Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co muži ženám nikdy neprozradí

25.březen 2018
Co muži ženám nikdy neprozradí

Muž jako takový nemluví rád. A když už dokážete svého nejdražšího vylákat z jeho ulity otázkami typu "Na co při sexu vlastně myslíš?", bude vám stejně říkat jen sladké nesmysly. Anebo ne?

Strach ze sexu s novou ženou

Ano, je pravda, že muži myslí stále na sex. A když proti nim stojí přeplněný dekolt, mohla by mít dotyčná dáma tři oči a na hlavě čivavu a oni by si toho nevšimli. Jenže když pak skutečně dojde na první intimní sblížení s novou známostí, začne jejich pulz tančit polku a dělají pozoruhodné věci. Při jízdě v metru posilují svaly pánevního dna, pijí litry ananasového džusu a vyhledávají na Googlu cunnilingus. Ale když pak jejich vyvolená leží před nimi úplně nahá, cítí se nejistí, jako by to dělali poprvé.

Má jí teď štípnout do bradavky, jak se to vždycky líbilo jeho bývalce? Jasné je, že dnešní ženy chtějí dobrý sex. A pokud možno několikanásobný orgazmus. V každém případě hřebce v posteli. Co z nich vlastně sexuálního hřebce udělá? Rázné jednání, nebo spíše něžnosti? Je lepší misionářská poloha, nebo raději nějaký experiment? Pod "dobrým sexem" si toho dokáží představit stejně tak málo jako pod "pěkným příborníkem", který si od nich žena přeje k Vánocům.

Ví jen jediné, všechny ženy o tom mluví se svou nejlepší kamarádkou a oni nechtějí, aby se jim přitom vysmívaly. Je pár povzbudivých slov na ně opravdu příliš? Už jste se někdy podívali do knihkupectví, kolik je tam příruček o sexu pro muže?

Mužům ženy nepřipadají vtipné

Co je pro ženy u partnera nejdůležitější? Humor. Muži proti tomu přikládají větší význam intelektu a zevnějšku, pořadí je různé. Až pak někdy přichází smysl pro humor. V opačném případě by nikdy nenašli ženu svých snů. Protože ženy vtipné nejsou. Je to testosteronem. Humor vychází z agrese a za tu je zodpovědný mužský hormon testosteron, kterého mají prostě víc. Mužské žerty jsou hrubé, politicky nekorektní, urážlivé - ženy si vyprávějí neškodné jemné vtipy, většinou popisují různé situace, které jsou ale bohužel veselé jen tehdy, když jste se jich sami zúčastnili.

To ale neznamená, že by jim ženy přišly nudné. Nepotřebují žádné třeskutosti k tomu, aby je milovali a smáli se s nimi. Ženy jsou svým způsobem zábavné. Jako video na Youtube s kýchajícími pandami. To jim ale také nevhání slzy do očí, nanejvýš se usmívají. A to přece stačí. Více od žen neočekávají. Měly by se tedy smířit s tím, že se schází s jejich nejlepšími kamarády, když chtějí prožít veselý večer. A na večery příjemné vyhledávají raději přítomnost žen.

Při sexu myslí na abecedu, seznam svých povinností a na práci

Při sexu je jejich hlavním cílem dovést ženu k orgazmu. Když žena orgazmus nemá, selhali. Sex bez něj je koneckonců jako francouzský černobílý film - bez vyvrcholení. A rozhodně si nemyslí, že žena po takovém zážitku vypráví své kamarádce s nadšením: "Sice mě neuspokojil, ale sex s ním je prostě boží".

Muži a jejich tajnosti

Horší by byla snad už jen ejakulace po dvou minutách, jako u nějakého nadrženého puberťáka, který nad sebou ztrácí kontrolu. Nesmí být tedy rychlejsí než ona. Řešení? Myslet na něco jiného. To snižuje krevní tlak a oddaluje ejakulaci. Myslí třeba na seznam svých povinností nebo si vyvolávají obrázky z doby, kdy vykonávali civilní službu.

Jsou hodně závislí na komplimentech

Nestačí jim, když žena řekne, že je miluje."Miluji tě" - ano, ano, pěkné. Ale proč? Chtějí pro to stále slyšet nějaké odůvodnění. Chtějí slyšet, že jsou vtipní nebo se s nimi žena cítí v bezpečí. V podstatě je jim jedno, co řeknou. Hlavně, že jim tím potvrdí, jak jsou úžasní. A komplimenty působí jako droga. Pak jich chtějí slyšet čím dál víc. Muži taková potvrzení potřebují. Měří si své penisy, aby se ujistili, že dosahují minimálně průměrné délky 15 cm a v posilovnách si namáhavou sisyfovskou prací "nafukují" své bicepsy.

A všechno to dělají z jednoho důvodu. Mají komplexy. Od doby, kdy mají k dispozici hotové maso v chladících boxech a ženy si budují kariéru, nezbývá jim toho moc k chlubení, mají málo příležitostí k tomu dokázat, jak jsou dobří. O to důležitější by proto bylo slyšet od nás občas pár milých slov. Nezáleží na tom, jaká to budou. Nemusí být originální. Ani upřímná. Krásné vlasy, obdivuhodné svaly, erotický hlas, povoleno je všechno, co polichotí jejich egu.

Lžou, aby nás dostali do postele

Ještě žádnou ženu nemiloval bezpodmínečně. Ale už šesti ženám řekl "Miluji tě". Dvě z nich mu to řekly jako první a vzhledem k tomu, že mu připadala nevhodná odpověď "To je fakticky super", zareagoval jako ozvěna "Já tebe taky miluji". Po sexu se toto poblouznění během sekundy vytrácí. Také se občas snaží vzbudit lítost, aby ho žena utěšila sexem. Něco takového, no fuj.

Také předstírají orgazmus

Ano, milé dámy, dělají to také. Podle statistiky už dokonce 20 až 25 % mužů předstíralo vyvcholení. Důvodem jejich amatérského divadla je pravděpodobně totéž - strach z toho, že by se v opačném případě cítil partner dotčený. Na jejich obranu, můžeme si za to samy. Koneckonců vždycky hned vztahujeme všechno na sebe a pořád se ptáme: "Můžu za to já?" Ne! Někdy prostě ani muži nejsou v té správné náladě. I tak platí, že v předstírání mají ženy prostě náskok.

Masturbují a vždycky budou

Všichni muži jsou mamánci

Umějí si představit slavit Vánoce s přítelkyní než se svou matkou? To samozřejmě neumí. Jejich matka jim dala život a pofoukala jim každou bolístku a teď by ji měli vyměnit za ženu, která by jim těžko se stejnou oddaností měřila teplotu? Která by jistě nepřešla s takovou tolerancí, kdyby na ni křičeli v návalu infantilního vzteku: "Přeji si, aby si byla mrtvá!" Ano, s některými to nebylo v dětství lehké. Ženy jsou skvělé, ale raději by se měly spřátelit s jejich matkami. Když se totiž musí rozhodovat mezi těmito dvěmi, dají většinou přednost své krvi. Promiňte dámy, ale prostě jen jsme druhými nejvýznamějšími ženami v jejich životech.

Ano, i oni masturbují!

A dokonce pravidelně. Dělají to i ve vztahu a ne, nemyslí při tom na svou přítelkyni. Masturbují, užívají si "one man party" - jakmile se chlapci jednou předsvědčí, že z toho neoslepnou, už s tím nepřestanou. Nikdy. Podněty jsou jednoduché. Vždycky, když jsou vzrušení, ale také prostě z nudy. Nedávají nic v televizi, kamarádi nemají čas, proč se tedy nevěnovat pár minut sám sobě? Každý druhý muž masturbuje i tehdy, když má stálou partnerku. Přesně podle motta: masturbace není alternativou sexu, nýbrž jeho doplněním.

Proto jim také připadají skvělé ženy, které to dělají. Onanující dívky jsou sexuálně mnohem otevřenější a oni se rádi dívají, jak to dělají, a přitom se od nich učí. Ostatně, i ženy profitují z toho, že muži masturbují. Každým sólovým číslem totiž posilují svaly pánevního dna.

Jakmile se s nějakou ženou vyspí, zajímá je už o něco méně

Ženy mohou potkat tzv. "přívěšek". Kdybyste se s takovým setkala, rozhodně mu nedávejte své telefonní číslo. Jinak už se ho nezbavíte. Pravidlo tří dní? Ani náhodou. Ještě ten večer by vám napsal SMS: "Ahoj, jsem rád, že jsme se seznámili. Doufám, že se dobře vyspíš a že se brzy zase uvidíme. Dobrou noc." Nesmírně rádi se seznamují s novými ženami. Když je pro ně ještě cizí, vnímají na ní každý detail, jsou nervózní, jestli se jí také líbí, musí si představovat, jak asi vypadá ve spodním prádle nebo nahá, a je pro ně výzvou dostat ji do postele. Proč se snažit kvůli něčemu, co už člověk v podstatě má? Ze stejného důvodu muži ani nechtějí, aby se ženy v baru samy chopily iniciativy, to v sobě má něco ordinérního. Užitečným tipem je, že ženy by měly v  mužích vyvolávat žárlivost.

Pánové nebývají žádnými svatoušky, ale díky tomu mohou být dámy spokojené, protože nedají pokoj, dokud nevymyslí vše tak, aby svoji partnerku uspokojili po všech stránkách. A na to by ženy neměly zapomínat a svoje sexuální umění prohlubovat. Co kdyby vás nahradil a našel si jinou partnerku na erotické seznamce!

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.