Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Věčné vzrušení - 2. část

9.květen 2018
Věčné vzrušení - 2. část

V první části článku o věčném vzrušení jste si mohli přečíst o pravidlech, jak můžete dosáhnout neodolatelného kouzla skrývaného. Dnes budeme pokračovat posledním třetím pravidlem, které bude trochu poukazovat na ženskou nevypočitatelnost.

Neodolatelné kouzlo skrývaného

Pravidlo 3 - Zůstat nevypočitatelná

Erotické je všechno to, co není "užitečné". Porno je užitečné, aby se zkrátila vlastnoruční předehra, vibrátory jsou užitečné k vydráždění genitálií. Ale to, co je skutečně vzrušující, máme pod kůží, tam, v duši, kde chce naše "" víc. Chce být hlazeno jinými materiály, plyšem nebo hedvábím. Chce červené, modré, působivé světo a příjemnou hudbu, které otvírají vnitřní svět našich představ, které vyvolávají v břiše hřejivé rozechvění. Chce vůně, které klín teple stahují.

Chce, aby nebyl žádný cíl, nýbrž spletitá, smyslná cesta. Dlouho líbat, potom něco francouzského na pohovce. Něco pít, povídat si. Dále se líbat, rukou dosáhnout toho, že je váš partner čím dál tím tvrdší, a potom se společně sprchovat. Důkladně se namydlit nebo naolejovat. Voňaví a příjemně zahřátí jít do postele. A tam? Možná společně usnout, uvolnění, spokojení, naplnění i bez "klasického" sexu s lovem orgazmu.

Ciao, sexuální bohyně, ahoj, umělkyně lásky

Na erotice je kouzelné to, že na nás může čekat všude a otvírá naše smysly pro všechno to, co je na životě intenzivní. Pokud si tedy tuto schopnost erotických pocitů uvědomujete. Jak asi vypadá vaše erotická stránka? Jako zakletá zahrada, jasně znějící hudba, předoucí kočka? Erotická stránka je nástroj, který představuje vaše tělo a váš myšlenkový svět. Vibruje, chvěje se, vysílá vlny do vašeho břicha, ducha i do vašeho bytí, když se cítíte zasažená erotikou. Když slyšíte svou oblíbenou skupinu. Když se na váš pohledný muž podívá určitým způsobem. Nebo když vaše nahé ruce kloužou po hedvábí nebo pravé heboučké kožešině.

Erotika potřebuje prostor, a to především v běžném životě. Máte odvahu stanovit si své priority? Víte, co chcete? Patří k tomu dvanáct hodin práce denně? O tom pochybuji. Najděte si proto ve všední dny čas pro smyslnost, která je klíčem k erotice vaší duše. Vytvořte si "časová okénka". Ať už žijete sama nebo ve dvou, tak často, jak je jen možné, zaměňte praktický průběh svého dne za něco smyslnějšího. Například při sprchování se připojíte ke svému partnerovi, použijte svůj gel pro intenzivní omytí jeho penisu nebo si sama pod sprchou dopřejte pár neslušných myšlenek.

Čtěte ve vaně erotickou literaturu a přitom se sama jemně hlaďte po těle. Přidělte erotice každodenní místo ve svém životě s více zapálenými voňavými svíčkami, častějším líbáním a více barvami. Nejerotičtěji, bez důrazu na sex, působí oranžová a tmavě fialová. Světlo, které vyzývá ke snění, přichází vždy "odspoda". Postavte proto své rozsvícené lampičky na zem. Obklopte se obrazy věcí, které vás vzrušují, například vlčích máků, orientálními vzory nebo dokonalými černobílými akty.

Ale také lichotivými tvary a materiály. Překryjte například chladný, ocelový nábytek měkce splývajícími látkami, jako je satén. Používejte ložní prádlo, které je příjemné na kůži, investujte do přikrývky s podílem kašmíru, abyste se na ní mohla s chutí převalovat nahá. Zdokonalte svou schopnost dívat se druhému do očí a flirtovat.

Neodoláte partnerovi?

Nejlepší je, když je mezi vámi barový pult nebo alespoň větší množství lidí. Mějte na paměti, že flirt v metru nebo slovní přestřelka s pánem v obchodě se sýry trénuje váš koketní postoj "možná" a umožní erotice dokonce problesknout do všedního života. A o to tady jde především. Pak pro vás bude velmi jednoduché tento trik vyzkoušet na partnera, když budete chtít směrem k němu vyslat erotický signál. Je vzrušující, když se z vás na chvíli stane koketa.

Nechat oheň vzplanout

Touhu a lásku v partnerském vztahu si klaďte před sebe jako dva kruhy. Jsou zde průniky, ale také oblasti, které jsou na sobě nezávislé. Touha se nezajímá o jistoty, povinnosti nebo rutinu, kterých si ale cení láska. A láska nemá ráda pocit cizosti, což zase podněcuje vášeň. V průniku se vytváří značná část "erotického párového cítění". Jinak řečeno: Když chcete mít vášnivého "borce", chovejte se k němu, jako by jím už dávno byl.

Ano, můžete svého partnera už chvíli znát, ale erotika potřebuje živnou půdu. A to znamená skládat mu komplimenty, dávat svému protějšku najevo, jak atraktivní vám připadá, flirtovat s ním. Už znáte ono "vlhnutí" způsobené jednoznačným pohledem, signály těla a vším tím, co se odehrává při dobývání. Samozřejmě už nikdy nemůžete získat zpět tuto vzájemnou cizost a zvědavost ze začátku vaší lásky. Ale to není žádné drama. Důvěrný vztah má totiž výhodu v tom, že můžete ještě lépe překračovat meze.

Věnujte sobě i jemu i uprostřed všedních dní vzrušující doteky. Tu pohlazení středu jeho kalhot, tam lehké kousnutí do ramene, pak zase smyslný vzdech do jeho ucha. A stále mějte na paměti, že platí heslo: cesta je cíl a cílem je sebe a jeho co nejčastěji zlehka nažhavit.

V důvěrném vztahu se ale také můžete odvážit udělat něco, co byste si při lásce na jednu noc vůbec nedovolila. Například přidělovat svému partnerovi erotické "úkoly". Co třeba, kdyby měl dnes přijít do kina bez spodního prádla? Nebo si obstarat láhev šampaňského a nutelly a přemýšlet, z které části těla chce obojí slízat? Nebo zkuste své tělo zakrýt hedvábnými šátky, až na místa, na kterých by měl být aktivní se svými rty, jazykem, penisem.

Na erotice zapracujte

Erotika je marnotratná, ale také velkorysá. Dokáže tomu druhému ponechat jeho vlastní představy. Dopřejte svému partnerovi orální sex pod přikrývkou, která dosahuje až k jeho hrudníku. Velkoryse mu tak ponecháte všechny představy, které při tom má. To je ten nejlepší příklad erotického sexu, jaký můžete zkusit. Být erotická v podstatě znamená být svobodnou ženou, která dokáže sebe, ale také muž zbavit zábran a své životní sny zase pod všemi společnými ideály nalézt.

Tato vnitřní svoboda zraje v dlouhých krocích, narůstá krok za krokem, je čím dál tím přitažlivější, hlubší, přirozenější a zároveň také nádherně živá.

Erotické rande

I rande může být "jiné", bude už jen o to více erotické, když na něm budete dělat takové věci, do kterých byste se jinak nepouštěli. Co by to tak mohlo být? Vždy zapojujte fantazii, pak to bude stát za to ať v sexu, tak v randění.

 1. Ať už jdete venčit psa nebo zvířata do kontaktní ZOO, studie dokazují, že zvířata zbavují napětí. Co to přínáší? Klid, radost a také náladu na mazlení.
 2. Kdo dostane do pusy víc marshmallows. Taková výzva vám zlepší náladu a zaručeně vás i vašeho partnera rozesmějí.
 3. Společně se procházet na bleším trhu, prohlížet si zboží a najít poklad. Udělejte si z toho soutěž.
 4. Vymyslete nové pestré koktejly. Potřebujete vodku, džusy, zmrzlinu a další ingredience a pak už shake it!
 5. Běžte do prodejny aut a vydávejte se za pár, který má vážný zájem o koupi. Zkušební jízdy jsou zdarma.
 6. Větší obchodníci s vínem nabízejí často bezplatnou ochutnávku. Tak se nejen naučíte něco o vínu, ale také lépe poznáte svůj protějšek.
 7. Ukažte mu, že jste pro zábavu všeho druhu, ať už jde o frisbee, minigolf nebo slackline. Nic vás to nebude stát, zato zabodujte jako cool partnerka.
 8. Vyzkoušejte si společně v second handu ty nejodvážnější kombinace. Dávejte si různá jména, přidělte si role. Vyřádíte se a možná ještě využijete zkušební kabinku jiným způsobem.
 9. Klidně se nacpěte na sběru jahod. Do útraty se počítá jen to, co byste si chtěli vzít s sebou. A navíc tyto červené plody působí jako afrodiziakum. Připravíte se na vášnivý večer.
 10. Jděte v noci ven, obejměte se se svým partnerem a objevujte vesmír.
 11. Nic vás nestmelí víc než společný horský výstup. Adrenalin a sklenička, kterou spolu vypijete na oslavu zdolání vrcholu, vám rozbuší srdce štěstím.
 12. Obchodní domy s nábytkem jsou perfektním místem k tomu, abyste se toho dozvěděla víc o životním stylu svého partnera. Otestujte si postele a pozorujte lidi.
 13. Nechte se inspirovat a natočte ve dvou své vlastní šestisekundové video.
 14. Slavnosti na ulicích a ve čtvrtích jsou super místem na schůzku: hudba, slunce, hranolky. Víc než pár korun na to nepotřebujete.
 15. Zorganizujte piknik při svíčkách, zabalte deky, jídlo, víno a svíčky. Romantika! A erotika se jistě také velice rychle dostaví !

A pokud hledáte někoho, kdo opravdu miluje sex, navštivte sex seznamku, protože to je ráj pro takové lidi.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.