Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Věčné vzrušení - 1. část

8.květen 2018
Věčné vzrušení - 1. část

Co přispívá k tomu, aby byl sex stále nový a vzrušující? Pořádná dávka erotiky. Existuje takové malé zaklínadlo pro jiskření v šampaňském vaší touhy a zapomenuté umění být nevypočitaelnou ženou.

Erotika je argentinské tango při sexu

Ať máme nepříjemnou pravdu rychle za sebou, 15 let kultury sexuálních příruček a různých talk show v televizi zanechalo své stopy v našich ložnicích. Víme o "tom" více než kdykoli předtím, známe různé techniky lízání varlat nebo 10 triků od sexuálních bohyní, jak nejlépe uchopit jeho penis. To všechno nám pomáhá a je to pěkné, zábavné a trochu technických návodů nikdy zvědavcům neuškodí. Sex se zkoumá na všech úrovních a mluví se o něm z pohledu tělesného, intelektuálního i terapeutického. Jsme zřejmě nejlépe informovanou generací, jaká kdy zatím existovala.

Jenže... Jen pouhý fakt, že tolik žen a mužů má čím dál tím méně často chuť na sex, do tohoto obrazu osvobozené sexuality příliš nezapadá. Před třiceti lety mívali osmnácti až třicetiletí sex osmnáckrát až dvaadvacetkrát měsíčně. A dnes? Jen čtyři až desetkrát, což vyplývá z aktuálních studií Institutu pro zdraví mužů. Dobrá zpráva ale je, že příčinou útlumu erotiky není nedostatek lásky. Ale co tedy? Jsme přesyceni obrazy, zvuky a slovy. Na vině je přepracování. Přílišná blízkost a harmonie ve vztahu omezují vášeň. Mnozí ale považují za odrazující sexuální tlak, přesexualizování reklamy, internetu. Všude kolem nás jsou návody, jak máme vypadat ještě více sexy.

Sex byl vytržený z běžného života, abychom ho zkoumali a optimalizovali. Bez ohledu na takové maličkosti, jako jsou individualita nebo potřeby, které nemají vůbec nic společného s několikanásobnými orgazmy. Přitom jsou neuchopitelné fenomény jako právě erotika velkým uměním vyvolat vzrušení gesty, slovy nebo určitými situacemi. Je dost opomíjená, nedá se totiž změřit. Přitom není nic tak difuzní a subjektivní jako erotika a nic tak nepomáhá rozpálit lásku. Jenže erotika se kdesi mezi porušováním tabu, vysvětlováním a příkazem "Ty musíš mít perfektní sex" proměnila v jakýsi nádražní sexshop.

Přitom je sex a erotika zhruba ve stejném vztahu jako prostná a argentinské tango. Obojí má svou kvalitu, ale tango, stejně jako erotika, proniká kůží, svaly, duší, fantazií a všemi smysly lidského těla. Erotika vzrušuje celé bytí, ano, i celý život! Kdežto sex je jen pouhý úkon, takový cvik stejně jako prostná. A i když je to krásné, pořád to není úplně ono.

Erotika může být všechno - a všude!

Typické na erotice je, že se vzdaluje, když ji chceme vysvětlit. Není to striptýz, tanec u tyče nebo porno. Ani "push-upka", minisukně nebo červené podvazky. Ani nudistická pláž, sauna nebo swingers klub, ani Ferrari nebo Robert Pattison. Erotina není "Jdu se rychle osprchovat" ani "Píchej mě!". Erotika se nezajímá primárně o orgazmy. A může se dokonce naplno rozvinout i bez mužského protějšku.

Vášeň a erotika do ložnice patří

Erotika a erotické, to může být všechno. Parfém, který voní v kabince obchodu. Hedvábná šála, květina silně připomínající mušličku, hudba od Stinga, nadýchaná krémová mousse au chocolat, kapky potu, které stékají po klitorisu, světlo před červenou stěnou, rytmus, ve kterém se otřásá sousedovic postel. Erotické vzrušení je éteričtější než sexuální žádostivost, která ústí v doteky. Erotika se mnohem více podobá hudbě, šepotu a dechu, vůni a pachu, všem zachyceným letmým dojmům. A to, co nás eroticky vzrušuje, je neuvěřitelně individuální.

Touhu může vyvolat parfém ve výtahu, který připomíná představy při masturbaci. Krátký oční kontakt s cizím mužem v množství lidí, který nás zasáhne jako žhavý blesk. Ale navzdory jejich vzdušné podstatě můžeme erotické city kultivovat, aby život vyplnily intenzivními citovými hloubkami, ty totiž slouží jako posilovač sexuality. Jak pro vás samotnou, tak pro vybudování základů, na kterých se daří sexu ve vztazích. Nemusí se přitom jednat o "perfektní sex" sexuálních bohyní. Ten váš bude lepší.

Neodolatelné kouzlo skrývaného

Erotika vrací sexu nazpět jeho půvab. Jako chuť, díky níž hlad a jídlo vnímáme jednoznačně pozitivně. Jsou jen pouhá tři pravidla, která by se přitom měly dodržovat.

Pravidlo 1 - Tajemství je důležitější než přiznání

Ženy se musí znovu učit vyvolávání v mužích zvědavost. Ale jak? tím, že mnohem častěji mlčí o sexu. Popsáním představ se totiž ztrácí "šampaňské" v naší duši, kterým jim dodáváme šťávu, jiskru. "Spoutá mě, cítím se krásně, vydaná mu napospas. Jsem napůl oblečená, vůně v místnosti připomání Orient. Potom mi odhrne šaty na stranu. Líbí se mu to, co vidí. Začne vtírat olej do mých prsou a vulvy zároveň...." V takových představách se skrývá půl vesmíru emocí a praktik.

Ale když se pokoušíte redukovat je na jeich podstatné jádro, zůstane z nich už jen "spoutání a natírání olejem". Vaše emoce, díky nimž jsou tyto praktiky teprve skutečně uspokojivé, nemůžete dostatečně vysvětlit, protože jsou prostě příliš široké nebo rozporuplné. Nebo vám ve vylíčení vašich představ brání nesmělost. Proto když máte nějaký vzrušující nápad, realizujte ho. Mějte odvahu mlčet i odvahu být iniciativní. Můžete objednat černé lano, namíchat olej, ozdobit místnost.

Když pak ještě přijde muž se svými představami, bude to sice trochu jiné než ve vaší fantazii, ale zaručeně velmi vzrušující. Mlčení je erotikou, hovor sexem - to platí i pro jiné příležitosti. Pokuste se vyjádřit to svému partnerovi řečí těla. Mimikou a hlasitostí dechu mu řekněte: "Chci tě!" Předete spokojeností jako kočka? Tyto ataky předení nemají za cíl dostat muže do postele. Jejich cílem je, aby vás milostné hrátky bavily, to si pamatujte.

Byla jste dosud mlčenlivý typ, protože vás nikdy nenapadlo, co "neslušného" byste měla říct? Ani nemusíte. Můžete sténat, vrnět, hlasitě dýchat, muži při sexu tak dobře neposlouchají, ale jejich instinkty sledují dech a bezeslovné reakce.

Nalákejte ho a odepřete se mu

To platí v posteli, v autě nebo v kině. V nevysvětleném jednání se totiž často vznáší mnoho vzrušujícího napětí. A když chcete za každou cenu nějaké "hříšné" myšlenky vyslovit, přečtěte něco obscénního. To vás vzruší, aniž byste musela připravit své představy o jejich kouzlo a aniž by bylo zapotřebí na to reagovat.

Pravidlo 2 - Nalákat a odepřít

Erotika je překonávání překážek. Nejlákavější překážkou je morálka. Ale nejen morálka, také "uchopitelné" překážky zvyšují erotické kolísání. Zatímco sex je jasné "ano", erotika je "možná". "Možná chci, možná ne." Překážky jsou hravé odpírání a až potom dojde k tomu, po čem druhý touží, je nejjednodušší erotická hra. Odkládejte ten sladký okamžik splynutí. Nechte ho chvíli vyčkávat před vlhkou bránou, než pocítíte na své vulvě přítomnost penisu. Tato chvíle, než do vás pronikne, je okamžikem nejvyšší erotiky, přímo uprostřed sexu. Jak jednoduché.

Dejte také všeumělkyni ve vás, která je vašemu partnerovi ochotně a nápaditě k dispozici, dovolenou někde hodně daleko. Určitě v sobě najdete ostýchavého teenagera, kterým jste kdysi byla. Není nutné si hrát na superžhavou milenku, aby na vás nezapomněl, tak muži zapomnětliví opravdu nejsou. Nechte se svlékat namísto toho, abyste předváděla striptýz, a ukažte mu gestem svou stydlivost, například tím, že si zakrýváte nahá prsa rukama, přidržujete si kalhotky, když vám stahuje kalhoty.

Pravidlo překážek platí rovněž pro otázku co si vezmu na sebe? A především pak co si svléknu? Odpověď na to má Coco Chanel: "Ženská nahota se musí mužům předkládat na čajové lžičce, ne na naběračce." Tato Francouzska zjistila, jak působit eroticky, aniž byste nosila odhalená prsa a sukně pod zadek. Móda zahaluje a zdůrazňuje, zakrývá šifonem nebo hedvábím, které působí jako vlhkem se lesknoucí pokožka. Ale nikdy neprezentujte příliš otevřeně.

Kdyby chtěla Francouzska předvést svému partnerovi striptýz, svlékla by si hedvábné kalhotky pod sukní v byznys stylu, která jí sahá až po kolena. To muži začne na plné obrázky hrát fantazie. A teď je řada na tobě. Při milostných hrátkách si vždycky na sobě něco nechá, podprsenku, punčochy, hladké rukavice z černého saténu, to je erotické tajemství, kouzlo zakázaného ovoce.

Chybí vám erotika, vášeň a celkově nějaký ten pěkný sex zážitek? Nemáte ho s kým prožít? Tak se po někom poohlédněte na erotické seznamce.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.