Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Perverzní dopis perverzní kamarádce

24.březen 2018
Perverzní dopis perverzní kamarádce

Ahoj Andreo! Musím Ti po delší době napsat dopis, a zároveň Tě pozvat do mého nového bydliště. Omlouvám se Ti, že jsem se skoro půl roku neozvala, ale stalo se toho tolik, že ani nebyl čas napsat!!! Víš, Franta je pořád někde na cestách a já jsem byla stále doma sama.

Napřed jsem chodila nakupovat zařízení do domu, ale to mne brzy přestalo bavit a navíc mi začal chybět sex - no vždyť mne znáš!!! Koupila jsem si několik robertků, ale to není ono, a tak jsem se rozhlížela po nějaké příjemné společnosti. A našla jsem! Představ si, že ve vedlejší ulici bydlí manželé, kteří jsou taky tak perverzní jako my dvě, spíš ale ještě víc! To, co u nich zažívám, je naprosto neuvěřitelné, musíš přijet a prožít to se mnou. Ona se jmenuje Jana, a před třemi měsíci porodila syna, takže ještě kojí, a představ si, když mne pozvali poprvé na návštěvu, uvařila mi kafe a její muž Jarda se mne zeptal, jestli chci do něj mlíko. Já povídám, že jo a co myslíš, že udělali? Jana vyndala prso z podprsenky a Jarda nám z něj všem třem nastříkal její mléko rovnou do kávy. Janě se to evidentně moc líbilo, a tak mu nacpala bradavku do pusy a on z ní pil mlíčko jako miminko. Mě to hrozně vzrušilo, takže jsem normálně ejakulovala do kalhotek!!

Samozřejmě si všimli mého vzrušení a Jana si sundala podprsenku i sukni, takže už byla jen v kalhotkách, a klekla si na zem tak, že se svýma prsama nalitýma mlíkem skoro dotýkala země. "Pojďte se nakojit," poručila nám a my s Jardou jsme si lehli na záda a pili její mléko. Střídavě nám ho rukou stříkala do úst takovým proudem, že jsem ani nestačila polykat. Mezitím si Jarda vytáhl z kalhot svého ptáka a začal si ho honit. Pohled na jeho modrofialovej žalud napnutej k prasknutí mne přivedl k druhému orgasmu... No a to už jsem si jí honila rukou. "Musíme něco nechat malýmu," prohlásila Jana a zvedla se ze země, "Pojďte vypít to kafe, bude už studený" a sedla si zpátky do křesla, ale s nohama od sebe, aby bylo vidět její nalitou kundu pod malinkejma kalhotkama. Jarda už na nic nečekal a normálně se vysvlékl do naha. Pochopila jsem, co se ode mne čeká, a svlíkla se taky.

Jardovy pořád tvrdě stál čůrák a Jana, jak seděla proti němu, natáhla nohu a zatímco jsme pili kafe, které s jejím mlíkem chutnalo báječně, mačkala mu koule chodidlem. Jen jsem se koukala a rukou jsem si honila píču. "Musím Vám něco říct," povídám "mám strašně mokrý orgasmy, říká se tomu ženská ejakulace, tak aby jste se nedivili, že tu budete mít trochu mokro!" "To nám nevadí," řekla Jana a pak se otočila k Jardovi: "Né, že se uděláš, víš, co je slušnost - musíme nabídnout návštěvě!" a zvedla se, aby odešla do kuchyně. To už jsem si myslela, že to je pokyn pro mne a tak jsem si klekla před Jardu a ten jeho nalitej žalud mu začala kouřit. Jarda mi nastavil nohu tak, že jsem si mohla jeho palec strčit do svojí horký kundy a lehce se na něm pohybovat nahoru a dolů. "Neblázni, nebo se vystříkám a to by Jana nepřežila!" hekal Jarda a vyndal mi ptáka z pusy.

Tak jsem si stoupla před něj tak, aby mi dosáhl pusou na píču a nechala jsem se od něj lízat. To je jasný, že jsem se mu vystříkala do pusy, nečekal to, ale poctivě to vypil. Mezitím se vrátila Jana z kuchyně s tácem plným chlebíčků a stala se tak svědkem toho, jak Jarda pije mojí štávu. Nevypadala, že by jí to vadilo... "Tak pojď, už mám hlad," řekla Jardovi a on si stoupl nad stůl kde ležely chlebíčky. Nevěřila jsem vlastním očím, ale současně mne to zase strašně vzrušilo, když mu Jana se slovy: "Něco tomu chybí, viď miláčku?" vyhonila ocas tak, že vystříkal svoje semeno na ty chlebíčky!! Byla jsem tak vzrušená, že jsem hned jeden popadla a i s tím jeho ještě teplým semenem jsem ho snědla. Chutnal bezvadně, dívala jsem se přitom, jak Jana cpe další chlebíček Jardovi do pusy a zároveň jí s ním. Pohled na její prsa, která jí Jarda trochu mačkal, takže z nich kapalo mléko, mne znovu dostával do varu. Znovu jsem si začala honit kundu a ta nádherně vlhla.

Perverzní dopis perverzní kamarádce

Sedli jsme si všichni tři k sobě a Jarda nám oběma hladil píči. Jana se sehnula a začala mu kouřit ptáka, který mu už zase obstojně tvrdnul. Pak Jardu stáhla na zem a nasedla na něj jako na koně, no a já si mu sedla kundou na pusu, aby mne mohl lízat. Seděli jsme s Janou proti sobě a ona mne začala líbat na pusu a přitom si mačkala prsa, takže mi její mlíčko stříkalo na moje kozy. Bylo to neuvěřitelně krásný, takže Jarda měl vcuku letu zase plnou pusu mojeho ejakulátu. To už to nevydržel a vystříkal se do Jany. Ta z něj slezla a nabídla mi svojí píču ze které vykapávalo semeno k vylízání. Rychle jsem se chopila příležitosti a začala jsem polykat všechno to semeno, co z ní teklo a Jarda se zase kojil z jejích prsů.

"Chceš zažít něco mimořádnýho?" zeptala se mne Jana s lišáckým úsměvem, když jsme zase seděli na gauči. "Ale musela bych vědět, že by ti nevadilo být přitom přivázaná" pokračovala a vyndala ze skříňky kožená pouta. "A nebude to bolet moc?" zeptala jsem se. "Vůbec," odpověděla "jenom je to hodně neobvyklý, ale kdykoliv budeš chtít, tak to skončí a napřed se stejně budeš jenom koukat, aby sis byla jistá, že to chceš taky!" Byla jsem hrozně zvědavá, o co jde, a tak jsem se nechala přivázat zády ke stolu, ze kterého Jarda mezitím sundal všechny ty naše dobroty. Ležela jsem tedy na stole s roztaženýma rukama i nohama a Jarda stál přede mnou, díval se na mojí mokrou píču a honil si přitom čůráka. Jana někam odešla a já byla celá napjatá, co bude dál. Jardovi se zatím zase postavil, a tak mu povídám, ať mi ho vrazí do kundy. Udělal to rád a začal mnou lehce projíždět. Ten pocit bezmoci, že se nemohu hýbat, mne ovládl natolik, že jsem křičela: "Mrdej mě, prosím Tě, mrdej mě pořádně, ať to klidně i bolí, mě už je všechno jedno!!!!! Jen mě prosím šukej, můžeš klidně i do prdele!" sténala jsem při dalším orgasmu, on mi ho tam opravdu vrazil tak hluboko, až jsem omdlela.

Nevím, jak dlouho trvaly moje mdloby, ale probudila jsem se na gauči a pode mnou na zemi leželi Jarda s Janou a odpočívali. Pak jsme se zase uvelebili všichni tři na gauči a při krásných letmých dotycích jsme se koukali na video, dokud jsme neusnuli. Tak to je tedy, milá Andreo, jen taková ukázka toho, proč Tě zvu, abys ke mně přijela. Je nad slunce jasné, že od téhle příhody se všichni tři scházíme pravidelně a je to moc fajn, i když je to pořádně zvrhlé... Tak tedy napiš, kdy přijedeš a zatím. 

Chcete mít také nějaké podobné zvrhlé přátele? Seznamte se s nimi na erotické seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.