Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nad čím by se měl člověk zamyslet, než se s někým vyspí?

25.únor 2018
Nad čím by se měl člověk zamyslet, než se s někým vyspí?

Přemýšlíte vůbec nad něčím, než s někým cizím hodláte mít sex? Pokud ne, možná byste měli začít. Mnoho z následujících bodů se týká mužů i žen, protože zástupci obou pohlaví by si měli dobře promyslet, zda sex chtějí, jak a za jakých podmínek.

Do takové situace se dostanete ve svém životě pravděpodobně nesčetněkrát a nezáleží na tom, zda jste momentálně single a chcete si užít, nebo jste právě začali nový vztah, ale k intimním věcem jste se spolu ještě nedostali. Ale než s tím začnete, měli byste se zamyslet nad tím, co opravdu chcete a zda je to dobrý nápad. Můžete díky tomu ochránit své bezpečí a srdce, zatímco si budete užívat zábavu. Když budete nejprve přemýšlet o určitých věcech, budete se cítit mnohem lépe a tak, že máte vše pod kontrolou. Čím lépe se budete cítit, tím více budete uvolnění a budete si moci užívat. Dokonce i v situacích, ve kterých by vám jinak bylo trapně, se spíše zasmějete.

Následující 4 věci byste si měli promyslet ještě před tím, než se k sexu vůbec dostanete, a dalších 6 bodů můžete promýšlet a v některých případech i konzultovat s partnerem v průběhu intimních hrátek nebo těsně před nimi i po nich. I když se vám může zdát, že to není důležité, opak je pravdou. Stojí vám za to věnovat tomu čas, protože se vám to mnohonásobně vyplatí.

Než budete mít sex:

Rozhodněte se, kdy je PRO VÁS ten správný čas

První věc, ve které musíte mít jasno, je to, jak se cítíte ohledně sexu. Ať už jste muž, nebo žena, můžete se zamyslet nad tím, zda dokážete oddělit emoce od sexu a užívat si ho i bez nich, nebo naopak nemůžete (nebo nechcete) emoce ze sexu odstranit a máte očekávání nějaké dlouhotrvající lásky. Jestli jste spíše ten první typ, pak si většinou můžete užívat s kýmkoliv bez toho, aniž by vás někdo nějak emočně zranil. Buďte při tom ale hlavně opatrní, co se týče zdraví, a také si dávejte pozor na nebezpečné osoby. Pokud jste spíše druhý typ, buďte trochu zdrženlivější, protože není nic horšího, než s někým strávit krásné intimní chvilky a až poté zjistit, že to je vše, co ten druhý chtěl. Obzvláště pokud jste doufali, že by z toho mohlo být něco víc. 

Jak dlouho byste měli se sexem čekat, pokud hledáte vážný vztah? Mnoho expertů souhlasí, že stigma sexu na prvním rande už skoro vymizelo. To ale neznamená, že byste na to měli nebo museli hned skočit. Jediné, na čem záleží, je to, jak to cítíte vy, vzhledem k tomu, že ani dopředu nemůžete vědět, zda se tento člověk ještě někdy vůbec ozve. Jen vy sami znáte své srdce a svou duši, proto byste si měli sami dopředu stanovit, kolikrát se s danou osobu chcete vidět, než si začnete užívat. Důslednost je v tomto případě velmi dobrým vodítkem k tomu, abyste zjistili, jaké má druhá osoba s vámi plány. Po šesti schůzkách, kdy má stále zájem, už jste snížili riziko. I když neexistuje žádná záruka, po tolika schůzkách už máte mnohem větší šanci, že se ještě někdy ozve.

Rozhodněte se ještě před tím, než někam půjdete

Měli byste začít jednou z nejlepších strategií vůbec - ještě než odejdete z domu, rozhodněte se, co vlastně chcete dělat. Nepřekračte práh, dokud si to všechno v hlavě neurovnáte. Můžete si říct, že ano, že právě dnes může být "ta" noc, pokud bude zájem i z druhé strany, nebo naopak že byste druhou osobu raději poznali ještě o trochu lépe. Hlavně nepodlehněte kouzlu momentu, které vás určitě bude pokoušet. A také se držte dalšího důležitého pravidla:

Limitujte své pití

Každý ví, že alkohol snižuje zábrany. Své rozhodnutí z předchozího bodu musíte ještě podpořit tím, že si stanovíte hranici drinků, které za večer vypijete. Jen vy sami nejlépe víte, kolik toho můžete vypít, abyste se nestali moc povolní, záleží to u každého na mnoha věcech, třeba na váze nebo na tom, jak jste na alkohol zvyklí. Až hranici dosáhnete, nemusíte zůstávat na suchu, můžete si dát nealkoholické pivo, nealko drink nebo limonádu. Budete mít ale čistou hlavu a budete dělat svá rozhodnutí tak, jak skutečně chcete.

Alkohol před prvním sexem s danou osobou limitujte

Jděte společně nejprve na nějaké veřejné místo

Dalším dobrým krokem, který můžete udělat, abyste se co nejvíce vyhnuli unáhleným rozhodnutím, je jít na schůzku na veřejné místo a ne k někomu z vás dvou domů. Může vás sice lákat večer/noc v pohodlí domova, koukání na film a jezení dobrého jídla, ale nedělejte to, pokud si nejste stoprocentně jistí! Doma je pokušení je moc silné. Lehko se přestanete dívat na film a začnete se místo toho věnovat škádlení se na gauči nebo si to rovnou zamíříte do ložnice. Buďte silní.

Když už jste se rozhodli, že je ten správný čas:

Buďte připraveni

Ať jste muž, nebo žena, vždy buďte připravení! To znamená, že by obě pohlaví u sebe měla mít ochranu, především kvůli ochraně před pohlavně přenosnými chorobami, ale i početím. Ženy se pak mohou bránit ještě antikoncepcí. Nikdo nechce po sexu na jednu noc skončit s dítětem na krku nebo s nějakou nepěknou nemocí. A pamatujte, že i orálním sexem se můžete nakazit pohlavními chorobami, proto byste měli používat speciální roušku nebo kondom.

Mluvte

Každý chce prožívat sex, který ho bude uspokojovat. Tudíž mluvte o tom, jaké jsou vaše fantazie, co v posteli chcete a jak nejlépe vás ten druhý může uspokojit. Pokud se na to poprvé necítíte, tak to zkuste napodruhé. Pokud váš partner nemá vůbec zájem nijak experimentovat a vy oproti tomu máte zájem velký, je tu velká šance, že byste si v budoucnu v sexuálním životě nerozuměli. 

Promyslete si určité věci, než s někým skončíte v posteli

Objasněte své hranice

Měli byste nějaký čas společně strávit tím, že si navzájem prozradíte, co se vám líbí a co ne. O některých věcech si zprvu nebudete stoprocentně jistí, tak to nechte na svém nejlepším uvážení. Udělejte kompromisy v tom, kam až chcete v určitých věcech zajít. Každý má takové hranice nastavené jinak, obzvláště pro první sex s cizí osobou, proto je důležité, abyste se na chvíli pozastavili i nad tímto tématem.

Buďte jasní, ale jemní

Představte si, že jste ve víru vášně a najednou ten druhý udělá něco, co se vám vůbec nelíbí. To se stává. Pokud je to možné, zabraňte nějak této aktivitě, například jemně pohněte jeho rukou. Možná to budete muset udělat víckrát než pouze jednou, ale druhý tak dostane jasnou zprávu, aniž byste museli cokoliv říkat. Naše ega jsou velmi křehká (obzvláště se to pak říká o těch mužských), takže dávejte pozor, co v posteli říkáte a jak to říkáte.

Jestliže situace vyžaduje nějakou větší reakci, neváhejte. Ačkoliv většinou v této situaci musíte reagovat rychle, můžete si promyslet dopředu, co byste přibližně v určitých situacích řekli a jak byste reagovali. To vám také dodá mnohem více sebevědomí, kontroly nad situací a zbavíte se stresu.

Užívejte si čas po sexu

Ženy se po sexu většinou cítí velmi dobře (obzvláště pokud zažijí orgasmus) a mají dobrou náladu na povídání, jsou hravé, usměvavé... Vždy by se měly ale přesvědčit, že to druhá strana cítí stejně. Proto by se ženy měly přizpůsobit muži, aby celý pěkný sex nakonec nebyl završen trapnou situací, kdy si muž přeje, aby žena zmlkla, nebo dokonce kdy by odešel.

Myslete na přespání

Po dobrém sexu se dobře spí. Ne vždy je ale vhodné, abyste se otočili na druhou stranu a začali podřimovat, protože nevíte, zda tam vlastně můžete zůstat. Je dobré, když se domluvíte předem, jak tuto situaci vyřešíte. Jestliže jste ale zapomněli nebo neměli čas, budete se tím muset zabývat až po sexu. Vždy buďte připraveni, že budete muset odejít, pokud jste si to nedomluvili předem jinak, protože není slušné zůstávat u někoho doma přes noc bez pozvání. Pokud je noc a jste žena, bylo by dobré, kdyby vás muž odvezl nebo zařídil odvoz, abyste se nepotulovala městem sama. To ale záleží především na tom, jakého gentlemana jste si na užívání vybraly.

Teď už znáte 10 věcí, nad kterými byste se měli zamyslet, než půjdete s někým do postele. Určitě vám v mnoha věcech pomohou a vyhnete se tak zbytečnému stresu nebo zklamání. Přečetli jste si článek, ale nemáte s kým si sex užít? Můžete se zaregistrovat na erotické seznamce a tam si najít partnera. Tyto rady vám pak budou hodně nápomocné a budete si je moci vyzkoušet v reálu.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.