Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Výboje do vašeho sexuálního života

22.únor 2018
Výboje do vašeho sexuálního života

Dnes to nebude o žádném vibrátoru, dildu, ani jiných klasických erotických hračkách. Dnes to bude o elektrických výbojích, které si můžete dopřávat pro vaše vzrušení.

I když máme na trhu velkou spoustu různých druhů vibrátorů, používat jeden a ten samý typ pomůcky může být časem nuda. Proto by každý z nás měl vyzkoušet jednou za čas něco nového. Možná si říkáte, že se vám to asi ani nebude líbit, ale můžete být sami překvapeni, jak moc vzrušující to je. 

Divné? Ano, nebo ne?

Pokud se pohybujete ve světě erotických pomůcek, přestanete různé věci vnímat jako divné, ale spíše je budete rozlišovat na to, co se vám líbí a co se vám nelíbí. Nicméně ne každý se v takovém světě vyzná a má upjatý názor, že skoro vše, co se týká sexu a není to misionář, je divné. Nevšední polohy, nové praktiky, vibrátory a nedej bože nějaké "extravagantnější" erotické pomůcky - to vše je pro některé lidi stále tabu. A jestliže i pro vás, tak byste s tím měli něco udělat, protože kdy jindy si budete užívat, když ne teď? Můžete začít postupně, třeba od vibrátorů nebo novou polohou, nebo do toho můžete skočit po hlavě a svůj sexuální život obohatit o elektrické výboje.

Elektro-sex 

Elektro-sex zažívá v dnešní době celkem boom. Není to něco jako Padesát odstínů, spíš takový malý, soukromější boom. Elektro stimulace už dávno nejsou pouze stimulační diody na bradavkách, elektrické výboje jsou součástí i dild, análních kolíků, umělých vagín a spousty dalších erotických hraček. Firem, které takové pomůcky vyrábějí, je samozřejmě o mnoho méně než těch, které vyrábějí klasické hračky bez výbojů, tudíž pokud si budete chtít nějakou takovou pořídit, budete muset více hledat (což ale v této internetové době není vůbec problém). Jednou z těchto značek je i ElectroStim, jejíž produkty si můžete zakoupit přes internet podle srovnávače cen Heureka.cz i v České republice.

Clare Blakeborough z ElectroStim řekla o elektro-sexu i o jejich produktech pár slov: "Elektro-sex je jedinečná forma stimulace, která není nahraditelná nějakou jinou vibrující erotickou hračkou. Díky stimulaci nervových zakončení elektrickými impulsy mohou hračky na elektro-sex poskytnout hlubší a uspokojivější rozsah pocitů tím, že se vaše svaly nedobrovolně stáhnou. Někteří lidé dokonce mohou dosáhnout orgasmu bez použití rukou pouze díky našim produktům, protože ty provedou veškerou interní stimulaci za vás. Jednou z nejlepších věcí na elektro-sexu je to, že se můžete dělit s partnerem v hmatatelné podobě. Když máte na svém těle samolepící podložku, stačí, aby se vás partner kdekoliv dotknul, a tím se propojí elektrický oblouk a oba si budete užívat příjemného brnění. Jiskra vášně najednou bude mít úplně nový význam."

Oblíbená recenzentka erotických pomůcek, Violet Fenn, otestovala právě hračky od ElectoStim. Co od nich tedy můžete čekat? Jaké to je, když zkoušíte na svém těle elektrické výboje pro vaše vzrušení?

ElectraStim Stimulátor a sada

Recenze od Violet Fenn

"Již jsem měla zkušenost s elektro-sexem, vlastním totiž MyStim vibrátor (kterému se přezdívá Tickling Truman, což zní trochu méně sexy, než doopravdy je). Truman je ale rozhodně na té mírnější straně elektro-sexu, nezpůsobuje žádné křeče. Byla jsem tedy nadšená, že si vyzkouším Electrastim Flick, což je sada elektrostimulátoru, i když můj partner vypadal trochu nervózně, když jsem radostně skládala obsah balíčku na postel. Sada obsahuje kabely, elektrody a ovládání velikosti dlaně, ze kterého mám pocit, že už jde opravdu o něco víc. Dále v sadě najdete samolepící podložky a vodivý gel (který vypadá jako lubrikační, ale není - dáte malinkou kapkou na každou podložku, napomůže to vodivosti) a set kroužků na penis společně s dildem pro ni/něho, které se nazývá Ovid.

Za dobu, co recenzuji hračky, jsem jich viděla opravdu velké množství, Ovid patří k těm nejlepším. Je malý, ale má pěkné proporce, vhodný jak pro ženy, tak pro muže. Jeho tvar totiž může stimulovat jak bod G u žen, tak bod P (stimulace prostaty) u mužů. 

Ačkoliv se vám může zdát, že použití díky technice bude složité, naopak je velmi jednoduché. USB kabelem nabijete ovládání, pak ho vytáhnete a místo něj zapojíte odpovídající kabely. Teď máte krabičku plnou vzrušení, která jen čeká na to, až ji použijete. Než ji k čemukoliv připojíte, ujistěte se, že je nastavena na minimum. Díky tomu se na začátku neleknete, ale začnete mírným šimráním. Na nejvyšší úroveň vás to sice neroztrhne, může vám to ale přinést trochu zděšení, tak postupujte pomalu. Nejprve jsem se rozhodla vyzkoušet Ovid."

Ovid

"Dáte malou kapku vodivého gelu na Ovid, v tomto případě nejlépe na jeho konec. Pak ho připojíte k ovládání a užíváte si intimní zábavu. Pak už nemůžete zpátky - je to velmi divný pocit, že se vám stahují vnitřní svaly a vy přitom nevydáváte žádné úsilí. Jestliže ho žena spojí s jejím bodem G, pak ucítí opravdovou sílu (doslova). Já jsem nikdy o svém bodě G nebyla nijak přesvědčená, a i když mi Sybian ukázal, že tam někde je, nikdy pro mě nebyl tím zázračným 'tlačítkem' jako pro jiné ženy. Hrátky s Ovidem nejsou jako ty s běžnými vibrátory a musíte si na to zvyknout. Doporučila bych ve stejnou chvíli zkoušet i stimulaci klitorisu, ale pak jsem až moc chtivá po orgasmu."

Elektro dildo Ovid

Kroužky na penis ElectraLoop

"Když už můj partner trpěl sledováním tohoto dost dlouho, konečně se odhodlal se připojit. Rozhodla jsem se, že vyzkoušíme elektrické kroužky na penis ElectraLoop. V balení najdete dva a instrukce, jak je správně na penis nasadit - jeden na začátek penisu a druhý pod žalud. Jakmile byly správně nasazeny a držely, vzala jsem ovládání a - nehledě na nervózní fňukání - začala (na nejnižší nastavení, nejsem zas úplný sadista). Ukázalo se, že někteří lidé nejsou nadšení z toho mít elektrody nasazené rovnou na svých genitáliích, a můj partner je rozhodně jeden z nich. Ne, že by ho to bolelo, ale prý to byl zvláštní pocit a možná by tomu prý dal ještě jednu šanci za správných okolností. Nejsem si jistá, jaké tyto okolnosti jsou, ale zjistím to. V rukávu jsem měla stejně schované ještě jedno eso."

Podložky

"A tím byly lepivé podložky, kterou jsou mimochodem úplně stejné jako ty, které se používají k uvolňování bolesti při porodu na zádech. Pokud umístíte jednu podložku na své tělo, druhou na partnerovo tělo a dotknete se, uzavřete elektrický oblouk. V podstatě máte elektrické ruce. Pro vaše bezpečí by měly být podložky umístěny pouze pod vaším pasem, dotýkat se ale můžete po celém těle. Čím větší kontakt po těle budete mít, tím menší impuls bude, protože se rozmístí mezi celé toto místo. Když tedy dáte celou dlaň na partnerovo břicho, neucítí nic víc než slabé zapíchání. Můžete ale použít i jenom jeden prst, a to už pěkně štípne, ale příjemným způsobem (ve skutečnosti je to mnohem víc sexy, než jak to tady popisuji).

A teď dobře čtěte. Když si oba dáte podložky na vnitřní část stehen a žena nasedne na svého partnera, může na něm jezdit jako na elektrickém poníkovi, protože se oblouk uzavře přes vaše genitálie. No jak často můžete tohle říct?"

Popularita elektro-sexu

Elektro-sex rozhodně nabývá na popularitě. Daniel Miller, spoluzakladatel The Kinksters (sex shop), který posílá takovéto pomůcky do celého světa, k tomu řekl pár slov: "Elektro-sex je vzrušující a úžasný způsob hraní se svým partnerem, nebo dokonce sám se sebou. Pro ty, kteří právě začínají a zkoumají svět elektro-sexu, je nejvhodnější začít s mírným brněním nebo šimráním přes kůži pomocí povrchových elektrod, jako je například electro pinwheel. Jedná se o malé kolečko na rukojeti, které tančí přes kůži, což vytváří malé brnění a píchání na povrchu. Pro ty, kteří hledají intenzivnější zážitky, jsou k dispozici anální kolíky nebo dilda, která poskytují šokující smyslné zážitky a v některých případech vás dokonce doslova zvednou ze židle uspokojením."

Každý jednou něco zkoušel poprvé, a proto se ani vy nemusíte ničeho bát nebo vám nemusí být trapně. Elektro-sex vám může nabídnout mnoho nepřekonatelných zkušeností, které můžete v budoucnu využívat v sexuálním životě. Elektro-sex zkouší stále více a více lidí a možná se jednou dočká i takové popularizace jako jiné sexuální praktiky (například BDSM a již zmíněných Padesát odstínů).

Za kolik peněz se dají takové pomůcky pořídit?

Většinou se ceny za různé sady pohybují od 2000 Kč výše, pokud jste ale začátečník a nepotřebujete takové výkony, ale spíše si vyzkoušet, zda vám to bude příjemné, najdete i menší pomůcky s nižší cenou. Pokud ale kouzlu elektro stimulace propadnete, na velké sady nebo výkonné pomůcky si připravte třeba i 10 000 Kč. 

Po pomůckách na elektro-sex se můžete poohlédnout ve velkých sex shopech třeba v Praze nebo Ostravě.

[Lil]

Zdroj:

https://www.electrastim.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.