Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ujasněte si to, než si pořídíte milenku

5.červenec 2017
Ujasněte si to, než si pořídíte milenku

Odvážné tvrzení odborníků na sex, že milenka je pro spokojený vztah dvou partnerů důležitá, si ne každý dokáže doma prosadit. Nedivme se, málokterá žena se o svého muže dokáže dobrovolně dělit ještě s jinou zájemkyní. Je třeba zbořit trochu mýtů.

Muži si mezi sebou rádi vyměňují rady, jak si pořídit milenku. Jsou to takové univerzální rady ve smyslu a typu:

  • Za všech okolností zatloukejte!
  • Vyberte si jako milenku správnou ženu.
  • Neberte patnerku a milenku do stejné restaurace.
  • Nevymlouvejte se doma na pracovní vytížení.

Podobnými radami se nemá cenu zabývat, poněvadž jejich praktická hodnota se blíží nule. Je to asi tak, jako kdyby bubeník radil ostatním začátečníkům, vyndat ruce z kapes, než začnou hrát.

Pojďme se na vše podívat z pohledu mužů.

Nevěra není podvod

Není jasné, kdy a za jakých okolností někoho napadlo nazvat něco tak přirozeného, jako je mimopatnerský sexuální vztah, něčím tak hrozným jako je podvod. Trestný čin podvodu totiž zní tak, dle platné legislativy, že kdo jiného nebo sebe obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné zkušenosti a způsobí na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody, zákazem činnosti nebo propadnutím jiné majetkové hodnoty.

V první řadě se na svůj čin dlouhodobě připravuje, zatímco k nevěře většinou dochází na základě bleskového rozhodnutí. Jedná se potom o vysoce kvalitní a divoký sex. Jeho aktéři se většinou znají sotva půl hodiny. Prostě přeskočila jiskra, vzplál plamen a šlo se na věc.

Muž, který už o životě něco ví, ví také to, že pořízením milenky sice sexuálně obohacuje sebe a nejspíše i dotyčnou, ale pokud nerozbije u dotyčné doma například nějakou starožitnou vázu, nikomu tím nezpůsobí žádnou újmu, narozdíl od podvodníka, který způsobí škodu nemalou.

V případě, že si muže stálá partnerka nevydržuje, což v mnoha případech opravdu nehrozí, pak mohou nevěrou způsobit škodu sami sobě na svém vlastním majetku. Rozvod, alimenty a majetkové vypořádání totiž něco málo stojí. V takovém případě spojuje nevěru a trestný čin podvodu trest v podobně propadnutí jiné majetkové hodnoty.

Z toho všeho lze usoudit, a to jednoznačně, že přijde-li stálá partnerka s dotazem: "Podvádíš mě?", tak z pozice nevěrníka lze pravdivě v té chvíli odpovědět, že ne.

Milosrdná lež není lež

Jinak je tomu ale v případě, že muž dostane otázku ve smyslu: Máš milenku? Pokud odpoví, že ne, nejspíš v té chvíli své partnerce lže, protože zamlčuje důležitou skutečnost. V tomto případě se ale jedná o milosrdnou lež, pokud se nesnaží partnerka dostat ještě jednu ženu do trojky. Co za tímto prohřeškem u muže stojí?

  • Snaha ochránit stálou partnerku před možnou, vysoce stresovou situací.
  • Ochrana rodinného štěstí.
  • Ochrana vlastního zdraví a majetku, neboť některé partnerky reagují na pravdivou odpověď hysterickým záchvatem, který může provázet například metání nádobí.

V souvislosti s odpovědí na otázku ohledně existence milenky ovšem existují i velcí mazáci, kteří s tajuplnýmm úsměvem odpovědí: "Samozřejmě že mám, pusinko, ale na tebe nemá, takže se jí asi brzo zbavím." V zápětí usedne do křesla spokojen s tím, že alespoň první část jeho odpovědi je pravdivá.

Většinou to dopadne tak, že je žena tak překvapena odpovědí, že si sama sobě řekne, že si partner dělá legraci. Vzápětí ale začne hledat pro argumenty ve smyslu: kytka se rovná přiznání viny a já žádnou za poslední rok nedostala, takže je všechno v nejlepším pořádku. I tak je to jednoduché.

Tato varianta odpovědi, pokud ji muž ustojí, přináší velké výhody do budoucna. Pokud mu totiž partnerka přijde na nevěru, může vždy argumentovat ve smyslu: "Vždyť jsem ti to říkal."

Nevěra není podvod

Nevěra není konec lásky

Vedle toho, že se nevěra rovná podvodu, existují také teorie přímé úměry mezi sexuální avantýrou a mizející lásce k partnerce. I v tomto případě by se mohlo jednat o nesmysl. Vezmeme si příklad ze seriálu Rodina Sopranů.

Hlavní hrdina v roli šéfmafiána Tonyho, řešil byznys, sjednával dohody, likvidoval konkurenci. Kromě toho se zálibou sledoval striptérky, toužil po sexu s vlastní psychoterapeutkou a snoubenkou svého synovce, kadý čtvrtý díl měl novou milenku. Jeho jasnou prioritou ovšem vždy zůstávala poněkud uvadající a hysterická manželka a matka jeho dětí Carmela. Pochopitelně, že paní velkého domu se nechala celý život vydržovat a dokonce jí prošlo, když manželovi odcizila 40 000 dolarů, které spořivý mafián schovával v truhle s krmením pro kachny.

Podle průzkumu se více než 80 % dolarových multimilionářů, kteří přiznali mimomanželský poměr, chystalo v důsledku finanční krize řádně osekat náklady na záletnictví.

12% multimilionářů bylo dokonce rozhodnuto finančně náročné avantýry zcela ukončit a všechny své milenky propustit, aby ušetřili své drahé a více milované peníze.

Na druhé straně ale bohaté dámy, které si vydržovaly milence, plánovaly snížit náklady na jejich vydržování jen v méně než 20 % případů. Proč asi? Je dost možné, že mladí muži u svých paniček odváděli mnohem lepší práci.

Na otázku, proč s milenkou muž provozuje hlavně na počátku nespoutaný sex, zatímco ta stálá partnerka si musí vystačit s láskou, odpovídá trochu i scéna z filmu Přeber si to, kdy se psychiatr Billy Crystal ptá mafiána Roberta De Nira, proč má milenku. Ten odpovídá: "Vždyť tou pusou líbá děti". To nepotřebuje tedy žádný další komentář.

Proč se veškeré statistiky takto točí kolem mafiánů? Protože ve studii z roku 2009 se došlo k závěru, že kvalita a frekvence ženského orgasmu stoupá s naditostí partnerovy peněženky. "Růst partnerova příjmu má vysoce významný pozitivní efekt na četnost orgasmů ženy," říká tento výzkum.

Z toho tedy vyplývá, že pokud se žena rozhodne pro trvalý vztah, případně pro manželství s boháčem, měla by počítat s tím, že se ve snaze připravit partnera prostřednictvím své vagíny o více či méně podstatnou část jeho bohatství, nezůstane sama.

Zahýbání věrné partnerce, která zůstane sama

Toto je další docela zbytečná obava a s ní související výčitky. Jak praví renomovaná sexuoložky Laura Janáčková, během manželství je věrných 42 % žen, tudíž je to v podstatně každá druhá. Stará pravidla tvrdí, že když dala mně, dá každému, pak nemusíte mít v rámci mimopartnerského vztahu obavy z toho, že partnerce zahýbáním kdovíjak ubližujete.

Podstatný rozdíl mezi mužskou a ženskou nevěrou spočívá možná v tom, že na rozdíl od mužů, kteří jednají většinou pudově, jsou ženy k cizoložství donuceny. Poto je František děvkař, zatímco, na film, který by měl v názvu, že dáma je děvka, se nedočkáme.

Ženy jsou schopny svou nevěru kdykoliv obhájit. Nakonec totiž muž zjistí, že se nezajímá o jejich problémy. Muži zase v honbě za materiálními statky, kterých si ženy ze všech sil užívají, přestali být romantiky. Nebohé partnerce vlastně nezbývá nic jiného, než si pořídit milence, který její touhy a potřeby dokonale chápe.

Stejně tak je ale mylné žít v představě, že muž pořízením milenky riskuje konec vztahu a že jeho dlouholetá partnerka zůstane sama. Realita je jiná. Například v USA zveřejnili výsledky průzkumu, který se zabývá příčinami rozvodů žen ve věkové kategorii 40-69 let. V 66 % případů podává návrh na rozvod žena, přičemž jako důvod neuvádí nevěru patnera, ale skutečnost, že je vztah přestal po desítkách let bavit a chtějí si užívat života. I v tomto případě platí: Přej a bude ti přáno.

Rozhodně jděte do milenky, základní pokyny jsou jasné, už se stačí pouze zaregistrovat.

[rox]

Zdroj: http://thoughtcatalog.co

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.