Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Neobvyklé erotické pomůcky, o kterých jste pravděpodobně neslyšeli

12.duben 2018
Neobvyklé erotické pomůcky, o kterých jste pravděpodobně neslyšeli

Lidé mají různé sexuální zájmy a fetiše, proto se vyrábějí erotické pomůcky různých tvarů, barev i funkcí, a jsou zaměřeny především na zájmy uživatelů: "Náš zákazník, náš pán." Existuje však i mnoho skutečně bizarních kousků, znáte nějaké?

Během posledních několika desetiletí prošly erotické hračky velkou transformací. Výrobci se odchýlili od výroby pomůcek s extrémně praktickým designem k výrobě pomůcek, které věnují velkou pozornost estetice ve snaze poskytnout realističtější vzhled i pocit. Ale to není jediný způsob, jakým se erotické hračky změnily. Výrobci sexuálních hraček stále častěji začínají vyvíjet pomůcky, přizpůsobené různým druhům neobvyklých sexuálních zájmů lidí. V dnešním článku se podíváme na pár zajímavých sexuálních hraček, které vás možná překvapí.

Klaun vibrátor

Ano, jedná se o vibrátor v podobě klauna a můžete si ho koupit od Amazonu, který se velmi rychle stal největším obchodem (nejen) s erotickými pomůckami na světě, kde si můžete koupit striptérskou tyč, nafukovací panny, lubrikanty a další. Pro některé lidi jsou klauni děsiví (zčásti se dá vinit kniha s názvem To od Stephena Kinga), ale ukázalo se, že někteří lidé mají fetiš pro klauny neboli coulrofilii. Coulrofilové narozdíl od lidí, kteří trpí coulrofobií a mají z klaunů tedy strach, jsou přitáhováni ke klaunům a mívají o nich sexuální fantazie. Poté, co minulé září přišel do kin remake filmu To a v hlavní roli klauna se předvedl sympatický Bill Skarsgård, mnoho lidí na internetu projevilo své názory, že by podle nich vraždící klaun Pennywise stál za hřích. Pro někoho to může být nepochopitlné. Otázkou je, zda se skutečně jedná o coulrofilii, nebo byli tito lidé vzrušení hercem, který klauna ztvárnil? Nebylo by to neobvyklé. Kromě fetiše pro klauny, klauní porno také skutečně existuje.

Nafukovací panna jako poník

Slyšeli jste někdy o kultuře Brony? Komunitu této kultury tvoří dospělí muži, kteří jsou fanoušky dětského televizního seriálu My Little Pony. Nejenže tito muži se mají požitek ze sledování seriálu, občas se také oblékají jako jejich oblíbené postavy. Existují však i muži, kteří své nadšení pro seriál pozvedli ještě na vyšší úroveň. Jsou známí jako "cloppers" a při sledování My Little Pony se uspokojují. Sen každého cloppera se stal skutečností, když jeden čínský výrobce oznámil výrobu nafukovací panny v podobě jedné z nejoblíbenějších postav ze seriálu.

Fleshlight Freaks

Pamatujete, jak jsme na začátku zmínili, že sexuální hračky v posledních letech vypadají stále více realisticky? Několik výrobců změnilo kurz, protože některé erotické hračky vypadají spíše, jako když pocházejí z nemrtvých. Fleshlight Freaks je řada erotických pomůcek, která nabízí vše od erotických pomůcek (umělé vagíny a dilda) Frankenstein až po zombie pomůcky (také dostupné v podobě Drákuly a kyborga). Perfektní dárek pro fanoušky The Walking Dead a True Blood. 

The Vajankle ("Vagotník")

Slovo vajankle je složeninou 2 anglických slov - vagina a ankle (kotník). Pomůcka je tím pádem vhodná pro lidi s foot fetišem - lidé, kteří mají rád nohy. Těch je opravdu mnoho, neboť nohy jsou nejobvyklejším objektem fetiše. Vajankle je v podstatě silikonová noha se zabudovanou pochvou. Výrobce jej vhodně na svých webových stránkách popisuje jako "šikovnou nohu". Pomůcka může být také přizpůsobena vašim osobním preferencím, je dostupná ve 13 různých tónech pleti a s několika druhy nehtů. Standardně se vajankle prodává v podobě levé nohy, lze však objednat i pravou nohu.

Erotická pomůcka The Vajankle

The Pleasure Periscope

Tato pomůcka je skutečně netradiční, jedná se totiž o vibrátor s vestavěným periskopem. Objednat se dá z Amazonu. Zařízení v podstatě umožňuje vidět, co se děje uvnitř těla partnera prostřednictvím osvětleného periskopu (dosáhne zhruba do 10 cm), a to i když je partner stimulován. Skutečně zajímavé. Potenciální nevýhodou tohoto výrobku je, že se u člověka může dostavit kinetóza (neboli nemoc z pohybu) od neustálého zírání do vibrujícího periskopu.

Solární vibrátor

Plánujete výlet do přírody pod stan, nechcete se ale vzdát vibrujícího společníka? Většina vibrátorů se v dnešní době buď dobíjí pomocí USB kabelu nebo stačí, když vyměníte baterky a můžete pokračovat. Když pojedete stanovat, v přírodě si pomůcku nenabijete a baterie můžete snadno zapomenout. Toto dilema můžete jednoduše vyřešit, a to se solárním vibrátorem. Princip je stejný jako u solárních panelů, kdy se energie čerpá ze slunečního záření, pomůcku je tedy snadné dobít. Velikost vibrátoru je 41,9 cm, je tedy poměrně dlouhý, ideální pro těžko dostupná místa. Když pomineme velikost, může se tato pomůcka považovat za nejlepší vychytávku z našeho dnešního seznamu erotických pomůcek.

Menstruační aroma sprej

Nadpis v tomto případě snad mluví za vše. Jedná se o sprej vyrobený v Japonsku, které dle výrobců nabízí vůni menstruačního cyklu pomyslné japonské studentky Nana. Jestliže jste někdy měli po sledování anime nebo hentai fantazie o sexu s některou postavou, s tímto sprejem může být fantazie trochu reálnější. Pokud jste si mysleli, že ženská perioda znamená, že máte se sexem útrum na několik dní, mýlíte se. Některé lidi to naopak vzrušuje a ženy bývají během svých dní více náruživé. Nicméně, vraťme se zpět k pomůcce. Sprej je určen pro muže a jejich sexuální panny. S trochou fantazie by se možná dala pomůcka využít i jinak než s pannou.

Slaninové kondomy

Snídaně v posteli trochu jinak? Proč ne. Slaninové kondomy jsou možná jedny z těch nejpodivnějších, které kdy byly vyrobeny. Slanina je skvělá delikatesa, může se ale považovat za vzrušující objekt? O tom by se asi dalo polemizovat. Nicméně, kondomy se slaninou nemají kromě vzhledu nic společného. Nejsou ochucené, vzhledově se slanině pouze podobají. Když si tuto "vychytávku" nekoupíte, o nic nepřijdete. Zcela obyčejné, klasické kondomy chrání spolehlivěji než ty vylepšené.

Anální kolík - Putin

Není to tak dávno, kdy měl ruský prezident Putin plné ruce práce s novými zákony proti homosexualitě, které vyšly před zimními olympijskými hrami. Jak na to reagovala americká gay komunita? Přesně tak, jak byste od nich očekávali - s análním kolíkem ve podobě prezidenta Putina, čímž zcela jasně dávají najevo, kam by měl jít. Prezident Putin však není jediný politik, který se stal předlohou pro sexuální pomůcku. Současný americký prezident Donald Trump si také vysloužil svou podobiznu v řadě erotických pomůcek. Vyslovení pár vulgárních slov, kterými pošlete někoho k šípku, je jedna věc, výroba a používání takovýchto pomůcek už je věc jiná a skutečně velmi prapodivná. Pokud ovšem někdo nemá sexuální fantazie o svých prezidentech, v tom případě se to pochopit dá.

Zaujali vás některé pomůcky a chcete se s někým podělit o svůj názor či nějakou dokonce vyzkoušet? Seznamte se na sex seznamce a proberte tyto skutečně zajímavé kousky.

[rox]

Zdroj: https://www.sinthetics.bizhttps://www.fleshlight.eu

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.