Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co vše se může stát při sexu?

11.prosinec 2018
Co vše se může stát při sexu?

Co všechno se při sexu může stát? Věřte, že hodně, hodně věcí! A některé z nich jste určitě zažili i vy! Dnes se můžete dozvědět, jaké jsou podle průzkumu ty nejčastější. Mnoho z nich se také nese v duchu trapasu a všechny situace se dají označit jako nepříjemné minimálně pro jednoho zúčastněného.

Když se řekne sex, většina lidí si představí nějakou postelovou scénu, ve které se dva romanticky nebo vášnivě milují a všechno je dokonalé. Nikoho nenapadne přemýšlet nad tím, co všechno by se mohlo ještě dalšího stát. Ale realita je jiná, ta si na nás často přichystá věci, které nás dokáží pěkně vykolejit. Které to jsou a jak časté jsou ve světě?

Studie o trapných sexuálních zážitcích

Na webové stránce Superdrug Online Doctor můžete nalézt studii, která se zaměřovala na trapné sexuální zážitky aneb na to, co všechno se může stát při sexu a které z těchto věcí jsou nejčastější. Zúčastnilo se jí 2000 lidí z Evropy a Ameriky. Zajímají vás výsledky? Vzápětí se je dozvíte. Dobrou zprávou je, že většině z těchto věcí se můžete vyvarovat, některým dokonce naprosto jednoduše. Tou špatnou stránkou je, že se dějí v podstatě pořád a některým se nevyhnete... Také se dozvíte další zajímavé informace, například jak jsou na tom v porovnání muži a ženy, nebo co by lidé v posteli ocenili a z čeho by jim naopak vstávaly vlasy hrůzou na hlavě.

Následující zážitky budou seřazeny sestupně podle toho, kolik lidí je při sexu již zažilo.

Stalo se vám někdy, že jste během sexu...

...dostali křeč

Na první příčku se dostala křeč. Taková zrádná věc, která se v podstatě nedá moc ovlivnit a která přichází naprosto znenadání. Jakmile se vám to stane, už to nelze nijak zvrátit a musíte počkat, až to odezní. Co ale udělat můžete? Jestliže na křece trpíte, pak si můžete v lékárně sehnat hořčík, který působí proti křečím. Bude tak menší pravděpodobnost, že vám tento nepříjemný stav bude narušovat sex.

...nechali otevřené okno

Zážitky na druhé a třetí příčce získaly stejně procent, takže jsou si rovné. Jako první zmiňujeme otevřené okno, které neznačí žádný problém pro exhibicionisty, ale pro ostatní lidi celkem ano. Sex je sice přirozená věc, ale většina lidí nemusí, když se na ně koukají cizí lidi (obzvláště pokud o tom ani nevědí). Navíc lidi to nemusí vyloženě vidět, někdy stačí pouze slyšet. Stačí, abyste bydleli na klidné vesnici a sousedé pak mají o zábavu postaráno. Lidem se to stává celkem často a obzvláště v letních měsících. Když si budete chtít užít nějakou rychlovku, zkuste pomyslet na to, zda na vás někdo nemá přímý výhled.

...skončili moc rychle

O druhou a třetí příčku se dělí ještě jeden zážitek, který nepřináší většinou úsměv na rtech ani jednomu ze zúčastněných (pokud nebereme v potaz škodolibý úsměv). Skončit rychle můžete, když vás něco vyruší, ale většinou se to stává proto, že je muž moc vzrušený, nedokáže to ovládnout a ejakuluje po chvilce styku. Ale to nemusí být konec! Kdo říká, že pak hned musí skončit veškerá intimita? Sice je to maličko trapné, především pro muže, ale ten se pak může věnovat ženě a mezitím jeho chlouba zase nabere síly. Stačí tomu dát trochu času.

...něco shodili

Když je vášeň velká, není divu, že se člověk nekouká doleva, doprava. Tu se rozbije lampa, tu spadne telefon z nočního stolku nebo cokoliv jiného, co zrovna najdete v okolí a není to přilepené. Rada na tohle asi není, určitě vám nebudeme radit, abyste měli méně vášnivý sex. Tudíž se musíte smířit s tím, že čas od času se to stane.

...byli vyrušení někým, kdo vešel dovnitř

Určitě se vyplatí, když si ještě před tím, než se do něčeho pustíte, zamknete dveře. Jedna z nejhorších nočních můr je, když znenadání vejde vaše dítě nebo jiný člen rodiny. 

Co se vám stalo zajímavého při sexu?

...něco vylili

Je to spojené s předchozím bodem o shazování věcí. Vylít něco můžete i přesto, že to neshodíte, ale většinou se povede obojí. A ještě aby toho nebylo málo, tak se to může i rozbít. Má vyšší cenu rozlité pití a rozbitá sklenička nebo božský orgasmus?

...spadli z postele nebo z gauče

Jak se někomu povede při sexu spadnout z postele? Většinou je opět na vině velmi vášnivý sex. Člověk v tu chvíli nevnímá nic jiného. Proto se raději držte uprostřed postele, na gauči si dávejte dobrý pozor a zbytečně neriskujte, nemusí to dopadnout dobře.

...ohnuli svůj/někoho jiného penis do špatného směru

Au. Stane se to poměrně jednoduše, například díky poloze reverse cowgirl (obrácená poloha na koníčka). Ženy, starejte se o mužskou chloubu s opatrností, muži vám budou vděční.

...rozbili postel nebo gauč

Opět následek velmi vášnivého sexu. Člověk buď musí mít hodně špatnou postel (nebo gauč) nebo musí hodně řádit. Každopádně pozor, abyste nespadli nebo si jinak neublížili.

...nahlas prděli

Když musíte, tak musíte a moc to v tu chvíli neovlivníte. Zadržování většinou končí ještě hůře. Vyhněte se potravinám, které by vás mohly nadýmat. Páry v dlouhodobém vztahu nějaký ten prd neřeší, ale když si užíváte s někým na jednu noc, je to celkem trapas.

...krknuli

Krknutí se většinou dá zadržet nebo to udělat tak, aby si toho druhý nevšiml. Za pokus to stojí. A možná, že by bylo dobré, kdybyste před sexem nic nejedli, ale občas se tohle nedá ovlivnit.

...byli požádáni o natočení vašeho dovádění

Někoho natáčení vlastních intimních hrátek vzrušuje a někdo to považuje za divné. Je jen na vás, co si o tom myslíte, vždy byste ale měli pamatovat na to, že musíte nejprve souhlasit oba a až pak začít něco natáčet. A nikdy nic nedávat na internet.

...používali v posteli jídlo

Použít jednou za čas něco nového v posteli je osvěžující. I mnoho potravin se dá při sexu použít. Velmi oblíbené jsou jahody, šlehačka, čokoláda a pokud budete cokoliv kamkoliv zasouvat, vždy to musí mít kondom! Na to se většinou používá zelenina nebo ovoce - okurka, banán, cuketa, ale vždy si dejte pozor, aby to bylo dostatečně tvrdé.

...někoho kousli

Kousání k sexu pro některé lidi patří, obzvláště některé ženy si libují v "ohlodávání" svých partnerů. Není na tom nic špatného, pokud se to oběma líbí, přináší jim to uspokojení a nepoteče krev. Kousání se ale může stát i omylem. Stačí někoho líbat a něčeho se leknout nebo se špatně pohnout...

...líbali něčí podpaží

Tak tohle mi opravdu nejde do hlavy. Opravdu se vám někdy povedlo, abyste líbali omylem něčí podpaží? Podle průzkumu se to ale neděje zas tak výjimečně.

Zkoušeli jste někdy hrátky s jídlem při sexu?

Co by se nám líbilo zažít při sexu?

 1. Používání jídla v posteli
 2. Natáčení hrátek
 3. Úmyslně nechat otevřené okno
 4. Roztrhnutí oblečení
 5. Zničení postele nebo gauče
 6. Líbání podpaží
 7. Spadnout z postele nebo gauče
 8. Kousnutí
 9. Líbání, olizování nebo sání nohou
 10. Něco převrhnout

Co bychom nikdy nechtěli zažít při sexu?

 1. Aby nás někdo nazval cizím jménem
 2. Aby někdo vešel
 3. Aby si někdo prdnul... tiše, ale zato smrtelně
 4. Aby se penis ohnul do špatného směru
 5. Aby si někdo prdnul nahlas
 6. Aby se někdo trochu počůral
 7. Aby si někdo chtěl hrátky natáčet
 8. Aby někdo chtěl líbat, lízat nebo sát naše nohy
 9. Aby si někdo krknul
 10. Aby si na nás někdo kýchnul

3 Věci, které bychom chtěli zažít - podle pohlaví

Muži

 1. Natáčení hrátek
 2. Používání jídla v posteli
 3. Úmyslně nechat otevřené okno

Teď už víme, po čem muži touží. A protože se vám snažíme přinášet ty nejlepší články, které vás zajímají, na všechna tato témata již v na našich stránkách články najdete. O tom, jak správně natočit vaše sexuální hrátky se dozvíte ve článku Chcete natočit domácí porno? Nebojte se a s chutí do toho!, o jídle v posteli se všechny důležité informace můžete dozvědět ve článku Ovoce a zelenina podle gusta a něco o voyeurismu se můžete dozvědět ve článku 9 fetišů, o kterých možná nevíte, že je máte.

Ženy

 1. Používání jídla v posteli
 2. Úmyslně nechat otevřené okno
 3. Roztrhnutí oblečení

3 věci, které bychom nikdy nechtěli zažít - podle pohlaví

Muži

 1. Aby nás někdo nazval cizím jménem
 2. Aby se penis ohnul do špatného směru
 3. Aby někdo vešel

Ženy

 1. Aby nás někdo nazval cizím jménem
 2. Aby někdo vešel
 3. Aby si někdo prdnul... tiše, ale zato smrtelně

Souhlasíte s průzkumem nebo byste zvolili jiné možnosti? Na erotické seznamce si můžete s uživateli opačného pohlaví online popovídat o tom, co byste chtěli a nechtěli v posteli dělat. Je to totiž velmi důležité vědět, když si hledáte sexuálního partnera, milence nebo kamaráda s výhodami. Vyhnete se následně nepříjemným situacím a možná i některým trapným situacím, které byly dnes zmíněné.

[Lil]

Zdroj:

https://onlinedoctor.superdrug.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.