znamení horoskopu?

22.listopad 2018
Jaká erotická hračka se k vám hodí podle vašeho znamení horoskopu?

Vaše znamení horoskopu o vás může prozradit mnohé. Přemýšlíte, jakou si pořídit erotickou hračku, ale stále se nemůžete rozhodnout, která by pro vás byla ta nejlepší? Pak se zkuste zaměřit na své znamení a přečtěte si v dnešním článku, jaká je pro vás ta pravá.

Před měsícem jsme vám ve článku Jakou si vybrat erotickou hračku podle vaší osobnosti slíbili, že vám přinese článek, jakou erotickou hračku si vybrat podle vašeho znamení horoskopu, a to také plníme. Trh je přesycený různými druhy erotických hraček, kdo se v tom má vyznat?! Člověk aby si pořídil nějakou encyklopedii, když půjde do sex shopu nebo se rozhodne nakupovat hračku po internetu. My vá s tím ale pomůžeme. Stačí vědět, jaké jste znamení. Pokud to nevíte, i s tím poradíme, v takovém případě pak stačí vědět, kdy jste se narodili... A kde se takové tipy na hračky z horoskopu vezmou? Samozřejmě od astrologa, resp. astroložky Diany Brownstone. Ta by sice každému raději poradila individuálně podle přesného data narození, ale i takto podle znamení se dá leccos odhadnout. 

Podívejte se na to, jaká hračka na sexuální chvilky je pro vás ta pravá. Některé navíc budete moci v tomto odbobí zakoupit za výhodnou cenu, protože se blíží jak Black Friday, tak Cyber Monday, ale i jiné předvánoční slevy. Udělejte sobě nebo partnerce/partnerovi na Vánoce radost. Vánoční dárek v podobě erotické hračky potěší.

Beran (21. března - 20. dubna)

Důtky

Berani, připravte se, protože tohle bude něco. Podle Brownstone jsou Berani velmi impulzivní: "Jsou rádi těmi, kteří věci iniciují, a také jsou často egocentričtí." Také jsou silní, rozhodní, mužní, chtějí lidem rozkazovat a tíhnou k červené barvě, pravděpodobně díky jejich vládnoucí planetě - Marsu. Takže co uspokojí Beranovu potřebu po síle a dominanci? Můžete vyzkoušet různé druhy plácaček (pro nováčky v BDSM), důtky nebo bičík, pokud víte, jak s ním zacházet. A kde to dělat? Mohli byste to vyzkoušet před zrcadlem, abyste uspokojili i vaši sebestřednou povahu. Tyo pomůcky se často dají koupit i v červené barvě.

Býk (21. dubna - 21. května)

Satisfyer Pro 2

"Býci jsou opravdu smyslné znamení. Mají rádi pěknou atmosféru s dobrým jídlem," říká Brownstone. Myslí si, že by Býky mohlo zaujmout něco, co bude na kůži vyvolávat opravdu pěkný pocit a bude to vyrobené z kvalitního materiálu. Ideální hračkou pro toto je Satisfyer Pro 2, protože simuluje orální sex a na kůži tudíž vyvolává skvělé pocity. Nehledě na to, že orální sex sám o sobě je skvělý. Udělejte si radost. A jestliže jste muž, nic vám nebrání vyzkoušet tuto hračku i na sobě, popř. obdarovat svou partnerku.

Pro Berana vyberte důtkyPro Býka vyberte Satisfyer Pro 2

Blíženci (22. května - 21. června)

We-Vibe Nova

Brownstone o Blížencích říká: "Blíženci jsou velmi intelektuální znamení, jsou velmi zvědaví. Potřebují něco zajímavého a nevšedního." Dále dodává: "Všechna vzdušná znamení by si měla vzít něco variabilního, něco, kde se mohou měnit rychlosti, nastavení, způsoby, jak se uspokojit a tak dále." We-Vibe Nova je pro Blížence ideální. Možná si říkáte, že je to další z klasických rabbit vibrátorů, ale není tomu tak. Stimulátor klitorisu je připevněn na pružnou část, díky čemuž se hodí pro každý typ těla. Navíc má 10 vibračních režimů a další si můžete vytvořit díky mobilní aplikaci. 

Rak (22. června - 22. července)

Jopen Aries

Lidé ve znamení Raka jsou velmi křehcí, proto by se mohlo zdát, že by se k nim hodilo například to samé, co k Býkům, ale to by bylo moc jednoduché. Tito náladoví lidé potřebují něco víc staromódní, něco více retro, aby naplnili svou potřebu bezpečí a komfortu. Brownstone navrhuje starší vibrátory, které se navlékly na prst a nebyly vyloženě pro labiální použití. Naštěstí existuje i trochu vylepšená nová verze - Jopen Aries. Vibrátor o 5 vibračních režimech a silikonovým, voděodolným tělem. Takže až budete chtít být zase o samotě, protože vás všichni budou štvát, užijte si chvilku s tímto bzučivým kamarádem. Můžete ho samozřejmě zahrnout i do partnerských hrátek.

Pro Blížence vyberte We-Vibe NovaPro Raka vyberte Jopen Aries

Lev (23. července - 22. srpna)

Crave Vesper

Tady máme nejluxusnější nebo alespoň nejblýskavější znamení celého zvěrokruhu - Lev. Podle Brownstone mají Lvi rádi všechno odvážné, dramatické a vše, kde se mohou předvést. "Lev je o egu, sebedůvěře, pýše. Rádi vládnou, a protože jim vládne Slunce, tíhnou ke zlatu." Tak co by se hodilo pro takového člověka? Třeba Crave Vesper, malinký vibrátor na řetízku, který můžete nosit a nikdo si ho nevšimne. Je vyroben z 24karátového zlata. Říkáte si, že je to trochu moc na erotickou hračku? Pro Lva ale ne.

Panna (23. srpna - 22. září)

Minna Limon

"Lidé narození ve znamení Panny velmi rádi plánují a jsou perfekcionisté, rádi si věci plánují dopředu. Také mají rádi čistotu," říká Brownstone. Takoví lidé by si měli zvolit hračku, která jim umožní předem si vybrat pocity, které mají rádi, bez jakékoliv odchylky. Něco, na co se mohou spolehnout, že je dovede k pěknému orgasmu a také něco, co bude jednoduché čistit. Vhodným kandidátem by mohl být vibrátor Minna Limon, který toto vše splňuje a navíc vám umožní si uložit váš oblíbený vibrační režim.

Pro Lva vyberte Crave VesperPro Pannu vyberte Minna Limon

Váhy (23. září - 23. října)

Iroha Plus

"Váhy mají rády krásu. Jsou vztahové znamení, takže lehko vyjdou s ostatními lidmi a budou s nimi souhlasit. Pro Váhy by se dalo doporučit něco vzhledově zajímavého, pěkného, něco, co vypadá elegantně," doporučuje Brownstone. Jedny z nejelegantnějších erotických hraček pochází z japonské firmy Iroha. Iroha Plus je hračka abstraktního tvaru, která vůbec nepřipomíná nic společného s erotikou. Pokud si ji vystavíte v obýváku, nikdo nepozná, že se jedná o erotickou hračku. 

Štír (24. října - 22. listopadu)

Picobong Transformer

Štír je sexuální znamení, také je velmi emocionální a upřímný. Ačkoliv je velmi citlivý, zároveň je překvapivě i tradiční. "Rádi jsou orientováni na sílu. Se Štírem se nemůžeme splést, jedná se o sexuální znamení, pravděpodobně by klidně vyzkoušeli všechno," říká Brownstone. A co pořídit člověku, který by rád zkusil všechno? Hračku, která zvládne všechno! Picobong Transformer od firmy Lelo vypadá sice trochu zvláštně, ale o to víc využití najdete. Můžete ho používat pro stimulaci bodu G i klitorisu, pro anální hrátky, jako kroužek na penis, i jako double dildo. Zkrátka ho můžete využít jakkoliv vás napadne.

Pro Váhy vyberte Iroha PlusPro Štíra vyberte Picobong Transformer

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Iroha Stick

Střelci jsou poněkud složitější znamení, mají rádi dobrodružství a hledají znalosti. "Velmi rádi experimentují a prožívají nové věci. Také mají rádi nezávislost," říká Brownstone. Iroha Stick je pro ně jako dělaná, tento malinkatý vibrátor si mohou vzít kdykoliv s sebou, vypadá jako rtěnka, takže na první pohled nikdo nic nepozná. 

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Le Wand

"Velmi tvrdě pracují, jsou vážní, praktičtí a přímočaří," říká o Kozorozích Brownstone. Mohou být také skromní a oceňují vysokou kvalitu. Pro Kozorohy budeme hledat něco, co je spolehlivé a má to vysokou rychlost (nebo to alespoň dokáže hodně rychle uspokojit), aby se mohli vrátit zpátky do práce. Určitě nešlápnete vedle s Le Wand, což je nástupnce Hitachi Magic Wand. Hlavy se mohou vyměňovat a navíc je dobíjecí, takže vám nikde nebudou vadit žádné kabely! Velmi praktické.

Pro Střelce vyberte Iroha StickPro Kozoroha vyberte Le Wand

Vodnář (21. ledna - 20. února)

b-Vibe Rimming Plug

"Vodnáři velmi rádi experimentují a tíhnou ke všemu jedinečnému a nečekanému," říká Brownstone. Myslí si, že si zaslouží erotickou hračku, která bude nevšední a odlišná. Nejprve byl anální kolík ve hře pro Štíra, ale Brownstone tvrdí, že pro Vodnáře se hodí mnohem více. To s sebou ale nese otázku: který z análních kolíků je ten nejneobyčejnější ze všech? Padlo to na b-Vibe rimming Plug, který má v sobě zabudované kuličky, takže vám bude připadat, že právě zažíváte rimming (orální anální sex). Chytré a nečekané, skvělé pro Vodnáře!

Ryby (21. února - 20. března)

Systém na spoutání

"Ryby jsou submisivní. Tito lidé jsou otevření, bezstarostní, poddajní a nejsou úzkostliví," říká Brownstone. Díky tomu se výběr poměrně zlehčuje. Ryby se zdají jako perfektní kandidáti pro svazovací pomůcky. Existují sety (systémy), které se různě přiváží k posteli nebo pod postel nebo pod matrace, s kterými si můžete pěkně vyhrát. Nejlépe si najděte nějakého Berana, aby vás svázal.

Pro Vodnáře vyberte b-Vibe Rimming PlugPro Ryby vyberte systém na spoutání

Nebojte se objevit své pravé já. Oddejte se tomu a zkoušejte to, co chcete a co vás nejvíc vzrušuje. Jestliže vám na takovéto hrátky chybí partner, pak si můžete nějakého najít na erotické seznamce a rovnou se i zeptat, jaké je znamení, abyste hned dopředu věděli, co by se mu mohlo líbit.

[Lil]

Zdroj:

http://www.dianabrownstone.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.