Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ženy radí, jak nejlépe prolomit ledy na sex seznamce

9.prosinec 2018
Ženy radí, jak nejlépe prolomit ledy na sex seznamce

Při seznamování na seznamkách hodně záleží na prvním dojmu, který uděláte na svůj protějšek. Často bývají první zprávy kamenem úrazu pro některé lidi a zůstanou nezodpovězené. V dnešním článku si můžete přečíst, jaké zprávy přiměly ženy odpovědět, a nechat se jimi inspirovat.

Prolomit ledy na seznamce není vždy snadné, zejména na seznamkách. A bohužel se obvykle očekává, že muži udělají první krok. V některých případech se může stát, že to vezmou ze špatného konce a ženy spíše odpudí, v jiných případech, kdy jejich zpráva je zajímavá a mohla by i vyvolat nějakou reakci, je možné, že se zpráva ztratí v záplavě jiných zpráv od mužů, kteří se snaží být důvtipní či nějakým jiným způsobem zajímaví, jejich snaha má však opačný efekt. Ženy také většinou dokážou poznat hlášky, které muži posílají každé ženě, což není nejlepší přístup, jak na ně zapůsobit. První zpráva by měla být podmanivá a kreativní.

Našli jste někoho, s kým byste se chtěli seznámit a přemýšlíte co napsat, abyste zapůsobili? Nebo jste už zoufalí z toho, že vám nikdo neodpovídá na zprávy, a nebaví vás dívat se na prázdnou schránku? Vyzkoušejte následující tipy žen. Kdo ví? Možná dostanete šanci na reálné setkání.

Prolomte bariéru

K čertu s tradičním očekáváním, že by muži měli udělat první krok. Máme tu skoro rok 2019, pravý čas na změnu. Povzbuďte ji svou zprávu, aby udělala první krok. Ještě víc možná zabodujete, když to uděláte s rozvážným smyslem pro humor.

"Nejlepší první zpráva, kterou jsem kdy dostala byla: "Jsem v tomhle špatný, takže pokud ti to nebude vadit, nebudu pokračovat v trendu a dovolím ti udělat první krok. Koneckonců, ženy mají přednost."" Anna (29 let) má jasno. Taková zpráva je osvěžující a bezpochyby vyvolá nějakou reakci. A bez ohledu na to, zda bude pozitivní nebo se setkáte s odmítnutím, vždy buďte zdvořilí, respektujte a přijměte rozhodnutí vašeho protějšku.

Položte jí dvě otázky

Otázky poskytují spoustu možností na reakci a také se díky nim dozvíte i něco více, než je uvedeno v profilu. Navíc se odtud může dál odvíjet a udržet vaše konverzace. Na sex seznamce se například můžete zaměřit na konkrétní otázku v závislosti na informacích v jejím profilu nebo ohledně jejích fotek. Nezapomeňte však na to, že se snažíte zaujmout a udělat první dojem. Schovejte si trochu peprnější otázky na později.

"Vždycky se mi líbí, když muži začínají dvěma otázkami. A to nejen ledajakými otázkami. Líbí se mi, když mi pokládají otázky týkající se mého profilu. Tím ukazují, že se dívají na mé fotky a zajímají se o věci, které jsem v profilu zmínila. Dvěma otázkám dávám přednost proto, že v případě, že nechci odpovědět na jednu, mám ještě druhou možnost," říká Barbora (30 let).

Zaměřte se na svůj profil, nejen na fotky

Tento bod nemůže být dostatečně zdůrazněn. Pro většinu žen je důležité, když věnujete pozornost informacím, které mají uvedené v profilu, nejen zájem o jejich fotografie. Tato rada je úzce spjatá s předchozí. Stanovte si pravidlo, že než pošlete první zprávu, pozorně si prohlédnete profil ženy, která vás zaujala, a poté reagujte na informace, které jste se dozvěděli. Jestliže vás zaujali její fotografie, můžete to zmínit v další zprávě.

"Pro mě je nejdůležitější, když chlap dá nejdřív přednost mému profilu nad mými fotkami. Jistě, všichni si do profilu vkládáme fotky, které jsou atraktivní a vzrušující, já ale doufám, že se mnou chcete také mluvit. Každý pokus o personalizaci je úžasný. Také se vyhýbejte se přezdívkám, kterými ženy oslovujete. Ne všechny jsou tak roztomilé, jak si myslíte," radí Laura (28 let).

Nevěnujte pozornost pouze fotografiím, které má žena v profilu

To stejné platí i v opačném případě. Věnujte svému profilu trochu času. Nahrajte pěkné fotografie a poskytněte o sobě, co nejvíce informací. Co nebudete chtít zmínit, můžete sdělit konkrétní osobě v konverzaci. Pokud nevíte, jakou fotku byste měli do svého profilu nahrát, můžete si přečíst rady v tomto článku.

S komplimenty můžete zaválet kdykoliv a kdekoliv

Jednoduchý kompliment nikdy nikomu neublížil, naopak může někoho potěšit. Dejte si však pozor, abyste to nepřehnali a nelichotili v každé zprávě, mohlo by to působit zoufale a snížit vaši šanci na úspěšném seznámení. Když už se rozhodnete ženě komplimentovat, zkuste polichotit i něčemu, co jste se dozvěděli z jejího profilu, nejen jejímu vzhledu na fotografiích.

"Komplimenty jsou pravděpodobně můj nejoblíbenější způsob, jak prolomit ledy. Nemusí to být nutně sexuální, bohatě stačí kompliment, který mi ukáže, že jsem nějakým způsobem upoutala jejich pozornost. Ano, může to být o mých fotkách a vzhledu, ale nic hanlivého nebo naznačující, že se pro vás hned svléknu," říká Sára (32 let).

Buďte kreativní

Zkuste být kreativní a pošlete vskutku originální první zprávu. Můžete například vymyslet a krátce popsat nějaký scénář, ve kterém byste se chtěli s konkrétní ženou potkat. V dnešní době máte při psaní zpráv k dispozici spoustu různých emoji obrázků, které můžete použít či dokonce napsat celou zprávu pouze pomocí emoji. "Jeden chlap mi popsal příběh o našem potenciálním prvním setkání pouze s pomocí emoji. Na jednu stranu tato skutečnost prokázala, že má k dispozici hodně času a na druhou stranu mě to přimělo usmát se a ukázalo mi to, že je kreativní a má smysl pro humor," sděluje Gabriela (30 let).

S pomocí emoji obrázků a trochou fantazie můžete poslat i lechtivé zprávy. V dnešní době je velmi populární použít napříkald lilek, který svým falickým tvarem připomíná penis, a pro vagínu se často používá broskev. Budete-li kreativní a zkusíte zaujmout tímto způsobem, zvýšíte si šance na seznámení a potenciální setkání.

Nebojte se být zranitelní

Oba jste na seznamce a nikdo od vás neočekává, abyste byli přecitlivělou hromádkou neštěstí, to však neznamená, že nemůžete ukázat svou zranitelnost. Seznamování na seznamce může být vzhledem k anonymitě utěšující, ale také děsivé. Navíc, když budete upřímní, ukážete, že jste skuteční a ohleduplní, bude seznamování pro vás oba jednodušší. Svěřte se proč jste se zaregistrovali na seznamce, nesdílejte však víc, než je vám příjemné. Ten druhý by měl vždy respektovat vaše soukromí. Upřímně a zdvořile dejte najevo, když se o něčem nechcete zmínit. Máte-li ale partnera a na sex seznamce hledáte nějaké nezávazné erotické dobrodružství, jednejte férově obzvlášť v případě, že druhá osoba hledá například dlouhotrvalejší sexuální vztah.

"Odpovídám mužům, kteří jsou opravdu milí, avšak ne takovým, kteří se jen chovají mile, aby získali to, co chtějí. Mám ráda muže, kteří mi toho o sobě sdělí hodně, co mají rádi v sexu, co hledají, jaké mají zkušenosti apod. Skutečnost, že se nebojíte být upřímní a nevyhýbáte se určitým tématům, ukazuje, že to stojí za to, vás poznat a setkat se s vámi. Pamatujte na to, abyste vždy říkali pravdu. Vždycky poznáme, když budete lhát!" říká Markéta (27 let).

Pokud hledáte sex partnerku, můžete se s těmito radami na paměti seznamovat na naší sex seznamce.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.