Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Mít sex s kondomem je jako...? Muži se svěřili

4.červenec 2017
Mít sex s kondomem je jako...? Muži se svěřili

Sex s kondomem má své nesporné výhody i nevýhody. Muži kondomy rozhodně řeší více než ženy - většině z nich nevyhovují z různých důvodů. Z jakých se můžete dozvědět právě teď.

Kondomy - fandíte jim nebo ne? Otázka na každého jedince, každý preferuje něco jiného... A muži a kondomy, to je kapitola sama pro sebe. Proto vám přinášíme názory 24 mužů a dokonce i 2 žen. Někteří to pojali celkem vtipně, což je dobře, protože smíchem ku zdraví přeci.

1.

Polibte si ruku. Pak si dejte na ruku plastový pytlík. Poté si polibte ruku znovu. Je to na prd, co?

2.

Představte si sprchování se s plastovém obleku. Můžete cítit tlak vody, ale cítíte vodu? Ne.

3.

Sex s kondomem je jako sbírat pytlíkem psí hovínko - víte, že ho máte v ruce, ale nevyšilujete.

4.

Ačkoliv nejsem muž, i tak se vyjádřím. Mám stálého partnera a také cítím, když má muž kondom na sobě a nelíbí se mi to. Můj partner také není jejich zastáncem, ačkoliv při příležitostném styku s cizími lidmi je nutností. Jednou mi kamarád říkal, že mu kondomy vůbec nevadí a používá je běžně. Asi je to o tom, na co je člověk zvyklý...

5.

Jsem žena. Nesnáším kondomy. Je to jako by mě píchalo dildo, tření je divné a bez přidání lubrikantu mě úplně rozedře. A ačkoliv si za tímto názorem stojím, i tak ale musím dodat, že ho hrdě používám, když spím s netestovaným partnerem.

6.

Když mám na sobě kondom, tak mi to připomíná teplý plastický sáček. Není možné něco doopravdy cítit. Naopak bez kondomu mi to přijde jako teplý vlhký samet. Taky se mi líbí, že když má žena orgasmus, můžu cítit, jak se jí ve vagíně stahují svaly.

7.

Pravděpodobně budu v menšině, ale musím říct, že mi kondomy vůbec nevadí.

8.

Hodně to záleží na tom, jaký kondom zrovna máte a jaký konkrétně vám sedí. Sám jsem vyzkoušel opravdu hodně značek a některé byly opravdu na prd. Takže zkoušejte, dokud nepřijdete na ty, které pro vás budou nejlepší.

9.

Myslím, že to, aby klukovi pasoval, je nejpodstatnější. Mně třeba normální kondomy "zaškrtí" erekci, což je celkem nepříjemné. Jednou jsem našel větší velikost a ty mi sedly perfektně. Je to samozřejmě rozdíl, jestli sexujete bez kondomu nebo s kondomem, obojí je ale dobré.

10.

Sex s kondomem je rozhodně 100 % příjemnější, než aby pak dívka nechtěně otěhotněla nebo než zbavování se genitálních bradavic.

11.

Jednoznačně se mi to víc líbí bez kondomu, rád si to bez něj užiju, i když ani s ním to není špatné. Radši ale obětuju trochu té citlivosti, než aby moje přítelkyně otěhotněla (i když bere antikoncepci).

12.

U nás v zemi lidi říkají, že sex s kondomem je jako sprchování v bundě nebo lízání zmrzliny přes plastový sáček. Ale pořád platí jedno - je lepší sex s kondomem než vůbec žádný sex.

13.

S kondomem se nemůžu udělat.

Používáte kondom nebo ne?

14.

Upřímně, preferuji sex s tenkým kondomem než bez něj. Sice je to bez něj jiný pocit, ale jsem neobřezaný a mám velmi citlivý žalud s křehkou uzdičkou. Tenký kondom potlačí případnou "bolest" ze tření a sex mi tak zpříjemní. Rozdíl mezi opravdu tenkým kondomem a vůbec žádným popravdě není zas tak velký, určitě se to nedá považovat za nějakou bariéru v sexu.

15.

Často se mi zdá, že kondom omezuje průtok krve, takže když vypiju alkohol nebo si vezmu léky (na kterých teď jsem), tak bych mohl mít problémy s erekcí. Byl jsem dlouhou dobu v monogamním vztahu a tak jsem si úplně odvykl kondom používat, ona brala antikoncepci a já jsem ho vždy pro jistotu vytáhl dřív. Tohle mi opravdu vyhovovalo. Kdyby byla nějaká jiná (lepší) možnost, při které by nehrozilo nechtěné těhotenství nebo nějaká pohlavní nemoc, tak ji beru hned.

16.

Sex bez kondomu je úžasný. To nikdo nemůže popřít. Stejně tak úžasné je, si to rozdávat s tolika lidmi, kolik bychom jenom zvládli. Tohle se Matce přírodě opravdu povedlo - udělat ho úžasný a návykový. Taky asi proto je na planetě 7 miliard lidí. Ale bohužel je tu vždy nějaké "ale". Krom toho vynalezla taky pohlavně přenosné nemoci a děti. A oboje je nahouby. Takže někdy je kondom nutností. Můžete ten požitek trochu zlepšit tím, že si vyberete správnou velikost, ale i tak sex s kondomem nikdy nebude tak dobrý jako sex bez něj.

17.

Existují dva druhy kluků. Jedni se udělají díky sevření a druzí díky tření. Druhý případ nesnáší kondomy (proto také můžete často slyšet komentáře "nic přes ně není cítit!"), těm prvním je to tak nějak jedno. Takže záleží na tom, jaký typ jste...

18.

Ne, že bych kondomy nesnášel, ale musím přiznat, že sex bez nich je mnohem lepší. Také bych to nazval dalším stupněm intimity, když jste nechránění. Jakmile moje přítelkyně začala brát antikoncepci, máme pouze nechráněný sex a je to úžasné. Plus... vystříkat se do ní je hodně sexy.

19.

Preferuji kondom hned z několika důvodů: a) nemusím se stresovat kvůli sexuálně přenosným nemocem b) nemusím se stresovat kvůli dítěti (z mého pohledu nejhorší SPN vůbec) c) mám pocit, že přebírám polovinu zodpovědnosti, protože hodně často se to nechává pouze na ženě, aby chránila oba dva proti otěhotnění d) trvá to déle, ze třiceti minut může být i hodina pěkné zábavy. Nemám rád lidi, kteří odsuzují kondomy na základě nějakého hloupého důvodu, protože je opravdu dobré, že existují. 

20.

Popravdě, ten pocit, že vím, že jsem si nasadil ochranu, je pro mě stejně uspokojující jako to, že jsem se vystříkal do mé přítelkyně (teď manželky). Líbí se mi oboje. Sex je prostě sranda.

21.

P ve V bez K je to nejlepší, co může být.

22.

Tohle je to nejlepší na tom, když jste s někým 16 let. Ani si nepamatuji, jaký je sex s kondomem.

23.

Je to jako srovnávat objímaní v obřích zimních bundách s objímáním nahými těly. Jedno je úžasné a to druhé...

24.

Mít kondom je jako mít na sobě potápěčský oblek. Musí to pak být více o psychice, protože o fyzické stránce to být nemůže, když ho máte zabaleného v balónu.

25.

Když zkusíte víc druhů, možná narazíte na ten, který vám bude sedět. Do té doby to ale bude stát za nic. Nedá se porovnávat, jaké je to s ním a bez něj.

26.

Je to takový rozdíl, že bych si ho radši vyhonil, než abych měl sex s kondomem.

Ať máte názor na kondomy jakýkoliv, neměli byste zapomínat na to, že se jedná především o ochranu, a to jak před pohlavními nemocemi, tak před nechtěným otěhotněním. A i když nic není stoprocentní, lepší být chráněn na 99 % než vůbec. Tak na to myslete, až si budete užívat s nějakou krátkodobou známostí, u které neznáte její/jeho sexuální minulost a zdravotní stav.

[Lil]

http://thoughtcatalog.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.