Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak udržovat své erotické pomůcky čisté

7.červen 2018
Jak udržovat své erotické pomůcky čisté

Každá erotická pomůcka vyžaduje určitou péči, abyste se vyhnuli potenciálním hrozbám a komplikacím vašeho zdraví. Víte, jak správně pečovat o své erotické pomůcky? Pokud ne, můžete si přečíst naše tipy.

Každý chce mít své sexuální hračky hygienicky čisté, se správnou technikou a čisticími prostředky je to i velmi snadné. Přečtením dnešního článku si ujasníte, co musíte udělat - jakým způsobem a jak často je třeba hračky vyčistit, a kam byste měli uložit své hračky poté, co jste je umyli.

Proč musíte čistit své erotické pomůcky?

První věc, kterou byste měli vědět, je, že potřebujete udržovat své erotické hračky v naprosté čistotě. Dokonce i když jste ji během sexu moc nepoužívali a tudíž tedy moc nezašpinili, vaše erotická hračka je vystavena mnoha bakteriím a tělesným tekutinám, takže je třeba všechno smýt a často hračku drhnout.

Možná, že jste své dildo nebo jakoukoli jinou pomůcku nějakou dobu nepoužili a jenom se vám povaluje ve vašem nočním stolku a čeká na vaši pozornost. Jakmile si na pomůcku vzpomenete a rozhodnete použít, musíte ji vyčistit, i když nebyla použitá. Je velmi pravděpodobné, že se pomůcku nalepil prach a špína, zatímco byla zavřená ve vaší zásuvce. Tu špínu byste určitě nechtěli v blízkosti vašich intimních partií, ani jakékoli bakterie, proto byste měli své pomůcky důkladně čistit.

Jak často byste měli čistit své erotické hračky?

Abyste byli v bezpečí, ujistěte se, že udržujete pomůcky co nejvíce hygienicky čisté. Nejlépe toho dosáhnete, když pomůcky budete čistit před a po každém použití, tedy před a po sexu. Pro vaše zdraví je to nezbytné.

Jak je můžete vyčistit?

Čištění malého přítele je ve skutečnosti poměrně jednoduché. Jediné, co potřebujete pro proces čištění, je teplá voda, kvalitní čisticí prostředek pro erotické hračky a čistý suchý ručník nebo kuchyňské ubrousky. Při čištění se řiďte následujícími kroky:

  1. Nejprve pomůcky v rychlosti opláchněte a pak na ně nastříkejte speciální čisticí prostředek pro erotické hračky. Řiďte se pokyny na obalu čisticího prostředku - jak dlouho byste prostředek měli nechat působit.
  2. Poté pečlivě očistěte všechny vzdorné oblasti předtím, než čistící prostředek opláchnete teplou vodou.
  3. Pro vysušení můžete svou hračku buď nechat uschnout na čistém kuchyňském ubrousku nebo urychlit proces tím, že jej otřete čistým ručníkem.

Erotické pomůcky vyžadují péči, i když jste pomůcku delší dobu nepoužívali, měli byste ji vyčistit

Jestliže jste ve velkém spěchu, můžete si koupit vlhčené ubrousky pro rychlé vyčištění, ale snažte se, aby to nebyla vaše jediná metoda čištění. Důkladným vyčištěním a vysušením hraček zabráníte tvorbě prachu a bakterií a jejich hromadění. Díky tomu budou pomůcky nejen vypadat, ale i vonět jako nové.

Kde byste měli skladovat své pomůcky

Erotické hračky jsou vyrobeny tak, aby byly bezpečné pro vnitřní tělesné užívání, ale ve skutečnosti mohou být velmi reaktivní, když jsou umístěny vedle podobných nebo protikladných materiálů - takže musíte být opatrní! Pokud například zkombinujete své erotické hračky (zejména silikonové, gumové, latexové, realistické a pomůcky ze želé), můžete brzy zjistit, že začínají vypadat roztaveně nebo mírně deformovaně. Je to proto, že nejsou spokojené s místem, kde je necháváte.

Jakmile po umytí uschnou, ujistěte se, že hračky správně ukládáte. Součástí některých pomůcek jsou úložné taštičky, proto se ujistěte, že je nevyhodíte a správně využijete, když pomůcku nepoužíváte. Pokud taštička nebyla součástí balení, můžete si ji koupit pro svou erotickou hračku, abyste ji udrželi v bezpečí, dokud ji znovu nepoužijete.

Co byste měli a neměli dělat při péči o své pomůcky

Pro případ, že vám něco není zcela jasné, si vše ještě jednou zrekapitulujeme v jednoduchých bodech.

  • Vyčistěte své hračky před a po použití - mohou se na nich usadit bakterie a špína, zatímco jsou uloženy, takže byste se měli ujistit, že jsou čisté předtím, než je použijete. Čištění po použití je bez debat.
  • Použijte speciální prostředek na čištění erotických pomůcek. Mýdlo může zanechat usazeniny, proto se mu vyhněte.
  • Pro vaše vlastní bezpečí vyjměte před čištěním všechny baterie a těsně uzavřete přihrádky na baterie.
  • Nechte své hračky důkladně uschnout, ideálně na kuchyňském ubrousku nebo použijte čistý suchý ručník.
  • Neukládejte pomůcky, dokud zcela neuschnou.
  • Nenechávajte své pomůcky uschnout v blízkosti topení. Pokud je tam necháte, může se stát, že se budou tavit.
  • Neukládejte své nově vyčištěné hračky dohromady - použijte taštičku, kterou jste si koupili nebo byla součástí balení, krabičku, ve které jste si ji koupili nebo můžete také použít krabici od bot.

Jak pečovat o své pomůcky nyní víte. Co ale vaše sexuální touhy a potřeby? Ty byste také neměli zanedbávat. Pokud nevíte, kde byste měli začít, zkuste se nenucenou konverzací s někým seznámit na sex seznamce. Kdo ví, možná najdete svého nového sex partnera.

[rox]

Zdroj: https://www.cosmopolitan.com.au/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.