Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Se dvěma vietnamkama ve sprše

19.květen 2017
Se dvěma vietnamkama ve sprše

Ve třídě máme dvě docela pohledný vietnamky, moc se se mnou nebaví, jen se občas při pohledu na mě tak podivně pochichotávají a něco si šeptají. Chodí v minisukních a abych byl upřímný, docela rád bych se jim pod ty sukýnky dostal Ale osud to asi se mnou zamýšlel trochu jinak...

Jednou po tělocviku, byla to poslední hodina, jsem se zdržel ve sprchách a ani sem neslyšel, že někdo do sprch vešel. Až pocit, že mě někdo pozoruje, a zvuk foťáku mě přinutil se otočit. Stály tam obě dvě a fotili si mě a smály se u toho. Když sem si jich všiml, začaly se obě stydět a snažily se odejít. Když sem byl u dveří dříve než ony a zamkl sem. Dozvěděl sem se o co jim šlo – snažily se zjistit, kdo ve třídě má největší péro.

Tak sem jim řekl, že to takhle nezjistí. Jedině tak, že musí být ve ztopořeném stavu a ať se holky snaží s tím něco dělat. Obě se červenaly a chichotaly, ale nakonec se jedna odhodlala a dala druhé foťák a ta mi vzala penis do ruky a začala ho hladit. Bylo to příjemné a já reagoval jako správný, nadržený kluk. Druhá nelenila a začala to honění fotit. Po chvilce se vystřídaly a ta druhá chytla mýho ztopořenýho ptáka a nacpala si špičku žaludu do pusy a taky se u toho nechala vyfotit- začalo to být opravdu zajímavý.

To už i druhá nelenila a taky mi začala kouřit, pěkně se u toho střídaly a nakonec jsem je při tom orálním sexu fotil já. Pomáhal sem jim, že sem proti jejim lačným pusám začal přirážet a ony na oplátku začaly laskat moje koule a usilovněji sát, že sem myslel, že mi za chvilku naběhlý čůrák praskne od natlakování krví…

Po chvilce sem té odvážnější sundal tričko a začal jí laskat vemínka a druhá stále usilovně sála můj ztopořený klacek. Bylo to k nevydržení, a tak sem si sedl na lavičku. To už měly ven vyvalený cecíky obě a stále se nádherně střídaly v dráždění mého ocasu. Měly obě hbité prsty a šikovné jazýčky, určitě to nedělaly poprvé. Změnil sem techniku a začal sem té, co mě kouřila, celkem zběsile přirážet do pusy. Pochopila, že už mi předehra stačila a že teď čekám na jejich kundy. Sundala si sukni a tanga, opřela se o lavičku a já se zvedl a bez nejmenšího zaváhání jsem jí ho tam zezadu zašrouboval a začal přirážet. Píču měla opravdu těsnou, ale nádherně vlhkou. A vůbec nebyla pravda, že si jí asiatky neholí, protože si stáhla kalhotky i ta druhá, viděl sem, že obě mají buchty dohladka vyholené.

Co se stalo pak jsem opravdu nečekal a začala se plnit moje porno fantazie. Ta druhá si sedla obkročmo na lavičku směrem ke svojí kamarádce a svou sladkou píču s velkým poštěvákem jí nastavila k lízání! Ona zkušeně sklonila hlavu a narvala jí jazyk mezi široce rozevřený kundí pysky, to už mi tedy začalo v koulích cukat, ale ještě sem nechtěl skončit, tak jsem ho vytáhl a začal tu nastavenou píču prstit. Ona na oplátku prstila kundu své kamarádky, která řvala v blížícím se orgasmu. To už se mi na prstech udělala ta první a já jí do rozmáčené kundy zpátky nacpal mýho odpočatýho ptáka. Byl to úžasný pocit píchat tu v orgasmu se stahující vietnamskou kundu. Ovšem po chvilce se odsunula a řekla, že má dost a že se mám věnovat její kamarádce, ale abych se neudělal, protože má pro mě ještě překvapení.

Dvě jsou lepší než jedna

Nelenil jsem a abych si chvíli odpočinul, ochutnal sem tu píču s velkým poštěvákem, lízal a prstil sem ji a chutnala nádherně, když mi začala učůrávat do obličeje, pochopil sem, že je nejvyšší čas abych jí ho tam vrazil. Ona však chtěla na koníčka a tak jsem si sedl na lavičkku a ona si pěkně čelem ke mě nasedla a začala po mě rajtovat. Jestli jsem si myslel, že si těď odpočinu, tak sem se mýlil. První opět dostala chuť na orgasmus, a tak sem se na lavičce pootočil a lehl si a ona mi nasedla na obličej a nastavila kundičku k lízání. Jako bonus chytla svou kamarádku za zadek a začala jí pomáhat přirážet a ještě jí přes půlky plácala, obě kvičely jak protržený a bylo vidět, že si to fakt užívají, já vlastně také  Když si i druhá odbyla vaginální orgasmus, přišla chvilka odpočinku, kdy mě obě jen lehce honily a nechtěly, abych jim uvadnul a byl stále tvrdý.

Zatímco druhá mi začala kouřit, první si lehla na lavičku, aby měla pičku na kraji a začala si jí prstit, pak si začala strkat prsty do análku a já už tušil co mě čeká, samou radostí sem se málem té kuřačce udělal do pusy, ta si toho cukání všimla a poměrně bolestivě mě kousla do žaludu a mě chuť na orgasmus přešel, ovšem chuť na anální sex ne! Pomalu sem nasadil k její prdelce penis a začal ho tlačit do análního otvůrku, šlo to fakt ztuha, ale kamarádka jí začala olizovat pičku a kundí štávu roztírat u řiťky, že to mazalo celkem slušně. Po chvilce zasouvání sem už mohl nasadit obstojnou rychlost přirážení a když jí kamarádka začala prstit pičku, uvolnila se úplně a já do ní jezdil jak správně naolejovaný píst.

Když byla dostatečně roztažená, chtěl sem změnit polohu – aby si na mě nasedla a já jí píchal prdelku zezadu, protože to pro mě i pro ní bude zajímavější. Taky že ano, zajížděl jsem do ní mnohem hlouběji a cítil sem, že jí se to taky líbí, protože mnohem intenzivněji stahovala anální svaly. Jen lituji, že sem neviděl jak jí kamarádka prstila kundu, jen sem cítil její prsty zasunuté v pochvě, což vůbec nebylo špatné. Odhaduji, že měla tak dva až tři orgasmy a já se stále neudělal, čemu sem už ani já nevěřil, že vydržím tak dlouho. V okamžiku, kdy se druhá u mě rozkročila a začala si honit poštěvák, sem cítil, že déle už nevydržím a že se sperma dere ven pod pořádným tlakem. Přirážel sem proti té těsné asijské prdelce, takovou rychlostí, že ani nestačila vzdychat a jen řekla: Do zadku ne, pěkně na obličej kamarádky. To bylo to poslední, co mi chybělo ke štěstí! Vytrhl jsem čůráka z té těsné prdelky, ona seskočila a společně s kamarádkou poklekla a já zkropil jejich tváře svojí mrdkou. Bylo to úžasné a na památku sem jim ty jejich mladý kurví obličeje zacákaný mým semenem vyfotil. Snad se jim ten suvenýr bude líbit a budou chtít tu skvělou mrdačku někdy zopakovat…

I asiatky se registrují na erotickou seznamku...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.