Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Orgasmy Galaxie

1.červen 2017
Orgasmy Galaxie

Napadlo vás někdy, jaké by bylo mít sex s mimozemskou bytostí z nedaleké galaxie, kdybyste měli příležitost to zažít? Nyní máte možnost si to vyzkoušet na vlastní kůži!

Určitě si teď říkáte, že sex s mimozemskou bytostí v nedaleké galaxii zní jako jeden z dalších kuriózních námětů na Hentai. Anebo jste popustili uzdu své fantazii a představujete si, jaké by to opravdu bylo mít sex třeba na jiné planetě nebo ve vesmírné lodi za meteorového roje. Ať tak či onak, vězte, že ke galaktickému zážitku nepotřebujete ani hentai, ani návštěvu skutečného mimozemšťana.

V dnešní době existuje opravdu spoustu erotických hraček různých barev, materiálů, tvarů i motivů, podle kterých byly vyrobeny. Některé zcela obyčejné a jiné trochu bizarnější, neobvyklé a opravdu originální. V jednom z našich předešlých článků jsme se seznámili s Pokémoany od Geeky Sex Toys, které jsou jedněmi z nich. Nedávno stejná společnost přišla s novinkou, kterou jistě ocení fanoušci (nejen) filmů Strážci Galaxie, kteří se nedávno dočkali druhého filmu. Společnost opět nezklamala a s názvy jednotlivých erotických pomůcek si opět vyhrála. Stejně jako Pokémoani, i kolekce hraček na motivy slavného komiksu, který byl zfilmován, získali svůj originální, sexy název - Orgasmy Galaxie (pův. název Orgasms of the Galaxy podle anglického názvu Guardians of the Galaxy).

A protože se výrobci opravdu rádi vyžívají ve slovních hříčkách, každá jednotlivá hračka má samozřejmě také svůj vlastní, sexy název, který je vtipnou smíšeninou jména komiksové postavy a anglických, expresivních výrazů, souvisejících se sexem. Pomůcek je celkem osm a jsou zaměřené na obě pohlaví. Pokémoani měli u uživatelů velký úspěch, byli však zaměřeny spíše pro ženy. Proto výrobci obdrželi spoustu dotazů, zda by mohli vyrobit více pomůcek i pro muže. Společnost zároveň říká, že obdržela spoustu dalších dotazů, zda vyrobí erotické pomůcky na motivy Strážců Galaxie, výrobci se proto rozhodli vysoké poptávce vyhovět. Pojďme se nyní společně podívat na jejich galaktickou kolekci!

Star-Load

Star-Lord je intergalaktický hrdina, který pochází z planety Země, ale vyrostl naprosto v jiné galaxii. Nosí rudý, kožený kabát a chytrou masku. Jeho erotická napodobenina Star-Load vypadá podobně a stejně jako samotný hrdina vám určitě pořádně naloží. (load=nálož) Je vyrobený z rudého, zdravotně nezávadného silikonu a pryskyřice (konec, za který hračku uchopíte - Star-Loadova maska) a měří 12,7 cm v délce a 10 cm v obvodu. Tento vibrátor má 10 typů vibrací, ze kterých si můžete vybrat. Star-Load se cení na 99 dolarů.

Erotická pomůcka, vibrátor Star-Load

Cumora

Nyní se dostáváme k jedné z hraček pro muže. Inspirací pro tuto hračku je sexy, zelená mimozemšťanka Gamora. Nepochybně každý muž by měl chuť s ní zažít žhavé chvilky. Nyní mají i pozemšťané příležitost a to samozřejmě beze strachu, že by je vražedkyně z vesmíru probodla. Cumora (Cum=vrcholit) je šikovnou pomocnící pro muže, kteří jsou bez partnerky, ale i pro ty, kteří si chtějí oživit svůj intimní život. S délkou 15,2 a šířkou 8,9 cm a příjemným vnitřním povrchem vám Cumora pomůže při masturbaci docílit vyvrcholení.

Erotická pomůcka, umělá vagína Cumora

Stimula

Stimula, inspirovaná zápornou postavou Nebula, je podobná hračce Cumora. Rozměry jsou stejné, liší se od své sestry pouze barvou (modrá). Pomůcky Cumora a Stimula si můežete na oficiálních stránkách Geeky Sex Toys pořídit za sexy cenu 69 dolarů za jednu.

Erotická pomůcka, umělá vagína Stimula

Dix

Samozřejmě i velký, svalnatý bojovník Drax Ničitel má svého erotického zástupce, který vám podlomí kolena. Tato hračka se může pyšnit nejen svojí chloubou, která je opravdu velká, ale i svým kreativním jménem Dix, který nic neskrývá. V angličtině jej přečtete stejně jako dicks, což je v angličtině vulgární označení pro mužskou chloubu. Délka tohoto silikonového dilda je 17,8 cm a obvod 16,5 cm. Za pouhých 79 dolarů můžete s Dixem dosáhnout spoustu ohromných orgasmů.

Erotická pomůcka, dildo Dix

Randy

U této hračky je název narozdíl od ostatních méně očividný. Na první pohled vidíte skutečné jméno, které není složeninou jména postavy a dalšího slova, které souvisí se sexem. Určitě si proto teď říkáte: "Čím je tedy název zajímavý a proč se výrobci rozhodli jej použít? Co má společného se sexem?" Já vám to tedy prozradím. Slovo randy v angličtině znamená nadržený. Opět se tedy potvrzuje fakt, že výrobci vybírají názvy pro své produkty s důvtipem.

Teď ale zpět k erotické pomůcce Randy. Jedná se o anální kolík s ocáskem, jehož předlohou je mýval Rocket. Jako jediná pomůcka z celé kolekce není vyrobený ze silikonu, ale z nerezové oceli. Velikost análního kolíku je 6,35 cm, zatímco nejširší část obvodu má rozměr 8,9 cm. Ocas, vyrobený z umělé kožešiny, je dlouhý 27,9 cm. Randyho můžete mít doma i vy za pouhých 50 dolarů.

Erotická pomůcka, anální kolík s ocáskem Randy

Root, Mini Root

Dostaváme se ke stromové, mimozemské bytosti, která dokáže zahřát u srdce, nevysloví však více než tři slova. Groot má v erotické kolekci hned dva zástupce - pomůcky Root a Mini Root (root=kořen). Pokud jste viděli film Strážci Galaxie, pak asi tušíte, proč jsou hned dvě.

Zatímco Root je pořádný klacek, u Mini Roota se jedná o anální kolík. Obě hračky mají hnědou barvu a větvičkovou strukturu jako hrdina ve filmu.

Root je dlouhý 20,3 cm a v obvodu měří 12,7 cm. Mini Root je samozřejmě mnohem menší verzí tohoto klacku, přizpůsobená pro vstup do zadku. Měří jen 8,9 cm a jeho nejširší část má v obvodu 11,4 cm. Nutno podotknout, že pro opravdu důkladné vyčištění můžete anální kolík vyvařit ve vodě.

I Root ma sexy cenu 69 dolarů. Mini Root je levnější, můžete si ho pořídit za 50 dolarů. Počet orgasmů s těmito dvěma kamarády bude jen narůstat.

Erotická hračka, dildo RootErotická hračka, anální kolík Mini Root

Tyto erotické hračky sice neseženete ani Praze, Plzni nebo Ostravě, můžete si je ale objednat na oficiální internetové stránce Geeky Sex Toys uvedené ve zdrojovém odkazu. Společnost vám vybranou hračku zabalí do bílé krabičky a pošle až k vám domů. Vy si pak můžete užít spoustu zábavy a galaktických orgasmů.

[rox]

Zdroj: https://geekysextoys.com/brands/orgasms-galaxy/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.