Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Pomoc! Předehra za to nějak nestojí...

1.červenec 2018
Pomoc! Předehra za to nějak nestojí...

Pokud chcete prožít nezapomenutelný orgasmus, nesmíte zapomínat na přípravu. Předehra, to je, oč tu běží. Odhalte, proč ta vaše nefunguje, jak má. Možná se budete i divit, na co přijdete. Rozhodně to můžete změnit, zapracujte na ní.

Přiznejme to raději rovnou, orgasmus není zadarmo. A pokud o něj nechcete být ošizení, nesmíte zanedbat přípravu. Tak to zkrátka je. Je to vlastně stejné jako se vším ostatním, když ji odbydete, výsledek bude dost rozpačitý, a když pak dojde na věc, můžete nakrásně s partnerem předvádět pozice jak z Kámasútry, ale bez pořádného nažhavení nakonec půjde jen a pouze o gymnatstické cviky. Vysvětlíme si, proč možná právě vaše předehra nestojí z nic a jak zařídit, aby to zase zajiskřilo. Když jdete běhat, také si přece napřed rozcvičíte a zahřejete svaly, a se sexem se to má stejně.

Včera, vloni, předloni...

Začněme u obvyklého podezřelého - rutiny. I z předehry se totiž může stát pouhý zvyk, což vlastně úplně popírá její smysl. Pokud předem víte, co se bude dít během předehry, začne vás to celé nudit. A nuda, to je pravý opak vzrušení, takže pak logicky nemůžete čekat žádné zázraky. Jenže co s tím? Jednoduše to chce změnu! Výzkumy ukazují, že právě spontánnost a různorodost partnery dlouhodobě stmelují. Jenže to se snadno řekne, ale čím ji nahradit?

Schopnost vědomé lásky a sexu si myslí, že k předehře bychom měli přistupovat s vědomím konkrétního cíle. Ano, jde nám o sex, ale po jakém zrovna toužíme? Po hravém, něžném, nebo plném vášně? Když máte chuť na hravější milování, hodí se před samotnou akcí spíš striptýz, zatímco okusováním ušních lalůčků si říkáte spíš o romantiku. Předvídatelnost a úpornou snahu dosáhnout orgasmu tak vyměníte za něco, co vás bude oba uspokojovat a naplňovat mnohem více.

Mluvte, vzdychejte, ukazujte

Tuhle chybu děláme všichni. Může to být tím, že svoje vlastní tělo dokonale znáte a čekáte to i od partnera nebo už žijete ve vztahu hodně dlouho a předpokládáte, že partner přece sám pozná, co byste rádi. Jenže každý člověk je jiný a naše potřeby se mohou časem měnit. Pokud tedy partnerovi nechcete psát přímo návod, jak má s vaším tělem zacházet, budete spolu prostě muset komunikovat. Jinak se jen těžko dozví, co na vás funguje a co ne. Nebojte, nemusíte to říkat naplno, i když konkrétní pokyn v pravou chvíli leckdy pomůže.

Navést ho můžete i vzdycháním nebo si jednoduše položte jeho ruce přesně tam, kde je chcete mít. Většina mužů ocení, když jim dáte zpětnou vazbu zasténáním nebo pevnějším stiskem. Tímto způsobem dostanete pokaždé to, co chcete.

Rozlítané myšlenky

Nedá se nic dělat, život je plný komplikací, a je těžké nenechat se rozhodit vtíravými myšlenkami na zítřejší prezentaci, včerejší hádku nebo na to, co uvařit dětem k večeři. Jenže když se hlava zaobírá něčím jiným než tělo, k ničemu dobrému to nevede. I když to dá dost práce, trénujte tzv. vědomí zapojení. Soustřeďte se jen na to, abyste chvíle s partnerem prožívali opravdu naplno a všemi smysly. Zkoumejte jeho tělo a reakce, uvědomujte si, co úžasného se naopak děje s vaším tělem.

Jakmile si všimnete, že vám myšlenky zase odbíhají k různým nepříjemnostem, připomeňte si, že vyhradit si trochu času pro sebe je jednak zdravé a jednak si to zasloužíte. Bude to chtít trochu cviku, ale když se plně zaměříte na své pocity, mozek se to nakonec naučí a myšlenky s vámi poslušně zůstanou tam, kde mají být.

Předehra je důležitá

Málo tréninku

Milování je skvělá věc, ale dát si občas sólo, má taky něco do sebe, proto určitě rádi uslyšíte, že masturbace zlepšuje kvalitu předehry. Díky pravidelné masturbaci budete vzrušivější a lépe připravení na sex. Sex vede vždy k dalšímu sexu, ať už jde o milování s partnerem, nebo o masturbaci. Jinými slovy, čím víc ho máte, tím ho víc chcete, a chuť na sex vede automaticky i k dobré předehře. Dopřejte si trochu času pro sebe. Měla by to být součást zdravého životního stylu - cvičit, spát, dobře jíst a masturbovat. A pokud potrebujete ještě další důvod, proč se nešidit, je to zkrátka zdravé.

Příliš se těšíte na to "hlavní"

Jen si to zkuste představit. Co kdyby předehra nebyla jen předzvěstí něčeho dalšího, ale stala se úplně samostatnou disciplínou? Přesně tak je totiž potřeba na ni pohlížet. Jenže spousta lidí chápe vše "před" jen jako pouhý krůček na cestě vedoucí k "opravdickému" sexu. Pokud připustíte, že sex je hra, která se dá hrát kdykoli a kdekoli, a že její součástí může a nemusí být přímo pohlavní styk, všechno vám najednou bude připadat daleko víc vzrušující. Předehra má smysl sama o sobě a můžete si ji užít bez stresu z úvah, jak se budou věci vyvíjet dál.

Jasně, pokud nakonec na sex dojde, bude to skvělé. Ale velmi příjemné to může být i bez něj.

Moc se soustředíte na předehru

A co takhle projednou předehru úplně vynechat? Po tom všem, co bylo řečeno, vás možná překvapí, že občas vůbec nezaškodí jakékoli hrátky před samotnoou akcí vypustit a rovnou na to skočit. Nikde totiž není psáno, že prvním chodem musí být předkrm. Zpestřete si trochu své tradiční menu, vždyť každý váš sexuální akt může probíhat úplně jinak, podle toho, na co máte zrovna chuť. Taková pětiminutovka ve sprše před odchodem do práce předehru ani nepotřebuje a ničemu to nevadí. Jen pamatujte na to, že bez předehry by to mohlo trochu drhnout, takže je dobré řídit se úslovím, že kdo maže, ten jede.

Rozehrajte to naplno!

Docházejí vám nápady? Máme pro vás pár skvělých tipů na předehru, které vás zaručeně dostanou do nálady.

Věnujete se před sexem předehře?

  • Líbačka na gauči, jako když vám bylo šestnáct. Bonusové body získáte, když se budete bránit čemukoli odvážnějšímu než jen polibkům, případně když se budete bát, že vás načapají rodiče.
  • Posílejte partnerovi celý den lechtivé esemesky a během večeře v restauraci mu špitejte do ucha nemravné návrhy. Než se dostanete domů, žádnou další předehru už nejspíš potřebovat nebudete.
  • Tohle zvládne opravdu každý. Popadněte lahvičku s olejem a pusťte se do práce. Ovšem pozor, po náročném dni nebo nějaké té skleničce to není nejlepší volba, partner vám totiž může usnout pod rukama.
  • Střídejte se při hlasitém čtení nějaké erotické knihy, ale žádné dotýkání. Nakonec to jeden z vás nevydrží.

Cesta na vrchol

Procesy probíhající v mužském a ženském těle jsou pochopitelně odlišné. Na světě už je to zařízeno tak krutě, že každému pohlaví trvá cesta za orgasmem jinak dlouho. Zatímco průměrný muž dosáhne vrcholu v rozmezí mezi dvěma a deseti minutami, průměrná žena potřebuje půlhodinu. Ano, je to samozřejmě jen statistika, a všichni nejsme rozhodně stejní, ovšem pravdu zůstává, že muži jsou prostě vzrušivější a často jsou hotoví dřív, než žena vůbec začne. Ale žádné strachy, existuje spousta způsobů, jak si přijtí na své, i když on si už na své přišel.

Ukažte mu, jak se to dělá...

První možnost je ta nejjednodušší. Pokud jste zůstala ve víru vášně sama a nechce se vám z něj pryč, můžete vzít prostě věci do svých rukou. Jestli jste v té chvíli vzrušená, můžete se k orgasmu dovést masturbací. Je jen na vás, jak to provedete. Můžete se odplížit do koupelny a o všechno se postarat nebo se uspokojit potají pod peřinou, ale copak by vás to takhle bavilo? Mnohem lepší bude nedělat s tím tajnosti a pěkně partnerovi ukázat, jak na to. Třeba odkouká něco, co se mu bude později hodit.

Může se také stát, že mu pohled na vaše sólo pomůže znovu naladit nástroj a přidat se do hry. Vůbec se před ním nemusíte stydět.

...nebo to nechte na něm

Další možností je pobídnout partnera, aby se o vás postaral. Od rozdělané práce se přece neutíká! A to ani v případě, že prozatím není na pokračování tak docela připraven. Poraďte mu, ať vám pomůže třeba rukou nebo vibrátorem. A nebojte se ho vést, vždyť se svým tělem máte mnohem více zkušeností než on. Málokterého muže napadne vzít si na pomoc vibrátor, takže pokud přes partnerovu dočasnou indispozici toužíte po hlubokém zážitku, ukažte mu, kde se váš pomocník zapíná a jak se s ním pracuje.

A když už převezmete roli učitelky, můžete mu rovnou také doporučit nějaké to jazykové cvičení. Muži poskytují partnerkám orální sex často velice rádi, pokud jste ale použili kondom, otřete se raději vlhčeným ubrouskem, gumová příchuť není nic moc.

Máte nesplněné touhy a sny, které nemáte s kým realizovat? Zkuste se poohlédnout na sex seznamce, třeba se na vás usměje štěstí...

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.